Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

?

 

panie, to dobra jest komedia

 

ponoc NBDL puszczajo w Guantanamo wiezniom, testują też na zwierzętach. 

Trza zrobic temat o tym NBDL, w stylu 'widzialem-analizowalem' czy jak to kiedys szlo na e-baskecie. Zobaczymy czy ktos dociagnie do polowy drugiej kwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie, to dobra jest komedia

 

ponoc NBDL puszczajo w Guantanamo wiezniom, testują też na zwierzętach. 

Trza zrobic temat o tym NBDL, w stylu 'widzialem-analizowalem' czy jak to kiedys szlo na e-baskecie. Zobaczymy czy ktos dociagnie do polowy drugiej kwarty.

Dociągałem wtedy dociągnę i teraz

March Madness ogarniaj, selection sunday się zbliża a w temacie obok smallball za Flinstonów odkrywają

 

http://www.marchmadness2016.org/schedule.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs mają pare zmian ostatnimi czasy i po przyjściu Ander Millera i Martina można się spodziewać ustawiania rotacji playoff i wykluczać z grania marianem czy też Simmonsem. 

Niebezpieczny wyjazd jak to okresliłem przyniósł porażkę. Zakopalismy się w grzaskie piaski vs Pacers i nie mogliśmy się wygrzebać. Dobrze że Minety się poddały. manu nie pownien być brany na ten wyjazd - tak jak sądziłem po pierwszym dobrym meczu po powrocie następny słaby. Teraz powoli wraca do dyspozycji meczowej. 

Jak widać Kyle zyskuje coraz więcej i umacnia się w rotacji, dobra defensywa i kuma już lepiej schematy. 

 

Popovichowi zależało na wygranej w meczu z Oklahomą i myślę, że to jeden z tych nielicznych meczów spurs gdzie dawali z siebie swoje playoffowskie ja. 

 

 

 

hHooCE9u.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) mimo ukrywania parkera na robersonie w obronie zagral katastrofe w ataku-poczekam do po,ale oby to nie byl poczatek jego konca jesli chodzi o przydatnosc

2) ciekawe czy pop celowo dal kawhi`a do krycia na westbrooku ? bo green chyba srednio kryl duranta

3) green to czeka do po na ofensywne przebudzenie ? bo 1-10 z gry (1-9 za 3) to tylko niestety potwierdzenie jego mega slabego rzutowo sezonu

4) dopiero za 4 razem patrzac na tego gifa domyslilem sie o co chodzi (pop skaczacy przy linii darl sie na parkera by oddal pilke leonardowi)

Edytowane przez jordan20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marynarza grali i Westbro wybrał papier

 

Od 1 lutego 17-2, posrało emerytów. Jeszcze dymną Warriors jak Rocco Czeszki przy basenie

 

Spopovitch powiedział kiedykolwiek, kiedy by chciał zsiąść z tego wózka i odpocząć?

 

Kiedyś powiedział, że jak Tim odejdzie to on zaraz za nim i chyba mówiąc to był tego pewien. A teraz nie sądzę że jest to mozliwe bo Tim zagra ten sezon i być może następny /kurna jak to się źle pisze/. A Pop ma ciekawy materiał do obrobienia poza granice tej ery.

 

 

Można się domyślać dlaczego Green siedział na Durancie. Westbrook jest od dystrybucji piłki i decydowania a Leo jest najlepszym obrońcą 'on ball'. Przy switchu /leo/green/ Kevin nie ma takiej przewagi zasięgu /wzrostu/ przy wyjsciu w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy litery

 

 

 

L

 

 

 

M

 

 

 

A

Leonard

 

Marjanović :D

 

Aldridge

?

 

Jeśli Popp postawi na wkomponowanie Martina i on dorzuci tą jedną, czy dwie trójki na mecz to ja jestem spokojny. W momencie dotarcia do WCF Spurs biją Warriors, cały świat urządza koniobijkę nad tym, że Spurs znowu za starzy, a jednak nie do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.