Skocz do zawartości

Grudzien w Jezioranach


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy W. Szkoda tej spieprzonej końcówki, bo kładzie cień na bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Znów zagralismy jak drużyna, prawie wszyscy dołozyli swoje i w efekcie mamy drugą z rzędu wygraną na wyjezdzie. Ja bym wyróżnił Farmara (chłopak gra niesamowicie!), Cooka (prawie DD!) i wszechstronne dokonania KB

Naprawdę mamy w tym roku drużynę! Mam nadzieję że chłopaki poprawią jeszcze obrone, bo wtedy będziemy jeszcze groźniejsi

 

P.S. Po raz kolejny rzuca mi się w oczy że Bynuma najgłośniej oklaskuje...Kwame Brown 8)

To byl dobry mecz? :shock: Jezuu, nie chce wiedziec jakie wg Ciebie są złe mecze :>

 

Oni grali jak na podwórku - od serii do serii. Nie wiem czy to koncentracja, czy jakies straszne załamania formy, ale mozna sie bylo pochlastac po któryms z rzedu runie dla NJN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy kolejny win!!!! kobe poprowadził dzisiaj swoją grą do zwycięstwa, ławka znakomicie, cóż wiecej potrzeba? :D jestem bardzo szcześliwy że ogladalem ten mecz w dodatku w ostatniej chwili sie dowiedzialem na czym leci i bez zacinania sie spokojnie do konca moglem podziwiac lal.

 

tak na szybko oceny zawodnikow:

 

kobe - swietnie kreowal pozostalych lakerow, w 1 polowie dobre rzuty za 3pkt, swietna skutecznosc z wolnych 11/12 bodaj. świetny mecz

 

luke - jakos slabiutko dzisiaj luke na szczescie mamy ta gleboka lawke 8) 8)

 

farmar - dla mnie kapitalny gosciu. S5 jak sie patrzy!! duzo widzi , ladne trojki

 

bynum - slabo w ataku, dobrze w obronie, ogolnie jak na niego srednio

 

kwame- krotko dosyc gral ,jeden dobry epizod w 1q

 

cook - bardzo dobry mecz, kluczowe pkty i duzo zbiorek w obronie

 

evans - jak ja sie ciesze ze go pozyskalismy :twisted: bdb..

 

radman - dobrze w obronie padaka w ataku za duzo strat

 

smush - dobra tylko 1 polowa.

 

Jestem zadowolony ze zwyciestwa . Szkoda tylu strat bo przez to tylko praktycznie NJN zdobywalo wiekszosc punktow, swieetna skutecznosc za 3 pkt !! Vc mogl nam sporo napsocic i wygrac sam mecz. Jak ja zobaczyłem statystki z meczu po 3 kw - Carter 31 pt 1 as kobe 16 pt 11 as to normalnie w 7 niebie bylem :twisted: Gratulacje naleza sie zdecydowanie dla calej druzyny.

 

PS. dreczy mnie to od dluzszego czasu, jakos nie mialem okazji o to sie zapytać.. Dlaczego w staples gdy walton ma pilke widownia buczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl dobry mecz? :shock: Jezuu, nie chce wiedziec jakie wg Ciebie są złe mecze :>

 

Oni grali jak na podwórku - od serii do serii. Nie wiem czy to koncentracja, czy jakies straszne załamania formy, ale mozna sie bylo pochlastac po któryms z rzedu runie dla NJN...

Kore, nie żartuj. Te "zastoje" mieliśmy zawszę (nie tylko słaba obrona ale same cegły w ataku), a odkąd nie mamy Lamara powtarza się to niemal w każdym meczu. Owszem, to irytujące, ale bez przesady, załamujące to były ostatnie 2-3 minuty, kiedy roztrowniliśmy cała przewagę. Jeśli spojrzysz na mecz jako całość, widać że zagraliśmy bardzo solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To byl dobry mecz? :shock: Jezuu, nie chce wiedziec jakie wg Ciebie są złe mecze :>

 

Oni grali jak na podwórku - od serii do serii. Nie wiem czy to koncentracja, czy jakies straszne załamania formy, ale mozna sie bylo pochlastac po któryms z rzedu runie dla NJN...

Kore, nie żartuj. Te "zastoje" mieliśmy zawszę (nie tylko słaba obrona ale same cegły w ataku), a odkąd nie mamy Lamara powtarza się to niemal w każdym meczu. Owszem, to irytujące, ale bez przesady, załamujące to były ostatnie 2-3 minuty, kiedy roztrowniliśmy cała przewagę. Jeśli spojrzysz na mecz jako całość, widać że zagraliśmy bardzo solidnie

Ja rozumiem jeden, dwa przestoje, ale to co grali w tym spotkaniu to byla podworkowa koszykówka z co-3-minutowym oddawaniem inicjatywy (zwlaszcza 2 poł). Do tego te żenujące, dziecinne błędy, podania pilki w kosmos, glupie ofensy, kroki etc... Co jeszcze - choc to juz częstsze przy okazji poprzednich spotkań - słaba obrona przeciw penetracjom...

 

To naprawdę nie był dobry mecz, jesli uwazasz inaczej... no to fajnie ze jestes zadowolony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem jeden, dwa przestoje, ale to co grali w tym spotkaniu to byla podworkowa koszykówka z co-3-minutowym oddawaniem inicjatywy (zwlaszcza 2 poł). Do tego te żenujące, dziecinne błędy, podania pilki w kosmos, glupie ofensy, kroki etc... Co jeszcze - choc to juz częstsze przy okazji poprzednich spotkań - słaba obrona przeciw penetracjom...

 

To naprawdę nie był dobry mecz, jesli uwazasz inaczej... no to fajnie ze jestes zadowolony ;-)

No to ja powiem Ci jak ja na to patrze. Otóż wygrywamy na wyjeździe z jedną z lepszych ekip na wschodzie, (nie ma co sie sugerować bilansem) bez naszego czołowego zawodnika, z najważniejszym zawodnikiem walczącym z grypą a jednak wszyscy dokładają coś od siebie, gramy na prawie 50% z gry, 50% za trzy, kontrolujemy wynik.

Jeśli chodzi o przestoje, zwróć uwagę że my żadnych kosmicznych przewag nie roztrwanialiśmy, to było max 10 punktów, a zwykle kilka...

..No i wtedy nadeszły ostatnie minuty...i tu się z Tobą w 100% zgadzam w Twojej krytyce, było tragicznie i wlaśnie dlatego napisałem że tego meczu za bardzo dobry uznać NIE MOŻNA przez spieprzoną koncówkę.

 

P.S. Zobacz że pewnie gdybyśmy wygrali 10+, tak jak powinniśmy pewnie byś tak nie krytykował ;)

 

P.S.2. Słaba obrona przeciw penetracjom i starty (mamy chyba 29 miejsce w lidze) to mamy niemal co mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym tego nie nazwał dobrym meczem. Gdyby nie grali Lakers zasnąłbym po 2 kwarcie. Fatalny mecz do oglądania, ale tymbardziej liczy się wymęczenie zwycięstwa bez Lamara.

 

Kobe'mu dziś nie siedziało, ale wspaniale podawał i zrobił swoje z wolnych. Prwdziwy lider :D

 

Ładnie zagrał Cook, właśnie dlatego trzymamy go w składzie, świetnie zagrał Farmar, ale właśnie coraz lepej gra Parker i to niezmiernie cieszy. Kwame airball, ale ładnie powalczył pod deskami, to samo Bynm, mogli troche więcej w atak zrobić.

 

Nie wiem co się dzieje z Luke'em, to nie ten sam zawodnik co na początku sezonu. Miejmy nadzieję, że to jakiś chwilowy przestój.

 

Radmanovic sprawia wrażenie jakby nauczył rzucać się tym ogromnym łukiem i teraz powinno być coraz lepiej. Trzeba zauważyć też inne dobre strony Vlade- nieźle zbiera i spod kosza też jest groźny. Myslę, że z Lamarem i Luke'em stworzą w PO tercet skrzydłowych nie do pokonania.

 

Ogólie wygraliśmy kolejny brzydki mecz w ciemnej i buczącej na nas hali :twisted: Nie lubię klimatu tego miejsca, strasznie ponura sceneria. Staples duzo lepsze- takie kolorowe i optymistyczne.

 

Mecz z Heat powinniśmy wygrać. Mam wrażenie, że dobrze zagra Kobe. Poza tym Heat po wyeliminowaniu Wade'a, bez Shaqa są drużyną mało groźną. A nasz wspaniały zespół nie da się pokonać takij zbieraninie emerytótw :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz na pewno oglądałem, ale ni cholery nic z niego nie pamiętam chyba po raz pierwszy więc nie wiem czy był dobry czy nie, ale w sumie mało mnie to obchodzi do powrotu Lamara chcę po prostu wygrywania styl mnie już mniej interesuje. Kobe z tego co gdzies teraz czytałem ( i jednak przypominam sobie, ze komentatorzy coś mówili :)) na coś tam chory jest jakąś infekcję czegoś tam ma mam nadzieję, że do poniedziałku mu przejdzie.

 

Teraz Wade i jego sędziowie :roll: mogliby się raz odpieprzyć i po prostu pozwolić im grać bez odgwizdywania fauli na jednym czy drugim i jak Wade z tą swoją wspaniałą obroną nie chowałby sie za Poseyem czy dziadkiem Paytonem moglibyśmy zobaczyc fajny pojedynek i różnicę między tądwójką :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze mówiąc mniej obchodzi jak wygrywamy, teraz ważne jest żebyśmy wogóle wygrywali, gramy najdłuższą w jak narazie w tym sezonie serię wyjazdową i do tego gramy bez naszej drugiej opcji w ataku, kreowaniu partnerów i ógólnie bardzo ważnego gracza dla nas. Dlatego teraz każda wygrana mnie bardzo cieszy, wygraliśmy po brzydkim meczu z Nets, po słabym meczu Kobe'ego w ataku, bo miał chyba 4-13 z pola, ale zwyciężyliśmy. to właśnie pokazuje siłę naszej drużyny, chociażby Kobe, kiedy widzi że nie idzie mu w ataku gra inaczej, kreuje partnerów i to jest także bardzo dla nas przydatne. Mamy 18-9, więc mimo braku Odoma utzrymuje bardzo dobry bilans i teraz czeka nas długo oczekiwany mecz, świąteczny pojedynek Lakers-Heat i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Mam nadzieję, że będzie to ładny mecz do oglądania, zobaczymy fajny pojedynek i przede wszytskim zwyciestwo Lakers. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? nie sciągac tego meczu i nie tracic 1,5 godziny zycia?

bo widze z wypowiedzi, ze gra LAL średnio interesujaca a to jak graja Nets nikogo nie obchodzi...

ps. IV kwarta z Wolves.... magia

:D

Już lepiej ściągnij sobie debiut Iversona w Nuggs :D

Lakers- Nets naprawde mało ciekawy mecz, Kobe jest chory, jakiś taki nieswój, Carter też nie zagrał tak fantasycznie jak pokazują statystyki, więc nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? nie sciągac tego meczu i nie tracic 1,5 godziny zycia?

bo widze z wypowiedzi, ze gra LAL średnio interesujaca a to jak graja Nets nikogo nie obchodzi...

ps. IV kwarta z Wolves.... magia

:D

No dla nie-fana Lakers ten mecz to na pewno nic szczególnego.

 

Choc jesli juz sie zdecydujesz włączyc to spotkanie to warto zwrócić uwagę na 2 rzeczy:

 

- jak kreuje partnerów w ataku Bryant (i jakim teamplayerem jest 8) )

- jak niesamowicie równo pod sufitem ma Jordan Farmar (moj faworyt do S5. ps. juz ktorys raz słyszę, jak podkreślają jak szybko ten chlopak ewoluuje, że idac do college'u nawet nie był srednim strzelcem, ze nie znajdowal za bardzo proporcji w ataku itp)

 

No i jeszcze Byku moze Bynuma sobie poogladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB24 kibice w staples nie bucza na luuke'a:) tylko krzycza luuuuuuke podobnie bylo w latach 90 gdy w united center witano luc'a longleya. zapewne stad wzial sie ten zwyczaj:)

 

van ja mialem podobnie z meczem bulls:) obejrzalem a ni cholery nie wiedzialem jaki byl ten mecz:D costam tylko pamietalem, jakies fragmenty itd:)

 

panowie. cale szczescie ze wrocilem do domu i nie mam stalego lacza wiec "ogladalem" mecz urywkami na kvta am i nie musialem sie meczyc ogladaniem go skoro mowicie ze bylo ciezko. jak patrzylem na to w necie poprzez statsy i komentarze chlopakow z radia nie wygladalo to zle.

 

wygralismy bardzo deske. ograniczylismy ich % sami gralismy na zarabistych % kobe moze troche gorzej ale za to 11AS cook 11/11 no i rezerwowi ktorzy znow rzuacja ponad 40 punktow!!!!!!! faktycznie byly zrywy bo co zajrzalem to prowadzilismy 5-6 pozniej minus 1 i tak bylo 2 czy 3 razy jednak fantastycznie(tak to wygladalo przez pryzmat radia i boxe'a) zaczeli 4 kwarte. zaczeli chyba 19-9 czy jakos tak. naprawde w najwazniejszym momencie meczu potrafili nie stracic pts odskoczyc i dowiezc zwyciestwo.

 

moze znow troche fartowne, moze nie

fakt pozostaje faktem ze po raz kolejny brzydko wygrywamy z kb majacym 4/12 i bez lamara. w tamtym roku czy 2 lata temu moglibysmy spokojnie pomarzyc w takim wypadku o zwyciestwie a tu:D prosze barzdo 18-9 a w tej serii wyjazdowej 2-1. a w swieta moze byc jeszcze milej bo heat na dzien dzisiejszy to zespol na poziomie nets....

 

a no i jakby nie bylo nie tracimy 100. niby nets mieli gorszy dzien ale prawda jest taka ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala. a skoro ograniczylismy ich tak procentowo to widocznie pograc za bardzo im nie dalismy.

do tego porazki jazz i suns. czego chciec wiecej w tym momencie:D

 

spodziewalem sie ze bedzie to wieczor smusha. jakby nie byklo jest newyorkerem i powrot w te rejony zawsze zmusza do dobrych spotkan dzis jednak nie wyszlo:)

 

oki to tyle w rozdziale z nets. 2-0 w sezonie i prawdopodobnie w po sie z nimi nie spotkamy:) pora na heat. go bejbe:)

prove it!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB24 kibice w staples nie bucza na luuke'a:) tylko krzycza luuuuuuke podobnie bylo w latach 90 gdy w united center witano luc'a longleya. zapewne stad wzial sie ten zwyczaj:)

 

dzieki bb. tak sie zastanawialem wlasnie czy bucza buuu czu luuuk (e) :P ale dobrze ze to 2, swoja droga slabo wczoraj zagral walton no i tak od paru meczy ma jakis kryzys...

 

GO LAL, teraz nas czeka prezent pod choinke mia-lal Ołł :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak niesamowicie równo pod sufitem ma Jordan Farmar (moj faworyt do S5. ps. juz ktorys raz słyszę, jak podkreślają jak szybko ten chlopak ewoluuje, że idac do college'u nawet nie był srednim strzelcem, ze nie znajdowal za bardzo proporcji w ataku itp)

 

Farmar jest już teraz zdecydowanie lepszym graczem od Smusha i mimo, że na początku również myślałem, że najlepszym wyjsciem byłoby granie nim w S5 to postawa naszych rezerwowych w tych ostatnich meczach sprawiła, że zmieniłem zdanie w tej kwestii. Oczywiście nie chodzi tu o to, że doszedłem do wniosku po tych meczach, że on na to nie zasługuje wręcz przeciwnie, ale nie ma możliwości żeby Smush tak prowadził dobrze grę rezerwowych jak robi to Farmar, to on napędza ich grę w ataku, kreuje innych i sam zdobywa punkty w pierwszej piątce przy Kobe i Lamarze jak już wróci nie jest to nam tak bardzo potrzebne a tak on z Evansem i Bynymem dają nam naprawdę sporego powera z ławki a Smush przy jego charakterze posadzony na ławie już w ogóle pewnie przestałby z siebie cokolwiek dawać. Tak jak jest teraz jest dobrze jedyne co może bym zmienił to w drugiej części sezonu Waltona zamienił w S5 z Radmanem, dzięki temu mielibyśmy jeszcze lepsze zbilansowanie i po dwóch graczy do kreowania gry w pierwszej i w drugiej piątce.

 

Widać również przewagę w trenerskiej klasie i mądrości Jaxa nad takim D'Antonim Phil praktycznie co mecz grywa po kilkanaście minut co najmniej 5 rezerwowymi (czasami jeszcze dochodził do tego Ronny, który z jakiegoś powodu teraz nie gra :? ) a Suns zawęzili sobie już rotację do 8 graczy jakby to już były PO :lol: niektórzy myślą o tym żeby ogrywać jak największą liczbę graczy zimą i stopniową budować formę i przygotowywać drużynę na PO a inni myślą o wygrywaniu jak największej ilości meczów w grudniu :roll: Podoba mi się to w jaki sposób Phil ogrywał tych rezerwowych i mimo, że czasami się kwestionowało to, że ten czy tamten grywał za długo to ten czas czy nawet błędy albo porażki nie poszły na marne Jax szukał odpowidnich rotacji i eksperymentował i pomogło to tym graczom uwierzyć w siebie a im dalej w sezon tym większe będą z tego korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzis wielki mecz,nie widze innej opcji jak won lakersów mam nadzieje ze ławka bedzie grała tak jak w poprzednich 2 meczach,a radman bedzie sypał trójki :wink: jestem ciekawy jak kobe sobie poradzi w bezposrednim starciu z wadem :twisted: :?: :?: jestem dobrej mysli :)

 

Wesołych swiąt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie licze na wygrana, mam nadzieje na wielka mobilizacje sil #24 ;] podkoszowa walke w stylu ostatniego wygranego meczu z heat w wykonaniu bynuma i pomoc od osob ktore stac na rzucanie chociaz +10pkt

 

ale niemilosiernie wkurza mnie jedna rzecz, sa swieta czas kiedy kazdy wieczorem ma chwile by przysiasc i obejrzec mecz, jeden z nielicznyn jesli nie jedyny mecz nba w tak przystepnej godzinie, odwiedzam bary z dostepem do c+ z prosba o wlaczenie chociazby bez glosu i wiekszosci sa to odpowiedzi typu 'chyba nie da rady bo to... koszykowka', 'koszykowki raczej nie wlaczamy', skad ta dyskryminacja? nie powinno zalezec im wylacznie na zarobionych pieniadzach, ktore ja wraz z grupka ludzi u nich zostawimy? a czy do k* nedzy przypadkiem nie miala sie zaczac akcja naprawy sytuacji polskiego basketu?! :lol:

 

sory za offtopic troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.