Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2015-2016


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki tak patrzę jak się u nas licytuje graczy z W i oczom nie wierzę, Jones jako keeper za 24$? Markieff za 21$ (kiedy w najlepszym dla siebie okresie jedne i drugi nawet 20$ nie kosztowali), Olynyk za 26$, Tristan za 34$ czy H.Thompson za 21$...

Chyba nie ogarniam podejścia - ale wiara ponoć może góry przenosić ;)

 

Przecież może ktoś chcieć zgarnąć solidnego FAsa, żeby go potem opchnąć właśnie za keepera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki DeRozan jest w TOR Carroll nie ma szans na liczby z prognozy Ninja, a te (bardzo optymistyczne, bo tam poza Lowrym nie ma komu podawać) nie dawały mu wartości większej niż 20$... Także każda kwota od 10$ w górę (+4 podwyżki) jest już sporym ryzykiem.

 

Ale dla kogoś, kto ma ujemny szrot w składzie, to to nie jest żadne ryzyko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze chodzi o keepera.

Jakiego keepera? Może argumentacja jakas bo w ten sposób to można wymieniać Lina za Currego.

 

Booker ma produkcje za sezon -0,39 wartość 0 (bo nie ma ujemnych), za okres 01-20.01.2016 to -0,03 (16$) top 100, ale pamietajmy że z Bledsoe nie będzie grał po 40 min...

 

Oladipo odpowiednio +0,11 i 23$, za okres do 01-20.01.2016 +0,55 i 42$ (15 miejsce).

 

Więc jeśli mamy robić deale po wartości jakiejkolwiek to jest przepaść między nimi...

 

Wysłano mobilnie z Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie planuję tego wetować. Booker ma zadatki na dobrą strzelbę. Co prawda cena 22$ wydaje się za wysoka, ale Oladipo będzie kosztować ze dwa razy więcej, a przy burdelu Orlando i jego zdrowiu to słaby keeper. Mam wrażenie, że w poprzedniej wymianie z Bledsoe różnica value była większa.

 

Z innej beczki, chyba połowa sezonu nas dotknęła, więc warto spojrzeć na średnie.

 

5SL2zjt.jpg?1

 

Nie wiem na ile ona jest miarodajna, bo Hornets zostaną najprawdopodobniej z gigantyczną liczbą niedogranych spotkań, więc ktoś skorzysta na aktywności właściciela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co tu chodzi - Booker za Oladipo????? Jaja sobie robicie? Zaczynam mieć wrażenie, że niektórzy zamiast fajnej gry zaczynają kabaret uprawiać. Przecież to się nie kwalifikuje pod jakiekolwiek rozważanie, nawet gdyby Oladipo był shut down!

 

VETO!!!

 

Mam wrażenie czytając ten temat, że niemal każda wymiana jest dla Ciebie niezrozumiała, nielogiczna i w ogóle wszyscy w koło głupi, że dokonują takich trade'ów. Oburzasz się jakbym na serio wymieniał gościa z top10 za jakiegoś placka. Nie rozumiem jak możesz wymianę w tej lidze sprowadzać do suchych liczb. Ten sezon jest już dla mnie stracony, dlatego próbuje tworzyć podwaliny pod następny sezon, a Oladipo zdecydowanie zawiódł moje oczekiwania. W przyszłym roku będzie kosztował 36$ i tak jak pisał Sixers cięzko będzie zrobić z niego keepera przy tej grze i sytuacji w Orlando. Cena za Bookera to na pewno nie jest żadna promocja, ale chłopak wykazuje ogromny potencjał i myslę, że warto w niego zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie-pamietam rok temu sytuacje z whitesidem-ktos wyrwal go z fa za 10 $-zagral dobre 2/3 tygodnie i ta osoba grajac o wysokie miejsce w tabeli proponowala go ludziom na handel za gwiazde (mi za lowryego,ale nie skorzystalem)-wielkie oburzenie jak mial pojsc za lebrona-a z perspektywny czasu hassan to super keeper w promocyjnej cenie,a james chodzi po te swoje regularne 60-65 $

 

moze bookes bedzie takim drozszym whitesidem ?  a jak menager od bookera chce za niego oladipo to widac przemyslal to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym VETO... dogadali się, widzą interes i c***. Oladipo to nie Curry ;)

A Booker to nie Whiteside...

 

Też nie planuję tego wetować. Booker ma zadatki na dobrą strzelbę. Co prawda cena 22$ wydaje się za wysoka, ale Oladipo będzie kosztować ze dwa razy więcej, a przy burdelu Orlando i jego zdrowiu to słaby keeper. Mam wrażenie, że w poprzedniej wymianie z Bledsoe różnica value była większa.

To że różnica z Bleadsoe była większa to jedno, ale przyjmijmy że koleś jest out of season, a Oladipo nie...

 

Mam wrażenie czytając ten temat, że niemal każda wymiana jest dla Ciebie niezrozumiała, nielogiczna i w ogóle wszyscy w koło głupi, że dokonują takich trade'ów.

Jak widzę taki trejd 9kywk6.jpg to nazywam go po imieniu...

 

Ten sezon jest już dla mnie stracony, dlatego próbuje tworzyć podwaliny pod następny sezon

Kim? Bookerem za 22$, który jeśli nie nastąpi trzęsienie ziemi w najlepszym wypadku będzie zmiennikiem B.Knighta i grał ok. 24-28 min? Na jakiej podstawie uważasz, że będzie wart swojej ceny, skoro po kontuzji EB (czyli od. 26.12.2015 do 20.01.2016 - ost. nocy nie możemy brać pod uwagę) i grając ponad 30MPG w 12 meczach robi wynik taki:

Devin Booker SG, 167 pozycja w rankingu, VALUE -0,24, cena 7$!!!

mecze 12, 30.4 MPG, 15.4 PPG, 1.3 3PG, 3.2 RPG, 1.7 APG, 0.6 SPG, 0.1 BPG, 2.2 TO, 48.5% FG, 78.7% FT

 

O jakich porównaniach Whiteside'a Wy tu piszecie? Koleś ma rzut i... tyle. Mało 3p, ale może poprawi, najgorsze jest to, że on nie robi nic poza tym i do tego jak na SG ma sporo strat... Oczywiście koleś może zostać nawet Klayem Thompsonem, choć JJ Reddick to moim zdaniem dla niego wzór, ale na pewno nie w przyszłym roku i nie w tej cenie. Mający super sezon JJ gra na poziomie 26-27$ więc o czym my tu piszemy.

 

Oladipo zdecydowanie zawiódł moje oczekiwania. W przyszłym roku będzie kosztował 36$ i tak jak pisał Sixers cięzko będzie zrobić z niego keepera przy tej grze i sytuacji w Orlando. Cena za Bookera to na pewno nie jest żadna promocja, ale chłopak wykazuje ogromny potencjał i myslę, że warto w niego zainwestować.

Stąd cena za Bookera nie jest żadną promocją i potencjałem na keepera, podobnie jak zresztą Oladipo - choć jemu zdecydowanie bliżej jeśli Skiles da mu grać.

 

 

dokladnie-pamietam rok temu sytuacje z whitesidem-ktos wyrwal go z fa za 10 $-zagral dobre 2/3 tygodnie i ta osoba grajac o wysokie miejsce w tabeli proponowala go ludziom na handel za gwiazde (mi za lowryego,ale nie skorzystalem)-wielkie oburzenie jak mial pojsc za lebrona-a z perspektywny czasu hassan to super keeper w promocyjnej cenie,a james chodzi po te swoje regularne 60-65 $

moze bookes bedzie takim drozszym whitesidem ?  a jak menager od bookera chce za niego oladipo to widac przemyslal to

Oburzenie było, że taka decyzja po na 10 lepszych grach była, co nie zmienia faktu, że Whiteside nie miał konkurecji w MIA na C i jedyną wadą sa kontuzje, a Booker ma konkurencję i to sporą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie-pamietam rok temu sytuacje z whitesidem-ktos wyrwal go z fa za 10 $

Gdzieś tam teraz w Polsce, która ponoć jest w ruinie a raczej za niedługo dopiero będzie (taka wpleciona mała aluzja polityczna ;) ), Leszczur denerwuje się że nie byłeś w stanie zapamiętać że to ON właśnie Ci tego Whiteside proponował a nie jakiś bezimienny KTOŚ ;)

 

@dvd93

IMHO trejd nie jest dla Ciebie korzystny. Gdyby Booker był w przyszłym sezonie za 10$ to jeszcze, jeszcze byłbym w stanie uznać że może z niego być jakiś keeper zakładając że to pierwsza opcja z ławki, ale przy zdrowych Knight-Bledsoe szału nie będzie. Chyba że liczysz że któregoś z nich sprzedadzą albo tradycyjnie ktoś nich wypadnie na cały sezon. Myślę że za Oladipo w podobnej cenie byłbyś w stanie dostać kogoś pewniejszego jako startera. Ale to twoja decyzja a jak liga poprzez VETO będzie chciała Cię z niej wybronić to to zrobi - póki co takiego nie ma i tyle.

 

@dannygd

Wiem że lubisz tak wykazać że inni się mniej znają albo że się wogóle nie znają ale daj innym trochę pola dla fantazji i czas na naukę i może bardziej bądź mentorem niż dobijającym nauczycielem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim? Bookerem za 22$, który jeśli nie nastąpi trzęsienie ziemi w najlepszym wypadku będzie zmiennikiem B.Knighta i grał ok. 24-28 min? Na jakiej podstawie uważasz, że będzie wart swojej ceny, skoro po kontuzji EB (czyli od. 26.12.2015 do 20.01.2016 - ost. nocy nie możemy brać pod uwagę) i grając ponad 30MPG w 12 meczach robi wynik taki:

Devin Booker SG, 167 pozycja w rankingu, VALUE -0,24, cena 7$!!!

mecze 12, 30.4 MPG, 15.4 PPG, 1.3 3PG, 3.2 RPG, 1.7 APG, 0.6 SPG, 0.1 BPG, 2.2 TO, 48.5% FG, 78.7% FT

 

 

Gość ma 19 lat, jest najmłodszym zawodnikiem w lidze, od miesiąca gra praktycznie jako 1/2 opcja zespołu i na prawdę daję rade. Zdaję sobie sprawe z tego, że na dzień dzisiejszy oddaje gracza lepszego za gorszego, ale z Oladipo już nie wiązałem przyszłości a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Nie wiem co byłbym w stanie innego za niego wyrwać, ale domyślam się, że nikt kto ma w składzie pewnego steal'a, który za rok będzisz kosztował 10-20$ nie wymieniłby go za Oladipo, który po prostu gra słabo w tym sezonie i nie jest wart swojej ceny. O minuty Bookera w przyszłym sezonie jestem dziwnie spokojny. Myślę, ze w Phoenix w końcu zauważyli, że skład w tym formacie brnie donikąd a Booker to ich jedyne światełko w tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W keeperze czynnik ryzyka/przypadku jest jeszcze większy, niż w normalnych ligach, więc nie widzę problemu w puszczaniu takich wymian. Poza skrajnymi przypadkami wymian absurdalnych, dajmy każdemu prowadzić swój zespół.

 

Btw. oddam Crowdera (chyba jeden z lepszych keeperów) za kogoś, kto mi od razu zwiększy szanse na podskoczenie w tabeli. Chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że w końcu ktoś załadował tabelkę bo ja ciągle nie miałem czasu jej sobie zrobić a na ninji mi się ta liga nie może załadować to niestety uwidocznił się fatalny stan państwa CHICAGO BULLS.

Jako że sezon jeszcze nie skończony a walka o mistrza jeszcze nieskończona i będzie mam nadzieję trwał w najlepsze do samego końca to ogłaszam WYPRZEDAŻ albo SALE jak kto woli.

Do wzięcia przede wszystkim DURANT którego nie muszę zachwalać, ale także Thad Young, Joe Johnson, Lou Williams i Farried. Zakładam zatrzymanie przede wszystkim Isha więc poza nim reszta też dostępna.

Interesują mnie tani keeperzy czego nie należy rozumieć jako bezwartościowi. Ma być do tego produktywny.

 

Składać oferty, zobaczę jakie będą i potem się zdecyduję, także trzeba się będzie parę dni w cierpliwość uzbroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za Oladipo w podobnej cenie byłbyś w stanie dostać kogoś pewniejszego jako startera.

Właśnie o to mi chodzi. Nie było Trading Blocku, nie spytał o oferty (jak Ty), po prostu jebnal decyzję bo tak...

 

Gość ma 19 lat, jest najmłodszym zawodnikiem w lidze, od miesiąca gra praktycznie jako 1/2 opcja zespołu i na prawdę daję rade.(...)O minuty Bookera w przyszłym sezonie jestem dziwnie spokojny. Myślę, ze w Phoenix w końcu zauważyli, że skład w tym formacie brnie donikąd a Booker to ich jedyne światełko w tunelu.

Hahaha, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz... Ustalmy kilka rzeczy: ja nie twierdzę, że Booker to nie jest utalentowany shooter. Jest i ma w przyszłości szanse na kolejnego JJ Reddicka, ale nie ZA 22$!!!

Swoją drogą wiesz co to Advanced Stats? Na jakiej podstawie piszesz, że to 1 lub 2 opcją PHO? Bo zagrał 44 min kiedy w zespole było 7 zdrowych graczy i musieli 10 dniowymi kontraktami ściągać Lorenzo? Archie Goodwin zagrał 39 min to może za Irvinga go wymienimy? Sorry za sarkazm, ale patrz na fakty, a one są następujące:

1. Koleś ma 19 lat i spory potencjał rzutowy, a TS% na poziomie 59% to powód do dumy w tym wieku. Pyatnie czy jak zaczną go kryć porządnie, utrzyma ten wskaźnik, bo niestety niewielu się to udaje...

2. Najlepsi SG (nie licząc combo/pseudo G jak Curry, Harden czy swingmanów jak Butler, DeRozan czy Middleton) w tej lidze to Klay, CJ McCollumn (choć ten to też combo) czy Reddick osiągają w lidze wartości ok. 30$ tylko jak grają na wysokich %, rzucają min. 2,5-3,5 3p i mają STL przy niskich TO. W cenie pow. 22$ jest ich dosłownie kilku w lidze i to tylko przy sprzyjających warunkach (E.Gordon 23$ ale głównie dzięki nieobecności Evansa i kontuzji Holidaya nabił cyferki, JJ Reddick 28$ bo jest w klubie prawie 3 3p i 40/50/90, Caldwell-Pope 25$ bo świetnie przechwytuje czy Beal, który miał być Klayem i super keeperem za 23$...).

3. B.Knight którego USG% 26,4 jest 2 opcją w sezonie (obecnie pierwszą) gra za 27$, a USG% Bookera to 18,8... Co gorsza w PHO jest dopiero na... 10 pozycji, A.Goodwin 21,7% czy L.Brown 25,7% mają wyższy.

4. Booker jest... najgorszym obrońcą w zespole. Tego najtrudniej się nauczyć, więc nie wróżę mu znacznej poprawy. Szczególnie, że na uczelni Kentucky też był w tym słaby (średnio 2 REB, 0,4 STL, 0,1 BLK)

5. Wskaźnik on-off ma -4 na 100 posiadań, tylko koszmarni w tym sezonie Chandler i Morris są gorsi...

6. Wskaźnik WS48 ma dopiero 7

7. Ze wszystkich 5th man units PHO które są na plusie, Booker jest tylko w 2 i całe 45 min na parkiecie, reszta ustawień z nim jest na minus...

Powiedz więc na jakiej podstawie uważasz, że koleś będzie gwiazdą na poziomie Reddica czy Beala za rok, bo mim skromnym zdaniem nawet jeśli by sprzedano Knighta to wcale nie jest pewne, że to on dostanie ten 25% USG rate, a nie Archie Goodwin, któremu umiejętnościami chyba bliżej do CJ McColuma niż Bookerowi.

http://www.basketball-reference.com/teams/PHO/2016.html?lid=standings_team&utm_source=direct&utm_medium=Share&utm_campaign=ShareTool#totals::none

 

Zdaję sobie sprawe z tego, że na dzień dzisiejszy oddaje gracza lepszego za gorszego, ale z Oladipo już nie wiązałem przyszłości a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

A zdajesz sobie sprawę, że ta decyzja to nie tylko kwestia Twojej oceny Bookera (możesz go oceniać i na Jordana), ale również oddania dosyć kluczowego gracza (a takim jest Oladipo, nawet ak gra słabszy sezon) za gracza o znacznie niższej wartości.

 

Nie wiem co byłbym w stanie innego za niego wyrwać, ale domyślam się, że nikt kto ma w składzie pewnego steal'a, który za rok będzisz kosztował 10-20$ nie wymieniłby go za Oladipo, który po prostu gra słabo w tym sezonie i nie jest wart swojej ceny.

Gdybyś spytał ligę o keeperów, dowiedziałbyś się co możesz dostać... problem, że twierdzisz coś czego nie wiesz, a śmiem twierdzić podobnie jak Marcos, że dostałbyś duuużo więcej...

 

Apropos Bookera dzisiaj w meczu byla ciekawa statystyka pokazana - najmlodsi zawodnicy ktorzy trzepneli 30pts w meczu: Bron, Durantula, Booker. Nie zebym rownal go do pozostalych ale dac mu minuty a drugi McCollum jak nic.

ale kolesi młodych którzy trzepnęli więcej, a byli niewiele starsi (max. 20 lat) było dużo więcej...

http://bkref.com/tiny/bYnwf

a CJ i porównanie Bookera - nie sądzę. Koleś był dużo lepszy zarówno na uczelni (średnio 21.3 punkty, 6.3 zbiórki, 2.7 asysty, 2.1 steale, 0.5 bloki) jak i PER36 w NBA jako rezerwowy. Ale skoro tak uważasz, to proponuję wymień CJ za Bookera, myślę, że Wizards/Celtics się nie obrażą - tylko proszę bez wykrętów.

 

Reasumując - ja nie jestem przeciwnikiem fajnych wymian "tani utalentowany keeper na lata" za "gwiazdę na pół sezonu". Jestem przeciwny niesprawiedliwym dealom w której tylko 1 strona (Wizards i to znacznie) zyskuje, a druga nic nie dostaje - przez co zaburzona jest gra fair play i nie ukrywam walka o najwyższe pozycje. W zeszły sezonie była afera bo połamany Beal miał być super keeperem (nowym Klayem) za bodajże 28$ czy 32$ (nie chce mi się sprawdzać), a potem nie był ani keeperem, anie nie jest Klayem ;)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.