Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

ew opcja  wymiany z  POrtland :

 

Noe + Snell za  ich pick 23 

 

może  dzięki  temu  ruchowi  Portland zatrzymałoby  LMA  , defensywny center  jak  znalazł  ....

zaś  co  do  bulls  to  można  tymi  dwoma  pickami pójść może  nieco  w  górę  aby  dostać  upatrzonego  gracza   (  jerian grant ) +  oczywiście  uwolnienie salary  dla  butlera

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Dziwię się wam, zwłaszcza fanom Chicago Bulls, że chcecie się pozbyć Jo. Wiem, że miał słaby sezon, że momentami wyglądał jak zwłoki. Wiem, że co roku mijają dwa miesiące zanim zacznie grać przyzwoicie. Ale pamiętajcie, że, prócz minionego, każdy z jego poprzednich sezonów był sezonem postępu. To jest gość, który był liderem i sercem tej ekipa, kiedy primadonna zastanawiała się czy grać czy nie grać, kiedy trener kłócił się z zarządem, a zarząd wybierał w drafcie Markisa Tiga izatrudniał Vlada Radmanovica. To jest Byk z krwi i kości, twardy, nieustępliwy i ambitny. Chcesz mieć takiego marynarza na pokładzie.
Wątpię, żeby znów był tak kiepski jak w tym sezonie. Joakim Noah opala się teraz na plaży na Jamajce, pali skręta i zastanawia się jak w końcu pokonać to Cleveland.
Sorry, chłopaki. Takich graczy się nie oddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście  , że  nie   , ale ...no  właśnie  jest  jedno " ale "  mamy  skąpego właściciela  i  dlatego  nie  będzie  miejsca  dla  maxa  butlera + nowy wypasiony kontrakt  dla  Noe ... teraz zarabia niecałe 14  jak  myślisz  za  ile  będzie  chciał  zostać ?  na  pewno nie  za  7-8  tylko  min 15-18 za  rok  poza  tym  zobaczymy czy  będzie  mu  pasować  nowa  rola w  zespole  o  ile  się  tu  miejsce  znajdzie  bo ten  walczak nie  będzie  grał 20 min z  ławki za  14 baniek  + dochodzi  na  pewno jego " ego "

tak  więc  jest  problem 

 

tak  pieknie  się  to  ogląda  aż  , łezka  w  oku  się  kręci  tylko  czy  to  jest  do  powtórzenia ?  tak  grał  jak nie  było gasola   a  w  tym  roku był  cieniem  siebie  , na  pewno  kontuzje  miały  wpływ  , ale  też  i ustawienie  na  boisku z  gasolem (  nie  pasują  do  siebie )  tylko  co  z  tym fantem  zrobić  ?   gdyby  chciał  grac  z  ławki  to  tak  nadawał  by  się  super  tylko  nie  wierzę  w   to 

gasol  pewnie  tez  by  się  nie  zgodził  na  posadzenie  na  ławkę  tym  bardziej  po  takim  sezonie  i  stąd  te  pomysły  na  " pozbycie  się  " Noego   bo  gasola  było  by  jeszcze  większym błędem  tzn  chodzi  o  przyszłych FA  nikt  poza  jakimiś  bolkami  nie  chciałby  podpisywać  z  bulls  skoro najpierw   tak  mocno się  namawia  gracza a  potem   wywyalasz  go  po  roku do innego  klubu skoro  dobrze  grał  u ciebie , ale  to  temat  rzeka 

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie rozumiem...

 

Kogo Wy chcecie na back-up wysokich, gdy wytrejdujecie Joakima i Taja. Wolicie Bairstowa, czy Nazra?

Jak Taja bardzo lubię, to jego chciałbym za coś pchnąć, ale nie obu, choć szczerze mówiąc, to trzeba było się go pozbywać rok temu...

 

Też mnie drażniła i smuciła słaba gra Joakima w tym sezonie, ale za bardzo go lubię i uważam, że na szybszej i bardziej zespołowej grze on może tylko skorzystać. Noah musiał się sporo nauczyć i sporo napocić, zanim zaczął stawiać jakiś konkretniejszy opór Howardom i innym większym od niego klockom. Jak dla mnie, to przy szybszej grze on się sprawdzi, ale może mnie zaślepia trochę sympatia... Znajdźcie weselej hasającego z jednego końca parkietu na drugi 7footera w tej lidze... Motoryko WRÓĆ!!!

 

W Bulls ogólnie nie trzeba według mnie jakichś drastycznych ruchów, bo team jest kompletny, tylko nieogarnięty w ataku i mentalnie trochę przyduszony - szczególnie ta ławka rezerwowych - oni nie byli obsrani wchodząc na boisko w serii z Cleveland - oni się wręcz taplali w gównie... Taki Mirotic, przy odrobinie wiary i pokazania mu, że się w niego wierzy mógłby zmieniać oblicze gry zespołu... Podobnie Snell, Brooks, czy nawet jakiś Moore... Niestety w Chicago za Thibsa, którego też uwielbiałem swoją drogą miałem wrażenie, że wszyscy zawodnicy wchodzący do gry z ławy słyszeli przed tym "tylko weź nic nie spierdol"...

 

MDJ niby blokuje wszystkich naszych Snellów i McDermottów, ale też w transition game kwitnie i cała facjata mu się nagle prostuje, ukazując jego ludzkie oblicze...

 

Podpisać Butlera, bo jest dla mnie najpożyteczniejszym i zrównoważonym psychopatą, jakiego nosi ta ziemia... Twardy skurwiel, nie popełnia błędów, wyprowadza innych z równowagi i to wszystko z jedną niewzruszoną miną - generalnie największe emocje okazuje, jak mówi o swoich włosach. Dodatkowo jeszcze pokazał, że jak trzeba to potrafi sam pociągnąć ofensywę. Magia CY - być może, ale ponoć psychopaci nie zwracają uwagi na takie rzeczy...

 

Najbardziej obawiam się, że Hinrich nabierze kolejnego trenera i znów będziemy go oglądać po 20 minut w meczu. On ponoć ma sekstaśmy z Paxem i Formanem w rolach głównych i dzięki temu ma zapewnione minuty do 45 roku życia, więc albo chłopaki zrobią jakiś "coming out" (tak to się chyba nazywa), albo marny nasz i naszej ulubinej drużyny los...

 

 

ew opcja  wymiany z  POrtland :

 

Noe + Snell za  ich pick 23 

 

Ja bym wolał chyba jednak Mojżesza oddać, albo żonę Lota...

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście  , że  nie   , ale ...no  właśnie  jest  jedno " ale "  mamy  skąpego właściciela  i  dlatego  nie  będzie  miejsca  dla  maxa  butlera + nowy wypasiony kontrakt  dla  Noe ... teraz zarabia niecałe 14  jak  myślisz  za  ile  będzie  chciał  zostać ?  na  pewno nie  za  7-8  tylko  min 15-18 za  rok  poza  tym  zobaczymy czy  będzie  mu  pasować  nowa  rola w  zespole  o  ile  się  tu  miejsce  znajdzie  bo ten  walczak nie  będzie  grał 20 min z  ławki za  14 baniek  + dochodzi  na  pewno jego " ego "

tak  więc  jest  problem 

 

tak  pieknie  się  to  ogląda  aż  , łezka  w  oku  się  kręci  tylko  czy  to  jest  do  powtórzenia ?  tak  grał  jak nie  było gasola   a  w  tym  roku był  cieniem  siebie  , na  pewno  kontuzje  miały  wpływ  , ale  też  i ustawienie  na  boisku z  gasolem (  nie  pasują  do  siebie )  tylko  co  z  tym fantem  zrobić  ?   gdyby  chciał  grac  z  ławki  to  tak  nadawał  by  się  super  tylko  nie  wierzę  w   to 

gasol  pewnie  tez  by  się  nie  zgodził  na  posadzenie  na  ławkę  tym  bardziej  po  takim  sezonie  i  stąd  te  pomysły  na  " pozbycie  się  " Noego   bo  gasola  było  by  jeszcze  większym błędem  tzn  chodzi  o  przyszłych FA  nikt  poza  jakimiś  bolkami  nie  chciałby  podpisywać  z  bulls  skoro najpierw   tak  mocno się  namawia  gracza a  potem   wywyalasz  go  po  roku do innego  klubu skoro  dobrze  grał  u ciebie , ale  to  temat  rzeka 

a) jak mamy skąpego właściciela, to i tak o mistrzostwo nie powalczymy, więc już wole oglądać Jo w koszulce Byków.

B) to nie jest tak, że ich można podpisać za jakąkolwiek kasę, z racji tego, że grają od początku kariery w jednym klubie? Poza tym zbliża się nowe CBA, 14ml/rok może już nie wyglądać strasznie nawet za rolsa na 20 minut.

c) ego - jak dla mnie, to cała jego kariera jest zaprzeczeniem posiadania ego.

d) no grać z ławki, na pewno, ktoś z pary Noah-Gasol powinien. Też pytanie jak będzie wyglądał skład, jak ustawi to nowy trener. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie go zostawcie, im starszy, tym zabawniejsze beda jego scierki z Lebronem. swoja droga, cale Bulls w PO w tym sezonie wygladalo zagubione, jakby nie wiedzieli co maja grac. Jak budowac zespol to wokol Butlera. Rose to nie jest zly, ale chyba mistrza sie na nim nie zbuduje (4te kwarty w PO w kratke).

oddac Taja i Jo i budowac na Miroticu : ))) ja chce tego posluchac wiecej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a propos Thibsa i tego ja te kutafony się go pozbyły

JVG

"I've got a couple comments. One, I'm pulling my name out of the Chicago Bulls running for head coach," said Van Gundy. "Nobody has a sense of humor anymore."

"The statement that they put out when they let Tom go proves once again that every organization needs a vice president of common sense," Van Gundy continued. "When you have a public relations, high powered public relations business put that out and then you have multiple people have to co-sign it to put it out, and it just absolutely reeked of a lack of class, it shows that you just need somebody to say whoa. Let's just acknowledge his greatness, Thiboeau's greatness, and let's just move on. But it didn't happen that way."

"And in some ways, in an odd way, I think it was good because, to me, that statement revealed exactly who each person was. It reveals who Jerry Reinsdorf is. It reveals who Gar Forman is. And Tom Thibodeau's statement reveals who he is. Everybody had to put their name finally on who they were, and they did. I think that's great."

 

 

Każdy wie jak bardzo prosiłem górę o zwolnienie Thibsa, ale to jak Pax i Forman do tego podeszli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duzo zostalo powiedziane przez Freda Hoiberga w pierwszych dniach jego przygody z Bulls.

Bezdyskusyjne uptempo, już zapowiedział taki system i to powinno być kwintesencją wszystkiego co moga zrobić bulls w najbliższych miesiącach aby ułatwić przejscie do całkiem nowego systemu.

 

"Słaboscia" Bulls jest to ze oni nie moga wymienic noah bo przeciez to serce druzyny, oni nie moga wziasc pilki z rak rose'a bo on przeciez jest z chicago, oni nie moga wymienic zadnego zawodnika bo przeciez to jest czesc druzyny. Szczerze jako kibic mam dosc takiego gadania. Szanuje i uwielbiam Noego czy Taja, ale widze ze front taj-noah-gasol nie ma kompletnie sensu pod stylem Hoiberga. 

 

Nie wiem czy uda mi sie przekazac to co mam na mysli. Zrozumcie, nba idzie do przodu, Hoiberg podał idealny przykład w wywiadzie w bulls.tv : w poprzedniej serii na zachodzie na "pozycji centra" grali momentami trevor ariza i dreymond green. Za chwile lebron james i green beda sie bic na pozycji numer 5 ... ale tak naprawde nie ma żadnych pozycji kiedy w gre wchodzi smallball. Widać doskonale że nowoczesność wygrywa, teraz w finale mamy dwie druzyny grajace wlasnie nowoczesna koszykówke do tego atlanta, houston tez juz tak graja, wizzards beda chcieli pozbyc sie nene zeby tylko nie grac "zbyt wysoko".

 

Trzeba sie przyznac do bledu. Projekt Gasol - Noah nie wypalił. Kiedys wszyscy smiali sie z nelsona ze grał w GSW morrowem czy jacksonem na 5, dziś w PO - na poważnym szczeblu widzimy takie juz-nie-anomalie i nikt sie nie dziwi. Teraz mowimy "hej jak to wymienic noah ? przeciez on był kiedys dobry, przeciez to serce druzyny", ale tak naprawde nie ma czegos takiego jak serce druzyny, poprostu jak nie masz pojebów w szatki + masz veteranów na koncu lawki to masz chemie, nie trzeba zadnego  braveheart'a waleczne serce, po co ? Kto w GSW jest kims takim ?

 

Noah miał coś-około-mvp sezon ale potem miał kontuzje, poważną, nie mówilo sie o niej bo mowilo sie o derricku, ale na przestrzeni sezonu noah mówił ze juz ZAWSZE bedzie miec problemy z kolanem. Noah nadal jest wartościowy, nadal bedzie dobrym obronca, nadal bedzie robil extra passy i dawał +10 zbiorek w meczu, ale w tym co chca grac Bulls nie ma miejsca na to zeby noah wychodzil sobie na obwod i domagał sie pilki bo on jest "serce druzyny".

 

Szczerze to już mam dość tego kaleczenia w ataku, obrony moze nie byc, ja wiem ze przez najbliższy rok-dwa nie ma szans na miska. Ja chce wstac sobie o 2 w nocy i cieszyc sie zajebistym widowiskiem a w tym sporcie chodzi o trafianie pilka do kosza. Noah na parkiecie w teamie gdzie nie ma dla niego miejsca to jest offensywa w 4.

 

No tak Hoiberg mowi ze "kocha ten roster i jego różnorodność" ale za chwile mówi ze bedzie gral nowoczesny basket, ze beda rzuty z pod kosza i zza łuku, a rzuty z mid range zostana "ograniczone", ze bedzie spacing ze bedzie transition. Granie na dwoch wysokich NIGDY nie spowoduje ze ten system bedzie przynosił skutki (a "skutek" tutaj to świetny atak).

 

Ja wiem ze to sie nie podoba starym fanom Bulls, ale taka jest prawda, noah tutaj nie pasuje nic a nic. Jest nowy trener, moze bedzie nowy staff, nowy system, nowe podejscie, wiec nie widze przeszkód zeby probowac oddawac joakima, za cos co pomoże systemowi.

 

I nie zrozumcie mnie zle, kocham JO, jesli pojdzie do philly to ja bede ogladal tez philly zeby tylko ogladac JO ale jeszcze raz powtórzę ze do tej koncepcji Noah nie pasuje wybitnie...

 

I Forman mowi ze maja zwiazane rece bo nie maja capu. Przez caly czas myslalem ze SC na przyszly sezon to 57 mln ale to jest 67 ! Pisalem ze oddanie JO nic nie da, ale jakby odjac od 61 baniek na nastepny sezon w SC jego kontrakt to nagle Bulls maja ponad 16 baniek na FA ! Tzn. powoli:

Kazdy wie jak ze restricted free agents sa podpisywani gdzies od polowy lipca gdzie sytuacja z niezastrzeżonymi sie powoli wyjasnia i to było widoczne na przestrzeni kilku poprzednich offseason. Jesli Bull chca isc w oszczednosci to ok, podpisanie Butlera, dodawnie jakiegos weterania i koniec piesni, ale jesli bulls chca sobie ustawic roster pod Hoiberga i chca zaplacic troche wiecej zeby walczyc o cos wiecej to:

a) w dzien zrob deal ktory nikogo nie "okrada" bass+jerebko za noah + pick . Hej boston musi miec cos w kontraktach, chca isc w mlodziez, w to lato nikt do nich nie przyjdzie, kontrakt bassa i jerebko spada 1 lipca i Bulls maja :

B) +16 baniek na FA : na millsapa lub na dennego greena/marco/mdj/middeltona itd itd itd. Dobieraja co im pasuje.

c) dobijaja do progu SC (jednak 67 baniek hehe) w polowie lipca daja maxa Butlerowi i nagle okazuje sie ze zamienili noaha na cos wartosciowego i do tego jest butler. Podatek ? przekroczony o tylko <5 mln. a Potem ? nic nie rosnie, za jakis czas kontrakt rose'a spada (a takiego tlustego juz nie podpisze) gibsona podobnie, kontrakty gasola czy niko nie rosna pozatym salary dalej idzie w gore i Bulls uwalniaja sie od podatku.

 

Takich opcji wymiany JO jest duzo : magic, 76-ers, boston itd, WIEM ze nie do kazdej ekipy pasuje, ale w sumie magic ? why not, to samo boston... JO ma jeszcze tylko JEDEN rok kontraktu, teraz kase na FA maja knicks/lal i inne wielkie rynki, male ekipy w to lato NIC nie zdziałają, a to moze byc szansa dla Bulls,  no ale jak zwykle jedyne co mozna zrobic to wierzyc ze Forman sie zorientuje w sytuacji, a znaki sa niepokojce bo wczoraj powiedzial ze beda miec ograniczone ruchy bo nie maja SC.

takie P.S: boston niemiłosiernie poluje na picki, Bulls maja ten sacramento i maja swoje do tego c's dostana dalej calkiem dobrego gracza ktory mogłby prowadzic mlodziez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek, ale Butler nie dojedzie do połowy lipca, żeby ktoś mu nie dał w lidze maksa, musieliby go sporo wcześniej wyrównać, żeby został. A w gadki typu "poczekaj do połowy lipca, załatwimy innych i Tobie damy" to nikt nie wierzy w tych czasach. Wtedy inne opcje by mu się pozamykały i mógłby być zrobiony w lolo. 

 

Osobiście liczę na szybką piłkę LAL do LeMarcusa i równie szybką odpowiedź z jego strony, a jak odmówi to z grubą umową w zębach właśnie do Butlera. 

 

Konkurencja pod niego będzie spora. Ale z drugiej strony - Snell i McDermott nie załataliby tej dziury? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.