Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2015/16


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei jestem zdania, że należy wymienić tylko jednego z dwójki Noah Gibson. Bo jesli dwóch to za kogo? Jedynka jest z niezłym backupem. Na 2-3 jeśli wszyscy zostaną to będą Butler, Snell, Gibson, Doug i Mike czyli bardzo solidny zestaw, PF z potencjałem na Dirka dla ubogich. Czy zatem na centrze ma grać Gasol? Pomysł nie jest zły ale ktoś musiałby załatać jego przeciętność/słabość w obronie pod koszem tylko kto? Awansujący do pierwszej piątki Mirotic? Przerobiony na 4 Snell lub Duanlevy? A może Butler na 4? Pytań jest dużo zarówno w kwestii kim wzmocnić jak i tego jak zestawić pierwszą piątkę oraz rotację. Potencjał, żeby za 2 lata bić się o mistrza bez wątpienia jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek.

Watpie ze butler juz pierwszego lipca dostanie od jakiejs innej druzyny oferte, wszyscy zainteresowani raczej powinni sprawdzic co moga zdziałać z gasolami i aldrigami. To jest poprostu taka opcja. Bulls majac caproom czy nie maja prawo do Butlera i powinni to jakos wykorzystać, a mysle ze butler poszedłby na to ze w zamian za to że jak ten podpisze z nimi umowe 10 lipca a nie 1 to Ci sciagna mu jego ziomka wesa methewsa na przyklad.

 

Hoiberg robi wszystko to co robił Kerr, wlasnie wybiera sie do hiszpanii na spotkanie z gasolem, z dougiem podobno juz rozmawiał. Tak, zespół bedzie dążył do stylu GSW. Oczywiscie prawdopodobnie nikt nigdy juz nie osiagnie tego co maja GSW na obwodzie ale Bulls duetem rose-butler + dobrzy strzelcy beda dawac rade w offensywie, a jesli młodzież sie rozwinie to moze to byc atak topowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak GSW rozbili RS i w PO idą jak burza to każdy chce grać jak oni. A proszę bardzo.. Tylko co tym drużynom to da? Pewnie nic. Myślałem, że takim Miśkom ich okienko na pierścienie się zamknęło, ale wcale nie - niech nie stracą Gasola i poszukają jakiegoś 1/2 wzmocnień i znowu będą się bić o pierścienie..

 

Trochę to jak z Guardiolą w piłce nożnej - że tiki taka taka boska, że wszędzie się przyjmie. No i w Bayernie się nie przyjęła. Potrzeba też odpowiednich wykonawców do danej taktyki. I sorry wielkie, ale w Chicago ich nie znajdziemy do pomysłów Hoiberga. Zresztą w GSW wyjmij Curry'ego lub Greena i ta gra siada i wygląda zupełnie inaczej. A jak teraz słyszę, że Chicago chce coś na kształt tego budować to zwolnili Thibsa na darmo. Styl Spursów jest ciężko skopiować (nawet Atlanta wygląda tylko jak ich namiastka, a poza tym Bud dodał kilka rzeczy nowych od siebie), styl Tłoków (ich genialna gra w obronie) też nie dało rady powtórzyć, tak teraz wszyscy chcą grać jak GSW.

 

Jeszcze 3 lata temu wszyscy chcieli budować teamy w oparciu o all starów. Wynikało to z konstrukcji Heat. Po upokorzeniu przez Spurs skończyła się ta moda, a zaczęła na 'zespołową' koszykówkę. Oni odpadli, ale Wojownicy niszczą swoją szybką grą, zasypywaniem rywali trójkami i niszczą twardą obroną na prawie każdej pozycji. Wszystko to pięknie brzmi, ale metod gry jest wiele. I dlatego tak lubię Memphis, bo oni nie ulegają modzie, a dalej kultywują swój styl. Nie zawsze to jest idealne, ale nie próbują zmieniać charakterystyki graczy do systemu. Kerr nie powiedział im nagle - od teraz twardo bronimy, rzucamy za 3 ile wlezie, Steph kręci się z piłką i szuka partnerów, a Draymond ma zbierać i walczyć na deskach. Oni tacy byli w większości. On to usystematyzował i zachęcił Curry'ego do większego zaangażowania w obronę.

 

Problemem Chicago nie jest słabe tempo i nie jest brak rzutów za 3. Ich problemem jest wielka statyczność w ataku. Noah wychodzi na 7.metr i jest tam bezużyteczny z piłką czy bez niej. Gasol czeka na post up (i to akurat dobre), a reszta stoi. Rose czy Butler nie szukają pozycji bez piłki - oni grają tylko z piłką w rękach i liczą na zasłonę/swoją szybkość/ew. swoją siłę. W GSW potrafi każdy przekozłować piłkę przez połowę, każdy potrafi zagrać do przodu i szukać pozycji dla parnterów. W Chicago po zbiórce szuka się Rose'a i on sobie robi co chce. A na ogół kozłuje powoli na drugą stronę parkietu. Szybkie tempo może pomóc, ale tylko przy zmianie mentalności Rose'a. A teraz to ugryzienie problemu od złej strony.. Głównym problemem jest brak schematów w poruszaniu się całej drużyny w ataku i Rose łamiący każdą zagrywkę.. DR w 3/4 swoich posiadań jest kompletnie nieefektywny. Albo rzuca za 3, albo korzysta z zasłony i rzuca z półdystansu z 6 metrów, albo bardzo długo kozłuje i traci cenny czas, a obrona rywali czeka na jego ewentualne wejście pod koszem. Butler jest o wiele bardziej efektywny mimo że nie jest taki szybki, skoczny czy gibki. Jimmy gra bardziej jak LBJ czyli zasłona służy wejściu pod kosz i rozrzuceniu piłki/penetracji/wymuszania fauli/oddania do stawiającego zasłonę. Rose rzadko kiedy gra P&R. Mając Noah to nie dziwi, ale Mirotić, Gasol i Gibson to znakomity potencjał do P&P.

 

Rose jest strasznie ograniczonym zawodnikiem. Słaby obrońca, mizerny kreator, marny strzelec za 3. Jego bronią są wejścia pod kosz. Ale nawet to nie upoważnia do tego, aby w jakimkolwiek systemie on dominował piłkę w takiej skali. Ma taki pakiet mankamentów, a w Chicago nie powiedzą mu złego słowa, bo chuchają na niego jak na Howarda wszędzie. Tylko Rose stara się, ale widać, że dupa - trójki lepiej nie umie opanować. Rzuca dziwną parabolą i nie potrafi tego przestawić. Ale brawa za starania dodania tego aspektu do gry.

 

I nawet nie mam pretensji do DR - gra tak jak lubi, umie i jak mu pozwalają. To rolą trenera jest naznaczyć mu jak powinien grać. To rola trenera wymagać zmian, które pozytywnie wpłyną na zespół. I nie zgodzę się z tym, że potrzeba trenera z niewiadomo jak wielkim nazwiskiem. McHale i Kerr spowodowali, że odpowiednio Harden i Curry starają się bardziej w obronie. I zanim ktoś powie, że zaangażowanie w obronie to co innego - nie chodzi o przydzielanie zadań, ale o wskazówki trenera i słuchanie się ich. I tutaj potrzeba trenera, który powie do Rose 'nie rzucaj za 3, bo nie potrafisz', 'przy zasłonie nie tylko rzucaj z półdystansu, a wręcz ogranicz to do pewnych sytuacji. Wchodź pod kosz częściej oraz szukaj partnerów do odegrania'.

 

I jestem wkurzony jak słyszę, że zamiast zabrać się za jego mankamenty, czy próbować je maksymalnie ukryć to wybiera się taki system, który jeszcze bardziej mu pozwoli na improwizację. Statystycznie się może nawet poprawi, ale nie będzie w tym korzyści dla drużyny.

 

P.S. Przecież to będzie beka sezonu jak Rose będzie biegł w kontrze, dostanie szybką zasłonę na obwodzie od Miroticia i rzuci za 3.. Nie mogę się doczekać tego! Będzie w Chicago wesoło w przyszłym sezonie! Nawet bardziej niż za Thibsa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdzich

Ale kto powiedział że bulls dokladnie skopiuja styl GSW? Tak jak napisalem: nie ma szans zgromadzic takiego talentu rzutowego na obwodzie jaki maja GSW. Hoiberg doskonale wie ze z rose'a czy butlera nie zrobi super strzelców zza łuku, ale otwarcie mówi o szybkiej grze i granie niskim składem. Butler i Rose co jak co ale ciag na kosz maja bardzo dobry, Hoiberg grajac uptempo i zapewniajac spacing w kazdym mozliwym momencie bedzie chcial sprawic aby butler z rosem maxymalnie wykorzystali swoje atuty.

Chodzi o pewną "polityke" prowadzenia zespołu. Uptempo to jedno ale Hoiberg jest typem trenera jaki jest Kerr: raczej ziomek zawodników niż kat(thibodo), GSW ostro bronią i Hoiberg tez bedzie do tego dążyć, jestem tez pewny ze Hoiberg zainteresuje sie również Catapult system, jako coach akademicki i jako człowiek z głową na karku na pewno w przeciwienstwie do poprzednika bedzie korzystać z całej rotacji a nikt nie będzie grać +35 minut w meczu. I to jest "granie jak GSW". Jasne ze Bulls musza znalezc swoja wlasna tozsamosc, swoj wlasny styl i od tego bedzie okres przygotowawczy, ale Hoiberg preferuje szybka gre i nowoczesna trenerke a w dzisiejszej NBA to podstawa zeby stworzyć team ktory za jakis czas bedzie walczyc o najwyzsze cele.

 

Co do Rose'a to nie przesadzaj. Calą wine ponosi Thibodo. Wszyscy atakuja derricka, ale nawet stosujac łopatologiczne podejscie: to jak Rose mial byc efektywny w swoich wejsciach pod kosz gdy pod koszem byla ciasnota, bo jesli nie gasol to noah jesli nie noah to gibson czekali pod dziurą a ilosc pnr zagranych w PO przez Thibodo to hmm  - 2. Uptempo maxymalnie ulatwi gre wlasnie derrickowi i butlerowi i sam hoiberg juz o tym mowi, a kosztem jednego wysokiego trzeba dodac goscia ktory bedzie robil przewage na obwodzie o czym pisalem wyzej.

 

Rose slaby obronca ? chyba kpisz. Rose zagral PO w obronie na poziomie elitarnym i to jest fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rose'a to nie przesadzaj. Calą wine ponosi Thibodo.

 

Jak Rose był na parkiecie to Thibs trzymał broń przy głowie syna Derricka? i to powodowało pałowanie 3 ?

 

Chicago to toksyczne miejsce, od właściciela, poprzez front office, byłego trenera, zawodników  i ich agentów. I nie sądzę, że po zmianie trenera ta drużyna będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago to toksyczne miejsce, od właściciela, poprzez front office, byłego trenera, zawodników i ich agentów. I nie sądzę, że po zmianie trenera ta drużyna będzie lepsza.

a wnioskujesz tak po...?

 

 

Wiele klubów na skapych właścicieli, jeszcze wiecej nieogarnietych GMow, a agentów wszyscy praktycznie mają tych samych.

Do zawodników i tego jak są za sobą akurat Bulls nie powinni mieć pretensji, wiele bardziej toksycznych związków jest w lidze, nawet te nieporozumienia Butler-Rose można łatwo ogarnac przy odpowiednim podejsciu

A czesto zmiana trenera przynosi nieoczekiwane rezultaty, patrz np Warriors, do ktorych już się ktoś wcześniej odnosil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to prawda. Jeśli tak, to wcale mu się nie dziwię, że się na nich fkurvił chłopinka...

 

https://twitter.com/fisolanydn/status/604033642130771968

 

Dodatkowo jeszcze mi się przypomniało to zwolnienie Rona Adamsa o które był też jakiś dym...

Pewnie dla niewielu będzie to jakiś wielki "nius", ale wiecie, że on teraz u tegorocznych mistrzów NBA obronę ogarnia...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele klubów na skapych właścicieli, jeszcze wiecej nieogarnietych GMow, a agentów wszyscy praktycznie mają tych samych.

 

ten ziomek nieźle jedzie po bandzie z tą "toksycznością" ale z drugiej strony osoby postronne na pewno dziwi fakt że jest taki problem z chociażby przekraczaniem podatku gdyż bulls sa top3 ligi jesli chodzi o dochody a sam wlasciciel ma jeszcze druzyne baseball'owa + mnostwo mnostwo kasy. Dodatkowo teraz, jesli mowisz o Bulls myslisz "thibodo vs zarząd". 

Owszem to nie jest korzystne dla wizerunku klubu ale tez nie wolno popadać w skrajność.

 

Ktoś wie coś wiecej o tych niepoprozumieniach na linii rose-bulter. Ja wiem tyle ze jak cavs ich kończyli to Bulls nie walczyli ogólnie bo rose obraził sie na butlera a butler na rose'a.

 

Interesujące jest to że wraz z odejściem adamsa Bulls zaczeli bronic zdecydowanie słabiej. Cholera, co jesli Tom Thibodo to najbardziej przeceniany coach ostatnich lat? Z kazdym dniem przekonuje się ze tak wlasnie jest.

 

Co do wyboru draymond over tig. Ciezka sprawa Marquis miał renomę gracza bardziej utalentowanego niz nawet swoj brat. To ze ostał sie do wyboru Bulls w tamtym drafcie to byla niespodzianka i Bulls poprostu chcieli wziąść najlepszego dostepnego gracza. Green to specyficzna sytuacja - typowy steal. Wtedy to był mega miś (+10% body fat), mega niski silny skrzydłowy. Wybranie takiego gościa ponad Tiga wtedy to było nieporozumienie, no ale jak sie okazalo marquisa teraz nie ma w lidze a green zaraz bedzie mistrzem nba z maxymalnym kontraktem.

 

I wlasnie co do sytuacji którą mamy teraz.

Bulls maja 22pick. Z tego co czytam oglądają tylko pg/sg/sf. Szukaja kogos na obwod z tym ze podobno sa napaleni na pg i tutaj wlasnie powinni sobie przypomniec sytuacje z teagiem. Branie nierzucającego pg z niskim numerem to jest samobójstwo. W okolicach picku Bulls krążą własnie takie pułapki jak jerian grant tyus jones czy dolon wright i kazdy z nich smierdzi mi na kilometr drugim tigiem. Szczegolnie jones ktory jest tragiczny w obronie i nigdy nie widzialem koszykarza tak zle broniącego.

Ja do dnia draftu ciagle mam nadzieje ze Bulls znajda chetnego na noego. Wszyskie znaki na niebie i ziemi wskazują że Bulls beda miec powazny problem z rotacja jesli nie dokonaja tego tradu (patrz gsw i lee). Jesli noah ma teraz jeszcze jakakolwiek wartosc to trzeba to wykorzystac, wyzszej w tym systemie juz nie bedzie miec nigdy. I wlasnie zeby zachecic jeszcze potencjalnego nabywce trzeba dorzucić do tego ten pick.

 

Ale jesli zdarzy się tak ze paxson z formanem nic nie wykombinują (a na to są niestety najwieksze szanse ehhh) to ja widze z tych graczy około picku 22 trzech ludzi godnych uwagi: Rashad Vaughn, Justin Anderson i Robert Upshaw. Vaughn nie ma jeszcze 19 lat a juz ma swietne warunki na granie na swojej pozycji w NBA i w przyszlosci moze stac sie bardzo dobrym shooterem moze nawet scorerem a jesli pax/forman dalej beda tak niemrawo podchodzić do ulepszania rosteru to draft to bedzie jedyna szansa na jakis upgrade. Jest tez Anderson ktory nie dosc ze jest atletycznym pojebem to jeszcze moze byc dobrym shooterem. Niby ma koślawy rzut ale jest bardzo skuteczny i fajnie wypadł w moich oczach w swoim wywiadzie, dla mnie to pachnie mądrzejszym geraldem greenem. Generalnie dziwi mnie to ze obaj ci panowie sa tak nisko w mockach. No i Upshaw, który byłby swietnym prospectem dla Bulls bo Ci nie maja rim protectora z prawdziwego zdarzenia a kazdy team chcacy sie liczyc musi takiego miec, problem jest tylko taki ze znaleźli u niego jakies problemy z sercem(?) czyli od razu red alert.

 

Nadzieja w Hoibergu. Nie wydaje mi sie ze gdy przyjdzie do draftowania gracza to ten bedzie chcial nierzucajacych, watpliwych rozgrywających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wnioskujesz tak po...?

 

To obserwacja informacji, które są związane z Bykami. Być może doszedłem do błędnych wniosków być może nie.

 

 

Wiele klubów na skapych właścicieli, jeszcze wiecej nieogarnietych GMow, a agentów wszyscy praktycznie mają tych samych.

Do zawodników i tego jak są za sobą akurat Bulls nie powinni mieć pretensji, wiele bardziej toksycznych związków jest w lidze, nawet te nieporozumienia Butler-Rose można łatwo ogarnac przy odpowiednim podejsciu

 

Tu nie chodzi o skąpstwo właściciela, jego pieniądze nic mi do tego jak nimi dysponuje, a Bulls to mimo wszystko biznes (wiem, źe kibice tak nie patrzą). Chodzi "komunikacje" HC nie może pracować z wizją zwolnienia, a takie info pojawiło się chyba w okolicach stycznia. Sposób ogłoszenia zwolnienia pozostawia pewien niesmak w ustach. W amerykańskim stylu "wywalania" dominuje "nagła śmierć" w środę jest wszystko w porządku w czwartek jesteś zwolniony i Ciebie nie ma. Ale notka do prasy jest taka. Dziękujemy HC za lata sukcesów i rozwoju bla bla bla. Życzymy powodzenia w przyszłości" a w przypadku Thibsa powstało jakiś ekstra wypracowanie. Po co? To bardziej uderza w Byki niż w Thibsa.

Agentem Rose jest chyba BJ Amstrong, który kiedyś grał z Paxsonem i między nimi były jakieś zgrzyty.

 

Butler był uber hot przez pierwsze dwa miesiące (był na krótkiej liście kandydatów do MVP), potem został zgaszony i Rose był promowany jako 1 opcja rozumiem, że Rose to MVP 2011 roku, ale w minęły 4 lata, a Rose nie grał w zbyt wielu spotkaniach w do tego sezonu. A jego skuteczność była mocno w kratkę.

 

A dodając jeszcze jego "mądre" wypowiedzi, odnośnie oszczędzania się w trosce o życie po koszu, a później że członkowie drużyny nie są zaangażowani w grę. Trochę to nie logiczne. I nie jest to dobry przykład od lidera czy osobę kreowane na lidera.

 

A czesto zmiana trenera przynosi nieoczekiwane rezultaty, patrz np Warriors, do ktorych już się ktoś wcześniej odnosil

 

Masz racje, że zmiana trenera może pozytywnie wpłynąć. Ale może też negatywnie ---> Denver Nuggets.

 

Może Thibs generował różne dziwne sytuacje, może nie jest tak dobrym trenerem jak się sądzi.

 

W Bykach jest pewien bałagan i rookie coach to może być trochę zbyt mało by to ogarnąć.

 

Jeśli popsułem komuś humor zbyt stanowczą opinią sorry. Nowy sezon, nowe nadzieje do All-star break będzie wiadomo na czym Byki stoją. Wschód potrzebuje silnych Byków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim przystajesz takim sie stajesz - Jimmy Butler.

Pazerny jest pieron. Nikt w historii ligi nie odrzucił jeszcze maxymalnego kotraktu z QO, jimmy to może zrobić. Nie wiem czy Jimmy chce odejsc z Bulls, ale jesli tak to napewno nie w tym sezonie. Ale tez dosc nieprawdopodobny scenariusz - jedyny sposob zeby Jimmy odszedł jak najszybciej z Bulls to sytuacja w której dogaduje sie np z tymi Lakers zeby Ci zlozyli mu kontrakt na rok (nawet nie wiem czy sie tak da) ten to podpisuje i za rok staje sie wolnym agentem po wyrównaniu przez Bulls. Jesli Lakers dadzą mu 50/3 to Bulls wyrównują go i mają go na 3 lata. Jesli odrzuci maxa to znaczy ze jest cos z nim nie tak. Zobaczymy, widać ze hajs uderzył do głowy, mam nadzieje ze jednak uda sie go zakontraktować na kilka lat, chociaż jego zachowanie jest w c*** nieodpowiednie.

 

Nastepna sprawa to kwestia tego asystenta. Trener od rzucania i obrony z Spurs, czego mozna chciec więcej, do tego Hoiberg i jego offensywa + człowiek hoiberga i ludzie którzy znaja swrodowisko = bardzo dobry staff. Szczegolnie fajne jest to ze w tej ekipie jest dosc spory (chociaz nadal niewystarczajacy) potencjał rzutowy - butler , niko, doug, snell - jesli boylen + hoiberg ich nie nauczą rzucać to nikt tego nie zrobi.

 

Pytanie co z rosterem i kwestia "gramy uptempo z 4 wysokimi"...

Przed kontuzją Taja bulls napewno rozmawiali (bez konkretów) z c's, raps, nets, sacto i hornets. W kwestii pierwszych trzech chodziło o konkretnych graczy, w kewsti sacto i charlotte chodziło o pick. W każdej z rozmów podobno przewijało się nazwisko taja- nic dziwnego. Teraz taj wypadł i jego trade value = 0 i w sumie to tak naprawde koniec offseason Bulls. Wytransferowanie JO to pobożne życzenie, z jednej strony do konca draftu bede miec nadzieje na jakis fajny deal, ale z drugiej strony 0 plotki,a w dzisiejszych czasach fb i twittera raczej wiadomo jest o wszystkim, a z tego co czytalem (a raczej nei czytalem) ani raz nie przewineło sie w nawet najbardziej bezsensownej plotce nazwisko noah, szkoda, Bulls beda miec problem, bo Hoiberg chce grac nisko.

 

Co workout'ują Bulls ? swingmanow(jak zawsze) ale przedewszystkim playmakerów, podobno bardzo chcieliby miec camerona payne (dlatego rozowy z sacto i charlotte), ale przez ostatnie kilka dni mieli dwa workouty dodatkowe z jerianem grantem, generalnie chyba juz teraz mozna powiedziec ze Bulls wezma jakiegos pg, niby dobrze, chcą sie zabezpieczyc na pozycji nr 1 (wiadomo - derrick). Tylko smutne jest to ze Ci playmakerzy w tym drafcie oprócz payne'a na kilometr smierdzą bustem, zaden z nich nie jest dobrym strzelcem, zaden z nich nie atakuje dobrze obręczy albo atakuje przeciwko c***owym uczelnią a jak przyjdzie co do czego to 40% z pod kosza (grant). A w okolicach picku bulls bd przewijać się nazwiska anderson, vaughn, moze oubre, hollis - jefferson. O tych dwoch pierwszych pisałem wyżej, oubre raczej pojdzie w top15 ale hollis - jefferson to jest idealne rozwiazanie do small ballu (widze w nim uboższą - albo i nie - wersje draymonda greena). Jeszcze nie widziałem zeby ktos miał taki ciąg na koszykóke, hollis jest swietnym obronca ( a tego bedzie brakowac bulls), nie rzuca, ale jest mega inteligenty i widac ze były perfect fit'em dla hoiberga.

 

Bulls generalnie chcą odpuścić brooksa i sprowadzić sobie playmakera, kto wie może fred bedzie probować derricka na 2. Z serii "w głową w chmurach" noah + picki za lawsona (na wylocie z nuggets).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek nie pieniążki uderzyly do głowy tylko chlopak chce dla siebie jak najlepiej

 

A ma powody do zastsnowienia się nad przyszłością w Bulls.

Niestety organizacja go potraktowala delikatnie mowia zle.

Po pierwsze w poprzednim roku robili cyrki z jego kontraktem, pamietasz ile było na stole a ile chciał Butler?

A potem, kiedy Jimmy zrobił się all-starem, mipem i generalnie skoczył o trzy tiery co zrobili Bulls po powrocie szklanego Derricka i w PO?

 

Chcę żeby został, ale jeśli odejdzie pretensji do niego mieć nie bede

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek, Bulls tamtego lata nie potrafili się dogadać z Butlerem, a była mowa o niższej kasie... a w sezonie "zrobiło się" kilka nowych rzeczy, dla nas najważniejsze to, że Bulter zaczął lepiej grać i podpisano nową umową z TV. Nie wiem o co Ty możesz mieć do niego pretensje... koleś chce się do tego dostosować (ryzykując sporo), zespół też jakoś musi.

 

edit- Jose mnie wyprzedził, akurat czytałem woja.... swoja drogą może to być pogmatwane z tą Maximum Qualifying Offer, ale wątpię, że z tego skorzystają...

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ponoć  Jim  chciał  48/4    a  bulls  twardo obstawali  przy 44/4 ........  co    nie  najlepiej  świadczy  o FO  Chicago   bo  o  takie  coś  nie  targujesz  się  z  graczem  

 

 

co  do  potencjalnych  graczy z  draftu 

 

ja  też  nie  pchałbym  się  w  pg  z  naszym pickiem  bo chyba  jedyny  z  większym  potencjałem  to  Cameron  , ale  on  nie  uchowa  się  do 22 picku  a  raczej  nie  mamy lub  nie  będziemy chcieli oddać kogoś  by  się  przesunąć  wyżej  

wybierałbym z   :  Anderson ,  RHJ , Hunter, Christmas , Richuan Holmes , Mickey     , po co  wysoki ?  ano  nie  wiemy  co  będzie  z  Noe  i Tajem  a  ktoś  młodszy  by  się  przydał                                                       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.