Skocz do zawartości

Iverson w Nuggets


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przeczucie, ze jeśli Ai wyląduje w Nuggs to poleci tam JR- dziwnie się to ułozyło, choć moze to i dobrze, że został. Z drugiej strony na pozycjach 1-3 jest straszny tłok i może chwilami brakować piłki. Ja wolałbym, żeby AI jednak grał na dwójce, ale z JRem i Melo to nie będzie możliwe. A szkoda, bo on znowu przydałby sie w Sixers, którzy po odejsciu AI beda mieli kłopoty z punktowaniem, no chyba, ze AI2 wreszcie zacznie grać jak powinien

 

 

Czyli teraz czekamy na KG w Bulls. Powroty do domu zawsze są ciekawe i przyjemne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że jestem tym zaskoczony ... Bo głośniej o tym było od paru dni ... Jednak dalej będą obstawał przy swoim - to chyba nie najlepsze miejsce dla AI ... Teraz pod nieobecność JR i Melo z pewnością będzie się tam wszystko układału w miarę bez problemów ... Ale gdy obaj wrócą ... No czarno to widze - ale jak ten sezon dobitnie pokazuje - bardzo często się mylę, a więc może i tym razem moja teoria będzie błędna :)

 

Andre Miller z pewnością 76ers się przyda, no i te 2 pierwszrundowe picki to też nie lada gratka - 3 x 1st round picks - to już można wyciągnąć naprawdę ciekawych zawodników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz czekamy na KG w Bulls. Powroty do domu zawsze są ciekawe i przyjemne :twisted:

Taa już na forum LG pisali, ze KG ma dość i idzie do LAL za McKie, Vlada (który leci do SSS), Smusha i Collisona z Watsonem z Seattle :lol: Większej głupoty dawno nie czytałem, ale wróć. Nie powiem, Denver wyglądaja teraz ciekawie. Ciekawie bo nie wiadomo kto będzie liderem Melo który uczył się tej roli dwa lata? Czy AI? Kto pojdzie w cień? Obawiam się, że jak Melo to może nie być w Denver tak ciekawie.. Byle by tylko Nene wykrecał niezłe staty przy AI (niech się juz obudzi, bo sięgam dna w FBL :))

 

Miller w Sixers? Fajnie, napewno dostanie skrzydeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jestem wkurzony obrotem sprawy. Sledziłem rozwój Carmelo i już w poprzednim sezonie strasznie mi się podobał. Stał się liderem drużyny. Naprawdę gra Nuggets wygladała bardzo fajnie. Miller świetnie rozdzielał piłki, a JR z Melo się uzupełniali.

Boję się że teraz może sie to wszystko załamać. No chyba że Iverson stanie się prawdziwym rozgrywajkiem w co chyba nikt nie wierzy :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Nie spodziewałem się że ten transfer tak szyko dojdzie do skutku i że Iverson trafi jednak do Denver, wprawdzie mówiło się o tym już od dluzszego czasu, ale jednak jest to zaskoczenie i na pewno duże wydarzenie w NBA, A.I. po ponad 10 latach gry w Sixers przenosi się na Zachód, do Nuggets.

Teraz na pewno bardzo trudne zadanie przed George'm Karl żeby to wszystko poukładać i rozdzielić odpowiednio role w zespole, bo zarówno Melo jak i Iverson lubią rzucać, lubią grać z piłką i trzeba to rozwiązać tak żeby jeden nie zabierał drugiemu gry. A jest jeszcze przecież Smith, który w tym sezonie grał jak do tej pory bardzo dobrze i na pewno tez ma wygórowane ambicje i tak łatwo na bok nie będzie chciał zejść, a przyjście A.I'a może właśnie najbardziej zaszkodzić J.R'owi.

Już się nie mogę doczekac kiedy zobacze Nuggets w nowym, pełnym składzie, w końcu jest to wielkie wydarzenie dla całej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe czemu Sixers nie poczekali żeby Nuggets zdążyli zagrać te mecze bez Melo i Smitha próbując jakoś przeciągać negocjacje zawsze to dla nich szansa na wyższy pick no chyba, ze Nuggets tak bardzo po tych zawieszeniach nalegali, ale ogólnie mogli to przeciągnać bo jak największa ilość porażek Nuggets leży teraz w ich interesie.

 

Ciekawe też czy Miller zostanie w Sixers coś mi się wydaje, że oni jak najbardziej chcą zejść z salary i teraz gdzieś go za kończące się kontrakty i może kolejny pick spróbują opchnąć, w końcu jeszcze pomógłby im trochę powygrywać w tym roku a chyba nie tego teraz chcą, chociaż kto wie jakby nie było to prawdziwy playmakerem przy którym Iguadala może naprawdę rozwinąć skrzydła.

 

Van - ten trade wcale tak duzo odpowiedzi nam nie da... Nuggets w tej chwili będą jak beczka prochu.. jedna iskierka i w kazdej chwili AI/JR/Melo mogą wybuchnąć... Niekoniecznie z winy AI... Oby Answer dojrzał.. ma ogromną szansę cos zwojować... zeby tylko Camby i Nene się nie łamali i jak wróci Martin...

wydaje mi się, że jednak w perspektywie czasu da zwłaszcza, że piszesz o walce o mistrzostwo w kolejnych sezonach, nie bój się KaBe nie planuję wniosków wyciągać za szybko :wink:

Ciekawe też jak sprawy treningów w Nuggets będa wyglądały o to między innymi Karl pożarł się z Martinem w zeszłym sezonie, na początku na pewno wszystko będzie pięknie i każdy będzie się starał, ale w końcu miesiąc miodowy się kiedyś skończy :roll:

 

aha zarobki 5 graczy Nuggets w przyszłym sezonie:

AI 20M

Melo 12.5M

K-Mart 13M

Nene 11M

Camby 8M

ładnie prawie 65 milionów

 

Dla mnie im dłużej o tym myślę to jednak błąd Nuggets jasne dostali superstara, ale raczej nie takiego jakiego potrzebowali zwłaszcza kiedy w tym sezonie Smith pokazał, że może tworzyć z Melo fajny i skuteczny duet i być solidna drugą opcją w drużynie i najlepszy dla tej dwójki był właśnie pass first pg i jak Iverson nie stanie się kimś takim to predzej czy później problemy się zaczną pojawiać zwłaszcza jak zespół nie będzie spełniał oczekiwać, które teraz zapewne wzrosną i może zacząć się wskazywanie palcami, może się mylę, a może nie czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk co do Andre Millera:

 

Pomoże na pewno Iguodali w rozwoju, kto wiem, moze takze Dalembertowi, Korverowi tez przydadzą się jego podania... W przyszłym sezonie będzie pewnie jeszcze jakis rookie z wysokiej półki - wysoki rookie, więc obecnosc millera również będzie bardzo ważna...

 

Iguodala będzie mogl rozwijac ofensywne skille, bo na nim będzie spoczywał cięzar gry w ataku... Gdyby przyszedl Maggette - ba jeszcze z Mobleyem i Cassellem rozwój AI2 ofensywny bylby chyba bardziej zagrozony niz przy AI...

 

No i taki sklad w tym sezonie moglby pokrzyżować plany walki o 1st round pick...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle tak.... Denver albo graja RnG albo nic nie osiagaja, jest tak... pod koszem dziura, Martin juz chyba ma tak naprawde po karjerze, kontraktu jego nie sposzcza, bo za gruby i dlugi. Jesli AI naprawdę chcę tego tytułu to musi się całkowicie podporządkować Karlowi, nei moze miec zadnych podkreślam ŻADNYCH gwiazdorskich fochow, no i musi zaczac grac jak rasowy PG, bo jak inaczej to widzicie? Wogóle denver ma teraz taką sytuację że naprawdę zostali bez PG.. ok ok jest Erl, ale on chce odejsc, takze co? następny transfer? Nie wiem jak to by moglo wygladac, ale Boykins chyba pojdzie przed ASG dalej, tylko kogo oni mogą jeszcze dorzucić no i jaki team zrobi wymiane PG za PG. Jak dla mnie to moze to wygladac tylko tak że J.R i Erl leca gdzies dalej za dobrego rozgrywajka bo Smiths AI I Melo to za duzo shooterów na 1 zespół. Co do Phili to początkowo myślałem że nie ma wiekszych frajerów... ale jak by sie przyjzec... Phi dostaje loterię w 3 ma pick napewno, cos ciekawego sie pojawia, 2 picki z den to cos w okolicach 20 miejsca, ale grajac 3 rookie tez moze sie okazac ze poleca na loterie... i co tak w kółko? Moze nie bedzie tak zle bo akurat za 2 lata chyba kontrakt C-Webba schodzi, mlodzi sie ogrywaja, PG dobry będzie, oby tylko AI2 nie okazal sie miekkim siusiakiem :).

 

Wracajac do den, jak dla mnie to nie jest dalej sklad mistrzowski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dla mnie wymiana nie za specjalna z obu stron. Sixers dostaja za to baardzo malo. Jedyna nadzieja jest taka ze uda sie wyciagnac cos porzadnego w drafcie, a na to podobno jest spora szansa, szczegolnie licze ze wybierzemy Odena i potem jescze jakis dwoch porzadnych prospektów, i team zacznie stawiac na przyszlosc, zacznie sie spokojna budowa w trakcie ktorej moze sie tez uda zejsc z naszego okropnego salary.

Natomiast Nuggs, kurde dziwne to troche, bo maja zawieszenia i ten Melo z AI w jednym teamie zarzadzanym przez Karla, oj cienko to widze. Ale zobaczmy jak sie sprawa ulozy. Narazie jest jescez 14 meczy karnych i w tym czasie zadnych zaostrzen byc nie powinno, Answer dobrze powinien juz wejsc w team.

Cóz nie jestem zachwycony, ogolnie uwazam ze z obu stron moglobyc lepiej, ale nie oceniam, sytuacja sie moze roznie rozwinac a Iverson jak sie dogada odpowiednoo z Melo i Karlem to Brylki beda naprawde grozne... Pozytyw Sixers z tej wymiany upatruje w drafcie i licze ze jakis tam nr'y od Brylek plus swoj bardoz wysoki spozytkuja tak ze zrobi sie porzadna mloda ekipa, dobrze rokujca na przyszlosc...

PS. Teraz to sie okaze czy jestem fanem AI czy Sixers... We'll see..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego mowie o tej dziurze? Bo mimo potencjału 3 najwazniejszych z tej grupy co wymieniles niestety jest lamliwych, Camby juz nie jest mlody, ale gra naprawde dobrze, Martin to sam widzisz ile meczy gra w ciagu sezonu... rok temu 56 w tym narazie 2 mecze, kontuzje ma dosc powazna, naprawde nie wiem czy oplaca sie go tu wliczac... Nene w tym sezonie narazie 10 ( i tak dobrze) rok temu 1, 2 lata temu troche ponad 20. Wiesz pod koszem to oni wyglądają wręcz świetnie ale tylko w momecie gdy graja wszyscy.... Tak to zostaje tylko Evans, czy Najera tak wiec... wszystko wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic pewnego... nazwiska sa na papierze a wszystko niestety zweryfikuje boisko... Ciekaw jestem jak to wzmocni sile Denver i czy dwie takie gwiazdy beda laczyc czy dzielic team. Juz Webber mial dac niezly dopal 76rs ktora miala sie stac druga lub 3 cia sila wschodu a co z tego wyszlo - lepiej nie mowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed początkiem sezonu pisałem:

 

W przerwie na all-star zdarzy się duży transfer

Nie ma jeszcze allstar game, ale duży transfer jest ;-)

 

Co do wymiany, to rzadko kiedy byłem tak niepewny co dany transfer moze przyniesc jednej z druzyn... :roll:

 

Wóz albo przewóz dla pewnego pana... dla nas - nadejdzie w koncu czas weryfikacji wypowiadanych niegdys słów 8)

 

PS. Z tego co pamiętam, jak jeszcze w tamtym sezonie była dyskusja o trejdzie AI, to chyba Gumbi zażyczył sobie Denver dla Iversona, a i dla innych wyglądało to bardzo dobrze. Swoją drogą - niezłe proroctwo... rok przed terminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to koszmarny trade na dłuzszą metę dla Nuggets.Owszem, przez najblizsze 14 meczy bardzo im pomoże, ale co będzie później?Melo,

A.I., J.R i jedna piłka? :roll: Nie wiem czy Nuggets planują dalsze wymiany, ale dla mnie ten trade nie przyniesie im nic dobrego.Pewnie na początku będzie fajnie, będą daklaracje jak to dobrze że A.I przyszedł, Melo i Iverson bedą dzielić się piłką....do czasu pierwszego kryzysu.Iverson w całej swojej karierze nie potrafił wspópracować z choćby jednym klasowym "sidekick'iem", jak poradzi sobie teraz, kiedy w klubie jest zawodnik, który jest pierwszoplanową postacią?

Dla mnie Iverson odnalazłby się w Indianie, Charlotte, Minnesocie i może L.A (w Clippersach)..tutaj nic dobrego nie widze

Philly z drugiej stronie dostaje Millera, czyli jednego najbardziej niedocenianych PG ligi, który napewno przy A.I2, Korverze, Dalambercie itp bardzo sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!

 

Denver stara się ratować sezon i moim zdaniem dobrze zrobili. Teraz bedą mięć równy backcourt i frontcourt, bo wcześniej byli zdecydowanie mocniej upakowani im bliżej kosza. Raczej nie spodziewam się żadnych utarczek i zgrzytów. Iverson po paru latach przerwy trafił do drużyny, która nie tylko zagra w playoffs (dając mu powiew odrodzenia i ulgi), ale która lubi grać szybko i dużo rzucać.

 

Nuggest IMO mają steala. A Sixers... W zasadzie dwa picki, bo Miller i Smith to po tym sezonie schodzące kontrakty. Znów superstar został wymieniony za czapkę gruszek. Aż się prosi, żeby zapytać, czy po to było to zwlekanie i przebieranie w mnogości ofert? Widać ich GM rzeczywiście jest tak kiepski, jak się o nim mówi. No bo sorry ja tego nie rozumiem. Dużo lepsze kąski były wymieniane w różnych scenariuszach, a tymczasem kolo oddaje swoją największą gwiazdę za dwóch kolesi, którzy bardzo możliwe, że nie zostaną w Sixers, a to co będzie z wymiany, to tylko dwa picki. Może za ich pomocą wydraftowani będą jacyś dobrzy kolesie, ale równie dobrze może się to nie udać. Normalnie przecena talentu. Mówiło się, że Sixers chcą 3 rzeczy: młody talent, schodzący kontrakt i pick. A dostali tylko schodzący kontrakt i picki, żadnego młodziana na przyszłość. Ale ich sprawa.

 

Iverson i Melo (mysle, ze to on będzie miał w efekcie niższą średnią punktową z tej dwójki) będą szaleć jak ten drugi wróci z zawieszenia. Na SG dalej będzie JR, reszta piątki niezmieniona. Pod koszem dalej silnie. Taniocha. Brawa dla Nuggets za ten trejd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Miller i Smith to po tym sezonie schodzące kontrakty.

kontrakt Millera nie schodzi po tym sezonie.

 

No bo sorry ja tego nie rozumiem. Dużo lepsze kąski były wymieniane w różnych scenariuszach, a tymczasem kolo oddaje swoją największą gwiazdę za dwóch kolesi, którzy bardzo możliwe, że nie zostaną w Sixers, a to co będzie z wymiany, to tylko dwa picki.

to, co bylo wymieniane w roznych scernariuszach to jedno, a drugie to jakie naprawde byly oferty dla phili.

 

zreszta ta jest lepsza od tego, co chocby miala oferowac minnesta lub clippers. phila ma picki, ma schodzacy kontrakt i bardzo dobrego rozgrywajacego, ktory przez najblizsze trzy lata bedzie jakos trzymal ta mloda druzyne.

 

denver oczywiscie zyskalo bardzo duzo, dobrze ze podjeli ryzyko, bo i tak nic nie traca. w najgorszym razie beda w tym samym miejscu, w ktorym byliby bez AI - czyli nadal bez mistrzostwa. a tak jakas tam szansa jest, bardzo mala, ale istnieje. moze nie w tym roku, ale w nastepnym sezonie, gdy jeszcze Martin wroci a caly zespol bedzie juz bardziej zgrany, mozemy byc swiadkami czegos bardzo, ale to bardzo ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z podkreśleniami jak to sie liderzy będą kłócić!!!

 

z wszystkich ekip do których mial dołączyć AI obuk Bylls bryłki są najsilniejsze i tego bylo trzeba AI!

 

Wybaczcie ale teksty w stylu ale z "KG byłby niezły duecik" czy "odnalazłby się w indy" mnie tak samo śmieszą jak "co bedzie jak Melo wróci?"

 

kurka nic nie bedzie.... tzn nie uważam że skończy się to kłótnia o lidership

1. AI po latach goryczy dojrzał i jeśli focha strzeli Melo to IMO AI "odpuści"

2. podstawowym pytaniem nie jest jak zagraja Denver TYLKO JAK Z NIMI DO CHOLERY WYGRAĆ? ( taka szybką trójkę graczy nie ma kim kryć - zarówno Mavs i SAS będą zajezdzać swoje gwiazdy w obronie)

3. Podział piły może być niezły bo - Ai zagra gałą czego Melo nie lubi, Melo więcej zagra tyłem czego nie robi AI, JR wolne rzuty trzypunktowe, a Camby i Nene są wysokiej klasy wyrobnikami którzy więcej charują w D bo w A odpoczną. ani Nene a ni marcus płakać o piłę nie bedą.

4. Problem ze AI wraca na PG ale przestaje być wtedy problem undersize D!!!!!!

5. argumenty o kłótni? Akeem z drexlerem, pip z MJ a Shaq z KB , Admirał z TD przynieśli tytuły nie kótnie

 

Denver zrobiło się w ataku jak Suns ale obronę maja o niebo lepszą...nie twierdzę że wygrają tytuł ale MOCNI to są.........

 

gratululę AI dobrego wyboru i zyczę szczęścia ( do czasu gry z SAS :wink: )

 

1. Twarda obrona nugetts!!!

2. Najciekawszy skład dekady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. argumenty o kłótni? Akeem z drexlerem, pip z MJ a Shaq z KB , Admirał z TD przynieśli tytuły nie kótnie

ignazz co Ty porównujesz :?: w żadnym z przykładów jakie podałeś nie było dwóch graczy, którzy rzucaliby ponad 20 razy średnio w meczu i w dodatku w części z tych przypadków można było grać jakieś inside-outside bo jeden był graczem podkoszowym a drugi obwodowym i zawodnicy nie byli tak problematyczni no może problemy były w duecie Shaq-Kobe. Tutaj pakuje się dwóch gości ze średnią rzutów sezonie w okolicach 24 do jednej drużyny a między nimi jeszcze lubiący sobie porzucać Smith. Nie ma żadnej analogii do sytuacji jakie przedstawiłeś na takich graczy jak ci dwa jest określenie alpha dog wiesz chyba co oznacza i jedyny przykład z tych podanych gdzie o dwójce graczy można było tak powiedzieć to właśnie duet z LA, który był zdecydowanie lepszy, ich style gry lepiej do siebie pasowały, mieli lepszego trenera a problemy i tak były.

 

Denver zrobiło się w ataku jak Suns ale obronę maja o niebo lepszą...nie twierdzę że wygrają tytuł ale MOCNI to są.........

 

gratululę AI dobrego wyboru i zyczę szczęścia ( do czasu gry z SAS :wink: )

 

1. Twarda obrona nugetts!!!

2. Najciekawszy skład dekady.

ignazz co Ty z tą ich twardą obroną :? na obwodzie nie mają defensywy prawie wcale, pod koszem ratuje ich trochę Camby, Nene mimo kontuzji Martina sam zdaje się nie jest zdrowy i zamiast grywać dłużej po kontuzji podstawowego PF on grywa po 15 minut w meczu, jak się Camby popsuje jak co roku to już w ogóle będą mieli tragedię pod koszem.

 

To nie NBA Live żeby takie połączenie przynosiły dobre efekty do czasu jak będą wygrywać będzie dobrze, ale jak pojawią się porażki zaczną się problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.