Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

trochę ciężko mi ocenić tego Zizicia, na ten moment to świetny finisher z soft touch, bardzo dużym potencjałem motorycznym, znakomitą zbiórką i sporym potencjałem w defensywie, ale też dosyć surowy ofensywnie i defensywnie, do tego niebędący shot blockerem. oczywiście to jest świetny steal, ale żeby miał być kimś więcej niż starterem jakiejś mocnej ekipy, musiałoby się złożyć na to sporo czynników. wydaje mi się jednak, że skoro tak dobrze radzi sobie w dobrej ekipie Euroligi, ot jego wejście do NBA będzie relatywnie szybkie.
Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al im bliżej play-off tym lepiej wygląda. Od początku liczyłem na niego głównie w kontekscie tej fazy i to od jego postawy w największym stopniu będzie zależal sukces (ECF?) Celtics.

O to, że Bradley, Crowder, Smart czy reszta rolesów zagrają swoje jestem spokojny. O IT mam lekkie obawy, ale on wszedł już na taki poziom pewności siebie, że powinien dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevens przypadkiem nie ukrócił Alowi rzutów za trzy? Bo pamiętam mecze z początku/środka sezonu, gdzie machał zza łuku jak dziki. Teraz widziałem dwa mecze (no półtorej, bo w połowie z Wiz usnąłem) i więcej masowania się tyłem do kosza moje przekrwione oczy zaobserwowały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby łatwy,szybki i przyjemny win,ale i tak bym ich wszystkich opieprzył w szatni na miejscu Brada.Też mają odpoczynek przed PO,że dają sobie wrzucić 70pkt od dzieciaka,który nie może sobie jeszcze kupić piwa na legalu?Wstyd.

Wstydem jest to że oni w drugiej połowie pozwolili sobie rzucić prawie 80pkt.... Ja wiem że jak się prowadzi 26 to ma się olew niemniej jak oglądałem ten mecz to miałem wrażenie że oglądam kolesi z osiedla , zero obrony szybko rzucamy

A po drugie 34 razy Suns rzucało z linii w drugiej połowie z czego Booker 21 to jest jakaś paranoja

Nie mówię, że Booker nie ma talentu bo ma ale jednak zazwyczaj dobrze broniony nie uwalnia się łatwo a dziś mógł sobie wjeżdząc pod kosz jak chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydem jest to że oni w drugiej połowie pozwolili sobie rzucić prawie 80pkt.... Ja wiem że jak się prowadzi 26 to ma się olew niemniej jak oglądałem ten mecz to miałem wrażenie że oglądam kolesi z osiedla , zero obrony szybko rzucamy

A po drugie 34 razy Suns rzucało z linii w drugiej połowie z czego Booker 21 to jest jakaś paranoja

Nie mówię, że Booker nie ma talentu bo ma ale jednak zazwyczaj dobrze broniony nie uwalnia się łatwo a dziś mógł sobie wjeżdząc pod kosz jak chciał

1.Pewne PO,to się oszczędzamy

2.Blowout w q1 to się oczszędzamy

3.Słaba drużyna to się oszczędzamy

I wyszło jak wyszło.W ogóle zauważyłem,że trochę za często lubimy kalkulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Cavs dziś przegrali i sytuacja wygląda tak, że Boston ma tyle samo zwycięstw ale jedną przegraną więcej od nich.Dlatego warto dzisiaj wygrac z Miami a Cavs jutro mają cięzki mecz na wyjeździe ze Spurs, którzy też cisną ostro po pierwszy seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.