Skocz do zawartości

LA Clippers 2016/2017 - last dance ?


Jeszka

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o brak CP3 i BG ale o to jaki wpływ mają na zespół. Tak naprawdę to J.J.Redick musi sam kreować pozycję a nie jest tego typu graczem , DeAndre Jordan nie dostaje loob passów nad kosz i LMaM nie koncentruje się tylko w obronie ale musi brać udział w ataku. Do tego Jamal nic nie pokazał w meczu z OKC i widzimy biegających po parkiecie takich graczy jak Alan Anderson czy Bass ( który zagrał przyzwoity mecz).

 

CP3 oglądając spotkanie miał minę w stylu ,, Co tu się odpierdala ? "

 

Plusem tego spotkaniu była obrona LMaM na RW i sobie iso nie pograł tylko uruchamiał kolegów no a ,że reszta kolegów z zespołu nic nie broniła to sobie zawodnicy OKC porzucali.

No tylko te kontuzje przytrafiły się Clippers w momencie najłatwiejszego terminarza i za chwilę będziecie na 7 miejscu na zachodzie no chyba że kostka Gasola zatrzyma go na dłuzej poza zespołem

 

Na Zachodzie każdy walczy z kontuzjami poza Spurs i Golden . Ja wiem że CP z Blakiem to duża strata ale Clippers wygląda na razie fatalnie. Porażki z Lakers, Mavs czy nawet NOP gdzie Paul grał były w bardzo słabym stylu.

 

Poza tym Jordan moim zdaniem zalicza jeden ze słabszych swoich sezonów. Ani nie broni dobrze ani nawet nie skacze w tempo do lobów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland bez Lebrona są 0-3, a ludzie się dziwią, że jakaś drużyna bez swoich DWÓCH najlepszych graczy jest w dupie. Gdyby ta drużyna dalej grała bez nich jak PO team, to by było niezwykłe. 

 

Problemem Clippers nie jest to, że grają słabo bez swoich 2 najlepszych zawodników ale to, że ich 2 najlepsi zawodnicy są bardzo często kontuzjowani lub nie w pełni sprawni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland bez Lebrona są 0-3, a ludzie się dziwią, że jakaś drużyna bez swoich DWÓCH najlepszych graczy jest w dupie. Gdyby ta drużyna dalej grała bez nich jak PO team, to by było niezwykłe.

Z tym, ze cleveland gralo teraz tez bez dwoch graczy z s5 i wygrali raczej bez wiekszych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Clippers nie jest to, że grają słabo bez swoich 2 najlepszych zawodników ale to, że ich 2 najlepsi zawodnicy są bardzo często kontuzjowani lub nie w pełni sprawni.

W sumie coś w tym jest. Ale nie zmienia to faktu, że Blake i CP3 po sezonie podpiszą maksy i wszyscy będą happy. Chyba, że Paula Pop i Spurs skuszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie coś w tym jest. Ale nie zmienia to faktu, że Blake i CP3 po sezonie podpiszą maksy i wszyscy będą happy. Chyba, że Paula Pop i Spurs skuszą.

Spurs nie ma pieniędzy na maxa dla nikogo. By uwolnić by musieli oddać PAu Gasola i Greena oraz zrezygnować z praw Birda do Manu i Millsa i Simmonsa. Ewentualnie poszukać zamiast Greena chętnego na Parkera to wtedy chyba mogą utrzymać QO na Simmonsa bo na Millsa już chyba nie

Czy to realne - tak wszystko widziałem już chyba ale czy Spurs wywali całą głębię by mieć PAula to już pewny nie jestem

 

Przecież Clippers z Paulem w składzie wyglądało słabo w meczu z NOP. A poza tym oni przegrali w międzyczasie z Mavs u siebie, z Lakers itp Przegrywają z najgorszymi na Zachodzie w stylu bardzo słabym

Memphis czy Jazz w tym roku miały poważniejsze ubytki i wygrywały takie mecze

 

Nie spodziewłem się że Clippers będzie wyglądać  jak zespół na poziomie Suns czy Lakers( w zeszłym roku chyba wygrywali mecz bez CP i BG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę gimnastyki musi spurs zrobić... 91.000.000 w kontraktach za rok widnieje

 

#1 Gasol ma aż 16.000.000 PO

#2 schodzą: Simmons, Mills, Manu I to przy wzroście innych kontarktów robi niewiele miejsca

#3 parker ma spadające 15M do handlu


Gasola od biedy możnaby dokarmić 3x 7M zamiast 1x 16M I utrzymywć martwy kontrakt

bardzo ważne ogniwo czyli Mills nie do utrzymania

Manu emerytura

Parker wschodnie wybrzeże ... dla takich Knix to lepsze niż wiecie to... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.