Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji wymiany Russella przypomniało mi się że nr 2 draftu jest przeklęty bo chyba rzadko kiedy dotrwa do końca rookie kontraktu w swojej ekipie albo jest bustem albo był wybrany przez Supersonics

 

To chyba kiepsko wróży Lakersom że znowu mają nr 2

Evan Turner zgadza się z Tobą w pełnej rozciągłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech PG przejdzie na Zachód to EC powinno oficjalnie zostać 2 liga NBA. Coś z tym liga powinna zrobić.

 

Heh, właśnie tu wszedłem, żeby o tym napisać.

 

Z 23 graczy, którzy byli w All-NBA w tym i poprzednim sezonie Zachód miał 14, teraz przeszedł nr 15 (Butler) i niedługo pewnie 16 (George).

 

Yay Eastern conference.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech PG przejdzie na Zachód to EC powinno oficjalnie zostać 2 liga NBA. Coś z tym liga powinna zrobić.

 

Heh, właśnie tu wszedłem, żeby o tym napisać.

 

Z 23 graczy, którzy byli w All-NBA w tym i poprzednim sezonie Zachód miał 14, teraz przeszedł nr 15 (Butler) i niedługo pewnie 16 (George).

 

Yay Eastern conference.

Pytanie brzmi, dlaczego zawodnicy nie widząc tego trendu nie wymuszają przejść do zespołów z konferencji wschodniej, gdzie czeka ich łatwiejsza drabinka w PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics, Bucks, Sixers - to i tak lepsze perspektywy niż to, co było na Wschodzie mniej więcej odkąd popsuli się Pacers.

 

Ale ta wymiana Bulls-Wolves to chyba jeszcze większa patologia niż Kings-Pelicans.

 

23-letni Dunn który zupełnie nie ogarniał w Wolves.

 

22-letni LaVine po zerwaniu ACL który przed zerwaniem ACL był ot co średniakiem który wszystko co zdobędzie w ataku odda w obronie.

 

I 7. pick, gdzie Bulls w sumie nie mieli kogo wziąć mając przeładowany obwód. A różnica między Markkanenem i Pattonem (którego wzięli z pickiem Bulls Wolves) to w sumie jak różnica między 10. a 14. pickiem, okazało się, że z takim pickiem można zrobić trade up z kimś pokroju T. Lylesa.

 

WTF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi, dlaczego zawodnicy nie widząc tego trendu nie wymuszają przejść do zespołów z konferencji wschodniej, gdzie czeka ich łatwiejsza drabinka w PO?

 

Lepsze organizacje są na zachodzie?

 

Jak już zostali wybrani w drafcie i pograli parę lat, to preferują siedzieć na swoim niż się przenosić?

 

Pogoda lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze organizacje są na zachodzie?

 

Jak już zostali wybrani w drafcie i pograli parę lat, to preferują siedzieć na swoim niż się przenosić?

 

Pogoda lepsza?

Skoro Miami się potrafiło zebrać z LBJ Dwade i Boshem, to aż dziwi mnie, że nikt nie powtórzył tego precedensu w o wiele słabszej konferencji.

 

Co do pogody na Florydzie jest fajnie, Orlando i Miami czekają :)

Lepsze organizacje, czy ja wiem... takie Clippers nie do końca bym uznał za dobrą organizację, a zebrali łandy trzon, który na wschodzie by robił non stop finały konferencji obok Cavs/Heat w ostatnich 5 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 7. pick, gdzie Bulls w sumie nie mieli kogo wziąć mając przeładowany obwód. A różnica między Markkanenem i Pattonem (którego wzięli z pickiem Bulls Wolves) to w sumie jak różnica między 10. a 14. pickiem, okazało się, że z takim pickiem można zrobić trade up z kimś pokroju T. Lylesa.

 

Maciek Kwiatkowski w Palmie Live rzucił na gorąco wg mnie fajną uwagę/przypuszczenie. Bulls mogli zrobić ten deal, będąc przekonani, że Magic wezmą Dennisa Smitha Jr i polując na Isaaca, co miałoby zdecydowanie więcej sensu, niż Lauri.

 

Tak czy siak deal jak najbardziej na jednej półce z tym z DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek Kwiatkowski w Palmie Live rzucił na gorąco wg mnie fajną uwagę/przypuszczenie. Bulls mogli zrobić ten deal, będąc przekonani, że Magic wezmą Dennisa Smitha Jr i polując na Isaaca, co miałoby zdecydowanie więcej sensu, niż Lauri.

 

Tak czy siak deal jak najbardziej na jednej półce z tym z DMC.

Biorąc pod uwagę, że same rumorsy wskazywały na to, że Magic biorą Isaaca - a kluby NBA mają jednak większą wiedzę o innych organizacjach niż rumorsy (patrz Woj, który ma najlepsze dojścia, a który pisał, że JJ raczej spadnie do 4. picku) - to nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi, dlaczego zawodnicy nie widząc tego trendu nie wymuszają przejść do zespołów z konferencji wschodniej, gdzie czeka ich łatwiejsza drabinka w PO?

Ja bym powiedział, że jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Na Zachodzie są mniejsze podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Markkanen wydaje się pasować do tego co chce grać Hoiberg. Nie sądzę, by jakiś klub dokonywał tak dużej wymiany bazując na przypuszczeniu. 

 

 

Biorąc pod uwagę, że same rumorsy wskazywały na to, że Magic biorą Isaaca - a kluby NBA mają jednak większą wiedzę o innych organizacjach niż rumorsy (patrz Woj, który ma najlepsze dojścia, a który pisał, że JJ raczej spadnie do 4. picku) - to nie sądzę.

 

Wiecie, ja też wątpię, to ciekawostka, ale patrząc na poczynania zarządu Bulls, to ciężko wykluczyć taki ewentualny gamble z ich strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.