Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

jak to sie dzieje, ze przegrywamy z pelicans +20 i wygrywamy dzien pozniej z bulls? w b2b...

jak to sie dzieje ,ze wygrywamy z nimi na wyjezdzie bez younga i dlo a przegrywamy u siebie gdy nie ma wade'a

 

przegrywamy z timberwolves, kings czy mavs

a wygrywamy z warriors, okc czy rockets

 

totalnie tego nie ogarniam. nie widze tu zadnego sensu i nie zdziwi mnie jak wygramy w toronto i przegramy z grizz bez conleya...

nie postawilbym na nich pieniedzy jak i przeciwko nim. bo tu nigdy nie wiadomo. co nie zmienia faktu, ze cholernie mnie to cieszy. ta akcja randle'a na 92-90... mam wiare:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jakieś 70% public betów było na Bulls, jeszcze więcej bo 82% na Spurs przy handi -9,5, tak samo na Bulls było handi koło -10, polecam tą stronke i ogólnie jak chcecie obstawiać nba to chyba warto grać przeciwko tzw masówkom http://www.thespread.com/nba-basketball-public-betting-chart

 

Oczywiście nie zawsze będą wchodzić, ale myśle, że Vegas swoje robi i sędziowie na pewno w jakimś stopniu raz większym raz mniejszym pomagają tym zespołom na które stawia znaczna mniejszość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumblueandgold.com/2016/12/01/10-things-we-know-about-the-lakers-after-20-games/

 

Fajny tekst podsumowujący pierwsze 20 spotkań.

 

Ps. 

 

Los Angeles Lakers                               200/1                75/1

New York Knicks                                   40/1                  75/1  

 

W pierwszej kolumnie stawki na wygranie tytułu sprzed sezonu, w drugiej aktualne.

 

Jim Buss be like:

 

jackevilMemeplotblowup.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym go ogrywał kosztem Mozgova. Lub chociaż za Blacka. Przynajmniej w pojedynkach z niektórymi zespołami. Na przykład nie puscił bym go jeszcze na Howarda,czy innego bardzo mobilnego i silnego fizycznie centra.
Ale tak czy siak liczę na rozwój tego zawodnika i na to,że wkrótce będzie świetnym starterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz Lakers@Hawks pod nieobecność Mozgova? Zubac zupełnie nie jest NBA ready jeśli chodzi o obronę jeszcze (w przeciwieństwie do BI). Niemniej jest powodem dla którego nie starałbym się po taniości (czytaj za Lou) uderzać po Noela czy WCS. Wierzę w Ivicę jako longterm project na C.

Chociaż może w dalszej części sezonu ujrzymy Zubaca, zwłaszcza jak (odpukać) Rusek opuści jakieś spotkania,

 

@badboys - Od razu go do M.Gasola w LAL porównywali. Fajnie, że powiedział kilku klubom "chcę tylko do Lakers, nie wybierajcie mnie" dzięki czemu ostał się do 32 picku.

No właśnie pamiętam i Zubac mi się całkiem podobał nawet w D, po prostu był słabszy fizycznie niż Howard, ale też nie było jakiejś strasznej dewastacji. Tylko ile jest Howardów w lidze? Niemniej jednak w tym meczu z Hawks nawet przeciwko Howardowi pokazał kilka fajnych półhaków, ja bym go szlifował ile się da. Tylko większym problemem jest ustawienie Randle-Nance Jr. Walton musiałby wówczas zrezygnować z kogoś z tej dwójki.

Chyba, że albo Larry albo Julius wyrobią bardzo dobry rzut i mozna bedzie ich ustawic na trójce, wtedy bigball Russell-Ingram-Randle/Nance-Zubac

A tak mamy wersję smallball czyli Russell-Clarkson/Lou-Ingram-Randle-Nance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mamy najbardziej wkurzającego komentatora w NBA, ale ci z Raptors przebijają wszystko. To pokrzywianie się, piszczenie cienkim głosem, udając to niby Juliusa np. kiedy jest faulowany jest wyjątkowo debilne. Chciałbym żebyśmy wygrali i zamknęli im mordy, ale to chyba nie dzisiaj.

Edytowane przez Matusik1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mamy najbardziej wkurzającego komentatora w NBA, ale ci z Raptors przebijają wszystko. To pokrzywianie się, piszczenie cienkim głosem, udając to niby Juliusa np. kiedy jest faulowany jest wyjątkowo debilne. Chciałbym żebyśmy wygrali i zamknęli im mordy, ale to chyba nie dzisiaj.

A słyszałeś kiedyś komentarz w fox ohio na meczu jak gra Cavaliers? Szczególnie ten czarny. Spuszczają się nad każdym zdobytym punktem przez CAVS. Nie da sie tego słuchać. Ci z Toronto to przy nich 1 klasa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś kiedyś komentarz w fox ohio na meczu jak gra Cavaliers? Szczególnie ten czarny. Spuszczają się nad każdym zdobytym punktem przez CAVS. Nie da sie tego słuchać. Ci z Toronto to przy nich 1 klasa. ;)

 

Przyznaje, nie słyszałem :) Dla mnie Kevin Harlan mógłby komentować każdy mecz, ale cóż... nie ma tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 mecz za nami! Co prawda był on rozgrywany w dość "okrojonych" składach - w Memphis z powodu kontuzji pauzowało aż 5 zawodników, a w LAL 3'ch.

 

Nie mogliśmy ujrzeć dziś m.in. Cartera, Conleya, Parsonsa, co na pewno było sporym osłabieniem dla Miśków, a po stronie Lakers nie wystąpili Nance, D'Angelo, Young. Innymi słowy obie drużyny musiały dokonać sporych rotacji w składzie i więcej minut mieli do swojej dyspozycji pozostali zawodnicy. Jak to przełożyło się na grę i wynik?

 

Chyba większość fanów Lakers przed sezonem sceptycznie podchodziła do Lou Williamsa, lecz po tym wszystkim co prezentuje nam praktycznie podczas każdej gry Lou sprawia, że te wstępne sądy co do niego odlatują w niepamięć. Dziś Williams był naprawdę "On Fire!". Po pierwszej połowie miał na swoim koncie aż 28 punktów przy bardzo wysokiej skuteczności 70%, oraz 60% z rzutów za 3 punkty, kończąc na 40 punktach! LOU! LOU! LOU!

 

Dziś pole do popisu miał Deng, który spisał się naprawdę fajnie - 18 punktów z jego strony, nasz młody Ingram dostał najwięcej minut - aż 39 i spisał się można powiedzieć przeciętnie. Randle nie powalał dziś, słaba skuteczność rzutowa i ogólnie nie podobał mi się na boisku dzisiejszej noc. Szkoda tego meczu, bo prowadziliśmy przez większość czasu, ale pokonała nas presja i dokładnie było to widać, gdy dostając w ostatnich sekundach meczu dar od losu - 3 rzuty wolne dające dogrywkę, a niejaki Randle niestety nie trafił żadnego (ostatni można uznać za celowe nietrafienie).

 

Czy Purpurowo-Złoci spisali się dobrze zmieniając kontuzjowanych starterów? Myślę, że tak, szkoda, że nie udało nam się wyrównać W/L Ratio, bo przez tą przegraną nasz bilans wynosi 10/12, choć cały czas zachowujemy spokojne 9 miejsce. Miśki okazały się bardziej opanowane, a Troy Daniels tylko to zwieńczył swoim świetnym występem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle w zeszłym sezonie :

 

0-3 feet : 56%

3-10 feet : 36%

10-16 feet : 22%

16, ale bliżej niż 3(long 2) : 25%

 

Randle w tym sezonie odpowiednio 80%, 40%, 50 % i 45%.Próbka jest o wiele mniejsza, ale jak to nie jest poprawa, to ja nie wiem co nią jest.Daleko mi do fana Juliusa, zachowuje się czasem jak jakiś patus rzucając piłą, czy drąc się na sędziów gdy vs Pacers zegrał przestał działać, jakby to była ich wina, ale też bez przesady z tym krytykowaniem go za jego grę, bo poprawa jest widoczna.

Mały update.Stan na 4 grudnia:

0-3 73%

3-10 34.5%

10-16 38%

16 < 3 55%

 

Procenty nie spadają póki co, a nawet rosną.Dalej próbka jest mała, ale chyba można skończyć dyskusje o tym, że Randle się nie rozwija...

 

Ale i tak bym go wymienił najchętniej.Nie znoszę jego gry, nonszalancji i body language, tego na jakiej wyjebce stawia zasłony.

 

Drugi, który mnie zawodzi to Clarkson.Kompletnie nie kupuje ruchu piłki całego zespołu, forsuje głupie rzuty, podejrzewam że ma zadanie od Waltona, żeby zdobywać punkty, natomiast sposób w jaki to robi pozostawia wiele do życzenia.Te dwa mecze z Raptors i Mempis to idealny przykład tego co mnie w nim drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.