Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawy post!

Jednak bronieniem Dericka nie na miejscu kto jest odpowiedzialny za grę drużyny? Trener ok ale też zawodnik który ma piłkę. Rose przegrał prawie game3 fatalną grą w końcówce ale uratował się.w Game 4 kiedy trzeba było dobić Cavs a Rose grał świetnie nagle wyłączył wjazdy na kosz mega efektywne w tej grze i zaczął ceglić, w game 5 ograł go grający na jednym kolanie i jednej stopie Irving. Może staty wyglądają fajnie ale Rose jest drugim najbardziej winnym bo trenerze bo to PG musi czasami wiedzieć co i kiedy ma zrobić nagrać akcje czy coś jak Byki miały zastojue w ofensywie to Rose nic.nie robił oprócz pałowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose to jest facet z Chicago, osoba nie do ruszenia. Jeżeli przyczynia się do porażki - trudno. Dobrze jednak, że jest w Bulls, bo nigdzie indziej nie pasuje :smile:

 

Mnie się wydaje, że najwięcej może pomóc zmiana trenera, bo skład jest naprawdę ciekawy, jednak nie jest wykorzystany jego potencjał - a to już nie jest wina Derricka :P

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napiszę że czegoś takiego jak porażka Chicago z Cavs to nie widziałem nigdy. Zespól mający Gasola, Butlera. Dobrą ławkę,Rosa wracającego po kontuzji ale w dobrej dyspozycji. Przeciwko drużyna bez dobrych skrzydłowych. Ze słabo grającym Irvingiem, w kratkę J.R. Z Lebronem w słabszej dyspozycji rzutowej.

I Chicago to wyraźnie przegrywa. Oczywiście Noah grał jak idiota ale to tylko jedno ogniwo. Wystarczy mu półroczny pobyt w szpitalu psychiatrycznym i będzie ok. Nawet nie można było sie śmiać z jego ofensywnych akcji w tej serii bo widać że była to choroba psychiczna.

Dla mnie to niezrozumiałe co się wydarzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była kompromitacja.Długo sie bedzie pamietac dar od losu jakim było tegoroczne CLE i taka frajerska porażka.I pomyslec ze mieli mistrzowskie ambicje w momencie kiedy grał Love,Irving power,Smith,James zdrowy itd. A oni skomropmitowali sie z połamanymi kawalerzystami.Kibicowałem i wierzyłem w tenskład od lat,ale po tym co zobaczyłem, rozwalic to totalnie i rozpocząc od nowa wszystko poki jest z czego budowac, jedyne pewniaki dla mnie na dzis to Rose i Butler,Snell,Miro,...cała reszta a przede wszzystkim trener do wymiany,jesli aspiracje są wieksze niz awans do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam @dante ze nie odpisałem na Twój post ale był on jak zwykle zresztą przesiąknięty debilnym nieuzasadnionym hejteryzmem w strone rose'a przez co wysuwasz kompletnie bezsensowne wnioski dotyczące tego o czym pisałeś.

 

Managment Bulls to albo idioci albo geniusze.

Czy słyszeliście że PODOBNO Bulls czekają ze zwolnieniem Thibodo na moment aż wszystkie 29 drużyn będzie miało HC żeby przypadkiem Tom nie dostał roboty gdzies indziej? ....

... no albo chodzi o ten 2nd round pick... który przyjdzie w "wymianie" za Thibodo.

Cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam @dante ze nie odpisałem na Twój post ale był on jak zwykle zresztą przesiąknięty debilnym nieuzasadnionym hejteryzmem w strone rose'a przez co wysuwasz kompletnie bezsensowne wnioski dotyczące tego o czym pisałeś.

 

Managment Bulls to albo idioci albo geniusze.

Czy słyszeliście że PODOBNO Bulls czekają ze zwolnieniem Thibodo na moment aż wszystkie 29 drużyn będzie miało HC żeby przypadkiem Tom nie dostał roboty gdzies indziej? ....

... no albo chodzi o ten 2nd round pick... który przyjdzie w "wymianie" za Thibodo.

Cyrk.

 

Jakim znowu hejterstwem, po prostu PG dla mnie jest drugim odpowiedzialnym po trenerze jeżeli chodzi o prowadzenie ofensywy drużyny i jeżeli drużyna ma kilkuminutowe zastoje w ofensywie regularnie to część odpowiedzialność ponosi za to koszykarz który ma przez większość czasu piłkę w rękach, nie ważne czy uruchomi kolegów czy sam coś zrobi. To są dla mnie oczywiste wnioski a nie bezsensowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose jest w tej elitarnej grupie graczy pt: nietradowalny

 

Bulls tradycyjnie mają zamiar przespać offseason,olać wszystko, bo z tym składem zapelnia trybuny, sprzedadzą koszulki

 

Po co się męczyć skoro jest dobrze, wszak do awansu do ECF zabrakło tak niewiele...

Znaczy to z że zdrowym Gasolem byłby Final, a przecież zwycięskiego składu się nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele zabrakło? z połamanymi Cavs,i zabrakło całkiem wiele,strach myslec co by było,gdyby CLE od game1 grali w pełnym składzie.Tzn.z darem od losu mozna jeszcze było miec złudzenia,teraz juz zadnych.W Bulls muszą byc zmiany i to poważne.W przeciwnym wypadku,bedzie strata kolejnego roku,bo ile mozna liczyc na wyautowaną Indy czy Wiz,a dojdzie zapewnie mocniejsza znowu ATlanta która teraz nabiera doswiadczenia,i w przyszłym roku raczej słabsza nie bedzie.

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele zabrakło? z połamanymi Cavs,i zabrakło całkiem wiele,strach myslec co by było,gdyby CLE od game1 grali w pełnym składzie.Tzn.z darem od losu mozna jeszcze było miec złudzenia,teraz juz zadnych.W Bulls muszą byc zmiany i to poważne.W przeciwnym wypadku,bedzie strata kolejnego roku,bo ile mozna liczyc na wyautowaną Indy czy Wiz,a dojdzie zapewnie mocniejsza znowu ATlanta która teraz nabiera doswiadczenia,i w przyszłym roku raczej słabsza nie bedzie.

kiedyś jak jeszcze nie było gimnazjów, w szkołach uczono czytania ze zrozumieniem, a także takich pojęć jak sarkazm, ironia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, w lato odejdzie Caroll i nie wiadomo jak Korver i Teague którzy grają sezon życia czy utrzymają ten poziom 

 

to bytł ich czas teraz i go zaprzepaścili

 

zresztą Milsap chyba tez jest do wzięcia? 

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, w lato odejdzie Caroll i nie wiadomo jak Korver i Teague którzy grają sezon życia czy utrzymają ten poziom 

 

to bytł ich czas teraz i go zaprzepaścili

 

zresztą Milsap chyba tez jest do wzięcia? 

To, że odejdą to nie takie pewne. Atlanta miała bardzo tani skład, jeden z najtańszych w lidze i będzie miała dużo kasy na przedłużenia dla zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w tej Atlancie nabiera doświadczenia jak są w PO już 8 rok z rzędu?

chodzi o system gry Buda...Jakby nie patrzec rok temu I runda a teraz ECF,NIE MA CO PORÓWNYWAC  jeszcze starszej Atlanty (+ Smith)

 

 

  czytania ze zrozumieniem, a także takich pojęć jak sarkazm, ironia.

 

waga-ry and basketbaall uaa

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele zabrakło? z połamanymi Cavs,i zabrakło całkiem wiele,strach myslec co by było,gdyby CLE od game1 grali w pełnym składzie.Tzn.z darem od losu mozna jeszcze było miec złudzenia,teraz juz zadnych.W Bulls muszą byc zmiany i to poważne.W przeciwnym wypadku,bedzie strata kolejnego roku,bo ile mozna liczyc na wyautowaną Indy czy Wiz,a dojdzie zapewnie mocniejsza znowu ATlanta która teraz nabiera doswiadczenia,i w przyszłym roku raczej słabsza nie bedzie.

Tylko będzie to niełatwe zadanie zmieniać coś w jednym z najlepszych jak nienajlepszym składzie w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.