Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.lakersnation.com/lakers-rumors-jimmy-butler-wants-to-sign-a-one-year-deal-with-l-a/2015/06/28/

 

I tak Bulls sa w komfortowej sytuacji, tak jak mowilem, Bulls nie chcieli dac tego co chcial Butler rok temu bez pokrycia - rozumiem. Jesli chce do LAL to i tak nie w tym sezonie, Bulls maja go conajmniej jeszcze na jeden sezon, a jesli okaże się że podpisze tą roczną umowe z LAL to Bulls sobie wyrównają i będą go tradować, a w snellu widze nawet i większy potencjał jak w Butlerze, choć i tak nie ma się co spinać bo nie dziwie się że w LAL żyją plotkami po takich sezonach, a dopóki nie napisze o tym wojnarowski to nie uwierzę.

A teraz jeszcze sobie czytam że jeśli Bulls zaproponują mu max QO to on nie może podpisać tej umowy z LAL? bardzo dpsze.

 

Co do Taj case to operacja nie jest problemem, w październiku/listopadzie Taj bedzie mieć nowe kostki a dolegliwość nie jest chroniczna, wręcz ta operacja powinna byc zacheta dla innych klubów. Czy problem jest wymienić Taja ? Ustawcie sobie stoper na 15 sekund weźcie sobie kartke papieru i bez problemu napiszecie 5 przykładowych tradów które -przynajmniej- zaciekawią drugą strone:

-Do clippers za crawforda bo po pozyskaniu lanca jamal z pewnością poleci a doc chce mieć zmiennika pod kosz.

-Do raps za lu williamsa bo potrzebny im dobry defensywny stopper żeby chociaż sprawiać pozory "liczenia się" na wschodzie.

-Do raps za terrenca rossa jw.

-Do denver za wilsona chandlera bo Malone to brat Thibodo i chce mieć jak najwięcej ludzi od obrony (+ lawson za noah)

-Do lakers za lina bo lin i tak odejdzie a lakers chca miec kogokolwiek pod koszem.

 

Problemem jest ta słynna stagnacja zarządu Bulls. A i żeby zobrazować i jeszcze raz podkreślić problem bogactwa w stosunku do "uptempo" hoiberga to przedstawiam proste (dla nas, dla formana czy paxsona - nie) działanie matematyczne: 28+28+24+24 = 104, kurcze może jeszcze pojechać "po minutach" : 26+24+20+20 = 90 - no lepiej, czyli zostaje 6 minut uptempo ...

Jeśli Gasol grałby 26minut (!!!!) Noah 24(nawet mimo c***owej dyspozycji to też : !!!!), nikola 20(no k**** !!!!!!!) i taj 20(po operacji spoko ale tak na dłuższą mete ? !!!) to zostaje 6 minut uptempo. Ja wiem ze Niko bedzie elementem tego uptempo ale serio ? Hoiberg jarał się arizą grającym na 5 w finale konfy, a Bulls chca grać "niskim składem" z gościem kóry ma prawie 210cm i to przez mały okres czasu bo na minuty czekają inni? A i kupa na tej kupie kupy: Nie ma absolutnie mowy o jakichkolwiek minutach dla Portisa... no chyba że ktoś się połamie ( ale od tego są nazi mohomedy). Damn.

 

No ale w sumie sam forman czy paxson nie spodziewają sie tradow, mówią o glebi skladu...

 

W ostatnie lato spoko... fajne offseason, teraz w perspektywie stagnacji managmentu szczytem marzen powinno byc:

- podpisanie cj watsona za MMLE (dobry obronca, grał uptempo pod nelsonem, zna się z ekipą)

- podpisanie za vet min johna jenkinsa (obowiązkowo ! świetny strzelec, świetny potencjał, którego nikt nie widzi, (http://www.basketball-reference.com/players/j/jenkijo01.html) 63% TS w zeszlym sezonie !!!

- przedłużenie MDJ.

ehh.

 

 

joakim noah za lawsona albo taj gibson za lina z lakers :smile:))))

A Gibson za N.Younga+R.Kelly'ego ;) ?

 

Bulls raczej nie potrzebują swaggego i jego paskudnego charakteru.

 

Lin jest FA. Kontrakt mu się skończył.

 

snt
 

 

Nie ukrywam że uwielbiał tego kudlacza z krzywym zgryzem, bo to serce tego tworu. Ludze sie i liczę bardzo że dobrze przepracowane lato, w pełnym wymiarze i na pełnej intensywnosci przywróci Jo do elity defensorow
Ile w tym szans a ile moich pobożnych życzeń? Nie wiem, ale Joakim wydaje się idealnym graczem do grania Hioberga.
Lepszym niż Pau...

 

Idealnym moze nie, napewno lepszym niz Gasol. Ale Gasol nie moze byc tradowany bo juz nikt poważny nie podpisze z Bulls.

 

Nie lubię tego, że w Chicago nie widzą, że w undrafted plejas drzemie spory potencjał...

Patrz ruch Houston: Wood może być równie dobrze brandniu Garnettem, lub starym dobrym Cedrickiem Simmonsem, ale ryzyko jest żadne, więc właśnie idąc w ślady Rafała Juća zaraz wysyłam CV, bo nie mogę patrzeć na marnowanie okazji, a lista undrafted w tym roku jest niczym loteria draftowa w jakimś megac***owym drafcie... Wiem... Ofkors przesadzam, ale wybaczcie, taki mój urok...

 

Bulls w sumie wzięli jakiegoś sg seniora do ligi letniej ale w sumie nawet gdyby to problemem bedzie kasa (patrz co robil goudelock w zeszłej lidze letniej a CI go puścili bo problem - kasa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lakersnation.com/lakers-rumors-jimmy-butler-wants-to-sign-a-one-year-deal-with-l-a/2015/06/28/

 

I tak Bulls sa w komfortowej sytuacji, tak jak mowilem, Bulls nie chcieli dac tego co chcial Butler rok temu bez pokrycia - rozumiem. Jesli chce do LAL to i tak nie w tym sezonie, Bulls maja go conajmniej jeszcze na jeden sezon, a jesli okaże się że podpisze tą roczną umowe z LAL to Bulls sobie wyrównają i będą go tradować...

Jeszcze przez rok będzie Wasz, ale jesteś pewien, że w razie podpisania rocznej umowy będziecie mogli go wymienić? Chyba tak się nie da a przynajmniej nie bez jego zgody, ale pewności nie mam. Ktoś lepiej ogarniający CBA mógłby się tutaj wypowiedzieć.

 

Jeżeli podpiszecie QO to za rok będzie UFA. Tak czy inaczej trudno nazwać Waszą sytuację komfortową bo zapewne stracicie go za rok nie dostając nic w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli weźmie  QO  a  przytrafi  mu się kontuzja  to  zostanie  w  dupie     bo  kto  mu  da  tego  nowego  maxa   po  kontuzji ....

 

wiem  , że  nikt  nie  lubi gdybania  , ale  jeśli FO  ma  podstawy  do  tego  , iż  butler  może  odejść  z  bulls    to  troche  szkoda , że  nie  zawalczyli  o  21  lub 23 pick  tzn  nie  wzieli  andersona  lub  RHJ    , którzy  z a 2 , 3 lata  pozwolili  by  zapomnieć  o  JB   , ale  wiem  musztarda  po  obiedzie 

CJ   za  MMLE ?  chyba  ciut  z a dużo   , ale  BAE   to  chyba  tak  tylko  nie  wiem  czy  mamy  je   do  dyspozycji  czy  tylko  MMLE  +  oczywiście  minimalne  kontrakty 

MDJ  chyba  nie  łyknie mniej   niż  te  MMLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lin podobno z knicks ma podpisac:d

 

cholernie ciekawi mnie sytuacja z butlerem. 

kolejne newsy potwierdzaja, to co wczesniej czytalem, ze gosc nie chce grac w bulls. ze ma konflikt nie tylko z rose'm ale i managmentem. sytuacja troche skomplikowana, bo musi podobno podpisac minimum 3 letnia umowe z innym teamem, co bulls oczywiscie wyrownaja. z bulls moze podpisac qo, max offer i costam jeszcze. opcji multum ale zostaje w chi, czego nie chce. oczywiscie w gre wchodzi s'n't ale czemu bulls mieliby chciec to podpisac?

 

byloby dobrze gdyby strony sie dogadaly. bulls go straca to juz pewne, chyba, ze zaoferuja mu tego maxa maxa, w sensie 125 baniek na 5 lat, chyba moga cos tak

 

jego zaproponowac ale myk w tym, ze butler nie chce tak dlugiej umowy. ktos tu duzo wygra a ktos duzo straci. pytanie tylko kiedy.

 

rownie dobrze moze podpisac jakis ciekawy 3 letni kontrakt z bulls i zarzadac dealu po 2 tygodniach. 

 

funny as hell!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym biznesie (no bo nie o sport tu teraz chodzi) nie ma nic pewnego ani niemożliwego

 

Szansa na pozostanie Butlera w Chi jest. Teraz tylko ktoś tego nie może spierd...ic

Mnie od tych plotek ze "źródeł" martwi to zdjęcie Jimmyego z Thibsem na obiedzie, bo zwolnienie "jego" HC może być dla Bucketa wystarczającym powodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś czytałem Jimmy musi podpisać przynajmniej na 3 lata... może żądać transferu ale wątpię, żeby to odbijało się to jakoś na jego grze, bo też pokazałby nieprofesjonalizm. Jeżeli Bulls będą chcieli to musi 3 lata grać.

 

Trochę ta sytuacja zaczyna być nużąca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler mówi, ze chce odjeść, ale menadżerowie się nie zgadzają

ale z niewolnika nie ma pracownika

więc podpisują go na 3 lata 

i on mówi: do Lakers! snt

GM Bulls dzwoni do Micza: halo? Jimmy chce u was grać, co dacie w zamian? 

Micz: Younga + Kellyego (w tle heheszki) 

GM Bulls: o taki c***

i odłożył słuchawkę

 

Ostatecznie Jimmy kończy w Knicks w zamian za Bargnianiego i Calderona. 

 

Wszystko na złość niewdzięcznemu grajkowi i Lakersom :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka sytuacja. Jest offseason, uwielbiam offseason bo można sobie sprowadzić real NBA do tego z 2k, poczytać rumorsy, przeanalizować, popatrzeć na staty, rozkminić czy dany zawodnik pasuje do teamu czy nie, czy jest efektywny czy nie, itd. Ale nie oszukujmy się, 95% rumorów od źródeł typu lasuns, czy chicagoplotki, nyrumor sa ch**a warte i dopóki o sprawie nie napisze wojnar to nie ma co się podpalać. Owszem fajnie jest analizować, zresztą, cóż pozostało w obliczu offseason ale na dzień dzisiejszy nie ma czegoś takiego jak butler-drama. Nie ma oficjalnie powiedziane że rose i butler się nienawidzą i wgl nie ma powiedziane że Butler OKREŚLIŁ się ze chce odejsc. Ja żyje tą myślą że Butler na konferencji gdy dostawał MIP mówił że zdecydowanie chce zostać w Chicago, ze to jest jego miejsce, watpie żeby przez miesiąc zmieniły musie aż tak poglądy. Ok wyjebali Toma ale Hoiberg juz mowi otwarcie ze bedzie skupiał caly plan offensywny na rose'ie i butlerze i może jimmy będzie zadowolony, myślę że na pewno będzie. Juz pisałem, "konflikt" z rosem powstał po przegraniu z cavs - cóż się dziwic, poprostu frustracja.
 

 

Te scenariusze wymian, co jedna to głupsza.

 

Mógłbyś rozwinąć ? Bulls mają kłopot bogactwa pod koszem, potrzebują wziąć zawodnika który da porównywalny impact na obwodzie, cóż w tym głupiego, skoro każdy z wymienionych to jest poziom taja jesli chodzi o effort.
 

 

CJ   za  MMLE ?  chyba  ciut  z a dużo

 

Mysle ze nawet może być za mało. MMLE to tylko nieco ponad 3mln a watson jest dobrym zmiennikiem, co potwierdził nie raz.

 

Ja rozumiecie wartość Gibsona spadła, ale Lin?
A po co on w Chicago? Jaka rolę miałby pełnić?

 

Niedrogi gość z wysokim iq, który potrafi zagrać pnr, który w odróżnieniu od kurduplów zatrudnionych przez ostatnie 4 lata potrafi coś tam zabronić, który miał swoje hero mode i który mógłby takim hero mode poratować kilka meczów kiedy rose wypadnie ( z czym trzeba się liczyć).

 

Z tych właśnie 95%-rumorów-które-sie-nie-sprawdzają:

 

Indiana Pacers free agent Rodney Stuckey expressing interest in signing with the Chicago Bulls [Vet Min Signing]. (Source: Vincent Goodwill)

 

Indiana Pacers free agent Rodney Stuckey hopes the Chicago Bulls contact him this summer - (Source: Vincent Goodwill)

 

Bulls spoke with Denver regarding Danilo Gallinari, who has one year remaining on his contract at a little over $11.5 million.

 

 

Gallo to kiepski pomysł, wole juz MDJ.

Co do stuckego mam mieszane uczucia, niby poprawił trójke ale stuckey z czasów pizdons to najgorsze co może być.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Chicago Bulls have given Jimmy Butler both a qualifying offer AND a max qualifying offer.

 

This is huge. Now, any offer sheet from another team must be a minimum of three years not counting options. 
 
The only way Butler can become a free agent before 2018 is if he turns down max $ and signs the $4.4 million qualifying offer. Risky

 

Bulls FO odrobiło zadanie domowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.