Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

parsons to nie wiadomo czy go nie czeka medyczny retirement...Nurkic moim zdaniem po miesiącu dobrej gry jest najbardziej overrated graczem w tej chwili, ja chcę zobaczyć jak cały sezon tak niszczy jak w marcu

 

nie mówię, że nuggets będą mieli łatwo ale z tym talentem jaki mają i dobrymi ruchami latem mogą coś wykombinować

To na razie jest chyba awykonalne skoro zagrał w 34 meczach i raczej nie wygląda by miał kontuzje kończącą karierę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tylko czemu to nie jest grane na jakiś ulicznych boiskach tylko w halach, to będzie słabo w TV wyglądało te puste hale.

A na streeta zleciałoby się sporo ziomów z dzielni, braci i sióstr, byłby klimat prawdziwie prawilny. Ale i tak może być nieźle

 

Oj tak to byłoby coś pięknego.. Takie typowe, betonowe boiska na brudnych ulicach Brooklynu!

 

Pomarzyć można ale nie oszukujmy się. Takie coś nigdy nie będzie miało miejsca, bo trudno jest egzekwować zakup biletów to raz, a dwa to niebezpieczeństwo. Trudniej jest wnieść gnata na halę niż do okna obskurnej kamienicy w okolicy. ;)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na razie jest chyba awykonalne skoro zagrał w 34 meczach i raczej nie wygląda by miał kontuzje kończącą karierę

 

No raczej nie, choć słyszałem, że te jego kolana to są wióry i jedna tragedia w tej chwili. No ale raczej będzie grać w tym sezonie, tak przynajmniej Conley mówil ostatnio, że bardzo na niego liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga stworzona przez Ice Cube'a i promowana przez legendy NBA ktorzy tez tam graja jak Iverson

ogolnie jest dla bylych graczy do grania w formacie 3vs3 

startuje tego lata

sklady juz byly sa wybrane, byli kapitanowie druzyn i sobie dobierali reszte, mozesz sklady obczaic na wiki np

 

https://en.wikipedia.org/wiki/BIG3

Mam wrażenie, że to może być ciekawsze

 

http://www.thetournament.com/teams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że to może być ciekawsze

 

http://www.thetournament.com/teams

 

 

chyba sobie kpisz, albo po prostu nie wiesz kto to są Jerome Williams, Kenyon Martin, Ruben Patterson i Latrrel Spreewell

 

dla nieświadomych:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Basketball_Tournament

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opłaca się dostać Cavs sweepa w kontekście przyszłych sezonów. Przy niższym salary cap trudniej będzie zatrzymać Dubs Iggy'ego i Livingstona.

 

a w jakim sensie, podatku? Bo przecież do jednego i drugiego mają full birdy, ten milion im nic nie robi, problem by był tylko gdyby trzeba się ich birdów zrzekać dla Duranta, ale tak jak wiadomo nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim sensie, podatku? Bo przecież do jednego i drugiego mają full birdy, ten milion im nic nie robi, problem by był tylko gdyby trzeba się ich birdów zrzekać dla Duranta, ale tak jak wiadomo nie będzie

W takim sensie, że do Duranta nie mają praw Birda, więc muszą znaleźć odpowiedni cap space i podpisać KD, wprawdzie Durant coś mówił o promocji, ale jeśli każdy ma jakieś granice, więc jeśli Kev będzie musiał odpuścić kolejną bańkę, to... kto wie, tak se tylko gdybam. Chyba, że KD i Warriors to zaraz szybko przekalkulują i Dubs celowo przegrają następne 3 mecze, po to by podnieść salary cap w przyszłym sezonie. Genialne, nie?

 

sugerujesz, że

#LebronGMwkońcówceG3 

 

;) ?

Wiadomo, że LeBron to najlepszy GM w lidze, także kto wie. Jak rok temu Dubs celowo przegrywali finał, żeby zwerbować Duranta, to leciały na nich pomyje. No, ale teraz chyba nikt się już z nich nie śmieje.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim sensie, że do Duranta nie mają praw Birda, więc muszą znaleźć odpowiedni cap space i podpisać KD, wprawdzie Durant coś mówił o promocji, ale jeśli każdy ma jakieś granice, więc jeśli Kev będzie musiał odpuścić kolejną bańkę, to... kto wie, tak se tylko gdybam. Chyba, że KD i Warriors to zaraz szybko przekalkulują i Dubs celowo przegrają następne 3 mecze, po to by podnieść salary cap w przyszłym sezonie. Genialne, nie?

 

 

 

 

no ale właśnie o tym mówię, Durant już podobno zgodził się na 1+1 i podwyżkę na zasadzie non-Birdów czyli traci na tym jakieś 4 mln w tym roku, ale GSW mogą dzięki temu zapłacić Iggiemu i Livingstonowi

 

Wiadomo, że LeBron to najlepszy GM w lidze, także kto wie. Jak rok temu Dubs celowo przegrywali finał, żeby zwerbować Duranta, to leciały na nich pomyje. No, ale teraz chyba nikt się już z nich nie śmieje.

 

No ta teoria spiskowa, że przegrali celowo finały wcale nie jest taka nierozsądna i coś w tym może być ;) Ale nie zgadzam się, że LeBron to najlepszy GM, jakby był taki dobry to by sobie lepszy roster zbudował zamiast z nie swojej kieszeni płacić gruby hajs swoim ziomkom z Klutch. A dzisiaj u Simmonsa i na Ringerze oczywiście wyjechały plotki, że LeBron może zwiać do L.A. w 2018. Jakoś nie chce mi się w to jednak wierzyć, bo jeśli tak zrobi to będzie zwykłą wędrowną prostytutką i wtedy już totalnie zamiast do Jordana trzeba będzie go porównywać z Wiltem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też tak uważam, dużo swoich szans nie poprawi a zeszmaci się totalnie i legacy jeszcze bardziej ucierpi

 

dlatego już kiedyś pisałem, że ringer a zwłaszcza K.O' Connor to taka tania sensacja jak cowherd albo first take i raczej nie ma co ich traktować poważnie, Simmons na ostatnim podkaście też chyba jakiś naćpany bo takie głupoty gadał, że już sam nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak narzekac bo bylo "zero zmieniajacych sil kontuzji" ...

po za tym moge Ci odswiezyc pamiec, po stronie Spurs w PO wypadl taki 1 koleś, całkiem niezły nazywa sie Kawhi Leonard

jasne, SAS nie byli faworytami, ale przynajmniej przez ta jedna polowe spotkania, wygladalo na to ze sa w stanie z nimi walczyc, jak by bylo na przestrzeni calej serii juz sie nie dowiemy

 

po za tym ja rozumiem, kazdy ma swoje zdanie, wiec ja dodam swoje, cos o czym juz pisalem w jakims watku - 

 

byla masa historii w trakcie sezonu, codziennie sprawdzanie jaka chora linijke wykecil Russ albo Harden

mielismy najbardziej zaciety MVP Race od lat, gdzie bylo 4 prawdziwych kandydatow + gdyby kontuzji nie zlapal KD to by bylo 5 (pisalem to przed PO, nie tak ze teraz nagle KD dodaje do pozostalej 4)

 

pomijajac tez walke o MVP ogolnie Russ vs reszta swiata

 

jakies gonienie za PO w ostatnim momencie jak PTB sciagajace Nurkica, czy swietna historia Miami niestety nie upiekszona wisienka na torcie w postaci PO, ale z 11-30 bodajze zrobic 41-41

 

albo chociazby Embiid, ktory jak gral, to wygladal jak bog koszykowki

 

 

zero ciekawych transferow?

imo tutaj tez bylo lepiej niz w latach poprzednich

Cousins do NOP to bardzo duzy trade, trade 3x all stara i 2x all nba goscia

do tego Serge Ibaka do Toronto

czy nawet Nerlens do Mavs

 

to sa znaczace wymiany, zwlaszcza te 2 ostatnie nie zmieniaja ukladu sil w NBA, ale po prostu w tym trade deadline sie cos dzialo

PO byly calkiem nudne, ale sam sezon nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla masa historii w trakcie sezonu, codziennie sprawdzanie jaka chora linijke wykecil Russ albo Harden

mielismy najbardziej zaciety MVP Race od lat, gdzie bylo 4 prawdziwych kandydatow + gdyby kontuzji nie zlapal KD to by bylo 5 (pisalem to przed PO, nie tak ze teraz nagle KD dodaje do pozostalej 4)

No właśnie. Do tego się sprowadzała atrakcja wyścigu mvp Russ vs Harden. Do sprawdzania od czasu do czasu linijki w meczu. I tyle.

Atrakcją to jest wyścig o HCA, kiedy to w RS się wśrod faworytow liczy bilans, jak ze sobą grają, robi się przymiarki pod PO. Ot taki 2011 kiedy to było jaranie się piątką LAL, MIA, CHI, SAS i BOS. Taki RS to był fan.

Harden zrobił 53-17-16? No fajnie, a puszczę sobie ten HL. 

I tak wszyscy wiedzieli, że GSW i CLE przejadą się po konferencjach i potem GSW spuści wpierdol. 

 

jakies gonienie za PO w ostatnim momencie jak PTB sciagajace Nurkica, czy swietna historia Miami niestety nie upiekszona wisienka na torcie w postaci PO, ale z 11-30 bodajze zrobic 41-41

 

albo chociazby Embiid, ktory jak gral, to wygladal jak bog koszykowki

No i sobie można było Giannisa obejrzeć, jedyne jakieś frajdy w RS by sobie zobaczyć trojkę młodych w akcji - Embiida, Jokica i Giannisa. Ale jeśli to jest w zasadzie jedyna frajda RS, to jest tragicznie. 

Dość powiedzieć, że jak przejrzysz forum to chyba rekordowo niska aktywność jeśli chodzi o sam sezon, a głownie gadki o innych czasach. 

Noż k**** - w czasie finałow większą aktywność miał temat o supporcie Lebrona z 2012-2014. A odnośnie g7 WAS-BOS pierwszy post o nim pojawił się po 12 godzinach?

To był odkąd się interesuję NBA zdecydowanie najgorszy sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero ciekawych transferow?

imo tutaj tez bylo lepiej niz w latach poprzednich

Cousins do NOP to bardzo duzy trade, trade 3x all stara i 2x all nba goscia

do tego Serge Ibaka do Toronto

czy nawet Nerlens do Mavs

 

to sa znaczace wymiany, zwlaszcza te 2 ostatnie nie zmieniaja ukladu sil w NBA, ale po prostu w tym trade deadline sie cos dzialo

PO byly calkiem nudne, ale sam sezon nie

 

Cousins, z którego się nabijali ostatnio LeBron i bodajże Oakley siedząc u fryzjera dla ESPN. Siedem lat gry w NBA i żadnego meczu w PO - słowa LeBrona. Ibaka w Raptors nic nie zmienił, a transfer Noela ma takie znaczenie, jak to czy Sławek Peszko zostanie powołany do kadry jako 20-ty zawodnik kadry - bez znaczenia to, bo inni decydują o wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Do tego się sprowadzała atrakcja wyścigu mvp Russ vs Harden. Do sprawdzania od czasu do czasu linijki w meczu. I tyle.

Atrakcją to jest wyścig o HCA, kiedy to w RS się wśrod faworytow liczy bilans, jak ze sobą grają, robi się przymiarki pod PO. Ot taki 2011 kiedy to było jaranie się piątką LAL, MIA, CHI, SAS i BOS. Taki RS to był fan.

Harden zrobił 53-17-16? No fajnie, a puszczę sobie ten HL. 

I tak wszyscy wiedzieli, że GSW i CLE przejadą się po konferencjach i potem GSW spuści wpierdol. 

 

troche przesadzasz z tym wyscigiem chyba :P znaczy poniekad masz racje, czesto bywalo tak ze z rana patrzylem na linijke i w szoku, obejrzane szybkie highlighty i tyle, ale fajne bylo ze oni to robili non stop, a co za tym idzie byla wielka szansa ze ogladasz mecz w ktorym gosc wykreci 40/10/10 i to bylo fajne caly sezon na pelnych obrotach, zwlaszcza Russ

 

co do pogrubionego tekstu, to moze ja jestem naiwny, ale przed PO łudziłem się ze np Toronto postawi sie Cavaliers, zwlaszcza ze Cavs skonczyli sezon 23-23 w ostatnich 46

zapomnialem jednak o tym, ze Raptors to po prostu Raptors, mialem napisac ze sa Clippersami Wschodu, ale tu jest jeszce gorzej, bo LAC odpadaja po walce, Raptors po prostu znikaja

 

 

No i sobie można było Giannisa obejrzeć, jedyne jakieś frajdy w RS by sobie zobaczyć trojkę młodych w akcji - Embiida, Jokica i Giannisa. Ale jeśli to jest w zasadzie jedyna frajda RS, to jest tragicznie. 

 

no to juz jak pisalem, kazdy ma swoje zdanie

ja mialem tez inne smaczki w tym sezonie i serio wydaje mi sie ze dzialo sie w nim wiecej niz w kilku poprzednich, tylko to PO zostawilo nieprzyjemny smak w ustach (nie umiem pisac metafor, ta bedzie as good as you can get from me)

 

mam tez teorie, ktorą pewnie ma tez wielu z Was, albo jeszcze do niej dojdzie :P ze te PO zniszczyly bardziej nastepny sezon niz ten co byl, bo niby kazdy wiedzial ze final bedzie Cavs-Warriors, ale wydaje mi sie ze druzyny sie łudziły ze zwlascza Cavs bedzie mozna ograc, ze wzgledu na to ze w RS nie wygladali super te 23-23 o ktorym pisalem + slaba obrona + fakt ze oddali 1 seed w konferencji... moze to tylko ja tak mialem, ale powtorze sie - wydaje mi sie, ze druzyny myslaly ze Cavs nie sa az taka bestia jak sie potem okazalo w PO, kiedy LeBron biegal, rzucal trojeczki i sie smial w twarz wszystkim

 

dopiero po tym co sie odwalilo w tym roku mysle, ze jeszcze wiecej druzyn zdaje sobie sprawe ze nie maja podjazdu na ten moment do tej 2 i jesli nic spektakularnego sie nie wydarzy w offseason (np Boston moglby dac ludziom nadzieje podpisujac Haywarda + sciagajac kogos albo SAS podpisujac CP3, chociaz w to nie wierze ale tutaj tylko gdybam), albo jakas zaskakujaca druzyna nie wejdzie do RS z buta, nie wiem np NOP z Davisem + Cousinsem + jakims PG moze nowym, nawet na zasadzie zaslony dymnej ze graja powyzej oczekiawn i robia jakies 14-3 dajac jakas nadzieje, to mysle ze nastepny sezon dopiero bedzie do dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy być fanem Denver by nie narzekać na ten sezon, z mojej perspektywy był on wprost zajebiście emocjonujący, zwłaszcza końcówka, co pozwoliło mi jeszcze bardziej lekceważyć fakt transferu Duranta, a co za tym idzie zabicie jakichkolwiek emocji. Bandwagonik otwarty, tylko mi się nie pchać.

 

RappaR już to napisał, but still.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.