Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Juz pisałem, "konflikt" z rosem powstał po przegraniu z cavs - cóż się dziwic, poprostu frustracja.

 

Naprawdę sądzisz, że konflikt Butler - Rose powstał po serii z Cavs?

 

Seria Cavs była kroplą, która przepełniła czarę goryczy.

 

W pierwszych dwóch miesiącach sezonu Butler był w dyskusji do MVP, bo pan Szklany był połamany. Później powrócił i Butler został "wyciszony" kosztem Rose'a.

Z punktu widzenia FO niezbyt korzystne jest by zawodnik, który stanie się RFA zdobył MVP czy był wysoko w głosowaniu, bo popyt na niego i kwoty w które będą wchodziły w grę będą wysokie.

W chwili obecnej Rose jest najwyżej opłacanym graczem Byków, ale to nie jest tożsame, że jest najlepszym. Butler jest od niego lepszy.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 miliony dla Butlera 20 dla Lopez

Jeju czuje się jakbym był w jakimś rownoleglym wszechswiecie

 

Jeśli kiedykolwiek skrytykuje Jamesa za chęć podpisania 200mln kontraktu proszę mi przypomnieć tego posta

 

Butler blefowal albo ktoś z otoczenia Lakers blefowal i o dziwo Bulls zrobili jedyne o co ich nie podejrzewalem- sprawdzili

Zagrali va banque i dobrze, że zrobili to teraz a nie zwlekaj, bo piłeczka jest po stronie Jimmyego.

Albo przyjmie maxa, albo jest szansa na dogadanie s'n't na szybko, a Lakers mają kilku fajnych prospektow z draftu.

Nie myślałem ze zarząd Bulls może mnie tak pozytywnie zaskoczyć. Dotychczas zwlekali z przedłużaniem swoich graczy do sierpnia

A teraz wytrwali z rąk wszelkie argumenty agentów Butlera i ewentualnego nowemu pracodawcy

 

 

https://www.cardcrushgreetings.com/wp-content/uploads/2013/09/well-done-greeting-card-blush-wt331.jpg

 

Edit

Kocham autokorekte w telefonie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przyjmie maxa, albo jest szansa na dogadanie s'n't na szybko, a Lakers mają kilku fajnych prospektow z draftu.

 

chyba tutaj nie ma żadnych wątpliwości że jedyną opcją jest snt russel za butler.

 

Naprawdę sądzisz, że konflikt Butler - Rose powstał po serii z Cavs?

 

No. W sumie nikt nigdy w historii galaktyki i okolic nie podał informacji że było inaczej więc tak sądze.

 

 

W pierwszych dwóch miesiącach sezonu Butler był w dyskusji do MVP, bo pan Szklany był połamany. Później powrócił i Butler został "wyciszony" kosztem Rose'a.

 

No rzeczywiście tragedia. Bosh przed przyjściem do heat trzaskał 24ppg a po pierwszym sezonie w miami miał ledwo 19ppg a grał tyle samo minut. Bo wiesz, żeby zbudować team na miare walki o mistrzostwo NBA trzeba właśnie mieć kilku gości którzy zamienią swoje possesions na punkty a nie jednego który będzie mieć 30rzutów w meczu. A wiesz chyba że im mniej possesions tym mniej punktów zdobędzie zawodnik A ale to jednocześnie nie oznacza że jest jakoś "pokrzywdzony".

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata spada kontrakt Rosa, ucieszyłem się, że tak szybko i tak w ogóle to po sezonie 16/17 mamy dużo wolnego w salary (ciekawe co z Butlerem), tylko czy nasi "rządzący" tego nie zawalą? ;/ W sumie to legenda Jordana odbija się CHI czkawka, coś jak brak chęci gry z KB... niby "legenda miejska" ale coś w tym chyba jest.

 

Tak w ogóle to ile wynosiłby "zwykły" max na Jimmiego? 15/16??

 

edit:

 

Jimmy Butler najchętniej podpisałby roczny kontrakt z Los Angeles Lakers, ale nie będzie to możliwe. Chicago Bullszaproponują mu maksymalną ofertę kwalifikacyjną, co oznacza, że wszystkie inne zespoły będą zmuszone zaoferować mu co najmniej trzyletni kontrakt.

 

 
Hmmm aha, to ja myślałem, że on to bierze albo nie, a tu jeszcze taka opcja.... nie wiem czy nie lepsza jakby ktoś mu dał te 3 lata i Bulls zatrzymali tylko na te 3....
Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek jeśli Lakers będą zdeterminowani żeby jakkolwiek wzmocnic skład, a żadentop3 FA nie zawita do kaliforni mogą zrobić coś o się kibicom nie spodoba, bo lakers za długo nie ma w PO

 

BTW

Butler jest dla LAl wart maxa ale nie russela?

hmmm

 

a kontrakt rosea moze prestac ciązyc Chicago wcześniej, o ile oczywicie będą znów amnestie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW

Butler jest dla LAl wart maxa ale nie russela?

Max Butlera to nie byłoby obciążenie wobec nowego salary. Poza tym zobaczcie ilu i jacy gracze przewijają się od jakiegoś czasu jako kandydaci do maxa w tym roku. Ten max Butlera to nie jest żadne wydarzenie akurat w tym roku. 

 

Dla mnie on nie jest warty oddawania Russella. 

 

Top15 zawodnik ligi który zagrał w NBA 4 sezony i dalej się rozwija nie jest wart prospecta z średniej jakości draftu? to kto jest?

To jaki jest ten draft w końcu?

 

Może też nie warto go oceniać pół tygodnia po, szczególnie top 3, która jest oceniana bardzo wysoko. Butler jest top fifteen w lidze? Spokojnie z takimi ocenami. Jesteśmy świeżutko po jego CY, w którym opuścił obronę kosztem ataku. Więc z takimi ocenami trzeba się wstrzymać. 

 

I nie zaczynajmy jakiejś gadki o topach w kolejnym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy już tak super dla niego.... ile on ma tego QO? 4-5 baniek, i za rok za ile podpisze 20-22? Przy 25 dopiero by się opłacało, może za tyle będzie mógł nie znam się, ale znów ryzykować za kilka baniek, jak na stole leży kontrakt 90/5... W tym wypadku to się nie opłaca, namieszaliście wcześniej, że może podpisać 1+1, to tak, tutaj byłoby fajnie, ale nie przy QO, tutaj byłby idiotą jakby na to poszedł, za duże ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko

Na ten moment to ja chcę LMA. 

 

Butlera też bym chciał, ale są pewne priorytety. I ja ani razu nie napisałem, żeby kombinować z jakimś s'n't. Od początku moje stanowisko było jasne - dać maxa Butlerowi i zobaczyć, co zrobią Bulls. Jak wyrównają, to trudno. 

 

I tego się trzymam niezmiennie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem ile za rok dostanie... jeżeli 94/4 to poszedłbym w QO, ale naprawdę aż tyle?

 

Dokładnie wygląda to chyba tak:

 

Max na dziś: 90/5

 

QO - 3.18

Max za rok 95/4: 25 % salary 89 mln pozycja startowa, tj. 22.25 i rośnie co 4.5% - 22.25 + 23.25 + 24.3 + 25.4 - coś na oko 95.2

 

Ale nie jestem strasznie biegły w kwestiach salary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.