Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2015-2016


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nie będą już mieli możliwości zatrzymania keeperów, jesli się okaze, że dalej będa grać ? Phoenix miało chyba najlepszą wyjściową sytuację przed zbliżającym się sezonem ...

Nie będą mieli. Był deadline, minął, po ptokach.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem ceny, powinny być widoczne tu: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/23968/draftresults

Sprawdźcie, czy się wszystko zgadza, przy czym jeśli gdzieś byłyby rozbieżności między wskazaniami na forum, a wskazaniami na yahoo (nie badałem tego), to niech marcos zdecyduje, co z tym robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnych rozbieżności.

 

Co do L.TM i shevca to wysłałem info, o tym że minął termin na wybór keeperów i skoro nie wybrali żadnego ani na forum ani na Yahoo to są definitywnie bez żadnego grajka póki co ale za to z całą kasą ;)

Czekam na ich odpowiedź w sprawie gotowości do draftu ale zakładam że traktujemy się poważnie i nawet w takiej sytuacji bez keeperów skoro potwierdzili wcześniej udział i głosowali w ankietach to grają dalej.

Póki co nie przewiduję zastępstw więc przypominam wszystkim że draft jest w sobotę 10.10 o godz. 22:00.

 

Sprawdzić gotowość zastępców, appki, łącza, cały sprzęt, tabele, macierze, zadbać o pełną lodówkę, barek, kawę, i inne wspomagacze co kto tam woli, żeby w miarę możliwości wszyscy byli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić gotowość zastępców, appki, łącza, cały sprzęt, tabele, macierze, zadbać o pełną lodówkę, barek, kawę, i inne wspomagacze co kto tam woli, żeby w miarę możliwości wszyscy byli;)

Zapomniałeś o cheerleaderkach! Jak tu draftować bez cheerleaderek???

A i arkusze nie zaszkodzi poświęcić (bo skoro nowe drabiny w wozach strażackich można...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie ciekawa licytacja. I ciekawe czy to przypadkiem nie oznacza, ze musimy szukać zastępstwa bo Shevcu ani Tomi chyba ostatnio nie byli aktywni....

Zeby byla jasnosc, u mnie brak keeperow to zabieg celowy i jestem go swiadomy;-) takze Leszczur spokojnie, gram dalej, a uwazam ze po drafcie i wopnej agenturze moi potencjalni keeperzy powinni pojsc w drafcie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby byla jasnosc, u mnie brak keeperow to zabieg celowy i jestem go swiadomy;-) takze Leszczur spokojnie, gram dalej, a uwazam ze po drafcie i wopnej agenturze moi potencjalni keeperzy powinni pojsc w drafcie taniej

Jak dla mnie, to Ty po prostu nie miałeś kiperów, więc nie miałeś czego zostawiać i w związku z tym nie było dla mnie zaskoczeniem, że nikogo nie zostawiłeś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kompletnie załamany. Tydzień temu napisałem posta ze swoimi keeperami (albo przynajmniej tak mi się wydawało). Następnego dnia rano miałem wylot zagranicę, więc już nie zdążyłem wprowadzić tego na Y!. Pomyślałem, że pewnie komisz zrobi to za mnie. Dziś wróciłem, patrzę, a mojego posta nie ma. No żesz .... Po to poświęciłem poprzedni sezon i wybierałem wyłącznie młodych, żeby mieć tanio takiego Goberta, Antka czy Embida. A tak wszystko poszło się jebać... 

 

Oczywiście będę na drafcie, bo nie po to zapisywałem się do tej ligi, żeby odpuścić po 1 sezonie. 

Byłbym jednak dozgonnie wdzięczny, gdybyście mi pozwolili zatrzymać choć jednego keepera.

Edytowane przez L.TM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia: bylbym nawet sklonny zgodzic sie na tego 1 keepera,ALE...

bylo ponad 3 miesiace (od czerwca) na wybor keeperow-nawet tu na forum mozna bylo tu zapisac,jak yahoo bylo nie czynne-ale nie -"po co teraz,mam czas-standarodowe przekladanie wszystkiego na ostatnia chwile"

 

nie mozna bylo na wakacje tego zrobic? nie bylo dostepu do internetu,czasu ?

 

wiec wg mnie mozna dac ten wyjatek wyboru 1 keepera,ALE z przy okazji kara -10$ mniej na draft-cos za cos-my (liga) robimy wyjatek dla Ciebie,ale musisz  tez cos od Siebie poswiecic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pozwolił  na wybór 4 keeperów przez L.TM. Draftu jeszcze nie było, a dzięki temu liga będzie bardziej wymagająca, ale też rozumiem innych którzy chcą mieć łatwiej :smile: i nie chcą robić wyjątków.

Ale tu nie chodzi o łatwiej, tylko o to, że po pierwsze reguły nie przewidują odstępstw, a po drugie system nie przewiduje wybierania kiperów przez menedżera po terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.