Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2015-2016


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie protestuje przeciwko ulepszaniu składu Sixers... bo jest już i tak za dobry ;)

 

Ps. Wiesz teraz cała NBA bazuje na wielozadaniowych graczach, ale M.Conley, Ibaka czy Big Al chyba wciąż bardziej odpowiadają klasyce i chyba trudno ich przyrównać jakoscia do Calderona czy Hibberta nawet jeśli Ci zagrali kilka lepszych meczy.

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roto	Team			Games	rpFG	rpFT	rp3PM	rpPts	rpReb	rpAst	rpStl	rpBlk	rpTo
137	Indiana Pacers		138	15	19	10	20	20	18	18	16	1
127	Philadelphia 76ers	144	20	15	14	19	15	20	11	10	3
117	Toronto Raptors		146	14	3	16	11	19	7	20	12	15
112	Brooklyn Nets		145	17	17	18	5	11	8	12	11	13
110	OklahomaCity Thunder	145	3	9	17	14	5	14	17	17	14
104	Los Angeles Lakers	135	18	7	1	18	18	12	1	19	10
101	Washington Wizards	139	10	11	19	12	7	4	14	7	17
96	Atlanta Hawks		146	16	16	13	15	2	15	8	2	9
95	San Antonio Spurs	144	6	14	20	13	8	3	7	6	18
95	Timberwolves		133	8	20	8	8	14	1	10	15	11
93	GoldenStateWarriors	141	2	18	15	17	3	9	19	4	6
93	Utah Jazz		149	7	5	11	7	16	19	16	5	7
93	Houston Rockets		135	19	4	5	2	10	13	4	20	16
91	Boston Celtics		143	13	12	7	9	9	2	6	14	19
90	New Orleans Pelicans	139	4	13	12	10	6	6	9	18	12
89.5	Detroit Pistons		140	11.5	8	6	16	17	11	3	9	8
79	Dallas Mavericks	138	5	1	9	4	12	17	13	13	5
70.5	Chicago Bulls		141	11.5	10	2	6	13	16	5	3	4
53	Charlotte Hornets	117	1	6	4	3	4	10	15	8	2
44	Phoenix Suns		140	9	2	3	1	1	5	2	1	20

Co ciekawe drużyny z top4 mają za FG oraz FT 34, 35, 34 i... moja ekipa, która ma 17 punktów za te dwie kategorie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień za nami. Na czele tabeli niezmiennie Indiana i na totalach i na średnich - który to już tydzień na szczycie? Cała ekipa zdrowa i chyba nieuchwytna dla reszty stawki. Tym bardziej, że za plecami Pacers peleton coraz bardziej połamany. U mnie wyleciał BigAl, w Toronto Gobert...

 

Zdecydowałem się na dwa odważne ruchy. Bazemore za Zazę może nie za dobry timing, ale Kent zdał mój eye-test, a lepszych opcji nie dostałem. Spuściłem też Canaana za Marhalla. Z jednej strony szkoda, bo sypał te trójki aż miło, ale zawsze ze strachem go wystawiałem, a Kendall w Philly może mieć gruby upside i nie było co czekać na konkurencję.

 

Z ciekawostek, zeszłoroczne podium w obecnym sezonie ciągle poza TOP10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee tam, poza "nadprogramowymi" stratami Rudy nie grał źle. Wiadomo, Whiteside to to jeszcze nie jest (po którym Leszczur może chlipać w tym sezonie), ale z takimi łapskami jest skazany na sukces!

 

Co do Hassana, to spodobało mi się ostatnio zdanie z RW na jego temat: "Whiteside could block three shots during a DNP-CD" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W natłoku ożywionych dyskusji w naszym temacie niektórym mogło umknąć, że Philadelphia 76ers wylądowała dziś na pozycji lidera na totalach i na średnich, więc z kronikarskiego obowiązku chciałem to odnotować J tym bardziej, że do jutra sytuacja raczej się nie utrzyma. 50% mojego składu na dziś stanowi Mike Conley (TAK wiem, trzeba było brać tego Lowry’ego), który już pewnie szykuje linijkę w stylu 1/9, 3 ast, 3 TO. Tough love…

Niemniej, po zaledwie jednym sezonie tankowania takie efekty mnie cieszą.

 

OKC na poważnie w walce o tytuł (efekt Zazy?). W każdym razie należy się duży szacun, bo zeszły sezon Tocheck skończył tuż za podium, a z ekip, które wtedy go wyprzedziły dziś najwyżej na średnich jest Washko – pozycja 13. Także widać, jak ciężko utrzymać się w czołówce przy naszych handicapach.

 

W czołówce trzyma się również Toronto, ale czy tu są jeszcze rezerwy na więcej? Trudno stwierdzić. Powrót Goberta, Melo czy Drummond pewnie będą dawać więcej, ale z drugiej strony czy Iggy i Crowder utrzymają taki rank, albo IT po powrocie Smarta?

 

Po drugiej stronie tabeli ciekawi mnie sytuacja Chicago. Marcos w trudnej sytuacji, nie wiem czy już tankuje, ale i sytuacja kadrowa temu nie sprzyja. Cena za Duranta rośnie, a sezon póki co zmarnowany. Póki co innych kandydatów na mocnych keeperów nie widać.

Skoro jestem przy Durancie, to myślałem sobie ostatnio o wpływie gwiazd na pozycję w naszej lidze. Wydawałoby się, że przy zaledwie ośmiu aktywnych slotach ich wartość powinna być ogromna. Tymczasem Durant i Davis na dole tabeli, Harden, LeBron czy Paul (ten akurat daje ciała) w środku stawki. Curry jakoś próbuje ciągnąć swój team, ale na dziś to ledwie 6. miejsce na średnich. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lew możesz napisać o co chodzi z Twoim Trading Blockiem? 

 

Bo chcesz FT i BLK, a chcesz pozbyć się LMA który choć może asem BLK nie jest, to podnosi średnią i ma świetne FT... a zostawiasz Mahinmiego i Howarda którzy totalnie dołują FT... Czyżby rozdwojenie jaźni się zdarzyło? ;)

 

Piszę o tym bo nawet LMA się zainteresowałem, ale cieżko spełnić Twój warunek nawet G (chcesz asysty) bo moi FT w przypadku oddania LMA ci nie podniosą, a w całej lidze zbyt wielu (poza top gwiazdami) też nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lew możesz napisać o co chodzi z Twoim Trading Blockiem? 

 

Bo chcesz FT i BLK, a chcesz pozbyć się LMA który choć może asem BLK nie jest, to podnosi średnią i ma świetne FT... a zostawiasz Mahinmiego i Howarda którzy totalnie dołują FT... Czyżby rozdwojenie jaźni się zdarzyło? ;)

 

 

Dobrze odczytałeś informacje zawarte na Tarding Blocku, brawo. LMA chce wysondować rynek bo nie gra tak jak od niego oczekiwałem (nie zwracam uwagi na to, że akurat dobrze rzuca osobiste bo to nie było powodem jego wydraftowania) i chcę zobaczyć co mogę za niego dostać. Dwa i pół osobistego na mecz Mahimiego nie odgrywa żadnej roli, gdyby rzucał ich 6 na mecz to rzeczywiście mógłby być to problem, a robi tyle bloków ile LMA. Jego i Howarda (dostałem go za Matthewsa) trzymam dla bloków, a że za nami dopiero 1/4 sezonu to mam jeszcze czas na poprawki.

U Ciebie też nie widać żebyś tankował FG, a trzymasz Covingtona czy Gallinariego, dlaczego? (taka dygresja a propos rozdwojenia jaźni)

 

 

 

Piszę o tym bo nawet LMA się zainteresowałem, ale cieżko spełnić Twój warunek nawet G (chcesz asysty) bo moi FT w przypadku oddania LMA ci nie podniosą, a w całej lidze zbyt wielu (poza top gwiazdami) też nie ma ;)

 

Wyślij propozycję, a każdą rozważę. U mnie dużą rolę odgrywają moje odczucia i przewidywania odnośnie gracza, a nie tak bardzo aktualne jego staty. Gdybym miał się tylko nimi kierować to nudno by było i ciężko o jakąś wymianę. Żebyś miał jasność to zależy mi na ast, blk i ft, gdzie asysty i bloki są ważniejsze, a osobiste zależeć będą od ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej stronie tabeli ciekawi mnie sytuacja Chicago. Marcos w trudnej sytuacji, nie wiem czy już tankuje, ale i sytuacja kadrowa temu nie sprzyja. Cena za Duranta rośnie, a sezon póki co zmarnowany. Póki co innych kandydatów na mocnych keeperów nie widać.

Skoro jestem przy Durancie, to myślałem sobie ostatnio o wpływie gwiazd na pozycję w naszej lidze. Wydawałoby się, że przy zaledwie ośmiu aktywnych slotach ich wartość powinna być ogromna. Tymczasem Durant i Davis na dole tabeli, Harden, LeBron czy Paul (ten akurat daje ciała) w środku stawki. Curry jakoś próbuje ciągnąć swój team, ale na dziś to ledwie 6. miejsce na średnich. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Ja w tym sezonie próbuję nietypowej dla mnie taktyki gwiazda+reszta i na razie efekt mizerny, choć ostatnio notuje marsz do góry ale to właśnie m.in. efekt powrotu Duranta i tego ze rozruszał się LouWill.

Na razie nie tankuję, jeszcze walczę bo to za wcześnie żeby poddawać sezon, ale w pewnym momencie zakładałem że po nowym roku trzeba będzie zrobić rewizję celów i oczekiwań. I może tak zrobię i wtedy trade block sie wykorzysta ;)

A to że teamy z gwiazdami na dole to nie do końca wina gwiazd tylko ich otoczenia ;)

 

BTW kupiłbym jakiegoś C który umie blokować a nie tylko ładnie wyglądać na posterach jakby ktoś miał pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Shevcu możesz mi powiedzeić, czemu najpierw robisz dosyć kuriozalna wymianę (bo jak na gracza, który miał walczyć o pudło oddanie takich graczy za kontuzjowanego Bleadsoe to jakaś parodia, ale nie zamierzałem tego vetować)

George Hill Ind - PG,SG

Wesley Matthews Dal - SG,SF

Dirk Nowitzki Dal - PF,C

Andrew Wiggins Min - SG,SF

Traded to
Indiana PacersJan 2, 9:42 am icon_02_100.png

Eric Bledsoe Pho - PG,SG INJ

Kristaps Porzingis NY - PF,C

Zach Randolph Mem - PF,C

Arron Afflalo NY - SG,SF

Traded to
Los Angeles LakersJan 2, 9:42 am icon_12_100.png

żeby za chwilę wystawic tych samych graczy na trading block

Marco Belinelli Sac - SG,SF

Zach Randolph Mem - PF,C

Roy Hibbert LAL - C

Michael Kidd-Gilchrist Cha - SF INJ

Eric Bledsoe Pho - PG,SG INJ

Added to Trading Block

Los Angeles LakersJan 2, 2:38 pm icon_12_100.png

 

kilka godzin po ich kupieniu??? O co tu k**** chodzi? Bo o ile sama wymiana powinna mieć na celu poprawę ekipy, to wystawienie ich na TB przeczy temu w 100%.. Tym samym zastanawiam się czy cała ta wymiana nie powinna być cofnięta przez Komisarza Ligi.... Nie chcę tu tworzyć teorii spiskowej i o taką Marcina nie podejrzewam, ale Twoje podejście mnie rozwala. Po co brałes ZiBo czy Bleadsoe jeśli ich nie chciałeś? Trzeba było wymienić Dirka za Porizngisa (pomijam czy Marcin by chciał), a nie odstawiać takie numery. TAK SIĘ PO PROSTU NIE ROBI!!! Są tu gracze którzy walczą o jak najwyższą pozycję a takie zagrania tylko psują całą grę i jej atmosferę.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danny

 

Dzięki, że interesujesz się drugi sezon z rzędu moją ekipą :) to doprawdy ekscytujące, że ktoś oprócz mnie ciągle śledzi mój team.

 

A teraz do sedna:

 

Założyłem sobie, że w ciągu 3-4 sezonów zanotuje chociaż jedno pudło. Tamten sezon spisany na straty, do tego przystąpiłem ze sporymi nadziejami. Skopałem mimo wszystko draft. Mój zespół przy założeniu, że wszyscy byliby zdrowi i grali tak jak myślałem, mogliby zając jednak trzecie miejsce. Niestety, Wiggins tylko rzuca, a liczyłem, że będzie kotem w tej Socie. Blake kontuzja, Dwight notorycznie przeplata dobre mecze z tymi złymi. No i Ibaka, który frustrował mnie swoimi cyferkami, gdzie liczyłem, że naprawdę wejdzie w buty 3 opcji i będzie coś kręcił w OKC. Po kilku rozegranych meczach wyszło, że ekipa ma potencjał na max 5-8 miejsce. Kompletnie mnie to nie satysfakcjonowało. Dlatego poszły trejdy. Ostatecznie za Ibakę, Howarda, Hilla, Wigginsa pozyskałem Randolpha, Bledsoe, Łotysza i Afflalo. Pierwszy i ostatni to gracze, z którymi nie wiąże przyszłości. Są bo są i tyle w temacie. Choć wczorajszy mecz AA każdy brałby z pocałowaniem ręki. Bledsoe przed kontuzją zachwycał. Jest to materiał na dobrego keepera i dlaczego miałem nie spróbować go pozyskać? Łotysz za 12$? To też chyba dobra opcja widzą co teraz robi i jak gra? Mnie średnio nakręca gra o miejsce 5. Może tobie sprawia frajdę. Ciągle coś buduje, może się uda spełnić zamierzony cel albo okaże się, to wszystko klapą.

 

A i jeszcze jedna sprawa. MKG + EB na TB. Zawsze można coś przechwycić, co będzie lepiej pasowało do twojej ekipy. Co może być tańsze, a wykręcać ciut słabsze staty niż gracz, którego oddajesz. Dzięki za zainteresowanie, ale pozwól, że będę grac po swojemu i robić swoje. Tobie życzę powodzenia, bo pniesz się w tabeli i może do pudła się doczłapiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shevcu ja tylko śledze ligę i swoją ekipę, a że Ty lubisz pobudzać emocje swoimi trejdami... cóż, to Ty się wymieniasz tak a nie inaczej i to Twoja sprawa....., póki nie zaczynają się dziać różne nieracjonalne rzeczy.

 

Zadam jeszcze raz pytanie: Po co brałeś Bledsoe, Zi-Bo i Afflalo skoro ich nie chciałeś i nie są Ci do niczego potrzebni? 

 

A co do E.Bledsoe - oczywiście można gdybać, ale... 

1. Jego wartość w tym sezonie była bardzo wysoka (ok. 40$), więc liczać wprost mógłby zostać keeperem nawet na 2 sezony, gdyby... tak dalej grał.

2. Tu zaczyna się problem, bo:

- tak wysokiego USG% (pow. 31% miał pierwszy m-c) przez cały sezon by nie utrzymał, tylko takim tuzom jak LBJ, Kobas, Westbrook czy DMC się to udawało.

- za ost. miesiąc grał już na poziomie z zeszłego roku i USG 25-27% (dla przypomnienia to wartość ok. 28-30$)

- wysoki rank to również efekt słabego początku i kontuzji kilku kluczowych graczy (min. DMC, Melo, Klay, Ibaka czy Wall) którzy zaczęli wracać do swoje dyspozycji ostatnio.

- więc raczej wartość by spadła, może nie do 30, ale 33-35$ to racjonalna wartość (to i tak dużo - tyle byli warci min. J.Wall czy Melo za zeszły sezon)

- ale zostaje ost. kluczowy element, kontuzjowana jest ta sama noga i... nie wiadomo czy kariera Erica dalej będzie wzrastać, czy raczej prawdopodobnie kontuzja będzie się powtarzać i szansa powrót do pełni zdrowia coraz mniejsza.

Reasumując - chciałeś podjąć ryzyko i wziąłeś go na keepera, super. Ale jak wrzucasz go na TB, to znaczy że guzik byłeś pewny i za cholerę nie wiem po co się wymieniłeś. W.Matthews za ost m-c grał lepiej od E.Bledsoe, a będzie kosztował 23$ i raczej pewnym keeperem. Zresztą wymieniając się za Howarda, było to chyba Twoim celem i tym bardziej nie rozumiem po co to zrobiłeś. Tym bardziej, że Marcin i jego ekipa stanęła przed obliczem końca walki o podium i to raczej on powinien dawać więcej, żeby sie ratować, a nie Ty... 

 

Może tylko ja czegoś tu nie rozumiem, może innym po prostu to zwisa (faktem jest że tylko 4-5 realnie ma szanse na podium), ale chętnie przeczytam jak inni (szczególnie komisarze) pojmują Twój ruch, bo dla mnie to jakieś nieporozumienie jest.

 

PS. Tak się wkurwiłem wczoraj, że Dragica zapomniałem wstawić... FCUK

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade bez sensu wg mnie, bo nie wiadomo czy i kiedy Bledsoe wróci i w jakiej formie. Ale akurat późniejszego wstawienia na block bym się nie czepiał, bo to przecież jedynie wyraz chęci uzyskania większej korzyści.

Ale jakiej "większej"? Chcesz powiedzieć za Bledsoe (ktorego tak bardzo (nie) chciał) ma szanse na większą korzyść na TB niż za W.Matthewsa z G.Hillem razem wziętych (bo de facto za nich go kupił)? No to byłaby strategia stulecia! Normalnie Cyrk Monthy Pythona ;)

 

Trade bez sensu wg mnie, bo nie wiadomo czy i kiedy Bledsoe wróci i w jakiej formie. Ale akurat późniejszego wstawienia na block bym się nie czepiał, bo to przecież jedynie wyraz chęci uzyskania większej korzyści.

 

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiej "większej"? Chcesz powiedzieć za Bledsoe (ktorego tak bardzo (nie) chciał) ma szanse na większą korzyść na TB niż za W.Matthewsa z G.Hillem razem wziętych (bo de facto za nich go kupił)? No to byłaby strategia stulecia! Normalnie Cyrk Monthy Pythona ;)

Nie oceniam szans, tylko chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki tak patrzę jak się u nas licytuje graczy z W i oczom nie wierzę, Jones jako keeper za 24$? Markieff za 21$ (kiedy w najlepszym dla siebie okresie jedne i drugi nawet 20$ nie kosztowali), Olynyk za 26$, Tristan za 34$ czy H.Thompson za 21$...

Chyba nie ogarniam podejścia - ale wiara ponoć może góry przenosić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.