Skocz do zawartości

Iverson w Nuggets


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Albo forum ogólne albo Sixers/Nuggets gdzie jest taki temat? Ja jestem za działem klubowym

1. Nie zauważyłem istnienia czegoś takiego jak forum Sixers/Nuggets :lol: To chyba jakieś samozwańcze przemianowanie hehe.

 

2. Pierwszy post tego tematu jest datowany wczesniej niż pierwszy post tematu na subforum klubowym, więc... Kiedyś Lord przeniósł jeden temat, dotyczący serii bodajże Spurs-Lakers z forum LAL do NBA, bo wątek był zbyt głośny i nośny, żeby się gnieździć na peryferiach. Może by to potraktowąć jako precedens do połączenia obu tematów? Albo zrobić tak, że rozmowa ogólna tutaj, a jakieś bardziej szczegółowe rozmowy o konkretnych meczach i tym, kto zawalił, a kto miał dobry dzień - tam? A kto wie, może pogadamy o tym w dziale moderatorskim...

 

tylko czy Martin, który już 30 lat będzie miał gracz bazujący na swojej szybkości i skoczności po kolejnej poważnej operacji kolana faktycznie będzie jeszcze wiele znaczył

IMO bedzie znaczył to, co kiedyś. Jakiś szczególnie utalentowany nie był, żaden z niego Amare, ale te 16-8 przy porządnej dozie obrony i jakiejś waleczności będzie w stanie dać. Oczywiście zakładając, ze się wykuruje, a na to czas ma. Jak nie będzie Karla (a po tym sezonie, gdzie chyba za dużo już nie zwojują, to kto wie), to zniknie problem porozumienia się.

 

dla mnie sprowadzenie Iversona do Nuggets było złym pomysłem od początku, przynajmniej dla Nuggets Smile Sixers z prawdziwym rozgrywającym widać jak sobie radzą, Iggy jak można było się spodziewać ma zdecydowanie zadatki na gwiazdę

Zadatki na gwiazdę... No, w sumie Gerald Wallace widać też ma i co z tego? Liczy się też bilans i fakt, czy statystyki nie są stukane w warunkach, gdzie nic nie ma do stracenia i presja nie istnieje. Sam to często powtarzasz. A takie coś jest w Philly i choćby w Bobcats. Twój tok wnioskowania jest logiczny i choć na ogół twoje prognozy się sprawdzają, to tym razem (też?) się nie zgodzę :) Nuggets dostali tanio gwiazdę i choć różnie mogą wyglądać ich przyszłe efekty, to na pewno są drużyną groźniejszą. Bo nawet bez formy, będą wyposażeni w więcej talentu, który może, jak to się mówi, namieszać. Nie sądzę, by przez czas, jaki został AI do końca kontraktu Philly choćby zbliżyła się do osiągów jakie w tym czasie będzie miało Denver. Sixers czekają lata akumulowania talentu przez draft, może FAgency. Dla nich może to być opłacalne w długim okresie czasu, a Denver zyskało teraz, bo tego potrzebowało. Wymiana korzystna dla obu stron, choć i tak tanio AI poszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.