Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

troche przesadzasz z tym wyscigiem chyba :tongue: znaczy poniekad masz racje, czesto bywalo tak ze z rana patrzylem na linijke i w szoku, obejrzane szybkie highlighty i tyle, ale fajne bylo ze oni to robili non stop, a co za tym idzie byla wielka szansa ze ogladasz mecz w ktorym gosc wykreci 40/10/10 i to bylo fajne caly sezon na pelnych obrotach, zwlaszcza Russ

Mało kogo to jarało. 

 

co do pogrubionego tekstu, to moze ja jestem naiwny, ale przed PO łudziłem się ze np Toronto postawi sie Cavaliers, zwlaszcza ze Cavs skonczyli sezon 23-23 w ostatnich 46

zapomnialem jednak o tym, ze Raptors to po prostu Raptors, mialem napisac ze sa Clippersami Wschodu, ale tu jest jeszce gorzej, bo LAC odpadaja po walce, Raptors po prostu znikaja

No Raptors dostali rok wcześniej od Cleveland największy wpierdol w historii w finałach konferencji, więc naprawdę przy takich nadziejach, to faktycznie nawet będąc kibicem Kings mogłeś się emocjonować, że może wygrają mistrzostwo. 

Jednak dla reszty to było oglądanie kryminału ze znanym zabojca i metodą. 

 

no to juz jak pisalem, kazdy ma swoje zdanie

ja mialem tez inne smaczki w tym sezonie i serio wydaje mi sie ze dzialo sie w nim wiecej niz w kilku poprzednich, tylko to PO zostawilo nieprzyjemny smak w ustach (nie umiem pisac metafor, ta bedzie as good as you can get from me)

W każdym jest mnostwo smaczkow. Sęk w tym, że ten RS nie miał dania głownego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins, z którego się nabijali ostatnio LeBron i bodajże Oakley siedząc u fryzjera dla ESPN. Siedem lat gry w NBA i żadnego meczu w PO - słowa LeBrona. Ibaka w Raptors nic nie zmienił, a transfer Noela ma takie znaczenie, jak to czy Sławek Peszko zostanie powołany do kadry jako 20-ty zawodnik kadry - bez znaczenia to, bo inni decydują o wynikach.

 

tak jak napisalem, nie uwazam zeby te transfery odmienily sile ligi

 

mowie tylko ze wiecej sie dzialo niz w latach poprzednich, byly jakies wieksze ruchy

 

w 2016 najwieksza wymiana byl Morris do Wizards albo Frye do Cavs

w 2015 Goran Dragic do Miami/Reggie Jackson do Pistons a Kanter do OKC

w 2014 Evan Turner za Grangera i Jason Terry za Marcusa Thorntona to byly najwieksze deale

 

wiec powtorze sie - przynajmniej cos sie dzialo i mimo ze Cousins jest przegrywem, to jest to legitny All-Star i w Sacramento byl uznawany za franchise playera

rzadko widuje sie wymiane takich gosci, zwlascza kiedy publicznie nie domagaja sie wymiany, bo wymiany typu Melo czy Derona to inna para kaloszy

 

 

 

W każdym jest mnostwo smaczkow. Sęk w tym, że ten RS nie miał dania głownego. 

 

No okej, dla mnie daniem glownym RS byl najblizszy wyscig MVP od lat i to nie chodzi o Russ vs Harden tylko, ale jak pisalem, powtorze sie

mielsmy 4 prawdziwych kandydatow + gdyby nie kontuzja KD to bysmy mieli 5, rzadko to sie zdarza i jako tego 4,5 goscia trzeba podawac kogos typu Noah, a tutaj mozna bylo spokojnie wybronic wybor kazdego

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jedna rzecz mi przypomnieliscie. Bucks to taki pozytyw sezonu. Wyscig o MVP dla mnie zero emocji. Hardena ogladac nie potrafie. Mecze houston trwaja doby i oddaje miliony rzutow wolnych a Russ byl niesamowity, choc kazdy i tak wuedzial ze w PO nie ma na nic szans.

 

Jedyna ciekawa runda, akcja w tych PO to jeszcze Bulls i jak juz sie witali z gaska wszystko sie spieprzylo i emocje opadly.

 

Transfer DMC dla mnie bez emocji. Do jakiejs ekipy z czolowki tak ale do Pelikanow? Teraz pewnie Jrue poszuka lepszego kontraktu u w polowie sezonu znow DMC poleci. A wypisywanie Tyreka w tym transferze to smiech, przeciez to inwalida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon shitpostów czas zacząć XD

 

 

 

Is the East actually a typo? (self.nba)

submitted 

23 minutes ago

 by Ooga728282

The "t" and "y" are very close to each other on the keyboard and typewriter. It would make sense that in the early days of the NBA, somebody tried to type "Easy" but ended up typing "East" instead.

NBA historians, what do you think?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry West idzie do LAC

 

https://www.hoopsrumors.com/2017/06/jerry-west-to-accept-position-with-clippers.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 

Może w końcu powstanie tam jakakolwiek kultura organizacji.

A wg Woja LeBron idzie do Clippers w 2018 ( Lakers niby też ale to małym drukiem bo pewnie CP zostanie w Clippers)

 

http://nba.nbcsports.com/2017/06/14/adrian-wojnarowski-people-around-nba-feel-lebron-james-likely-to-join-lakers-or-clippers/

 

Zobaczymy na ile Woj jest w tym temacie wiarygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg Woja LeBron idzie do Clippers w 2018 ( Lakers niby też ale to małym drukiem bo pewnie CP zostanie w Clippers)

 

http://nba.nbcsports.com/2017/06/14/adrian-wojnarowski-people-around-nba-feel-lebron-james-likely-to-join-lakers-or-clippers/

 

Zobaczymy na ile Woj jest w tym temacie wiarygodny

 

Albo Ballmer zapłacił za taki tekst Wojowi, bo pojawiły się coraz poważniejsze plotki, że Paul chce iść do Spurs, a Clippers czeka trudne lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to info od Wojnarowskiego to nie wiem, czemu ma służyć. Pewnie zaraz pojawią się który to już raz artykuły o banana boat itp. Scenariusz miałby być taki: James rezygnuje z podpisania długoletniego maxa w Cleveland, Anthony rezygnuje z player option, Paul podpisuje maxa w Clippers, Griffin podpisuje maxa w Clippers, Redick podpisuje kontrakt, a od sezonu 18/9 za minimum dla weterana przychodzi James, Anthony i do tego Wade, a Clippers szykują się na gwiezdne wojny z Warriors. Scenariusz, jak z filmu science fiction, bo nie wiem czemu chłopaki mieliby rezygnować z kasy, żeby na starość popykać trochę razem w gałę. Tekst wyszedł, jako odpowiedź na plotki o Paulu i Spurs oraz Griffinie i Celtics i raczej nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. 

 

A James do Los Angeles to się może za 5-6 lat przeniesie, a nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jakby juz gdzies szedl to do Lakers a nie Clippers

 

zakladajac ze w ogole by sie chcial tam ruszyc i scenariusz w ktorym Lakers draftuja Balla ktory gra kozacko, Ingram jest juz gotowy na gre w NBA i maja jescze jakiegos Paula George czy kogos takiego

jest to mocny, porzadny sklad juz na PO, a LeBron dodatkowo podnosi ich poziom

 

bo w to zeby on na sezon 2018/19 szedl do LAC kompletnie nie wierze, w ten pomysl ze banana boat crew sie zbiera

oni o tym mowili ze chcieliby pod koniec kariery zagrac razem, ale LeBron bedzie chcial gonic mimo wszyztko tego Jordana jak tylko bedzie mogl, a nawet jakby na dzien dzisiejszy byl sklad CP3-Wade-Melo-LeBron to oni nie pokonaja GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ i Draymond dogryzają sobie na swoich Instagramach. LeBron też wkleił filmik, gdzie zaczął ponowne treningi. Myślałem, że na razie zrobi sobie przerwę po sezonie, a on dalej na obrotach.

 

https://www.instagram.com/p/BVXx2ddh_kA/?taken-by=kingjames

https://www.instagram.com/p/BVX0v36lYJV/?taken-by=money23green

 

Wade natomiast odkopał zdjęcie z 2006, gdzie melanżują z CP3, LeBronem i Melo Anthonym - https://www.instagram.com/p/BVXVuzNgn6s/?taken-by=dwyanewade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade natomiast odkopał zdjęcie z 2006, gdzie melanżują z CP3, LeBronem i Melo Anthonym - https://www.instagram.com/p/BVXVuzNgn6s/?taken-by=dwyanewade

Banana Boat Crew xD.

W sumie to życzę im aby zagrali jeszcze razem wszyscy w jednej ekipie. Nawet chyba chciałbym to zobaczyć. I nie chodzi tu o pokonanie GSW. Po prostu.

 

W sumie to po tej fotcefajnie widać, że lata lecą. Tu chłopaki jeszcze strasznie młodo wyglądali.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.