Skocz do zawartości

Grudzien w Jezioranach


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

grudzien:) tak piekny miesiac snieg,mikolaj,prezenty,heat-lakers i sylwester:)

pozwole sobie na alozenie tematu o grudniu.

w listopadzie osiagnelismy bardzo pozytywny bilans. mniej wiecej takiego oczekiwalismy. mozna bylo wygrac 2 spotkania wiecej ale po to je przegalismy by cos wyniesc w nastepnym meczu i jak sie okazalo porazki z jazz czy bucks wyszly nam na dobre. jeden trening przeciwko strefie spowodowal ze zaraz inaczej chlopcy grali. kto dzis widzial ten wie.

co do naszej gry. najwiekszym zaskoczeniem ligi nie jestesmy(sa nimi z pewnoscia jazz i magic), wielu analitykow wciaz nie docenia naszej gry i w rankingach gdziestam jestesmy kolo 10 miejsca. troche to smutne ale z 2 strony stojac na tej pozycji jest co udowadniac a to naszym pasuje:)

 

grudzien nie bedzie tak latwy jak listopad. mamy kilka wyjazdow. najorzej zapowiada sie tydzien kiedy gramy 4 mecze z teamami texasu a pozniej dluga 10-dniowa sesja wyjazdowa:(

dla ulatwienia podaje juz polska godzine rozpoczecia meczu

 

Sat. Dec. 02 4:30 at Clippers

Mon. Dec. 04 4:30 Pacers

Wed. Dec. 06 4:30 Hornets

Fri. Dec. 08 4:30 Hawks

Sun. Dec. 10 3:30 Spurs

Tue. Dec. 12 2:30 at Rockets

Wed. Dec. 13 3:30 at Mavericks

Fri. Dec. 15 4:30 Rockets

Sun. Dec. 17 3:30 Wizards

Tue. Dec. 19 2:30 at Bulls

Wed. Dec. 20 2:00 at Timberwolves

Fri. Dec. 22 1:30 at Nets

Mon. Dec. 25 20:30 at Heat

Wed. Dec. 27 1:00 at Magic

Fri. Dec. 29 1:00 at Bobcats

Sun. Dec. 31 3:30 76ers

 

do 10 terminarz jest calkiem przyjemny. grajac tak jak dzis mozemy wygrac wszystkie te spotkania, ale znajac lakers w 1 polegniemy.

dalej 4 mecze z zespolami texasu gdzie obawiam sie ze wygramy tylko raz, moze 2.dalej juz jedziemy na wschod i tam tez nie bedzie wcale ciekawie.wizards,bulls,wolves,nets,magic to u siebie nie sa latwe zespoly.w swieta oczywiscie gramy z heat. tez bedzie bardzo ciezko ale licze ze w tej sesji wyjazdowej 6 spotkan osiagniemy te 3-3 minimum, moze 4-2 zle by nie wygladalo.

 

konczymy u siebie z sixers gdzie powinnismy ich pchnac.

 

podsumowywujac bilans minimum dla mnie to 9-7,10-6.taki bilans nie bylby zlym wynikiem przy tym kalendarzu.choc jesli osiagniemy 12-4, co jest wariantem optymistycznym nie bede tak calkiem smutny:D

 

plusem jest to ze zaczynamy miesiac na pelnej kv.wie, wszyscy sa juz zdrowi, wiemy co grac powinnismy a czego nie, mysle ze w listopadzie udalo sie dotrzec zespol i teraz bedzie z gorki.

kwame wrocil do 1 piatki i tutaj duzo bedzie od niego zalezalo. licze na to ze zacznie grac na poziomie 10-10 bo cholernie tego potrzebujemy. bynum w roli rezerwowego tez powinien dostac swoje minuty i pewnie w kilku meczach zablysnie wychodzac z lawki. farmara nie wpuszczalbym jeszcze do s5. gra bardzo dobrze ale niech wchodzi jako rezerwowy, bo wtedy ma szanse sie pokazac i wniesc sporo energii do gry.

 

minusem 9oprocz tego ze gramy duzo wyjazdow) tego miesiaca bedzie to ze suns i kings wrocili juz chyba do swojej dyspozycji i bedzie nam przy takim terminarzu ciezko utrzymac prowadzenie w pacific division, niemniej jesli nie wygramy tej dywizji skazemy sie na ciezkiego rywala w po i brak przewagi parkietu a tego bysmy nie chcieli.

 

ukoronowaniem grudnia bedzie mecz z heat. tradycyjnie juz od czasow odejscia shaqa. niestety w tym roku prawdopodobnie nie wystapi, niemniej szykuje sie swietny pojedynek wade-bryant, z wieloma podtekstami. milo byloby to wygrac.

 

do boju!! jutro juz zaczynamy pierwszym "wyjazdem". wypadaloby wykorzystac slabsza postawe clipps w ostatnich dniach i w tym sezonie odzyskac tron w LA wyygrywajac z nimi cala serie w sezonie.

 

GO LAKERS GO!!!

moje typy na wariant minmalistyczno-pesymistyczny(9-7)

clipps w

pacers w

hornets l

hawks w

spurs l

rockets l

mavs l

rockets w

wizards w

bulls l

wolves w

nets l

heat w

magic l

bobcats w

76ers w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno ciekawy miesiąc, w którym Lakers albo udowodnią, że są faktycznie silni niezależnie od tego gdzie graja albo po prostu tego nie zrobią :) najgroźniej oczywiście wygląda na teksańska masakra od 10 do 15 grudnia. Chociaż powiem szczerze, że jakoś bardziej obawiam się wtop z jakimis niżej notowanymi rywalami niż z tymi potencjalnie lepszymi. Co do Spurs mam dobre przeczucie mamy kogo rzucic na Duncana, Bowen się starzeje i zwycięstwo nie jest wykluczone jeśli tylko Parker nie zrobi nam niesamowitej jazdy. Podobnie specjalnie Rockets się nie obawiam T-Mac jest cieniem samego siebie Kwame i Bynum na zmianę powinni jakoś uprzykrzyć życie Yao a jeśli to się uda to wygrana z Rockets staje się zdecydowanie prostsza, najmniej ciekawie wygląda mecz b2b z Mavs z tych 4 meczy typuje bilans 3-1. Później Bulls, Wolves i wycieczka na wschód na szczęście bez meczy dzień pod dniu.

 

Nie będe typował dokładnie z kim W a z kim L bo nie zdziwią mnie wygrane ze Spurs czy Rockets i jakieś wtopy z Bobcats czy Wizards. Nie wiem czy to optymistyczny strzał czy realistyczny, ale typuję, że w nowy rok Lakers wejdą z Bilansem 21-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdziwią mnie wygrane ze Spurs czy Rockets

no dokladnie:) i nie wiadomo czy sie smiac czy plakac z tego powodu.

ale typuję, że w nowy rok Lakers wejdą z Bilansem 21-10.

czekalem na taki typ bo twoj typ to niemal wyrocznia:D nie bede mial nic przeciwko temu;) skoro trafiles wynik listopada to czemu grudnia mialbys nie trafic??:D zreszta nie bez powodu masz co masz pod nickiem.

 

tylko nie wiadomo czy taki bilans na poziomie 65% nawet do konca sezonu da nam zwyciestwo w pacific. owszem do konca sezonu jeszcze daleko ale aby wygrac dywizje i ustawic sie w po trzeba w tym momencie myslec o tym i robic wszystko by wygrac dywizje. najwazniejsze mecze przyjda ma marcu/kwietniu kiedy bedzimey czesciej grali z ekipami z pacific i one beda sie liczyc podwojnie niemniej trzeba pracowac nad tym by do tamtego momentu nie odrabiac strat tylko bronic swojej pozycji.

 

troche mnie martwi to ze nawet bobki w grupie tych zespolow, ktore mamy w grudniu potrafia sie spiac i wygrac nawet z niezla ekipa. duzo teamow pow 50% plus ekipy z ktore do tej pory nie maja coprawda 50%(bulls wiz wolves hawks nets )ale stac je na lepsza gre niz wskazuje na to ich bilans.

 

jest naprawde co udowadniac. i motyw przewodni tego miesiac to

UDOWODNIC TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zabawie w typowanie a la' badboys2 ;-)

 

Oczywiście pewien układ sił i forma zespołów może się zmienić w trakcje miesiąca, ale...

 

at Clippers W

Pacers W

Hornets W

Hawks L

Spurs W

Rockets L

Mavericks L

Rockets W

Wizards W

Bulls L

Timberwolves L

Nets L

at Heat W

at Magic W

at Bobcats W

76ers W

 

Zakładam małe zmiany w W - L, ale mój wariant realistyczny 10-6.. w sumie 20-11. Nie wiem dlaczego mielibyśmy przegrać z Hawks, ale jakoś dziwnie się boję tego, co było rok temu. to samo z Nets i Wolves. Z tymi drużynami mieliśmy fatalne spotkania, były one dla nas strasznie niewygodne, a do tego pewnie przy okazji Hawks działał czynnik demobilizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wygramy wszystkie mecze z druzynami teoretycznie od nas słabszymi to nasz bilans i wyrwiemy jakieś zwycięstwo z lepszymi (a tego jestem pewien) to będziemy mieć b. dobry bilans. Poza tym nie wiem dlaczego demonizujecie tak te mecze z Rockets? Oni są jak najbardziej do pokonania.

 

Lakersi są takim typem drużyny, która potrzebuje meczów żeby się rozkręcić. Tego czasu potzebuje też Radmanovic, który może być (i miał być) dla nas jednym z najważniejszych zawodników. Z resztą kiedy zobaczałem pozostałe elementy jego gry (ładne podania, znośna gra na deskach i obrona) to czekam tylko aż wyzdrowieje. W sezon wchodzą jeszcze Kwame i Kobe, którzy mają jeszcze wahania formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekalem na taki typ bo twoj typ to niemal wyrocznia:D nie bede mial nic przeciwko temu;) skoro trafiles wynik listopada to czemu grudnia mialbys nie trafic??:D zreszta nie bez powodu masz co masz pod nickiem.

hehe tak tylko zdaje się pierwszy raz trafiłem nasz bilans więc specjalnie bym sie nie spodziewał powtórki i obym pomylił sie nie doceniając Lakers a nie odwrotnie :)

 

tylko nie wiadomo czy taki bilans na poziomie 65% nawet do konca sezonu da nam zwyciestwo w pacific. owszem do konca sezonu jeszcze daleko ale aby wygrac dywizje i ustawic sie w po trzeba w tym momencie myslec o tym i robic wszystko by wygrac dywizje. najwazniejsze mecze przyjda ma marcu/kwietniu kiedy bedzimey czesciej grali z ekipami z pacific i one beda sie liczyc podwojnie niemniej trzeba pracowac nad tym by do tamtego momentu nie odrabiac strat tylko bronic swojej pozycji.

65% to chyba 54 zwycięstwa czyli tyle ile mieli rok temu Suns. Nie spodziewałbym się w całej konferencji a tym bardziej w naszej dywizji jakiś dużych ilości zwycięstw, którejś z drużyn i różnice powinny być niewielkie i każde zwycięstwo może tu się liczyć, ale tak czy inaczej przy takiej silnej i wyrównanej dywizji jaką mamy będę zaskoczony jeżeli jedna z drużyn wygra nawet 55 meczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś mamy meczyk z Clippers (nota bene GDZIEŚ na streamach dziś napewno będzie, co dla nas, śmiertelników nie posiadającyh przywilejów Vana jest ważne ;)), emocje gwarantowane.Jestem daleki od lekceważenia Clippersów a slaby start kompletnie mnie nie przekonuje o ich schyłku (podobnie było przy 0-4 Dallas).Licze na dobry mecz w obronie Kwame, Kobe'go będącego sobą, no i na Lamara, który ze swoją byłą drużyną zawsze ma problemy :? .Licze na pierwsze "zwycięstwo wyjazdowe" ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMJEY jakie problemy?to raczej clipps mieli z nim problemy:)

nikt nie zamierza ich lekcewarzyc. mecz bedzie ciezki oczywiscie. clipps przezywaja ostatnio regres formy(regres-mozna uzyc tego slowa w znaczeniu spadek formy??) bo od bilansu 6-2 wyszli na 6-7. pokonali grzzlies wiecmaja 7-7 ale to nie jest przeciwnik z ktorym wypada przegrywac jak narazie. clipps sa w dolku i nalezy to wykorzystac. kluczem bedzie oczywiscie gra naszych wysokich. jesli duo kwame-andrew zagrajana poziomie 15-15 do tego lamar dorzuci prawie swoje prawie TD a kobe dorzuci te 30pts to bede spokojny. inaczej moga byc problemy. dziwne sa mecze wyjazdowe w LA:)

tak czy siak. sprobuje wstac by chociaz w radiu dzis posluchac transmisji bo jestem poza domem i nie mam dostepu do dobego lacza.

 

beat la!!??:D heh raczej go lakers go!!!

zacznjmy dobrze grudzien!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMJEY jakie problemy?to raczej clipps mieli z nim problemy:)

nikt nie zamierza ich lekcewarzyc. mecz bedzie ciezki oczywiscie. clipps przezywaja ostatnio regres formy(regres-mozna uzyc tego slowa w znaczeniu spadek formy??) bo od bilansu 6-2 wyszli na 6-7. pokonali grzzlies wiecmaja 7-7 ale to nie jest przeciwnik z ktorym wypada przegrywac jak narazie. clipps sa w dolku i nalezy to wykorzystac. kluczem bedzie oczywiscie gra naszych wysokich. jesli duo kwame-andrew zagrajana poziomie 15-15 do tego lamar dorzuci prawie swoje prawie TD a kobe dorzuci te 30pts to bede spokojny. inaczej moga byc problemy. dziwne sa mecze wyjazdowe w LA:)

tak czy siak. sprobuje wstac by chociaz w radiu dzis posluchac transmisji bo jestem poza domem i nie mam dostepu do dobego lacza.

 

beat la!!??:D heh raczej go lakers go!!!

zacznjmy dobrze grudzien!!

Chodziło mi o to że Lamara zwykle przeciwko Clippersom gra słabsze mecze:

 

But Odom has averaged 15.5 points and 42.6% shooting in 11 games against the Clippers since leaving them after the 2002-03 season

 

Do przerwy prowadzimy i jest nieźle.Kwame nieźle siedzi na Brandzie, było to widać szczególnie w momencie kiedy szedł a Brand ogrywał Bynuma jak dziecko.

Co ciekawe Livingston dwukrotnie (!) zablokował Brytanta.Shaun to wg mnie niedoceniany obrońca, jest szybki, ma długie ręce, troszkę zalatuję Prince'em ;), z tego chłopaka będą ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zgodnie z oczekiwaniami:)

+12 z kobe na lawce!!!!!!

dobrze dzis graja nasizmienicyoby takdalej

radman 10pts, moglby juz tak dokonca sezonu.

ok juz tylko +7 zaraz wejdziekobe i uporzadkuje:)

golakers go!!

kwamecalkiem solidnie pod koszami.5pts7rb3bl3st

musi byc dobrze

 

edit:

jest dobrze:)

97-87.zgodnie z naszymi przewidywaniami. pokonujemy clipps.

lamar dzis mialproblmy z foultrouble na szczescie nie przeszkodzilo muto w osiagnieciu 18-8

kobe dorzucil swoje. nie wiem czy dobrzezagralismy w obronie czy clipps nie siedzialo.pewnie gdzies po srodku. owiem sie jak obejrze. dobrze ze to wygralismy. clipps spadaja ponzej 50%. zaraz przegra GSW z bucks i kolejny rywal z pacific dzis lapie porazke:) polegli rowniez kings. moze sie odegraja na suns za 2 dni?nie mialbym nic przeciwko:) pora spac. o 11 trzeba wstac na siatkarzy!!!!! ladna niedziela sie szykuje...... tez macie takie przeczucie???:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne zespołowe zwycięstwo :) ławka się fajnie pokazała jak bez Kobe i Lamara na początku czwartej kwarty powiększyli jeszcze przewagę. Kobe skuteczny chociaż nie jak z Jazz 8) te straty troche psują ogólne wrażenie, ale trudno. Lamar mimo, że co chwila słyszał dziwne gwizdki i wyleciał za faule również bardzo dobry mecz, Radman chyba najlepsze spotkanie w sezonie trafiając kiedy tego potrzebowaliśmy. Kwame świetna defensywna robota nie tylko na Brandzie, ale w obronie zespołowej bardzo aktywny stąd po trzy bloki i przechwyty a Brand w sumie miał 6-14 z gry z czego 2-2 kiedy Kwame siedział i jeden rzut trafił jakoś w ostatnich sekundach kiedy Lakers juz odsuwali się Clippersom z drogi także świetna defensywna robota w wykonaniu Kwame, Smush skuteczny w ataku po prostu trudno jednego gracza dziś specjalnie wyróżniać bo cały zespół zapracował na ta wygraną.

 

To powinno uciszyć juz te głosy jak to Clippers są niby najlepszą drużyną w LA, nie dość, że w tabeli jesteśmy wyżej to jeszcze dwa razy im skopaliśmy tyłki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy "W" odniesione, przynajmniej dla mnie w troche niecodziennych okolicznościach, ponieważ zapewnili je nam rezerwowi.Kiedy w IV kwarcie Lamar (kapitalnie zresztą grający w tym krotkim czasie który spędził na parkiecie) schodził przy minimalnej przewadze robiło się niebezpiecznie, tymczasem nasi rezerwowi przeprowadzili szarżę która doprowadziła nas do zwycięstwa :).Oprocz wyżej wspomnianego Odoma warto odnotować zaskakująco dobre wstępy Radmanovica i Smusha (jak wszechstronnie).Kwame zagrał w miarę solidnię...zbierał i grał dobrą defensywe, czyli w zasadzie to, czego od niego oczekujemy.Kobe jechal przez cały mecz na świetnej skuteczności, później trochę ostygł, ale zdobył najważniejsze punkty akcją 2+1 w końcówce.

Żeby było jeszcze milej, nasi rywale z dywizji, GSW i Sac przegrali swoje mecze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla LAL, utrzymaliśmy niezłą grę po meczu z Jazz, więc wygrana z Clippers cieszy jeszcze bardziej.

Przegrali nasi rywale z dywizji, jeszcze przydałaby sie porażka Suns :D

Ładny mecz Kobe'go, którego forma wydaje się być ustabilizowana. W ogóle ten mecz jest jakims takim zjawiskiem równowagi. Nareszcie wszyscy zagrali tak jak tego oczekiwaliśmy (może poza Waltonem).

 

Teraz gramy kilka meczów u siebie, trzeba przedłużyć passe. Te trzy następe mecze z: IND, NOK, ATL można jak najbardziej wygrać i na to liczę bo później może być ciężko.

 

Go Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze wygraliśmy ten mecz :D

bo mecze o L.A są jedne z wazniejszymi ;d

Widac ze Lakers są mocni i maja stabilną forme

 

Ciezko mi cos powiedziec bo nie widzialem meczu ale widac dobry mecz Radmana dwie trojki na 3 :) to jest to co moglby w kazdym meczu robic ;D

dobra zespolowa gra wszystko sie rozlozylo na kazdego gracza zdobywanie punktow zbiorki (w ktorych nawet przegralismy) i asysty czego mozna chciec wiecej , no kwame jedynie moglby wolne pocwiczyc :)

teraz meczy z indianą , powinnismy wygrac.

Go LAkers !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz bez jakiejś specjalnej historii, wygralismy i to się liczy, cały zespól zagrał równo, Kobe po poprzednim świetnym meczu dziś duzo słabiej i w skuteczności i jeśli chodzi o straty bo 7 to zdecydowanie za dużo. Tak czy inaczej mamy 11 zwycięstwo, gramy coraz lepiej a nawet jak ta gra nie jest taka jakbysmy chcieli to wygrywamy i to jest bardzo optymistyczne. Martwiąca jest natomiast ostatnio duzo słabsza gra Bynum'a, dzis grał do tego bardzo krótko, ale nawet jak wchodzi to nie zbyt dobrze się spisuje, a Kwame robi swoje, może nie szaleje w ataku, ale w obronie jak najbardziej spełnia swoje zadania a i na deskach dobrze sobie radzi.

 

Musimy teraz wykorzystać w 100% to że narazie mamy dobry terminarz i powinniśmy teraz wygrywac jak najwiecej, bo później może nie być tak łatwo, dlatego następne 3 mecze to są potencjalne wygrane i mam nadzieje że plan wykonamy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ze wszystkich meczów jakie nas czekają w tym miesiącu najbardziej interesuje mnie to jak za tydzień zagramy ze Spurs. To w jaki sposób zaprezentujemy się przeciwko tej drużynie będzie dla mnie miało większe znaczenie niż mecze z jakimkolwiek innym rywalem. Ta drużyna za sprawą Bowena i świetnego defensywnego systemowi najczęściej sprawiała Bryantowi problemy, rok temu zagrał przeciwko nim dobre jedno spotkanie, które i tak przegraliśmy gdzie miał skuteczność 17-32 pozostałe trzy mecze to tragiczna wręcz skuteczność: 11-29, 9-26, 9-33. Jeden mecz jaki z nimi wygraliśmy to był dla nich back2back co wiadomo jak im wychodzi. Teraz w niedzielę i my i oni mamy przerwę przed tymi spotkaniami. Ważne jest oczywiście wygrywanie innych spotkań, ale w tym wypadku interesuje mnie to w jaki sposób będziemy sobie radzili przeciwko tej drużynie po jednej i drugiej stronie parkietu bo droga do finału na zachodzie niezależnie od tego jakie bilanse w sezonie będą mieli Mavs czy Suns wiedzie właśnie przez Spurs ponieważ oni w odróżnieniu od tamtych drużyn mieli do tej pory środki na powstrzymywanie nas i ograniczenie Bryanta czy naszych graczy podkoszowych, zobaczymy tak czy inaczej to jedno spotkanie i sposób w jakim zagramy w nim ma w tym miesiącu największe znaczenie i może nam wiele powiedzieć mimo, że to dopiero grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van nie moge sie z toba nie zgodzic:) od odejscia shaqa nie mamy patentu na spurs. mecze z nimi byly i beda zawsze mnie emocjonowaly. w tym roku spodziewalem sie ze bedziemy nareszcie walczyc z nimi jak rowny z rownym, poniewaz sas stracili troche pod koszem. niestety okazuje sie ze td gra lepiej a i nowi nie graja wcale tak zle. zblizylismy sie do nich ale chyba to jeszcze za malo. choc zobaczymy jak beda w meczu z nimi grali kwame i bynum. mam tylko nadzieje ze odom nie bedzie meczyl sie z duncanem w obronie bo mecz z clipps pokazal ze odom grajacy twardo przeciwko wiekszym zawodnikom moze zlapac faule co pozniej moze sie odbic meczu.jednak o spotkaniu z nimi jeszcze przyjdzie nam pisac:)

 

dzis mecz z pacers. w naszym obozie wszystko w jak najlepszym porzadku:)

pacers koncza dzis serie 6 spotkan wyjazdowych. tamten tydzien mieli dosc ciezki, bo rozgrywali w coagu 7 dni az 5 spotkan!! w tym az 2 razy b2b!! o ile starczylo im sil w polowie tygodnia o tyle juz w weekend poleli 2 krotnie w seattle i denver. mieli dzine przerwy niemniej sesja wyjazdowa dala im w kosc. nie maja najlepszego bilansu (9-9) a z tego co widzialem w meczu z raptors sa jak najbardziej do ogrania. nie dac rozwinac skrzydel o'nealowi i harringtonowi, ktorzy razem maja 35ppg i 15rpg. na pewno latwiej bedzie grac odomowi z harringtonem, ktory czesciej wychodzi na obwod wiec nie bedzie musial meczyc sie gra pod koszem i ciaglym przepychaniem sie.

 

powinnismy to wygrac. tymbardziej ze kobe jest w gazie. notuje w kilku ostatnich spotkaniach 36ppg. wystarczy 30 plus wsparcie lamara i reszty i powinno byc ok.

 

zastanawia mnie czy dzis znow radmanovic zagra tak jak z clipps:) naprawde w jego grze nie widzialem duzej roznicy poza tym ze z clipps mu wpadlo:) drzemia w nim duze poklady talentu, i gdyby w koncu zaczal co noc dostarczac te 10ppg z rezerwy to ulatwoiloby to gre reszcie zespolu!!

 

GO LAKERS GO!!

prove it part 2:D[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we want tacos:D

no i jest 12-5:)

mecz praktycznie bez historii. bardzo ladny w wykonaniu lakers. jedyny minus to to ze kobe podkrecil sobie kostke na poczzatku 2 polowy. od tego momentu juz nie wszedl na boisko ale nie bylo to potrzebne bo lakers w 3 kwarcie utrzymywali 20 punktowe prowadzenie!! udalo sie powstrzymac harringtona z o'nealem. szczegolnie al sobie nie pogral.

 

pocztek 4 kwarty mielismy bardzo slaby. rzucilismy przez 6-7minut 2 punkty i zrobilo sie przez chwile goraco ale zagrania kwame'a i farmara spowodowaly ze kobe nie musial sie fatygowac.

 

z wypowiedzi pomeczowej farmara wynika ze z kostka kobe'go nic poaznego sie nie stalo. cieszy gra kwame'a w ataku, kolejne DD odoma i 30pts lawki. rzucalismy znow na swietnej skutecznosci +50%

martwi troche ilosc przewinien i strat ale zwyciezcow sie nie sadzi:)w tym wszystkim gdzies mi uszlo 10-7-6 waltona:D

liczylem na wiecej ze strony radmana..... ale on jeszcze swoje pokaze.

 

porazki kings i warriors. lepiej byc nie moglo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ładny mecz Lakersów, zaczynamy już zauważać pewną ciąglość w ich poczynaniach i to bardzo cieszy.

 

Mam nadzieję, że z Kobe'm nic poważnego się nies tało, z resztą wszytko na to wskazuje.

 

Dla mnie na box scre'e najbardziej rzuca się w oczy 17 pkt (8/12 FG) Kwame'ego. Odom dzisiaj 15/13 i Kobe 21 pkt. w ok. 20 minut.

 

Teraz dwa kolejne mecze, w których mam nadzieję na kolejne pewne wygrane. Dobrze by było pojechać na podbój Texasu z bilansem 14-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widowisko dzisiaj trochę psuli sędziowie z Bavettą na czele i nawet nie w sensie faworyzowania jednych czy drugich po prostu odgwizdując masę fauli i to często w sytuacjach kiedy wcale nie trzeba było tego zrobić. Kontuzja Bryanta nie wyglądała za dobrze, ale po jego zachowaniu jak wrócił na ławkę mozna sądzić, że nie jest jednak tak źle chociaż kto wie czy nie będzie musiał odpocząc kilka dni, lepiej teraz jak mamy Hornets i Hawks niz żeby później były problemy.

 

Kwame fajnie jechał z JO 8) gdyby zebry nie gwizdały mu tylu fauli i grałby dłużej spokojnie z 10 punktów więcej mógł mieć, w obronie też dobrze O'Neal trafiał chyba głównie te swoje jumperki spoza pomalowanego co spod kosza chciał to miał problem no i dwa faule w ataku jak próbował mijać Kwame fajnie na nim wymusił :) Lamar też dobrze, ale też miał sporo fauli, Farmar naprawdę daje fajne zmiany aktywny w defensywie i skuteczny w ataku.

 

Teraz Hornets, którzy ostatnio maja spore problemy z kontuzjami West nie grał i cos czego absolutnie nie można było się spodziewać kontuzjowani są również Stojakovic i Jackson :roll: nie powinno się mówić o łatwych meczach, ale to spotkanie z Bryantem czy bez niego Lakers po prostu muszą wygrać bo w tych okolicznościach byłoby naprawdę głupio nie wykorzystać osłabienia rywali.

taka ciekawostka statystyczna:

What Laker has the best +/- number this season? When you ask what player is most often on the court when the Lakers are doing well, the standard answer is Kobe. But so far the guy leading the way this season is Kwame Brown — the Lakers are +11.7 (per 48 minutes) when he is on the court (Kobe is +0.2 per 48 ). Kwame’s impact is largely on the defensive end – the Lakers give up 100.9 points per 100 opponent possessions when he is on the floor, which jumps to 108.3 when he is sitting.

 

Or, look at tit this way, the regular starting four with Bynum at center have outscored their opposing five 53.8% of the time they have been on the floor. Sub Kwame in for Bynum, and that jumps to 71.4%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.