Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu do jasnej cholery zmieniasz termin draftu ? :shock: Na stronie ligi były data i godzina, ustawiłem sobie pod nie dzień a ty wprowadzasz zamęt.

 

Proponuje powrócić do poprzedniego terminu draftu.

Przecież data jest ta sama, tyle tylko, że wcześniej draft miał być o 20:30, a teraz zmieniłem na 18:30. Były głosy, że lepiej będzie jeśli draft będzie o trochę wcześniejszej godzinie, dlatego wprowadziłem małą korektę.

Wciąż jestem za powrotem do pierwotnej godziny. Uważam że niepoważne jest wprowadzanie ludzi w błąd. Nie po to ustawiam sobie plan dnia żebyś ty za kilka dni zmieniał godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jestem za powrotem do pierwotnej godziny. Uważam że niepoważne jest wprowadzanie ludzi w błąd. Nie po to ustawiam sobie plan dnia żebyś ty za kilka dni zmieniał godzinę.

Zaraz, zaraz. Po pierwsze nikogo nie wprowadzałem w błąd. W pierwszym poście tego tematu podałem wstępny termin draftu i czekałem na wypowiedzi pozostałych uczestników ligi. Większości odpowiadał ten termin, a kilka osób odpowiadało się za trochę wcześniejszą godziną. Nikt nie zgłaszał sprzeciwu, wiec zdecydowałem się zrobić draft dwie godziny wcześniej niż było to proponowane.

 

Poza tym dziś jest pierwszy, więc do draftu jest jeszcze 19 dni. Także chyba każdy ma wystarczającą ilość czasu żeby wszystko sobie pookładać.

Jeśli większość uczestników nie będzie chciała tego draftu o 18:30, to wrócimy do pierwotnej godziny. Póki co wszyscy są zadowoleni, oprócz Ciebie, Wojtek. Mam nadzieję, że nie będzie więcej sprzeciwów, a ty dasz radę być na drafcie.

 

Staram się to wszystko tak ustawić żeby pasowało jak największej liczbie osób i ten termin obecny chyba takim jest. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jestem za powrotem do pierwotnej godziny. Uważam że niepoważne jest wprowadzanie ludzi w błąd. Nie po to ustawiam sobie plan dnia żebyś ty za kilka dni zmieniał godzinę.

Zaraz, zaraz. Po pierwsze nikogo nie wprowadzałem w błąd. W pierwszym poście tego tematu podałem wstępny termin draftu i czekałem na wypowiedzi pozostałych uczestników ligi. Większości odpowiadał ten termin, a kilka osób odpowiadało się za trochę wcześniejszą godziną. Nikt nie zgłaszał sprzeciwu, wiec zdecydowałem się zrobić draft dwie godziny wcześniej niż było to proponowane.

 

Poza tym dziś jest pierwszy, więc do draftu jest jeszcze 19 dni. Także chyba każdy ma wystarczającą ilość czasu żeby wszystko sobie pookładać.

Jeśli większość uczestników nie będzie chciała tego draftu o 18:30, to wrócimy do pierwotnej godziny. Póki co wszyscy są zadowoleni, oprócz Ciebie, Wojtek. Mam nadzieję, że nie będzie więcej sprzeciwów, a ty dasz radę być na drafcie.

 

Staram się to wszystko tak ustawić żeby pasowało jak największej liczbie osób i ten termin obecny chyba takim jest. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, podliczyłem głosy co do terminu draftu.

Zaproponowany termin draftu pasuje 10 osobom: Chicken, Links, Wojtekk8, bogans, cieglo, szogo, Andrew23, Mazar, Keyla i Kfadrat.

 

Nie wypowiedzieli się: Billypilgrim, Marquis, hesu i gutticpc.

 

Z tego co czytałem przeciwni byli Kraso, Jiwol. Lucasso i artek też nie bardzo chcieli w sobotę.

Z tym, że ogólnie draft w sobotę był akceptowany, ale trochę wcześniej.

 

Dlatego zmieniam termin draftu na 20 października, godzina 18:30.

Mam nadzieję, że wszystkim będzie mniej lub bardziej pasował.

 

Keyla, Marquis i Billypilgrim jeszcze nie dołączyli do ligi więc niech to robią jak najszybciej.

Termin pasował 10 osobom, nie pasował czterem. Na jakiej podstawie zmieniłeś więc ten termin, bo już nic tu nie rozumiem. 4/19 opowiedziało się przeciwko a to trochę za mało, gdyż ponad 50 % pasowało. Lekka samowolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu dogodził. Moze i jestem nowy w tej lidze ale głos zabiore. Jakby Graboś chciał to by narzucił date i godzine i by nikt nie miał do gadania bo jest komisarzem i koniec kropka. Ludzie termin draftu jeszcze odległy wiec jakos mozna sobie wszystko poukładać jeszcze a to tylko 2 godziny w przeciagu całego sezonu.

 

Ja osobiscie postaram sie dostosować do terminu ktory jest podany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu dogodził. Moze i jestem nowy w tej lidze ale głos zabiore. Jakby Graboś chciał to by narzucił date i godzine i by nikt nie miał do gadania bo jest komisarzem i koniec kropka. Ludzie termin draftu jeszcze odległy wiec jakos mozna sobie wszystko poukładać jeszcze a to tylko 2 godziny w przeciagu całego sezonu.

 

Ja osobiscie postaram sie dostosować do terminu ktory jest podany.

Nie chodzi o to żeby się dostosowywać w nieskończoność, bo ja się do jednego dostosowałem i został zmieniony. Może za tydzień znowu 4 osoby napiszą że im nie pasuje i cały plan w diabły. Jest to działanie niepoważne. Najbardziej denerwuje mnie to, że zmiana została dokonana po interwencji znikomej liczby osób !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jestem za powrotem do pierwotnej godziny. Uważam że niepoważne jest wprowadzanie ludzi w błąd. Nie po to ustawiam sobie plan dnia żebyś ty za kilka dni zmieniał godzinę.

 

Poza tym dziś jest pierwszy, więc do draftu jest jeszcze 19 dni. Także chyba każdy ma wystarczającą ilość czasu żeby wszystko sobie pookładać.

Jeśli większość uczestników nie będzie chciała tego draftu o 18:30, to wrócimy do pierwotnej godziny. Póki co wszyscy są zadowoleni, oprócz Ciebie,

 

 

No i ja rowniez :/ Ale jesli wiekszosci bedzie pasowal to trudno. Mnie ratuje 45 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to żeby się dostosowywać w nieskończoność, bo ja się do jednego dostosowałem i został zmieniony.

O ile dobrze śledzę wątek, nie widziałem ostatecznego potwierdzenia daty i godziny draftu przez Grabosia, więc dlaczego ustawiłeś sobie wszystko pod (jedynie) propozycję? Wciąż trwa dyskusja, wrzucaj swoje grosze i może stanie na Twoim. Z planami się wstrzymaj - nie ma innego wyjścia.

 

Mi godzina obojętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że pytam, ale co jest takiego w sobotę pomiędzy 18:30 a 20:00, że niektórym to nie pasuje? Wieczorynka? Fakty? Serial jakiś leci na Hallmarku? Też nie jestem super happy z tego sobotniego terminu, ale już lepsza ta 18:30, ogarnie się temat do 20 i można wybywać z hałwirza (tudzież zacząć witać gości) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.