Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

w first take Kellerman rzucil ciekawy pomysl skoro Gilbert wiedzac ze jest spore prawdopoobienstwo odejscia w przyszlym roku Lebrona za free to czy nie powinien nim w tym roku handlowac?

Wiem pomysl z kosmosu ale realnie jak sie okaze ze za chwile oddadza K Lova za PG13 i za rok on plus Lebron sie zawina i Cavs zostana z niczym to czy nie lepiej rozwalic to wszystko teraz? Skoro Byli mistrzowie i finalisci z tego roku sa druzyna ktora przynosi straty a jesli odejdzie za rok James to bedzie rowniez w beznadziejnej sytuacji na kolejne lata to moze to jest moment by wcisnac reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w first take Kellerman rzucil ciekawy pomysl skoro Gilbert wiedzac ze jest spore prawdopoobienstwo odejscia w przyszlym roku Lebrona za free to czy nie powinien nim w tym roku handlowac?

Wiem pomysl z kosmosu ale realnie jak sie okaze ze za chwile oddadza K Lova za PG13 i za rok on plus Lebron sie zawina i Cavs zostana z niczym to czy nie lepiej rozwalic to wszystko teraz? Skoro Byli mistrzowie i finalisci z tego roku sa druzyna ktora przynosi straty a jesli odejdzie za rok James to bedzie rowniez w beznadziejnej sytuacji na kolejne lata to moze to jest moment by wcisnac reset?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w first take Kellerman rzucil ciekawy pomysl skoro Gilbert wiedzac ze jest spore prawdopoobienstwo odejscia w przyszlym roku Lebrona za free to czy nie powinien nim w tym roku handlowac?

Wiem pomysl z kosmosu ale realnie jak sie okaze ze za chwile oddadza K Lova za PG13 i za rok on plus Lebron sie zawina i Cavs zostana z niczym to czy nie lepiej rozwalic to wszystko teraz? Skoro Byli mistrzowie i finalisci z tego roku sa druzyna ktora przynosi straty a jesli odejdzie za rok James to bedzie rowniez w beznadziejnej sytuacji na kolejne lata to moze to jest moment by wcisnac reset?

 

NO TRADE CLAUSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w first take Kellerman rzucil ciekawy pomysl skoro Gilbert wiedzac ze jest spore prawdopoobienstwo odejscia w przyszlym roku Lebrona za free to czy nie powinien nim w tym roku handlowac?

Wiem pomysl z kosmosu ale realnie jak sie okaze ze za chwile oddadza K Lova za PG13 i za rok on plus Lebron sie zawina i Cavs zostana z niczym to czy nie lepiej rozwalic to wszystko teraz? Skoro Byli mistrzowie i finalisci z tego roku sa druzyna ktora przynosi straty a jesli odejdzie za rok James to bedzie rowniez w beznadziejnej sytuacji na kolejne lata to moze to jest moment by wcisnac reset?

 

 

nie mam pojęcia kto to jest Kellerman i, między nami mówiąc, zupełnie mnie to nie interesuje, ale wiem jedno: potrafi się chłop promować / sprzedać. Szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia kto to jest Kellerman i, między nami mówiąc, zupełnie mnie to nie interesuje, ale wiem jedno: potrafi się chłop promować / sprzedać. Szacun

Legenda jako dziennikarz bokserski, w dodatku partner do dyskusji w FIRST TAKE, który bardzo często niszczy Stephena A.Polecam jak najbardziej, mimo że zdarzy mu się odlecieć.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yidnR97WBzg#t=3m38s

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorzę pytanie - podpisujesz tu i teraz TT na 3 lata. Jaka kasa?

 

Nie wiem, zależy jako który klub działam i ile jest kasy do wydania na rynku (nie tak dużo, ale nie będę robił szczegółowej analizy). Wtedy był RFA bez ofert i żaden klub nie miał kasy.

 

Lepiej zapytaj ile bym dał dla JRa.

 

Od razu odpowiem: na pewno nie k**** 57/4, lol xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

All-Star Kyrie Irving has been contacting some of his former Team USA teammates and letting them know that he might be willing to push for a trade, especially if he feels the Cavs’ run could end quickly with James able to opt out after next season. Through back channels, Chicago would be one of the places that Irving would be interested to play.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zależy jako który klub działam i ile jest kasy do wydania na rynku (nie tak dużo, ale nie będę robił szczegółowej analizy). Wtedy był RFA bez ofert i żaden klub nie miał kasy.

 

Lepiej zapytaj ile bym dał dla JRa.

 

Od razu odpowiem: na pewno nie k**** 57/4, lol xd

JR to c***owy kontrakt. TT uważam za całkiem spoko i teraz pytam, że skoro według Ciebie jak ma teraz ~16-17 za rok, to jest to przepłacenie, czy za tą kwotę jesteś w stanie sobie lajtowo na FA znaleźć zawodnika na podobnym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR to c***owy kontrakt. TT uważam za całkiem spoko i teraz pytam, że skoro według Ciebie jak ma teraz ~16-17 za rok, to jest to przepłacenie, czy za tą kwotę jesteś w stanie sobie lajtowo na FA znaleźć zawodnika na podobnym poziomie. 

 

Kiedy ten kontrakt był podpisywany cap był w c*** niższy niż teraz, dlatego już nie jest taki zły. A Cavs przepłacali nawet pomimo tego, że nie było zespołów, które mogłyby dać mu cokolwiek zbliżonego i jego alternatywą było wzięcie QO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a LeBron mógł mieć swój ostatni peak i teraz zacznie lecieć w dół - 50 tysięcy minut to nie są żarty, jeśli by w takiej serii Boston miał HCA to trudno by było wskazać faworyta, no ale za wcześnie gdybać zobaczymy po wakacjach jak się to ułoży

Od 2014 słysze, że Lebron już się kończy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam Milesa Plumlee z wiosny 2016 to nie był taki tragiczny, z trójki on, Henson i Monroe najchętniej go widziałem jako starting centra przy Giannisie. Potem dostał tłusty kontrakt i się skończył. Charlotte wygrali trade.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuścić, a nie-przepłacić. LeBron wykręcił Cavs rękę i teraz jego ziomeczki TT i JR jakimś cudem zarabiają średnio 31 baniek rocznie. JR jest bardziej przepłacony niż TT i dostał ofertę z kosmosu, ZARÓWNO pod względem kasy rocznie jak i długości. Tym samym LeBron wsadził kij w szprychy roweru na którym jedzie, o czym za chwilę.[...]

Jeśli jedne z głównych celów LeBrona to było zdobycie tytułu dla Cleveland oraz gonienie za GOAT, to:

Tytuł dla Cleveland zdobył, dzięki jednemu na milion zbiegowi sprzyjających okoliczności i przepłacanie ziomeczków + kilka baniek z agencji to byłoby właśnie patrzenie na krótkoterminowe i finansowe zyski kosztem wsadzenia sobie kija w szprychy. Cavs maja 126 baniek w payrollu na 9 zawodników, TT jest przepłacony, a JR przepłacony w c***, nietrejdowalny i ma 32 lata, do tego Gilbert sra się o straty i luxury tax. Jeśli LeBron chce być GOAT w przegrywaniu w finałach, umieraniu ze zmęczenia na ławce i dzieleniu tam boiska z rekordową ilością graczy, którzy albo się dawno skończyli, albo nigdy nie zaczęli i powinni co najwyżej machać ręcznikami, to wtedy podpisywanie JRów Smithów na 57/4 na pewno ma sens.

Na potrzeby dyskusji zalozmy, ze Tristian i JR podpisali rynkowe kontrakty [cokolwiek to oznacza w Twojej ocenie]. Co by to zmienilo w Cavs? Wg mnie sklad mieliby identyczny... tylko tanszy, wiec Gilbert wiecej by zarobil.

 

LeBron ma net worth +300 baniek, kontrakt z Nike na ponad miliard dolarów i po emeryturze jakieś 40 lat na zarabianie i rozkręcanie biznesów. Jeśli chcesz ryzykować sukces sportowy (który też przekłada się na hajs i ma ograniczone okienko, może jeszcze z 5-6 lat) dla takiej pierdoły jak drobne z kontraktów TT i Smitha, to nawet nie wiem co mam ci powiedzieć. Chyba że nie chcesz, tylko wtrąciłeś ten fragment o rozkręcaniu agencji nie wiadomo po co, bo że lepiej ją mieć niż nie mieć to ja wiem, tylko to nie ma nic do rzeczy przy kontrakcie JRa, bo samo posiadanie agencji jeszcze nie znaczy, że z miejsca musisz przepłacać w swoim klubie scrubów o 100%.

Piszesz jakbys tego nie wiedzial, wiec dla pewnosci wspomne: praca agenta polega na wyciaganiu jak najwiecej kasy dla swoich klientow. To co Ty nazywasz ****** kontraktem zawodnik, ktory go podpisal i wszyscy inni jego kalibru zarabiajacy mniej uwazaja za swietna robote agenta. 

 

LeBron ma kontrolę jaką ma i przepłacenie JRa i TT w niczym mu w niej nie pomaga, przeciwnie – obarczając klub zbyt długo zbyt dużymi stratami ogranicza sobe pole manerwu w przyszłości.

Tylko zakladajac, ze on sam bedzie w tej druzynie w przyszlosci...

 

Jak wyżej – LeBron jest na szczeblu decyzyjnym z agencją czy bez, może podpisywać sobie kontrakty 1+1 do końca kariery i mieć nad wszystkim kontrolę trzymając klub w szachu, zawodników wybierać mógł sobie już dawno. Zmuszając klub do akurat tych ruchów co najwyżej zaszkodził sobie samemu.

LeBron jest w wieku, ze plan 1+1 juz na dlugo nie starczy by maksymalizowac dochody, wiec IMO w najblizszych paru sezonch podpisze pelnego maxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na potrzeby dyskusji zalozmy, ze Tristian i JR podpisali rynkowe kontrakty [cokolwiek to oznacza w Twojej ocenie]. Co by to zmienilo w Cavs? Wg mnie sklad mieliby identyczny... tylko tanszy, wiec Gilbert wiecej by zarobil.

 

Już o tym mówiłem - klub przynosi straty, płaci gigantyczny podatek, właściciel ma dość dopłacania do interesu - może Cavs udałoby się wzmocnić w offseason przez transfery, ale Gilbert podobno nie chciał zwiększać payrollu (niewykluczone, że dlatego Griffin poleciał) i każdy dodatkowy dolar będzie im zajebiście ciążył. Może Cavs mogliby zadziałać bardziej w trakcie sezonu i nie musieć bronić Duranta Richardem Jeffersonem?

 

Gdyby JR dostał normalny kontrakt (jaka była jego realna wartość na rynku, 15/2?) Cavs mogliby go teraz zrzucić, pewnie mieliby znacznie większą tolerancję na dodatkowe dolary w payrollu i może udałoby się cokolwiek wzmocnić, kto wie. Tego się nie dowiemy, bo według ciebie lepiej było sprezentować mu kilkadziesiąt baniek, bo przecież "kasa i tak by poszła do właściciela".

 

I ty mówisz, że ja patrzę krótkoterminowo i na pomniejsze finansowe zyski, lol.

 

 

 

Piszesz jakbys tego nie wiedzial, wiec dla pewnosci wspomne: praca agenta polega na wyciaganiu jak najwiecej kasy dla swoich klientow. To co Ty nazywasz ****** kontraktem zawodnik, ktory go podpisal i wszyscy inni jego kalibru zarabiajacy mniej uwazaja za swietna robote agenta.

 

Nie widzisz jak absurdalne jest to co piszesz?

 

1. Chytry mówi, że LeBron pogarsza swoje szanse na boisku za drobne z agencji.

 

2. Wilq odpowiada, że LeBron rozkręca biznes, a zadaniem agenta jest wyciągnięcie jak największej kasy dla swoich klientów, więc spoko że załatwił JRowi 57/4.

 

Rozumiem, że gdyby za rok LeBron ogłosił, że podpisze z jakimiś Clippers, ale w pakiecie JR dostaje 60/4 (bez problemu mógłby sobie coś takiego zażyczyć i znalazłyby sie kluby, które bardzo chętnie by przystały na tą i inne tego typu propozycje), to przyklaśniesz mu za słuszną decyzję i dobrze wykonaną robotę agenta?

 

 

 

Tylko zakladajac, ze on sam bedzie w tej druzynie w przyszlosci...

 

Od podpisania kontraktu z TT LeBron rozegra na pewno 3 sezony w Cavs, od JRa 2. Tak więc owszem, jest w tej drużynie.

 

 

 

LeBron jest w wieku, ze plan 1+1 juz na dlugo nie starczy by maksymalizowac dochody, wiec IMO w najblizszych paru sezonch podpisze pelnego maxa.

 

A co to ma za znaczenie? Rozmawialiśmy o wywieraniu wpływu na klub - LeBron mógł to robić od lat, przepłacenie TT i JRa do niczego mu w tym nie było potrzebne. Podpisując maxa za rok i tak na wejściu zdoła sobie dużo ustawić.

 

Poza tym, jeśli nie będą to Cavs i LeBron już tego maxa podpisze, to załatwianie ziomkom kontraktów w przeszłości będzie akurat bardzo dobrym powodem, żeby mu wtedy ten wpływ na decyzje ograniczyć - "sorry LeBron, szczytem twojej kariery GMa/agenta w Cleveland było 57/4 dla JRa Smitha, pozwól, że FO zajmie się sprawami rosteru".

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.