Skocz do zawartości

Iverson w Nuggets


Van

Rekomendowane odpowiedzi

kolejna plotka w sprawie IVERSONA: Jak donosi "Philadeplhia Inquirer"chętni na pozyskanie 31-letniej gwiazdy Sixers są Denver Nuggets. Według planu Nuggets oddaliby oni dwóch graczy podkoszowych. Nene Hilario trafiłby do Portland, a Joe Smith do Filadelfii,w zamian za Nene Blazers wysłaliby do Filadelfii Jamaala Magloire’a. Natomiast 76ers oddaliby Iversona do Denver.

 

myślę ze to malo prawdopodobne a wy? Skoro G.Karl parę dni temu zaprzeczył zainteresowanie AI. Phila by na tym nie wiele ugrała w kontekście obecnego sezonu. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver chyba powaliło :lol: Opychać Nene ?

 

To po co podpisywali z nim taki kontrakt?

A co będzie jak się Camby połamie? A pewnie się połamie :!: AI na centrze? A może Najera "Przeważnie nie zbiera" będzie podstawowym C? :lol: A w gruncie rzeczy, czym ja się przejmuje :wink:

Heh, tyle ze Nene to tak przeplacony towar ze pozbyc si eza kogos w pakiecie i zyskac Iversona to naprawde fajna okazja. :) (tak dla jasnosic nie mowie ze dla Philly byolby to super) watpie jak kiedys myslałem zeby Nene byl wart tych 60 baniek jakie dostał, dlatego nawet w przypadku Camby;ego to oni pozbywaja sie dlugiego kontratku sporo przeplaconego gracza, jakby nie patrzyl czy jest im potrzebny czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja nadal będę obstawiał przy Indianie, dlatego że na zachodzie ewentualna drużyna Iversona{Minnesota,Denver,G.S.,LA C} z Phoenix i San Antonio {w pełnych skladach} "raczej" nie wygra w kontekscie Play oFF. A duet Iverson - J, O'Neal mółby na wschodzie coś ugrać, a AI miał by większe szanse na Finał na wschodzie, bo chyba o to mu chodzi. Oczywiście biorę tu pod uwagę zespoły najczęściej wymieniane w spekulacjach transferowych gdzie mówi się też o np. o Bostonie i o w/w Indianie;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwirdzam dzis zacznie sie na ostro.

 

Nene, Johnson, M.Daniels na tę date czekaly te nazwiska...

 

IMO najbliżej jest Boston:

- ma picki pierwszorundowy;

- młodość Gerald Green i Al Jefferson

- wygasajacy kontrakt

 

ale najlepsza okazja jest nadal nugetts bo:

- Nene pozwoli za worek kartofli oddać c-weba a wtedy w 2008 40 baniek uwolnione na kogoś mocnego.......

- maja 2 pierwszorundowe picki co daje 76 razem TRZY wybory potencjalnie 3 najlepszego draftu w historii (po 2003 i 1984)

 

dziś noc gorąca.....oby nie nugets lub clips

GSW nawet ciekawie a INDY Boston w kontekście geograficznym bliżej a sam AI sądzi że blisko domu lepiej

MINNY raczej nie chyba że dodano by całkiem niezłego rookiego o ktorym cicho a facet solidny ( nie mam na myśli foye tylko Craiga Smitha)

 

ps Suns mają 3 wybory w następnym drafcie ( jeden od atlanty)

pistons 2 GSW 1 Boston 1 minny 1 indy 1 więc może w Suns?

 

oddanie JOE może się opłacić, oj może....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddanie JOE może się opłacić, oj może....

Jakiego JOE? Johnsona? :roll:

Co do picku Suns od Atlanty to jeszcze nie wszystko jasne, bo może on zostać w Atlancie tylko muszą zacząć porządnie przegrywać, albo mieć szczęście w loterii :wink:

 

 

Edit:

 

It'd be interesting

 

Kobe said of an Iverson-Bryant backcourt.

 

It'd be a lot of competitive juices flowing. I don't mind it. I'm sure you [media] guys would have fun with that.

 

I can't see [the Lakers] entertaining that, but for your column's sake, let's entertain that

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że wkrótce jednak Allen "Answer" Iverson stanie się partnerem Melo.

NBA league sources say that the Denver Nuggets are close to a deal that would land Allen Iverson. A deal could be finalized on Friday.

 

A source familiar with negotiations sas it would be a complicated trade involving at least three teams and at least five players. In addition, the Nuggets would likely have to give up both of their first round draft picks in the next draft.

Jestem ciekaw czy to prawda i jakie w końcu drużyny są zamieszane w ten trade, bo to nie zostało podane. Ciekawe co się wydarzy, szczerze nie mogę się doczekać gdzie wyląduje A.I mimo że jestem kibicem Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - witam na forum kolejnego kibica Cavs :D 8)

 

Ja też przed chwilą czytałem artykulik na RealGM i jeżeli to prawda, to szczerze mówiąc będę niezmiernie rozbawiony (bo to prawdopodobnie będzie wielki klops - Smith, AI, Melo w jednym zespole ;) powodzenia ;) ) ale i ciekawy jak to się odbije na zespole ... Bo zmieni coś napewno i to w wielkim stopniu - Denver grają bardzo dobrze w tym sezonie, ale obawiam się, że przyjście Iversona spierniczy cały dorobek tego teamu ... No cóż - pożyjemy, zobaczymy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość powiedziec ze obecnie AI i Melo to 2 najlepsi punktujacy w NBA (Iverson 31,2 a Melo 31) tutaj moze dojsc do wewnetrzno globalnego konfliktu o rzuty:D (bo nie wiem jak nazwac pojedynek lidera punktowego druzyny i jednoczesnie ligi :D )

takiej sytuacji jeszcze nie pamietam.

wtedy (w wypadku przejscia AI do Denver) juz Nets nie beda dysponowli najlepszym Trio obwodowym (przynajmniej na papierze bo w rzeczywistosci jest wiele znakow zapytania i nie jest powiedziane ze AI pomoze Denver w zdobyciu Misia).

 

EDIT: Jutro rano obudze sie o 6 i zajrze odrazu na real-a :D nie moge sie doczekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... to już zaczyna przypominać jakąś telenowele. Dużo szumu, mało akcji, a wszystko niesamowicie rozciągniete w czasie. Dłużyzna... niesamowita dłużyzna. Newsy o ewentualnych wymianach zaczynają już nudzić. Miało się to roztrzygnąć bardzo szybko (początkowo mówiło się o poniedziałku, wtorku), jest sobota i żadnych decyzji.

Ciekawe co porabia teraz AI? Dziwine, że jeszcze sie na tą sytuację nie wkurzył i nie przyśpiesza ewentualnego dealu. W końcu im później przejdzie do jakieś drużyny, tym mniej czasu będzie miał aby zgrać sie z nowymi partnermi przed ewentualnymi PO. Co prawda jeszcze dużo czasu zostało, ale popatrzmy na Big Bena. Dopiero po 1/4 sezonu zdołał się wkomponować w drużynę i zaczyna dominować na deskach.

Jakiś GM, szykuje kibicom swojej drużyny niespodziankę na gwiazdkę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość powiedziec ze obecnie AI i Melo to 2 najlepsi punktujacy w NBA (Iverson 31,2 a Melo 31) tutaj moze dojsc do wewnetrzno globalnego konfliktu o rzuty:D (bo nie wiem jak nazwac pojedynek lidera punktowego druzyny i jednoczesnie ligi :D )

takiej sytuacji jeszcze nie pamietam.

wtedy (w wypadku przejscia AI do Denver) juz Nets nie beda dysponowli najlepszym Trio obwodowym (przynajmniej na papierze bo w rzeczywistosci jest wiele znakow zapytania i nie jest powiedziane ze AI pomoze Denver w zdobyciu Misia).

 

EDIT: Jutro rano obudze sie o 6 i zajrze odrazu na real-a :D nie moge sie doczekac

watpie zeby JR zostal jesli bedzie wymiana Denver.

 

Watpie rowniez ,zeby Denver chcialo oddac Anthonego bo to by byl ich ogromny blad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby JR zostal jesli bedzie wymiana Denver.

 

Watpie rowniez ,zeby Denver chcialo oddac Anthonego bo to by byl ich ogromny blad...

Przestań, wspominasz w ogole o oddaniu Anthony'ego? :shock: Nie ma takiej możliwości, działacze Denver musieli by być niespełna rozumu żeby go komuś oddać, a co dopiero za Iversona...

Ogromny błąd to by było mało powiedziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba stało się:

 

Report: Iverson Traded To Denver

19th December, 2006 - 3:34 pm

ESPN -

According to NBA front-office sources, the Denver Nuggets have reached an agreement in principle with the Philadelphia 76ers to acquire Allen Iverson.

 

The trade, pending league approval, would send Andre Miller, Joe Smith and two 2007 first-round picks to the Sixers for Iverson and perhaps another minimum-salaried player or two.

 

The deal is expected to be finalized on Tuesday.

 

Iverson has been on the block since December 8th when Sixers' owner publicly stated that the club would trade Iverson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno nikt w lidze nie miał 30 ppg, teraz będzie coś takiego miało dwóch z jednej drużyny. :D Oj ciekawie będzie za te 15 meczów, które odsiedzi Melo. Personalnie Sixers dostają dość mało (ale nie tak mało jak choćby Raptors oddając Cartera), jednak dostali w sumie to co chcieli, czyli zastępstwo dla AI, wygasający kontrakt i picki, przydałby się w tym wszystkim jakiś utalentowany młokos, ale i tak mogą się po wygaśnięciu umowy Webbera ładnie odbudować. Po drodze może się trafi jakiś Oden czy coś. :P Ech, już nie mogę się doczekać, aż ci dwaj panowie z cornrowsami na głowie rzucający ponad 30 ppg zaczną grać razem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zmieniłem tytuł. Czyli jednak Nuggets teraz tylko patrzeć jak dla KG będzie to już kropla, która przepełniła kielich :wink:

 

sam nie wiem co o tym myśleć, Nuggets na pewno się wzmocnili czyli zachód jest jeszcze mocniejszy, ale cholera oni jak trzepali po 108 punktów na mecz chyba z punktowaniem problemów nie mieli :? ze statystycznego punktu widzenia Melo jest najlepszym clutch playerem w lidze więc tego też nie potrzebowali, Iverson-Smith-Antony wygląda to na pewno imponująco i defensywnie będzie w cholerę roboty przeciwko nim, ale czy Karl będzie w stanie to poukładać, pożyjemy zobaczymy przecież to trójka graczy obowdowych, którzy lubią sobie porzucać.

 

Jednak nareszcie dostaniemy odpowiedzi na kilka pytań, parę kwestii prowadzących do wielu długich dyskusji zostanie rozwiązanych, kibice AI już na brak potrzebnego do odnoszenia sukcesów wsparcia narzekać nie będą mogli i albo oni albo ci, którzy im nie wierzyli przekonają się, że mieli rację 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające ja byłem wręcz pewien , że Denver odpada... Myślałem , że AI przjedzie do Minny , Bostonu lub w końcu do Indiany , ale Nuggets ? Twierdzili , że nie potrzebują zmian w składzie. Chociaz jak Melo trochę posiedzi z J.R.'em to chyba kogos musza miec zeby tych punktów nawrzucał. Szkoda , bo byłoby bardzo ciekawie AI w Minny , piekny duet z KG. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić tej gwiazdorskiej trójki ( Smith , Iverson , Melo ) współpracującej ze sobą , trochę nie realne , ale kto wie moze nie będzie tak źle i dobrze się zgrają. Jednka Denver nawet bez Iverson'a było dobre , świetnie sobie radzili . Smith i Melo dobrze się nazwajem wypełniali . Może to głupie , ale wydaje mi się , że gdyby nie ta afera w NY to prawdopodobnie Denver wstrzymałoby walkę o AI. Philla nareszcie ma szansę na odrodzenie zobaczymy jak się to potoczy . Na miejscu Philly jak najprędzej bym wywalił tego Webber'a i tworzył zespół wokół Iguodali albo kogos takiego moze Dalembert :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Sixers lepsze to niz Magloire, etc.

 

Miller przez 2 sezony będzie mógł pokreować Iguodalę w ataku i prowadzic młody zespoł - bardzo pozytywnie!

 

Smith - to kontrakcik.

Do tego 2 1st round picki - też względnie...

 

W sumie, ja wolałbym jakiegos Foya, czy Livingstona, ale to też dobre!

Napewno lepsze niz samo czyszczonko sallary... Jeżeli Phila teraz nie zwali i wywalczy wysoki pick to po odejsciu Cwebba moze bardzo szybko się podniesc - oczywiscie pod warunkiem, ze najpierw wywalą kinga i cheeksa...

 

No, ale nic... co zyskują Nuggets ?

 

Zostają w walce o PO, a w perspektywie następnych sezonów stają się powaznymi kandydatami do misia....

 

Po tych suspenach Nuggs mogliby się nie podniesc. Iverson automatycznie powinien ich utrzymac swoją obecnoscią na poziomie z Melo I JR'em, tyle ze pod ich nieobecnosc nie będzie solidnego SG...

 

Trochę się boję... Jak AI wejdzie na 14meczów i zacznie grać lidera (pod warunkiem, ze bedzie mu wychodziło), to czy potem odda zespół Melo ?

 

Szoda trochę, miałem nadzieję na backcourt Miller-Iverson, no ale cos za cos... dobrze dla Philly, ze dostali chociaz Dre...

 

PS: Ciekawe, z jakim numerkiem zagra Answer ? Uhonoruje lata w Philly numerkiem 10, zagra tak jak na olimpiadzie z 4? a może zabierze 3 Johnsonowi ?

 

we'll see

 

PS2: Answer Player of the Week you'll see...

 

Van - ten trade wcale tak duzo odpowiedzi nam nie da... Nuggets w tej chwili będą jak beczka prochu.. jedna iskierka i w kazdej chwili AI/JR/Melo mogą wybuchnąć... Niekoniecznie z winy AI... Oby Answer dojrzał.. ma ogromną szansę cos zwojować... zeby tylko Camby i Nene się nie łamali i jak wróci Martin...

 

Jedno jest pewne... Cięzko będzie zatrzymać Nuggs... Każdej ekipie...

Teoretycznie samo duo MELO-AI to 60ppg, oczywiscie obu panom staty spadną, ale nie wierzę, ze ponizej 25ppg :roll: :twisted:

 

kurcze... nei ejst to najlepsze miejsce dla AI.. nieprownywalnie gorsze od Pacers czy Bulls, chyba nawet LAC... Bo takie zespoly raczej mistrzostw nie zdobywają.. ale pozyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.