Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

bylu juz takie przypadki, Blairem tez gral duzo w sezonie i przed PO dawal wiecej pograc, jak sie okazywalo tylko po to, zeby oszczedzac weteranow. Z 

Andersona w przeciwienstwie do Blaira beda ludzie, ale obstawiam, ze w PO Pop z niego nie skorzysta. Gra on coraz lepiej, ale widac, ze pod wplywem stresu raczej nie pogra na tym samym poziomie, moze za rok, ale obym sie mylil.

 

Oczywiscie może z niego nie korzystać i Pop w PO jak zawsze będzie korzystał z bardziej doświadczonych graczy, ale tutaj Anderson dostaje minuty kosztem Simmonsa a nie kosztem tego, że  manu nie ma. 

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem Manu Ginobili 'odzyskuje jaja', i we wtorek pojawił sie juz na treningach, wg POPa wróci szybciej niz sie spodziewamy,i   moze juz w sobotę moze pojawic sie na liscie line-upu.W praktyce w przyszłym tygodniu powinien wrócic do walki o jak najwyzsze rozstawienie SAS na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem Manu Ginobili 'odzyskuje jaja', i we wtorek pojawił sie juz na treningach, wg POPa wróci szybciej niz sie spodziewamy,i   moze juz w sobotę moze pojawic sie na liscie line-upu.W praktyce w przyszłym tygodniu powinien wrócic do walki o jak najwyzsze rozstawienie SAS na koniec sezonu.

 

No jestem ciekaw czy dostanie jakieś minuty z Sacto i czy jeśli zagra to pojedzie z ekipą do Indianapolis i Minneapolis. Krótki b2b , ale długa podróż. później mecz 10 marca u siebie z Chicago.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie może z niego nie korzystać i Pop w PO jak zawsze będzie korzystał z bardziej doświadczonych graczy, ale tutaj Anderson dostaje minuty kosztem Simmonsa a nie kosztem tego, że  manu nie ma. 

 

Blair rowniez dostawal regularne minuty, nie tylko jak ktos byl nieobecny, a w PO parkietu nie wachal. To, ze Anderson dostaje minuty bardziej mysle wynika z tego, ze Pop moze z Andersonem miec dlugofalowe plany, a w Simmonsie widzi kogos, kto jak dostanie lepsza kase w innym klubie to odrazu spierdniczy. Przynamjniej tak mi on wyglada, a Anderson raczej chlopak poukladany i bedzie siedzial, tam gdzie mu dobrze, no i lepiej wydaje mi sie pasuje do koncepcji Spurs.  ;)

 

ale oczywiscie jesli mialby byc jakas ukryta bronia na GSW to nie mam nic przeciwko i tylko bede sie cieszyc, ze swieza krew pogra w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blair rowniez dostawal regularne minuty, nie tylko jak ktos byl nieobecny, a w PO parkietu nie wachal. To, ze Anderson dostaje minuty bardziej mysle wynika z tego, ze Pop moze z Andersonem miec dlugofalowe plany, a w Simmonsie widzi kogos, kto jak dostanie lepsza kase w innym klubie to odrazu spierdniczy. Przynamjniej tak mi on wyglada, a Anderson raczej chlopak poukladany i bedzie siedzial, tam gdzie mu dobrze, no i lepiej wydaje mi sie pasuje do koncepcji Spurs.  ;)

 

ale oczywiscie jesli mialby byc jakas ukryta bronia na GSW to nie mam nic przeciwko i tylko bede sie cieszyc, ze swieza krew pogra w PO.

 

Tylko obok Blaira nie było w zasadzie nikogo kto by miał żreć minuty. Tutraj bardziej wygląda na walkę o minuty pomiędzy Simmonsem a Kylem. Ten pierwszy jest atletyuczniejszy i może pocisnąć w obronie nawet przy full court pressie, a ten drugi jest długi.

 

Ogólnie Pop może jak zwykle dawać normalne minuty Simmonsowi bo przy wypadnięciu Manu chce zachować jego rolę, a Kyle jest ot tak dla zapełnienia. Wszytsko okay, ale Anderson już dostawał więcej czasu podczas gdy manu jeszcze hasał z oryginalnymi jajami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.huffingtonpost.com/entry/gregg-popvich-inequality-hunger-embarrassed_us_56d6fb96e4b0bf0dab33f69b?

 

Jeśli ktoś to gdzieś wrzucał to sorry :P Ogólnie Pop zyskuje z roku na rok w moich oczach, jeśli to w ogóle jeszcze możliwe :) Podskórnie oczywiście nie znoszę SAS, ale ogólnie to są właściwie prawie wszystkim tym co uczyniło mnie kibicem Jazz w drugiej połowie lat'90, szkoda że tutaj ich era też jakoś się kończy :D:P Nie tak zupełnie serio to życze Popowi TD wszystkiego najlepszego, nienawidze Spurs ale po Jazz to moja ulubiona ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko obok Blaira nie było w zasadzie nikogo kto by miał żreć minuty. Tutraj bardziej wygląda na walkę o minuty pomiędzy Simmonsem a Kylem. Ten pierwszy jest atletyuczniejszy i może pocisnąć w obronie nawet przy full court pressie, a ten drugi jest długi.

 

Ogólnie Pop może jak zwykle dawać normalne minuty Simmonsowi bo przy wypadnięciu Manu chce zachować jego rolę, a Kyle jest ot tak dla zapełnienia. Wszytsko okay, ale Anderson już dostawał więcej czasu podczas gdy manu jeszcze hasał z oryginalnymi jajami. 

 

Zgadzam sie, ale czy to orgumanet na to, ze ktorys z nich bedzie odgrywac jakas role w PO ciezko powiedziec. Rownie dobrze moze to znaczyc, ze zaden z nich nie zagra w PO, skoro Blair nie mial konkurencji, a nie zagral, to oni rowniez obaj moga zniknac.

Obstawiam, ze sa rzucani na glebsza wode, na wypadek kontuzji w PO, ale jesli trzon bedzie zdrowy to mysle, ze obydwaj moga wypasc z rotacji w czasie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.huffingtonpost.com/entry/gregg-popvich-inequality-hunger-embarrassed_us_56d6fb96e4b0bf0dab33f69b?

 

Jeśli ktoś to gdzieś wrzucał to sorry :tongue: Ogólnie Pop zyskuje z roku na rok w moich oczach, jeśli to w ogóle jeszcze możliwe :smile: Podskórnie oczywiście nie znoszę SAS, ale ogólnie to są właściwie prawie wszystkim tym co uczyniło mnie kibicem Jazz w drugiej połowie lat'90, szkoda że tutaj ich era też jakoś się kończy :grin::tongue: Nie tak zupełnie serio to życze Popowi TD wszystkiego najlepszego, nienawidze Spurs ale po Jazz to moja ulubiona ekipa :smile:

Nie przestanę szanować Popa, nawet pomimo komunistycznych poglądów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ale czy to orgumanet na to, ze ktorys z nich bedzie odgrywac jakas role w PO ciezko powiedziec. Rownie dobrze moze to znaczyc, ze zaden z nich nie zagra w PO, skoro Blair nie mial konkurencji, a nie zagral, to oni rowniez obaj moga zniknac.

Obstawiam, ze sa rzucani na glebsza wode, na wypadek kontuzji w PO, ale jesli trzon bedzie zdrowy to mysle, ze obydwaj moga wypasc z rotacji w czasie PO.

 

No jasne . W końcu w playoffs się zawęża rotację tak czy inaczej, ale mogą wpaść jakieś matchupy z  potrzebą ich wykorzystania. Tak czy inaczej Marian nie dostał więcej minut tylko niscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker

Green

Leonard

Aldridge

Duncan

--

Mills

Gino

Diaw

West

Miller

 

To jest najprawdopodobniejsza rotacja na playoff. Ewentualnością jest skasowanie Westa i wpuszczenie Butlera badź Simmonsa bądź Kyle'a.  Poczekamy zobaczymy.

 

 

Spurs dopiero w końcówce pocisnęli niewygodne Pelikany i z gardła im to zwycięstwo wydarli. Superancki mecz Kawhi który zapitala po obu stronach parkietu jak dzik. Oby forma rosła. 

 

Zaraz zacznie się ciężki kalendarz i pare porażek pewnie wpadnie. trochę to frustrujące, że podczas chyba najlepszego sezonu w historii organizacji przytrafiła się ekipa która może mieć najlepszy bilans w całej historii tej ligi ...

Spurs wygrywają, a za chwilę kolesie z Oakland także. Ogólnie pewnie Spurs mieliby gorszy wynik, ale jeszcze walczą o mozliwość no1 seed. Mecz z Warriors dopiero 19 marzeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę go na boisku, gdy grać będzie Curry. Stąd takie pytanie - bo jeśli grać będzie z kolei jako odp na Livingstona, to Spurs mocno stracą na tym ofensywnie.

 

Czyli pytanie brzmi gdzie odnalazłby się Miller w starciu z GS. No ja raczej go też za bardzo nie widzę, ale jeśli wejdzie barbarosa to zawsze można korzystać z Andre tylem do kosza. 

Ja podałem tylko najbardziej prawdopodobną rotację /na tę chwilę/ na tegoroczne playoff, a nie rotację 10 zawodników na Golden State.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam to, w jaki sposób Pop przekazał pałeczkę Leonardowi i LMA w ciągu jednego sezonu, nie tylko nie psując wyników zespołu, ale także osiągając najlepszy bilans w historii klubu.W trakcie sezonu wyglądali różnie ci Spurs, ale będą mocni.Nie wiem czy na tyle, żeby powalczyć z GSW, ale na pewno przyszłość wygląda dobrze, nawet po odejściu Tima i Manu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.