Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc mi w Chicago nie przeszkadzałby nawet jakaś krzyżowka PG z qrvą, byleby była na jak najwyższym poziomie... Dynda mi w sumie czy będzie to Stuckey, Lin, Brooks, czy Watson. Poklepać piły w Chicago nie bali się: Butler, Snell, czy nawet Noah, o Rosie, czy nie daj boże Hinrichu nie wspominając. I to wszystko pod Tomem T, którego mimo wszystko odważę się miło wspominać. Teraz, mam nadzieję, że pod trenerem, który będzie stawiał na granie zespołowe, ten mały deficyt w składzie będzie jeszcze łatwiejszy do zniwelowania.

Jak kraść, to miliony, jak wierzyć, to w Chicago...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barsa ale watosc Pau teraz jest najwyższa z możliwych

Za pół roku nie dość ze chłop będzie starszy to i granie w systemie który do niego nie pasuje zmniejszy jego trade value. Przypomnij sobie jak wyglądał Pau w Lakers za czasów D'Antoniego

 

Taj i Noah powinno sobie poradzić w graniu small, bo obaj są atletyczni i mobilni, Joakim jest jednym z najszybszych C w Lidze

No dobra byl

 

 

A o tym braku PG zapomniałem, a przecież kontrakt Brooksa był jednoroczny

Cholera, szkoda ze ten Kirk jednak nie zakończył kariery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neal, Watson out.

 

Teraz coś znalazłem o tym że Bulls mieli niedawno zaproponować goudlock'owi 2 letni kontrakt +4 mlm z opcja na drugi rok dla gracza. Gość pewnie się wstrzymuje bo na razie wiadomo tyle że ma wystąpić w SL w składzie Bulls. Niby dobry ruch. W zeszlym sezonie wszyscy mieli pretensje bo Bulls go puścili od tak. Teraz od razu zaproponowali kontrakt ale andrew nie jest głupi. Goudlock to crazy scorer, napierdala trójki sprzed nosa każdemu, z piłką czuje się jak ryba w wodzie. Bardzo ciekawa opcja na combo guarda ale sam zainteresowany z pewnością ceni się wyżej niż sa mu w stanie dac Bulls lub inny zespół NBA (nie wiem, max to MMLE dla niego).

 

W jak fatalnym położeniu są na dzień dzisiejszy tacy Lakers czy Clippers jeśli chodzi o strefe podkoszową. Srsly. Clipps mają Blake'a i cj wilcoxa, Lakers nawet nie mają Boozera. Podobno pojawiły się spekulacje (no chociaż dość ciężko żeby ich nie było) że Clippers będą proponować crawforda za środkowego i chyba będą musieli no bo Clipps sa w tej sytuacji że nie maja MLE ale tez nie maja cap room, maja MMLE - to co Bulls, ale jesli chcesz w tych czasach podpisac wysokiego(szczegolnie C) za MMLE  to tym kimś będzie czarek trybanski.

No i tutaj pojawia się sprawa Noah.

oczywiście crawford za Noah to nie dość ze niekorzystna opcja dla Bulls to jeszcze nie przechodzi finansowo. Ale Byki mogą sobie zadzwonić do Doca i powiedzieć "chcecie Jo za crawforda ? tak ? to dodajcie do tego reddicka a my damy pick, jak pasuje to ok jak nie to nq". Według nas Bulls mają ogromne cisnienie na Noah - tzn powinni mieć, ale tak naprawde zadnego cisnienia nie ma, jesli ktos nie zaproponuje Bulls opcji ktora obejmuje pakiet lepszy overall jak Noah to ci go nie wytraduja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co dostanie Indiana za Hibberta, który ma mniejszą wartość od Noaha. Bulls powinni uderzać do Denver po Lawsona. Noah, Pick 1rd i idą na bank, a może jeszcze skusiliby się na Hinricha, bo i tak są w przebudowie. :grin:

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neal, Watson out.

 

Teraz coś znalazłem o tym że Bulls mieli niedawno zaproponować goudlock'owi 2 letni kontrakt +4 mlm z opcja na drugi rok dla gracza. Gość pewnie się wstrzymuje bo na razie wiadomo tyle że ma wystąpić w SL w składzie Bulls. Niby dobry ruch. W zeszlym sezonie wszyscy mieli pretensje bo Bulls go puścili od tak. Teraz od razu zaproponowali kontrakt ale andrew nie jest głupi. Goudlock to crazy scorer, napierdala trójki sprzed nosa każdemu, z piłką czuje się jak ryba w wodzie. Bardzo ciekawa opcja na combo guarda ale sam zainteresowany z pewnością ceni się wyżej niż sa mu w stanie dac Bulls lub inny zespół NBA (nie wiem, max to MMLE dla niego).

 

W jak fatalnym położeniu są na dzień dzisiejszy tacy Lakers czy Clippers jeśli chodzi o strefe podkoszową. Srsly. Clipps mają Blake'a i cj wilcoxa, Lakers nawet nie mają Boozera. Podobno pojawiły się spekulacje (no chociaż dość ciężko żeby ich nie było) że Clippers będą proponować crawforda za środkowego i chyba będą musieli no bo Clipps sa w tej sytuacji że nie maja MLE ale tez nie maja cap room, maja MMLE - to co Bulls, ale jesli chcesz w tych czasach podpisac wysokiego(szczegolnie C) za MMLE  to tym kimś będzie czarek trybanski.

No i tutaj pojawia się sprawa Noah.

oczywiście crawford za Noah to nie dość ze niekorzystna opcja dla Bulls to jeszcze nie przechodzi finansowo. Ale Byki mogą sobie zadzwonić do Doca i powiedzieć "chcecie Jo za crawforda ? tak ? to dodajcie do tego reddicka a my damy pick, jak pasuje to ok jak nie to nq". Według nas Bulls mają ogromne cisnienie na Noah - tzn powinni mieć, ale tak naprawde zadnego cisnienia nie ma, jesli ktos nie zaproponuje Bulls opcji ktora obejmuje pakiet lepszy overall jak Noah to ci go nie wytraduja.

 

kuźwa dlaczego fanów bulls świetnie się czyta a fanów Lakes z tym snem o potedze nie bardzewicz....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już był ten moment kiedy bardziej opłacało sie wziac własnie Brooksa niż kogokolwiek innego (Lin byłby lepszym fitem ale na pewno podpisze gdzieś za ~8mln/rok). Niby dobrze niby źle. Plusy to to że Brooks to ~20ppg per 36. Jest świetnym strzelcem, świetnie śmiga pomiędzy wysokimi na pnr, potrafi zrobić show, ale ...

Owe "show" potrafi zrobić tylko w RS, po pnr śmiga ale jest najgłupszym rozgrywającym (w pełnym tego słowa znaczeniu) w nba i często nie potrafi wykorzystać przewagi jaką - mimo słabych warunków fizycznych - tworzy. Co najgorsze, w PO jest tragiczny. Niby charakter "kogucika" ale w rozgrywkach posezonowych przydaje się tylko kiedy trzeba dostać technika za rzucanie się o byle co. Do tego trzeba dołożyć że kiedy jest z Gasolem na parkiecie to obrona pnr brooks - gasol przynosi jakies hmmm miliard punktów w plecy.

 

To jest okres przejściowy dla Bulls, to pewne. Teraz trzeba postawić na młodzież, ale trochę boje się o tożsamość tego teamu. Co będzie z jimmym po podpisaniu extension, czy dalej będzie wyglądał jak alpha dog gdziekolwiek się pojawi ? Co z rozwojem Mirotica przy Trio które będzie pochłaniać mase minut (Gasol-Noah-Taj). Czy Snell i Doug zniszczeni przez Thibodo odnajdą się w poważnej koszykówce ? Rose to oczywiście temat woda ale jak on się odnajdzie u Hoiberga gdzie rozgrywający ma diametralnie mniejsze znaczenie niż u Thibodo.

 

Coś mi tu brakuje. Szkoda że miejsca na ławce od 12-14 zajmują totalne zapchaj dziury : kirk, moore, braitsow. Przydałoby się tutaj wsparcie Andre Millera który mógłby trochę pobiegać kiedy Brooks będzie mieć gorącą głowe lub kiedy Rose wypadnie z jakas amputacja kończyny. Przydałby się jakiś doświadczony swingman na wszelki wypadek gdyby snell czy doug się jednak nie odnaleźli. No ale tak jak pisałem wcześniej przy 14 osobowym rosterze i podatku który będzie płacony ciężko spodziewać sie jeszcze jakichś ruchów.

 

No i szkoda Portisa. Bardzo duży potencjał, bardzo fajny charakter ale jeśli znajdzie jakiekolwiek minuty to będzie bardzo duże zaskoczenie.

 

Co do porównywania i oceniania wyniku który osiągną w przyszłym sezonie z tym który osiągnął thibodo to troche bezsensu. Wiadomo że Hoiberg jest nowy w NBA i mimo robrego staffu i sporego doświadczenia z pewnością trudno mu sie bedzie przestawic na powazna koszykowke. Dochodzi tez sprawa tego ze to w porownaniu do TT bardzo madry gość i mysle ze juz w pierwszym sezonie bedzie probowac oszczedzac graczy zeby trafic z forma na PO - tego TT nigdy nie robil i zawsze sobie nabijał sztuczny bilans w RS mowiac ze "kazdy mecz jest wazny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek martwisz się tam gdzie jest najmniej powodów do zmartwien

 

Narzekasz na bogactwo pod koszem

A wg mnie to właśnie idealna sytuacja, bo każdy będzie się spinal i można zrobić niedługo jakiś dobry trade

Martwisz się o "zniszczonych" przez system Thibsa młodych McDermota i Snella.

Chłopaku oni mają po 23 lata! Jeśli brak minut w pierwszych sezonach by ich zniszczył to nie nadają się do grania w lidze.

 

I wreszcie martwisz się o Mirotica co pominę milczeniem

 

 

Jest nowy HC, wszyscy startują z czystym kontem. Piszesz o derricku ze może sobie średnio radzić w systemie gdzie rola PG nie jest tak istotna.

A czy Rose to klasyczny PG? Nie, jest bardziej scorerem niż pure PG, do tego po najlepszym okresie gry od ferelnych Po z sixers

 

Daj im zagrać choć pół roku

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach rządów zamordysty oczekuję po Bulls mega progresu w tym sezonie (mcDermott!). Na pewnym etapie nie dało się już ich oglądać i można było się tylko łapać za głowę jak można tak marnować taki potencjał ofensywny.

 

Ale ale... z drugiej strony myślę, że z Rosem jako liderem ta drużyna nic wielkiego nie ugra (max conf finals). Szkoda chłopa i tych wszystkich kontuzji, przez które wyżej dupy nie podskoczy i to tym smutniejsze, że w Chicago jego trade albo nieprzedłużenie kontraktu byłoby pogwałceniem wszelkich świętości, więc chcąc nie chcąc fani Bulls są na gościa skazani. Choć może wg niektórych to akurat dobra sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielowi Rose nie przeszkadza bo zapełnia hale i sprzedaje koszulki

Ja na te chwile czekam

Nowy HC

Nowy system

Nowe podejście

 

Rose ma szansę po niezlym pod fizicznym względem Po zagrać w ulozonej (mam nadzieje) ofensywie, gdzie piłki starczy i dla niego i dla Butlera.

 

Ciekaw jestem tego nowego sezonu, bo to wg mnie jest ostatnicsezon szansy tego skldu z Derrickiem na czele. Albo będzie progres, albo czas rozpieprzyc to towarzystwo

 

Piszesz, że Bulls są skazani na Rose'a, a ja Ci przypominam że to jest tylko biznes

Iverson tez miał być sixer for life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielowi Rose nie przeszkadza bo zapełnia hale i sprzedaje koszulki

Ja na te chwile czekam

Nowy HC

Nowy system

Nowe podejście

 

Rose ma szansę po niezlym pod fizicznym względem Po zagrać w ulozonej (mam nadzieje) ofensywie, gdzie piłki starczy i dla niego i dla Butlera.

 

Ciekaw jestem tego nowego sezonu, bo to wg mnie jest ostatnicsezon szansy tego skldu z Derrickiem na czele. Albo będzie progres, albo czas rozpieprzyc to towarzystwo

 

Piszesz, że Bulls są skazani na Rose'a, a ja Ci przypominam że to jest tylko biznes

Iverson tez miał być sixer for life

 

Nie chcę wywoływać lamentów tym stwierdzeniem, ale poniekąd był. Do Nuggets poszedł już post-prime (ok, "tylko" 31 czy 32 lata, ale wiadomo o co chodzi), ale w ogóle myślę, że Chicago nawet gdyby rose grał na jednej nodze w wieku 30 lat to i tak by go nie wytransferowało. Zgadzam się jednak ze stwierdzeniem, że ten sezon będzie kluczowy i da odpowiedź ma pytanie, czy tacy Bulls mogą coś ugrać, obawiam się jednak, że w przypadku negatywnego wyniku nikt nikogo nie rozgoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.