Skocz do zawartości

Iverson w Nuggets


Van

Rekomendowane odpowiedzi

AI w Lakers Zwierz Ty nie przsadzasz aby :twisted:

 

Choć z punktu widzenia coachingu to własanie Lakers maja najlepsze mozliwosci, bo Jax to nie od dziś uznany coach, który każdego, nawet najbardziej krąbrnego gracza potrafi wpasować w zespół, ale to jak piszesz s-f

Iverson potrzebuje bata nad głową, ternera, który bedzie potrafił go ustawic, bo hjak trafi pod mieczaka to zadna zmiana klubu nie pomoże. Rivers kimś takim nie jest, Karl jest twardy, ale nie tędy droga, Skiles podobnie, obaj sa zbyt mało skłonni do ustepstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile 76es s ą zdeterminowani , ale na ile by nie byli oddawać jedynego dobrego zawodnika za pare gruszek... z drugiej strony kto weźmie dziadka który może poważnie zepsuć grę druzyny. Mi się wydaje ze było by to najlepsze rozwiązanie co najwyzęj dla druzyn z dołu tabeli.

 

Odnośnie S-F wizji Zwierza, też się uśmiechnołem:d Ale kto by mógł odjeść. Evans to za mało. Oddając Odoma zupełnie się LAL nie kalkuluje. Jesli KG w Minetce tak nalega to chyba jednak tam trafi. W dodatku ci mają kogo oddać. Foy, Davis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson w Lakers :?: po prostu nie :) Odkładając na bok to co ja o nim myślę to po prostu ktoś taki nie jest w tej drużynie potrzebny. Pamiętacie jak Payton wyglądał w trójkątach :?: więc jak tu wstawić PG, który po prostu musi mieć piłkę w łapach :? , podstawowy problem z Iversonem polega na tym, że nie umie grać bez piłki a tu jest właśnie dużo podań bez klepania, dużo ruchu, ataku pozycyjnego a do tego Iverson nie pasuje. Poza tym dajcie spokój mnie akurat jego wiek interesuje i oddawanie kilku młodszych graczy może opłacić się drużynie, w której brakuje kogoś doświadczonego a my kogoś takiego już mamy, no i co pisałem przy okazji Pierce'a czy Melo nie wierzę w udaną współpracę AI z innym graczem obwodowym. Także mnie podoba się bardzo to co obecnie mamy w Lakers ta drużyna, chemia i atmosfera niech się kontuzje od nas odczepią i nic więcej nam nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van w sprawie AI się z Toba jak zapewne podejzewasz nie zgodze. Ai potrafi grać bez piłki i moim zdaniem o zespół i on wychodza na tym lepiej. Problem w tym, że ostatni trenerzy, albo byli tak zastraszeni przez AI, że oddawali mu pozycję PG, albo byli tak głupi, że mysleli ze to najlepsze wyjście.

 

Widziałem i Ty zapewne tez Answera grającego na SG, nawet w tym roku z Iggym na piont forward. To naprawde działa, ale do tego trzeba coacha, który weźmie AI za ryj i mu powie grasz bez piłki i zaczynasz bronić jak za Browna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van w sprawie AI się z Toba jak zapewne podejzewasz nie zgodze. Ai potrafi grać bez piłki i moim zdaniem o zespół i on wychodza na tym lepiej. Problem w tym, że ostatni trenerzy, albo byli tak zastraszeni przez AI, że oddawali mu pozycję PG, albo byli tak głupi, że mysleli ze to najlepsze wyjście.

 

Widziałem i Ty zapewne tez Answera grającego na SG, nawet w tym roku z Iggym na piont forward. To naprawde działa, ale do tego trzeba coacha, który weźmie AI za ryj i mu powie grasz bez piłki i zaczynasz bronić jak za Browna!!!

owszem masz rację, że AI potrafi czasami grać bez piłki, ale nigdy czy teraz czy nawet za czasów Browna jak rozgrywał Snow nie było wiele tego grania bez piłki na pewno nie tyle ile musiałby bez niej grać w trójkątach w dodatku kiedy w drużynie byłby wciąż jeszcze Bryant. Tutaj AI musiałby dużo biegać żeby atak był ustawiany nie dotykając często w kolejnych akcjach piłki, musiałby wychodzić na pozycję i po prostu oddawać rzut bez dużej ilości klepania. Poza tym jak już bawimy się w fantazyjne rozważania AI w Lakers to za kogo :?: Odom gra w tym roku za dobrze i robi dla Lakers zbyt wiele na parkiecie żeby oddwać go za starszego o cztery lata Iversona. Pozostawałby Kwame i jakieś odpadki co po pierwsze nie pasowałoby Sixers po drugie pozostawałoby Lakers bardzo osłabionych defensywnie pod koszem.

 

Także Joseph to po prostu by nie wypaliło, nawet jak Iverson potrafi grywać czasami bez piłki to i tak nie jest to o czym ja mówię, tu na rozegraniu potrzeba kogoś kto dobrze broni i jest dobrym spot up shooterem czy jak to się tam nazywa :) on potrafi owszem wziąć czasami udział w akcji, której nie on jest głównym kreatorem, ale to jak na mój gust za mało.

 

Poza tym odkładając na bok kwestie trójkątów wierzysz, że dwóch takich graczy obwodowych jak Bryant i Iverson potrafiłoby ze sobą współpracować tak żeby zespół odnosił sukcesy :?: ja nie bardzo i to nawet nie chodzi ściśle o współpracę na linii AI-KB, ale raczej AI&KB - reszta zespołu. Nie wierzę w coś takiego dla mnie sprowadzenie go do tej drużyny to byłaby czysta głupota, Lakers mają pod względem osobowym to czego im potrzeba i rozbijanie młodej i dobrej drużyny żeby pozyskać 31-letniego gwiazdora, który wciąż potrafi zachowywać się w dziwny sposób poza parkietem teraz kiedy mają w drużynie naprawdę fajną atmosferę to nie najlepszy pomysł. Niech idzie do Wolves i KG tam go naprawdę potrzebują, w Lakers nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van ja to nie na przykładzie LAl opisywałem, tez mysle, że Lakers to nie jest zespół, w którym AI móglby dobrze funkcjonować, choć powtarzam- trenersko oni maja ku temu największe mozliwosci

 

Mi chodzi jedynie o zacierający się ostatnimi czasy obraz Ai jako SG grającego dużo bez piłki. Przygladałem się wielu akcjom z jego udziałem w tej roli i on naprawde potrafi tak grać, teraz kwestia tego jaki trener mu trafi, czy miekkie jajo w stylu O.Briena czy chłop z cojones wielosci melona, który mu powie- ganiasz po parkiecie, szukasz pozycji po zasłonach i walisz po 30ppg na dobrej skut (bo musisz przyznać, że w takich sytuacjach Ai na bank poprawiłby skut), albo szukasz podaniem partneta na pick and rollu. Brown potrafił to z niego wykrzesać, teraz tylko własnie problem, bo AI najllepiej czuje się obok wysokiej jedynki, która najlepiej jak jeszcze jest stoperem, a takich składów w lidze nie ma za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest mniej wiecje taki ze idac do Minny nie rozwiazuje sie problemu trenerskiego i odpowiedniego pokierowania Answerem bo Casey napewno nie jest coachem ktore Iverson sie przestraszy, bedzie czul respekt i bezwzglednie sluchal. Pozostaje wiec nadzieje ze sam poczuje ze moze cos osiagnac i bedzie robil to co najodpowiedniejsze, cyzli moga byc problemy. Ja nie mam watpliwosci ze jest wstanie grac bez piłki, ruszac sie bez galy i nie ograniczach w poczynianiach partnerow, tylko potrzebny jest ktos kto mu jasno powie jak ma wygladac jego gra i bedzie bezwzglednie tego przestrzegał. Fajna opcja bylaby wiec z Indiana gdzie jest Rick, ktory ma ogromny trenerski autorytet. i napewno gdyby chcial to Answera by ustawił. On jest stworzony do gry na 2 z dobrym rozgrywajacym, bo grajac na PG po prostu wyklucza z gry innych.

Ciesze sie ze Denver nie sa nim zainteresowany bo z Karlem szybko bylby konflikt, poza tym jego gra w tym zespole z wielu wzgledow by sie nie ulozyla. Mavs tez powiedizeli "nie" i to raczej byla formalnosc bo tylko podpalenie sie Cubana moglo tutaj pomoc, ale poszedl szybko po rozum do glowy widzac ze ma zespol idacy po sukces i tylko głupek(heh, kwalfikuje sie momentami :wink: ) by mogl to rozwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cubana moglo tutaj pomoc, ale poszedl szybko po rozum do glowy widzac ze ma zespol idacy po sukces i tylko głupek(heh, kwalfikuje sie momentami :wink: ) by mogl to rozwalic.

 

Nie do końca bo oddając bardzo nierównego Stacka w pakiecie nawet z terrym, kolejnym wariatem wcale nie jest tak żle a obok novika mamy kolejnego SStara i wyrobników Dampiera i Howarda a to miażdząca sila

 

ja bym przemyslal Manu Gino plus Brent Barry, lub przebudowe Bostonu i tam właśnie połączenie obu panow AI i KG bo to lepsze niż AI z PP, tylko miesa mniej niż w Atlancie

 

gdybamy a za 12 godzin pewnie AI wilkiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson w Lakers... :lol:

Chciałbym to zobaczyć choćby tylko z chęci sadystycznej chęci pośmiania się :wink:

Nie wiem, czy by to wypalilo czy nie, bo dwaj tacy "monopolizatorzy" piłki w jednej drużynie i w obwodzie jednej drużyny, to straszne ryzyko. Ta drużyna mogłaby nieźle pogrywac, ale mógłby się pojawić problem z wygraniem czegoś konkretnego. Bliskie końcówki, gdzie trzeba się oprzeć na gwieździe i normalnie nie widziałbym tutaj możliwości pogodzenia ambicji. Ale do tego nie dojdzie, więc nie ma sensu się rozwodzić nad tym.

 

Myślę, że którakolwiek drużyna w końcu go weźmie, to do końca konraktu dostanie od niego solidny wkład na poziomie tego, co gra ostatnio. Pogłoski o jego ruchłym spadku formy i osiągów od paru lat krążą, a on dalej gra. Będzie tak jak z Carterem. Toronto nic z nim ugrać nie mogło, ale w innej drużynie okazał się przydatny i ciągle b. dobry. Philly może liczyć na to, że może dostanie więcej w zamian. Na ESPN przeczytałem krótki artykuł dotyczący tego, jak wiele wątpliwości krąży wokół AI i jak kręcą nosem potencjalni "biorcy". Ale jest też napisane, że Nash jest ponad rok starszy i jakoś nikt na niego nosem nie kręci. Wiek w tym przypadku naprawdę nie jest taki straszny. Prędzej kontrakt. Ale po tym sezonie zostały jeszcze 2 lata i patrząc na to, co Iverson gra ostatnie lata (i ten sezon), to trudno sobue wyobrazic, że miałby więcej niż trochę opaść z sił. Ktoś przejmie duże zobowiązanie, ale dostanie to, za co zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą jak byłoby najlepiej dla AI. A ja sie zastanawiam jak byloby najlepiej dla Sixers. Na poczatku bylem zszokowany informacja o transferze ale jak patrze na to co sie dziejke w klubie na caly ten cyrk to uz sie teraz nie moge doczekac transferu. Ai juz nic w Sixers nie osiagnie. Po transferze moze byc tylko lepiej a najbardziej cieszylbym sie gdyby polecial rowniez Webber bo to oznaczaloby gruntowna przebudowe skladu i po tych kilku sezonach powrot do normalnego grania czyli za jakies 2-3 sezony przy wysokich pickach w drafcie i pozyskaniu kogos sensownego, znowu walka o najwyzsze laury.

 

Nie uwazam sie za kibica tylko i wylacznie AI bo zostane napewno przy kibicowaniu Sixers. Odejscie Iversona tak jak pisał josepg to szansa dla Iguodali Greena czy moze powrot L.Williamsa z D-League gdzie niewatpliwie błyszczy. Do tegop dochodzi Carney i Dalembert plus zakladam młodzi perspektywiczni gracze z wymiany i AI2 liderem.

 

Reasumując czekam z niecierpliwoscia na informacje o nowym klubie AI i nowych graczach Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO do Denver nie powinien iść. Tam juz maja za duzo gwiazd:

Melo, Camby, Martin (nie grajacy - ale gwiazda :P), teraz jeszcze dochodzilby Iver. Ciekawa druzynka, ale nie bedzie dto funkcjonowalo. Dwoch snajperów to za dużo.

 

Indiana - ciekawe połączenie J. O'Neal, Allen Iverson... ciekawe co na to Tinsley czy Daniels (hie hie hie) Po za tym Pacers maja do ogrania Juskieviciusa - mozliwe, ze przyszla gwiazde.

 

Boston - mowicie, ze z Piercem doszliby do Play Offs... moje zdanie? Malo prawdopodobne. Jedyny duet snajperów, jaki jest mozliwy do zaakceptowania i ogolnie do grania to PG - C. Inne pozycje - jest mozliwosc nie koolidowania sobie nawzajem drogi.

 

Clippers - hehe, dobre.

 

Hawks - okay, ale nie za Johnosona - wtedy druzya bylaby fajna

 

I na koniec moi faworyci do pozysania AI

 

Grizzlies - czytam sobie linka od QuilleKareem uwazam, ze jesli 76ers dostaliby Gaya, Swifta i Millera dostaliby AI spokojnie, a Gasol + AI to bylby duet ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Gasol + AI to bylby duet

Tak samo jak z KG.

Jest jedno, ale... nawet najlepszy duet nie będzie prowadził do zwycięstw, bez graczy drugoplanowych i ławki rezerwowych, a co dopiero do celu najwazniejszego Mistrzostwa. Gdziekolwiek pójdzie AI, to każda jedna drużyna zostanie ogołocona z ważnych postaci drużyny. No może poza Bostonem, gdzie mogą oddać jeden z wysokich kontraktów Ratlifa lub Szczerbiaka i trochę młodzieży. Memphis ma jeszcze wysoki kontrakt Jonsa.

Dlatego dopuszczam do siebie myśli, że w tej wymienie weźmie udział więcej niż jedna drużyna. Kto wie? Naszczęscie to jeszcze potrwa tylko 2-3 dni, oby :wink:

 

Sacramento nadal liczy się w wyścigu po AI? Indiana też nie pozostaje bez szans, tak jak wspomniany Boston i juz wielokrotnie wspominana Minnesota.

Do GSW wydaje mi sie, ze nie pójdzie? AI na to nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i trochę nie relne ale... Orlando ma jakby nie było wysoki kontrakt Hilla który się kończy w tym roku co jest łakomym kąskiem dla zespołu takiego jak Philla który liczyłby na całkowite przebudowanie. Poza tym Magic są wysoko i włodarze powinni pomyśleć jak tu zwiększyć swoje szansę na odniesienie sukcesu:)

 

Iverson + Howard mniam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem przed chwilą na espn.com i widziałem już stronę startową, potem chwilę serwis był nie dostępny i znowu powróciła stara forma, ale zdązyłem zrobić printscreena z historii.. :wink: chyba wszystko juz jasne :P

 

 

No naprawde nieźle :lol: . Ja tak sobie myślę, że zobaczymy, choć to mało prawdopodobne w Charlotte. Chciałbym go widzieć tam, a i Jordan wygrał tą batalię o AI. Chyba najmniej zła zrobiłby tej drużynie. A za kogo?

Za młodych, perspektywicznych zawodników. Salary mają. Najwięcej pieniędzy wyłożyliby na niego, przynajmniej mogliby. Wtedy i Philadelphia byłaby zadowolona i Charlotte uzyskałaby na sprzedanych koszulkach i z pewnością poprawiłaby bilans z poprzednigo sezonu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mnie nie denerwuj :) całe szczęście, że Lamara tam nie dałeś zamiast Smusha bo pewnie bym uwierzył i rozwalił monitor a w najlepszym razie klawiaturę :wink:

niech on idzie do Chicago Joseph mógłby być szczęśliwy, my zobaczylibyśmy jak AI znowu do sukcesów prowadzi kolejny defensywny team 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.