Skocz do zawartości

Iverson w Nuggets


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Van...

spadaj 8)

do LAL się nadaje u was wolno nosić opaski :roll:

mam dziwne przeczucie, że właśnie do Bulls trafi sam nie wiem dlaczego :roll: aha no i zapomniałem jaki kore byłby zachwycony, chociaż przy jego niechęci do Skilesa i talencie Iversona do zmieniania trenerów przynajmniej tym łysym, którego wyzywa długo przejmować by się już pewnie nie musiał :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Chryste, mich@lik, czy Ty zdajesz sobie sprawe jaką ja miałem minę jak zobaczylem ten obrazek który wstawiles? :shock:

 

Od razu włączyłem stronke ESPNa... Uf ;-)

 

PS. "Zadziwiające", jak praktycznie zaden fan innych druzyn nie chce Iversona w swoim teamie, psipadek? 8)

 

aha no i zapomniałem jaki kore byłby zachwycony

Noo, mowa :P

 

Tak naprawde to juz wole miec chyba Skitelsa na ławce niż Iversona na boisku, chociaz przyznaje ze chwile sie nad tym zastanawiałem (stąd to podkreslone słowo) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy, Paxson nie jest taki glupi. Nie po to z taką rozwagą prowadzil negocjacje z Kirkiem, nie po to tak skrupulatnie z nim postepował, nie po to w koncu go podpisal zeby teraz mial go oddawac. Tak samo nie po to Benny juz trzeci rok jest oswajany w pierwszą piątką żeby ten czas zmarnowac, oddajac go za podstarzałego SS. No i sądzę, że poki co, jak juz Bulls naprostowali bilans, to jakikolwiek trade odpada, jesli w tamtym sezonie nie bylo wymian za Pierce'a czy tych mniej "plotkowanych" za R. Allena i KG, przy duzo gorszym bilansie i grze Bennego to w tym roku tym bardziej nie poleci za AI, lepiej grajac i przyczyniajac sie w wiekszym stopniu do zwyciestw.

 

Kolejny argument na nie: zbyt cenią sobie Bullsi takich graczy jak Nocioni, Deng czy mimo wszystko PJ Brown, a kogos z nich na pewno chcieliby Sixers.

 

Nastepna rzecz to odpuszczony sezon praktycznie (przynajmniej w mojej opinii). Przyjscie superdefensora BigBena, PJB czy TT spowodowalo ze Bulls nie maja zadnego stylu wlasciwie (czyli gracze usposobieni tak jak reszta druzyny Bulls spowodowali ze dostalismy efekt miniprzebudowy). Pojawienie sie Iversona ktory zmienilby wszystko tak jesli chodzi o taktyke ataku (ktora przeciez przez tamte nabytki nie powinna ulegac zmianie; iunna sprawa ze atak tak wlasciwie w Bulls kuleje od 1.5 roku :?) jak i obrony (zamiana Tysona na BigBena to zmaiana na tej samej pozycji centrow o przysposobieniach defensywnych, wiec podobnych do siebie, zamiana Kirka na Iversona to obrót o 180 st. w kazdym elemencie), przysporzylo by pewnie takiego bolu glowy Skilesowi ze otrząsnołby się pewnie dopiero na gwiazdke przyszlego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoze się z kazdym o kazde pieniadze ze Bulls nie pójdą po AI!!!

 

Paxon buduje zespół oparty na innym systemie i przy całej mojej sympatii do AI on tam po prostu nie pasuje. Zaufajcie mi Ci którzy mnie znają- AI nie będzie Bykiem. Za duzo talmetu trzebaby poswiecic, co w niebezpieczny sposób skróciłoby ławkę, a co za tym idzie osłabiłoby zespół. A ten zespół ma walczyć o najwyzsze cele byc może już w tym roku, z AI byłoby to mozliwe, ale po dokonaniu kolejnych roszad w składzie, a tego Pax na 100% nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ja pisałem, że takie mam przeczucie i nie uwzględniam tu Hinricha, raczej Deng+Gordon+Brown i może jakiś pick czy z jednej i drugiej strony mniej znaczący gracze chociaż ta trójka by wystarczyła żeby dało się przeprowadzić wymianę. Wolves wydają mi się najlepszym wyjściem, ale po prostu przeczucie mówi mi, że to będą jednak Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls nie mogą być aż tak nie mądrzy, mają młody perspektywiczny team, i AI tam nie pasuje poprostu.

A tak sobie właśnie pomyślałem, chyba nikt nie wspomniał o tym klubie. CLIPPERS! Oddają Livingstona, Kamana i coś dorzucają, chociażby Obcego zamiast Kamana i jakiegoś dorzucaka i mamy elegancki team, AI, Elton, Spagetti, Mobley i ktokolwiek, robi wrażenie, pytanie tylko czy LAC robią jakieś ruchy w tą stronę.

 

I ponowne s-f, władze Sixers decydują się na total re-build i oddają Webstera, Samuela, Greena i wszystkich poza AI i AI2 oraz Korverem, pytanie tylko na jakiej planecie coś takiego by przeszło? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van twoje przeczucia sprawdzają sie tylko w stosunku do klubu z LA 8)

 

to byłaby cakowicie aracjonalna decyzja paxsona, decyzja na juz, bo mozna narzekac na iversona, ale z nim według wielu BUlls mieliby wieksze szanse na finał.

i ludzie bez Kirka czy denga choc propozycje róbcie bardziej real :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś właśnie słyszałem o Queens i tym, że do Sixers miałby pójść Bibby i ktoś tam jeszcze. W sumie fajnie AI i Artest mogłoby być zabawnie 8)

działoby się, bójki, kłótnie, fochy, humory, "ja z tym panem nie gram", i ogólny chaos i zniszczenie, i bez sukcesów. Sacramento lepiej niech się nie włącza do tego wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Minnesota miała by wziąć AI i w tej wymianie miałby wziąć udział Mike James, to... on podpisał w tym roku kontrakt z Wolves. Więc to chyba za wcześnie aby go wymieniać, istnieje chyba jakiś przepis, że zawodnik po podpisaniu kontraktu musi grać w drużynie przez kilka miesięcy zanim zostanie ponownie wymieniony? Istnieje takie coś? :roll:

Dlatego jeśli Wolves i James to chyba potrwa to nieco dłużej.

 

Z drugiej strony, Wilki nie mają zbyt dużo zaoferowania 76'ers. Indiana lub Memphis to mogą być bohaterowie wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalikuu niezły gryps:)

Wogóle nie widze sensu rozwalania Bulls którzy ostatnio grają super. A do tego są rozsądnie budowani. I na pozycji pg,sg raczej nie potrzeba im nikogo wiecej.

 

Co do Queens to lepsze miejsce i sądze , ze potrzebna im mała odmina. Priomo Bibby potrzebuje zmiany otocznia a Sixers mogli by dodatkowo sciągnąć z powrotem Salmonsa, czy Kennego Thomasa:)

 

Przy okazji doszedłem do wniosku, że Salt Lake City to urocze miejsce do kontemplacji dla AI. Zresztą gdzie Allen spotka takich fajnych niggasów jak nie w Utah:) A Jazz szuka rezerwowego rzucającego obrońcy. Więc kto wie :wink: Fisher, Giricek, Miles i Araujo do dyspozycji od zaraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym AI w Bulls... Ja tam nie chce ogladac meczu w ktorym jest 50 rzutow osobistych wykonywanych przez wytatuowanego krasnoludka srednio 3 razy w tygodniu... :roll: Co to za przyjemnosc? :twisted: :lol:

 

zreszta jak to juz Byku wspomnial... AI nie porzuci swoich opasek bo przynosza mu szczescie...:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś przepis, że zawodnik po podpisaniu kontraktu musi grać w drużynie przez kilka miesięcy zanim zostanie ponownie wymieniony? Istnieje takie coś? :roll:

było kilka zakazów: np.

 

podpisujesz FA to 30 dni czekasz

handlujesz 1 st rnd pickiem nie mozesz tego zrobić za rok 9 chyba że wymiana picków) ale jak jest teraz poszperam

 

AI rzeczywiscie bliżej do Kings

 

1. Mike bibby i jego opcja na wygasnięcie 12 mio kontraktu ( jesli kluby sie dogadaja z Mike'em to robi sie freespice jeśli 76 chcieliby wyczyscic sie do zera a i PG obsadzone na ten sezon

miecha z kończącymi sie kontraktami maja sporo tylko IMO głupota jest tylko czyścic salary po AI bo zaraz się znow weżmiejakiegos JJ lub Zacha :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei słyszałem (czytałem) że Clippers chca oddać Maggette i Livingstona za Iversona. Według mnie ze strony Philly dobry ruch, młody rozgrywający i świetny rzucający obrońca, który z AI2 mógłby stworzyć najskoczniejszy duet w lidze :D .

 

Patrzac od strony Clips to też wygląda to nieźle, bo co by nie mówić oddają dwóch rezerwowych za Superstara.

 

Bibby w 76ers też brzjmi ciekawie, ale na SG znowu Green.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Sixers were close to sending Allen Iverson to the Bobcats Monday afternoon, but Iverson indicated his displeasure with being sent to Charlotte and the deal died, the source said, according to the Philadelphia Inquirer

Zaczyna się wybieranie, narzekanie, marudzenie. Ciekawy jestem czy koniec koncow nabierze to takiego obrotu jak bylo z Shaqiem 8)

 

A jeśli miałaby być jakas analogia, to coś czuje ze Sixers dostaną (podobnie jak Lakers) dużo mniej niż chcą obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo kiedy pamiętamy o pozytywnym transferze Gwiazdy ( wymuszonym?)

 

- Rodman z SAS do Bulls za drewno JEDNOSTRONNE i 3 tytuły

- Barkley z philly do suns za 3 JEDNOSTRONNE

- drexler za thorpe'a JEDNOSTRONNE i tytul

- shaq z LAL do Miami IMO mozna bylo wziąść lepiej ( Odom ok ale brian Grant?)

- Sheed z PTB do pistons tytuł

 

zaraz zaraz są korzystne transfery gwiazd ( NYK)

Orlando jakoś graja... ale to jest raczej przykład negatywny niz pozytywny, po prostu nic to biorącemu nie pomogło......

 

i proszę bez takich przykładow jak c-web, stojak, jalen GREAT rose

 

1. bobkats z AI tylko jedno by mie cieszyło, wiecej widziałbym Geralda i emekę ktorzy sa najbardziej niedocenianą parą F w lidze........

2. bibby wcale taki dobry ruch nie jest bo możnaby było go juz w lecie stracic ( player op.? choć na hoopsie nie podaja to podobno jest klauzula przy trejdzie.......Milwaukee lub powrót do Sancto za rok)

3. minny nie ma za bardzo kim handlowac bo sorry ale ricky D? i Jaric

4. GSW komlikuje kontuzja JR

5. Bulls LAL ? Po co? w desperacji nie są ( chyba bo z artestem nie ryzykowali)

6. clips chyba rzeczywiście najlepszy sposób bo

a) AI wraca na ulubiona SG

B) cassel nie narzeka że brak piły

c) w sumie styl psuje - szybkie przejścia

d) ross nadrabia w d zaangażowanie w A i brak powrotu AI

 

tylko czy Elton potrafi zagrać z AI z ręki do ręki jak kiedys grali Divac lub webb?

7. Nugetts chyba zostana przy JRSmith bo Kenyon juz do bloku sie nie nadaje

8. Miami? z nimi nigdy nic nie wiadomo nawet Sheeda moga ściągnąć i bądz tu mądry.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW oficjalnie dają Barona D. i innych" zapchaj dziurę". Jak dla mnie najkorzystniejsza oferta dla Sixers, jeżeli nie chcę rozpoczynać teraz przebudowy. Baron to fajny gracz, jednak strasznie kontuzjogenny strach pomyśleć (fani sixers) co to będzie jak kolana C-Weebera odmówią posłuszeństwa a Baron się połamie.. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.