Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

a  kto  nim  jest  ? atlanta ? wizards ?    atlanta  jeśli  nie  utrzyma  milsapa i carola  +  nie  dorzuci  nic  pod  kosz  to   będą  gorsi

wizards chcą  zmienić  styl  gry  podobnie  jak  my  i  jeśli  u  nas  rozwiną  się :   niko i mcd   ( mocno  w  to  wierze )  to spoko  jesteśmy  na  tej samej  półce  .....

milwauke , miami  i  indiana  (  mają  też  problem  po  odejściu  westa  )    stawiam  nieco  niżej  niż  te  3 zespoły wyżej  ,   więc  moim  skromnym  zdaniem  zaliczamy  się  do grona   największych rywali  cavs  w  drodze  do  finałów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze na wschodzie Cavs nie mają aktualnie rywala!

Sam stwierdziles, że Bulls są w trakcie transformacji i nikt nie jest w stanie przewidzieć co z tego będzie

Tak więc to co napisałeś jest bardziej poboznym życzeniem fana niż faktem

 

 

A propos wzmocnień/osłabień

http://www.bullstimes.com/after-bulls-offer-max-butler-postpones-lakers-meeting/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls będą sobie szukać zmiennika na 1 za mmle. Narazie w rumorsach przewijają się nazwiska: stuckey, lin, neal, mo williams i dałem dla porównania watsona:

 

nazwisko - %posiadań w ataku - PPP

 

transition:
Watson - 18% - 1.10
Mo Williams(MIN) - 12% - 1.06
Lin - 17% - 1.05
Neal(CHA)
Stuckey - 19% - 1.02
Barea - 14% - 0.92
Mo Willimas(CHA) - 13% - 0.86
Neal(MIN) - 9% - 0.27

isolation:
Mo Williams(CHA) - 8% - 1.12
Mo Williams(MIN) - 8% - 1.02
Watson - 6% - 0.94
Barea - 11% - 0.71
Stuckey - 10% - 0.77
Lin - 12% - 0.74
Neal(CHA) - 11% - 0.63

ball handler:
Neal(MIN)- 29% - 1.22
Neal(CHA) - 37% - 0.88
Stuckey - 30% - 0.85
Lin - 40% - 0.83
Williams(MIN) - 39% - 0.82
Watson - 30% - 0.79
Williams(CHA) - 41% - 0.73

spot-up:
Williams(CHA) - 15% - 1.24
Stuckey - 15% - 1.18
Watson - 23% - 1.15
Williams(MIN) - 11% - 0.98
Lin - 15% - 0.91
Neal(CHA) - 18% - 0.84
Neal(MIN) - 14% - 0.82

 

Stuckey to tak jak pisałem bardzo ryzykowna opcja + to jest sg.

Podobnie neal + widać u niego słabość w spotup shooting a to będzie ważne.

Lin - co mnie lekko zdziwiło - średnio wypada w statach PPP.

Williams to gość zagadka, niby można go podpisać ale śmierdzi mi Lebronem + to jeździec bez głowy.

No i Watson który wydaje się być najrozsądniejszą opcją i jest najlepszy w D z tego towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butler zrobi najrozsadniej jak podpisze 5letniego maxa

gwarantowana kasa na wiele lat, nie wiem tylko jak tu wyglada opcja player opt,

jezeli moze to wynegocjowac to byloby dla niego dobrze, gdyby 2 ostatnie lata byly jego opcja.

 

to raz, dwa, solidne zrodla mowily i wciaz donosza o tym, ze butlerowi nie jest bosko w chicago,

wiec obstawiam, ze najdalej w grudniu ktos z dwojki rose-butler bedzie musial odejsc. i nie zdziwie sie jesli to butler bedzie forowal transfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakież to solidne źródła masz na myśli?

Poza tym czy wy ludzie myślicie że Bulls są debilami i dadzą kontrakt butlerowi żeby go za chwile puścić?

Z ta dwuletnią opcja to tez dowcip jakiś, bo Butler w tej chwili ma na maxa zawęzone pole manewru i Player option, do tego na dwa lata może dostać w prezencie od Bulls ale negocjować to on raczejcjuz niewiele moze

W głowę się puknijcie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek ja nikogo jako ogółu nie traktuje

Napisałem to konkretnie do tych, którzy mają swoje sprawdzone źródła i snują marzenia jakoby Butler miał wziąć maxa i wydymac Bulls, albo wziac qo i wydymac Bulls, albo ma konflikt z Bulls i chce wydymac Bulls itd...

A poza lekersowymi sourses nigdzie nic takiego nie piszą

A jeszcze jak czytam wiarygodne źródła to mnie pusty śmiech ogarnia bo są rownoe wiarygodne jak to które ja podalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest ta sama gadka co przy DW. Każdy gracz dokładnie wie ile zarabia on, a ile jego koledzy. Stawiam, że najlepsi i najbogatsi to zwracają na to uwagę jeszcze bardziej niż młode gnojki na debiutanckich umowach. I to ile zarobi ma mniejsze znaczenie dla jego konta czy majątku. I tak go stać na wszystko. Ale pieniądze stają się wyznacznikiem znaczenia w lidze, a zwłaszcza w drużynie. Wade ma mieć dopiero trzeci pod względem wartości kontrakt i to go 'degraduje' w jego oczach. Mógł być trzeci przy LBJ i Boshu jak walczyli o pierścienie. Może być za Dinozaurem, bo to jego ziomek, a poza Bosh wynegocjował kasę, ale dumny nie jest i zawsze akceptował swoją rolę w ekipie. Te 5 lat w Miami nauczyło Wade'a, że Bosha (mimo niższej pensji) to zjada swoją charyzmą, pewnością siebie i pozycją.

 

Ale przychodzi nowy.. Jakiś Słoweniec. I ma dostać więcej niż Wade? A on jeszcze PG czyli będzie z piłką latał non stop. Może nawet go lubić, ale duma nie pozwala mu odpuścić. Pograli kilka miesięcy to się za dobrze nie znają, ale widać, że Dragić głowę podnosi wysoko. A za rok Whiteside. Możesz być fajnym grajkiem, ale ja jestem DW i ja tu rządzę do momenty kiedy będę chciał. A żeby lepiej rządzić to nie może zarabiać mniej od nich. Bo nie każdy może się okazać Boshem, który mimo kasy zawsze był w cieniu.

 

I to jest problem Chicago także. Zawsze mówiono, że Rose to ich gwiazda i nawet jego kontrakt świadczył o tym. Butler sam się musiał czuć przyszłym liderem, ale nie miał prawa dokonać zamachu stanu. Robi to teraz. I to w ogóle zmienia wszystko co było między Rose'm a Butlerem. Flirty z LAL tego drugiego świadczą o tym, że on chce rządzić. I taka umowa Chicago uspokoi sytuację, ale od początku jest kwas, bo Butler mówi - daliście mi taką umowę to zostaję. Ale to teraz dajcie mi też pozycję na boisku i wpływ na zespół, który umowę odzwierciedla, bo będzie kwas. A to jest bezpośrednie uderzenie w Rose'a. Dlatego proponowano mu 44/4, bo to by była idealna umowa na podporządkowanie go drużynie. A po Butlerze widać, że zależy mu na kasie, ale i na szacunku, no i na sukcesach. Może to nie tak skupiony na walce o pierścienie i sukcesy jak Leonard czy LBJ (każdy w inny sposób, ale dąży do wygranej i mu na tym zależy), ale wg mnie to nie Melo, któremu wystarczy wielki kontrakt, żonka w NY i spokój w rodzinnym mieście.

 

Butler nie zasługuje na takiego maksa. Problemem jest to, że jeszcze bardziej nie zasługuje na niego Rose'a, a go ma. I jeszcze pozycję gwiazdy i lidera. Żeby zająć jego miejsce to musi grać lepszy, zarabiać więcej, zmienić muszą trenera... Ale zaraz, zaraz.. Lepiej już gra (wg niektórych), a trener też się zmienił, więc sposób gry też się zmieni.. Teraz tylko kasa i albo Rose'a strąci z piedestału lidera albo zażąda wymiany, bo niemożliwa stanie się gra tego duetu. Butler wie, że nie odejdzie teraz i go Bulls nie puszczą jak jest RFA. Ale wie co robi - dąży do rządzenia, a to sprowadza się do wyboru Bulls - on albo Rose. Butler nie odpuści na pewno. W odpuszczenie Rose'a też nie wierzę, więc kogoś będą musieli wkrótce wymienić. I Butler to doskonale wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie joseph, ze sobie po mnie pojechales...
ale
 
o konflikcie rose-butler pisza obecnie nie tylko media zwiazane z lakers

pisza media z,.... chicago

 

http://www.chicagotribune.com/sports/basketball/bulls/ct-rose-butler-bits-bulls-spt-0627-20150626-story.html#

http://chicago.suntimes.com/basketball/7/71/723155/bulls-front-office-best-pretend-rose-butler-conflict-doesnt-exist

 

oraz beatwriterzy atl hawks, to pierwsze linki, ktore znalazlem na twitterze z 2 ostatnich dni

 

o problemach na linii rose-butler pisano juz w zeszlym sezonie, i to nie wyszlo z forum lakersground czy innego badziewia.

o konflikcie na linii JB - managment pisano na poczatku sezonu. ale oczywiscie wszystko wymyslilismy my. w chicago jest pieknie i wesolo. w lakers 04 tez bylo wesolo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.