Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Moi chłopcy się rozkręcają. Średnia coraz lepsza, więc strata już tylko symboliczna. Kamman daje rade od początku(średnio 108fp) a dzisiaj popisał się Desmond Mason wykręcając 98fp. Oby tak dalej i idę w górę tabeli

Pozazdrościć... u mnie czarny okres Bibby i Amare kontuzjowani... ostatniej nocy grało 7 moich i wykręcili "całe" 327 pkt :lol: to daje 47 na playera... żałość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kontuzje jednak nie mamy wpływu. Mi sie połamał Felton który do tej pory był u mnie liderem pod względem fppg, oglądałem ten mecz i nie za fajnie to wyglądało :?

Jedyne plusy to 95 fp Wells'a na BN który będzie musiał zastapić Feltona na SG, zapowiadany powrót Hughes'a no i coraz bliższe podpisanie Varejao. Dodać do tego coraz lepsze mecze Gibsona i Horforda i moja ławka wcale nie musi być taka słaba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trzymam średnią, powyżej 70fp powinno być. Ale tak na oko parę osób mocno poprawiło swoje wyniki i czuję ostrą rywalizację w powietrzu ;).

 

U mnie bez przykrych niespodzianek i choć yahoo sobie robi ze mnie jaja, bo ciągle przy którymś nazwisku pojawia się czerwony krzyżyk, a potem gracze i tak grają. Na szczęście wczoraj się nie dałem i wystawiłem do składu dwóch takich "kontuzjowanych".

 

Moje problemy personalne sprowadzają się na ogół do tego, czy wystawić w składzie Wrighta czy Azubuike. Raz na jakiś czas któryś ma super mecz, no i wczoraj miał Azubuike na mojej ławce 117fp :(. A Wright w składzie 16fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś żenada. Co prawda KG i Jefferson na poizomie, bo pierwszy miał 161 a drugi 111, ale reszta :?

Butler i Barbosa średnio i ich jeszcze jestem w stanie znieść, ale Walton zrobił 10 fp, Korver 26fp a Thornton, którego wstawiłem za Mobleya kontuzjowanego, zrobił -5.

Dlatego średnia z dziś to jakieś 58 fp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły dzień chociaż na pewno mógł być lepszy ;) . Na plus nowe nabytki czyli Roy i Boozer, w końcu miło jest popatrzeć jak ktoś na pozycji PG zdobywa fp... Super mecz Okafora (coś dziwna reguła się tworzy, że przeciwko Indy super mecze grają podkoszowcy przeciwnika) i całkiem niezły Collisona. Na minus Dixon którego wziąłem z FA a on mi się odwdzięczył -6 fp. Kiepskawo też Dalembert (34) i Crawford(38).

Fajnie, że Conley coraz więcej pogrywa w Memphis no i cały czas czekam na powrót Zazy bo póki co cały czas mam dosyć wąski skład z punktującą normalnie 8 i nikim poza.

 

Tak więc dzień jak najbardziej na plus średnio co prawda może nie powalające bo 76 bodajże, no ale jak by się taka średnia ustabilizowała to wcale bym nie płakał ;) .

 

Kfadrat, chyba zadowolony z trade'u? :P

Na razie jak najbardziej, ale trzeba jeszcze trochę poczekać na ogólną ocenę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 2 ( 2007-11-04 - 2007-11-10 ):

  • bogans - srednia: 78.21 ( 24 ) przyrost: 14.95 fpg: 71.23[/*:m:19wrj56y]
  • Andrew23 - srednia: 77.4 ( 20 ) przyrost: 19.78 fpg: 67.27[/*:m:19wrj56y]
  • Lucasso - srednia: 76.58 ( 19 ) przyrost: 16.54 fpg: 66.87[/*:m:19wrj56y]
  • Kfadrat - srednia: 76.54 ( 24 ) przyrost: 10.18 fpg: 72.63[/*:m:19wrj56y]
  • Mazar - srednia: 72.05 ( 22 ) przyrost: 5.07 fpg: 69.63[/*:m:19wrj56y]
  • billypilgrim - srednia: 71.98 ( 22 ) przyrost: -2.11 fpg: 72.93[/*:m:19wrj56y]
  • Kraso - srednia: 70.3 ( 23 ) przyrost: 5.4 fpg: 68.09[/*:m:19wrj56y]
  • Graboś - srednia: 69.96 ( 23 ) przyrost: 0.58 fpg: 69.72[/*:m:19wrj56y]
  • Links - srednia: 66 ( 22 ) przyrost: -8.21 fpg: 69.58[/*:m:19wrj56y]
  • Keyla - srednia: 65.7 ( 27 ) przyrost: 16.88 fpg: 59.18[/*:m:19wrj56y]
  • Chicken - srednia: 62.41 ( 22 ) przyrost: -1.06 fpg: 62.89[/*:m:19wrj56y]
  • hesu - srednia: 61.96 ( 23 ) przyrost: 6.89 fpg: 58.59[/*:m:19wrj56y]
  • cieglo - srednia: 55.89 ( 32 ) przyrost: -7.18 fpg: 58.81[/*:m:19wrj56y]
  • szogo - srednia: 55.34 ( 28 ) przyrost: -6.6 fpg: 58.38[/*:m:19wrj56y]
  • gutticpc - srednia: 54.58 ( 30 ) przyrost: -11.78 fpg: 58.51[/*:m:19wrj56y]
  • wojtekk8 - srednia: 53.05 ( 20 ) przyrost: -10.42 fpg: 57.99[/*:m:19wrj56y]
  • Jiwol - srednia: 51.13 ( 30 ) przyrost: 9.35 fpg: 47.28[/*:m:19wrj56y]
  • artek - srednia: 50.62 ( 26 ) przyrost: 3.15 fpg: 49.42[/*:m:19wrj56y]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #4 został: bogans

 

Zrobiłem już dzisiaj podsumowanie tygodnia, ponieważ poprzednie było z dziennym opóźnieniem. od teraz już będzie wszystko równo co tydzień, wiec następne będzie 17 listopada.

 

Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem, bo znowu miałem małe problemy. Jak kliknąłem "see it", to każdy zawodnik był w tabeli po kilka razy z rzędu, nie wiem dlaczego. Pousuwałem te zbędne powtórzenia i takie coś wyszło.( to do loqsha :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem, bo znowu miałem małe problemy. Jak kliknąłem "see it", to każdy zawodnik był w tabeli po kilka razy z rzędu, nie wiem dlaczego. Pousuwałem te zbędne powtórzenia i takie coś wyszło.( to do loqsha :))

prawdopodobnie albo tydzień temu albo w tym tygodniu dodałeś punkty 2 razy, rzucę okiem do bazy i zlikwiduję podwójne wpisy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poprostu tragedia :? Wystawiłem trzech graczy ... I dwóch miało minusowe zdobycze :? W życiu nie podejrzewałem o to Webster'a, a J.R. Smith po poprzednim spotkaniu, gdzie sieknął 75 fp, myślałem że chociaż te 60 ustrzeli ...

Boże, dobrze że Melo wykręcił coś w granicach 140 fp ...

 

EDIT

 

No jednak tylko Smith na minusie był, Webster "wycisnął" 11 fp, Melo zaś 124 ;) Co nie zmienia faktu, że no dzisiaj chyba Martell musiał być skacowany, bo jako starter nigdy tak cienko nie zagrał jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh do dupy gra Carter do tego teraz się jeszcze skontuzjował a ja nie mam rezerwowego SF'a... Na szczęście świetnie grają Boozer i Roy (po 111 fp) no i przede wszystkim coraz więcej zaczyna grać Conley który wczoraj zagrał najlepszy mecz jak dotąd (60 fp ale za to aż 9 asyst).

 

No nic trzeba czekać co z tym Carterem bo trochę kiepsko by było grać z Williamsem na SF tym bardziej, że w końcu po słabym początku zaczęło się to wszystko lepiej układać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie załamało dwóch gości, a mianowicie Korver i Mike james. ten pierwszy był na utilu od poczatku sezonu, już od kilku meczów konkretnie dawał ciała, ale nadal go trzymałem i dziś zrobił -5. Natomiast james po raz pierwszy był na utilu i zrobił -10.5 :?

A wcześniej grał raczej dobrze choc nie rewelacyjnie.

 

A na ławce Mobley, który nie wiedziałem ze już dziś zagra i Thornton, który też zagrał dobry meczyk. Srednia bez tamtych dwóch prawie 80, z nimi prawie 50 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron w końcu coś mi ustrzelił :) 196,5 fp ... ładnie, ładnie :D

 

Średnia z dzisiejszego dnia to jakies 83,5 przy 8 grających. Byłoby może więcej gdyby Gibson pograł więcej, no ale Brown posadził go ławce, po genialnej pierwszej połowie ;/

Dobry biznes zrobiłem bioraz takze z FA Kurt'a Thomas'a, chłopak gra solidnie i jest dobrym uzupełnieniem pod koszem ;)

Zawiódł trochę Melo - tylko 64 pkt - byłoby więcej, ale głupie straty i dużo fauli cofnęły go o jakieś 30 fp do tyłu ...

Rozczarowuje dalej Kapono i Magloire ... Panowie zdają się być do oddania za jakiegoś ogarniętego C ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron w końcu coś mi ustrzelił :) 196,5 fp ... ładnie, ładnie :D

Chwilowy wybryk... mam nadzieję ;) .

 

Póki co Boozer ostro wymiata i to w sumie jedyny taki mój zawodnik który trzaska regularnie w okolicach 100 fp (najczęściej nawet więcej ;) ). Pierwszy słabszy mecz zaliczył Roy no ale to już zbyt pięknie by było jak by non stop w okolicach 80 fp zdobywał.

 

Oprócz tego średnio czyli każdy dorzuca tam te swoje 50-60 fp ale zwarzywszy, że mimo braku Cartera cały czas jakoś pnę się w górę tabeli nie jest źle. Żeby tylko jeszcze Okafor się ustabilizował bardziej a nie raz 17/15 wali a raz jak dzisiaj 6/8. Dalembert gra dosyć równo chociaż ostatnio jak by lepiej ;) . Szkoda, ze Crawford trochę podupadł, ale to głównie przez straty których zalicza do tej pory koło 4 na mecz a i jakoś tak nie punktuje jak na początku sezonu. No ale to i tak wina Stephona ;) .

 

Fajnie, że Zaza już do pierwszej piątki powoli jest wprowadzany, może nie gra jeszcze jakiegoś kosmicznego basketu ale cały czas wierze, że będzie z niego pożytek ;) .

 

W sumie to się cieszę, że mam mało ludzi do gry bo przynajmniej nie mam tak jak co poniektórzy, że mi gracze na benchu trzaskają po 100 fp ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.