Skocz do zawartości

Grudzien w Jezioranach


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumie , że Wade jest szybki i wogóle , ale Kobe NIC nie pokazał w defens'ie.

problem polega na tym, że bez twardej fizycznej defensywy nie masz szans na granie skutecznie przeciwko komuś tak szybkiemu jak on a taka defensywa jest w stosunku do niego zabroniona. Nie tylko przy penetracjach, ale jakikolwiek kontakt z nim dalej od kosza oznacza faul więc zagranie skutecznie przeciwko niemu w defensywie indywidualnej jest po prostu niemożliwe musi być dobra współpraca z wysokimi, którzy cię ubezpieczają z tyłu, ale tu znowu pojawia się inny problem bo on się wpieprza w nich i idzie rzucać dwa wolne :?

jeszcze jest chyba jedynym zawodnikiem w lidze, który na udach gra z ochraniaczami jakby grał w NFL, cały niech się poobwija to przy kolejnych upadkach sobie krzywdy na pewno nie zrobi :?

 

i jeszcze jedno...zauważyliście, że każde manewr z piłką zaczyna na pograniczu kroków? Wszystkie obroty itp. po prostu balet. Ok, koniec bo rozpętam burzę Smile

strasznie fajnie brzmią te opowieści o większej częstotliwości odgwizdywania noszonych i kroków w tym sezonie a potem wystarczy włączyć mecz Heat żeby zobaczyć, że nie dotyczą one wszystkich :lol:

dodatkowo te jego próby wymuszenia przewinienia przy każdej akcji, teatralne gesty i upadki kiedy tylko obrońca jakiś jest w pobliżu, za bardzo mnie już męczy oglądanie tego dlatego lepiej go po prostu nie oglądać i się nie denerwować szkoda sobie psuć humor z jego powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś w tym jest że Wade'owi gwiżdżą jak chcą ale myślę że trzeba się skupić bardziej na swojej grze a nie szukać przyczyn porażki w sędziowaniu " na Wade'a" , ponieważ mecz był do wygrania bez żadnego problemu

 

Troszkę jestem wkurzony bo liczyłem że wygramy w końcu ten świąteczny mecz no ale jak widać nasi zawodnicy myślami byli jeszcze przy wigilijnym stole :/

 

nie będę się tu powtarzał wiadomo kto zagrał w miarę a kto nie.

 

Myślę że trzeba o tej przegranej jak najszybciej zapomnieć i teraz do końca roku wygrać ostatnie 3 mecze, innej opcji nie widzę bo Orlando (tutaj myślę że będzie najtrudniej), charlotte i philadelphia i to zespoły jak najbardziej do ogrania i fajnie by było zakończyć ten rok ładnym 3-0

 

to tyle, Wesołych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz trzeba sobie to powiedzieć, żałosny w naszym wykonaniu, bylismy dużo słabsi od Heat i zasłużenie przegraliśmy, przede wszystkim Kobe zawiódł, zagrał bardzo słabo. On podobno przechodził grypę ostatnio i dlatego nie gra tak jak umie, do tego na poczatku meczu Kobe wbił się dwa razy w pomalowane, ale gwizdek oczywiście milczy, to samo robi Wade i ma dwa rzuty osobiste. No i potem było juz takich sytyuacji duzo, raz piłka trafiła w nogę Doleaca, gwizdek milczy, a Heat wyprowadzają kontrę. :? Ogólnie prawie każde wejście Wade'a to był faul i osobiste, natomiast Kobe nawet kiedy próbował penetrować fauli mu nie odgwizdywano.

Szkoda że przegraliśmy w takim stylu, ale tak jak napisał kore, Heat potraktowali ten mecz super poważnie i ambicjonalnie i to było iwdać, my gralismy słabo i chyba tak nie zależało nam na wygranej.

Cały nasz zespól zagrał słabo, oprócz Ronny'ego, po raz kolejny dostaje szansę i po raz kolejny ją wykorzystuje, nie rozumiem dlaczego Phil tak rzadko nim gra, Turiaf ma niesamowitą radość z gry i pokazuje to za każdym razem gdy jest na parkiecie i według mnie powinien grac dużo iwęcej niż gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo te jego próby wymuszenia przewinienia przy każdej akcji, teatralne gesty i upadki kiedy tylko obrońca jakiś jest w pobliżu, za bardzo mnie już męczy oglądanie tego dlatego lepiej go po prostu nie oglądać i się nie denerwować szkoda sobie psuć humor z jego powodu

Ja tak tylko czekam, az ktos sie wkurzy na niego i tak mu przypie**oli ze naprawde nie bedzie mogl wstac i odechce mu sie tego żałosnego padania i polerowania parkietu, a rownowaga srodowisku zostanie przywrocona.

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze co do meczu, strasznie mnie denerwowała jeszcze jedna rzecz poza upadkami Wade'a(raz sam się przewrócił, faulu mu nie zagwizdali, to mało się nie popłakał a na parkiecie leżał ze 2 minuty :lol: ). Mianowicie strasznie irytujący był styl gry Heat, a raczejk to, że nic nie robiliśmy aby ich powstzrymać, a prawie cały czas grali to samo, czyli Wade dostawał piłkę na przeciwko kosza, mijał Kobe'ego po zasłonie, i albo wchodził pod kosz albo odgrywał do kogoś na skrzydło. Taka zagrywka powtarzała się bez końca a mimo to my nie potrafiliśmy nic z tym zrobić, strasznie irytujące to było, bo heat własnie po takich akcjach zdobywali większośc punktów. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie strasznie irytujący był styl gry Heat, a raczejk to, że nic nie robiliśmy aby ich powstzrymać, a prawie cały czas grali to samo, czyli Wade dostawał piłkę na przeciwko kosza, mijał Kobe'ego po zasłonie, i albo wchodził pod kosz albo odgrywał do kogoś na skrzydło. Taka zagrywka powtarzała się bez końca a mimo to my nie potrafiliśmy nic z tym zrobić, strasznie irytujące to było, bo heat własnie po takich akcjach zdobywali większośc punktów. :?

Irytujący, nie irytujący ale niestety skuteczny :? Nie ma ich winić za to że grali w ten sposób skoro nie mieliśmy odpowiedzi...

 

A typical Heat possession: Bryant, who was guarding Wade, gets picked off by a screen, Wade blows into open space and scores easily, perhaps needing to fake a Lakers big man out of the way, perhaps not.

 

Zauważyli to wszyscy :)..aha jeszcze odnośnie kroków..

 

Jackson was in critique mode in other areas before the game, picking at one of Dwyane Wade's signature moves.

 

"He travels on that spin move," Jackson said. "He picks up that pivot foot … everybody knows it. Dwyane Wade can cover so much ground when he makes that move. As you know, he can go 20 feet with that spin move and get to the basket."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem napisać, ale te kroki przy piwotach Wade'a mnie dobijały. Nie wiem dlaczego, ale takich błędów sędziowie nie widzą. Ogladalem mecz i w calym meczu odgwizdano ze 3 razy błąd kroków, a jakby się uparł do dopatrzyłby sie tych kroków ze 20 razy.

 

Styl gry Miami nie był irytujący, irytujące było to, że oni zagrali to w 40% akcji, a my nie potrafiliśmy tego w jakis sposób zniwelować...

 

LAL = WADE HATERS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 95% nigdzie.

Na NBA.com jest informacja, że mecz będzie na NBA TV czyli np. TVU Player, więc chyba nie powinno byc problemu z obejrzeniem tego meczu, jeśli się mylę, poprawcie mnie. :)

Hmm dziwna sprawa, faktycznie teraz jest takie info, ale dziś miał być mecz Cavsów z Hawks, ktory jest o tej samej porze..chyba niestety to zwykla pomyłka :?

 

EDIT. Właśnie obejrzalem NBA TV Daily i tam też powiedzieli że dzisiejszy mecz Lakersów będzie...pozostaje nam się tylko cieszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorwalem sie nareszcie do kompa. jako iz do nowego roku zadko bede mial okazje to napisze jeszcze cos apropos meczu z heat.

 

od gry wade'a musimy sie odczepic. nie od dzis tak gra i nie od dzis tak mu gwizdza. zagralismy slabo w obronie i juz. nie po raz pierwszy 1 gosc rzuca nam mase punktow(redd,arenas,allen,carter,teraz wade) i to jest problem, bo w kazdym przypadku prowadzilo to do naszej porazki. sa ta z reguly gracze SG. duzo w tym winy kb ale ejzcze wiecej jaxa ze nie broni evansem czesciej. przeciez to jest zarabisty GUARD!!!!!

 

co do meczu. poczatek ustawil wszystko. po 8 minutach bynum z brownem mieli po 2 faule. a turiaf juz zdazyl zlapac jedno. tu byl problem. z brownem mielismy szanse to spotkanie ugrac. ZO pokazal wielka klase i w pojedynke wygral z naszymi 3 centrami. troche mam zal do sedziow o to jak gwizdali faule centrom przy ich grze. brown momentami gral naprawde niezle w obronie. fajnie zapakowal nad ZO(swoja droga czemu tu nie bylo faulu?!), tylko brak doswiadczenia spowodowal, ze przy taiej samej silowej grze, ZO gral dalej a brown siedzial. jesli to poprawi to naprawde beda z niego ludzie. malo jest gosci majacych tyle sily pod koszem w dzisiejszej nba. razem z bynumem za kilka lat moga byc zajedwabistym COMBO.

 

kobe wyraznie przeszedl obok meczu. nie wiem na ile top sprawa tej grypy a na ile dal sie zdominowac wade'owi. reszta teamu tez srednio. byla nawet iskierka nadziei gdy doslzismy ich na 6 w 4 kwarcie bodajze(czy bylka to 3?) ale badzmy szczerzy heat bardziej zasluzyli w przekroju calego meczu na W.

 

teraz tez silne orlando. nie mam szansy sledzic meczu live ale bede spal w jerseyu kobego i tshircie lakersow. do tej pory przynosilo to szczescie jak nie ogladalem live.

 

mecze z bobcats i sixers tez wypadaloby wygrac. jesli tak sie stanie to naprawde bedzie pozytywnie. ale jeszcze kilka dni z ocena grudnia trzeba poczekac.....

 

GO LAKERS GO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D

 

tylko mam male pytanie::

 

u mnei na tvu nie pojawia sie NBA TV jak teraz moge to odtworzyc??

 

macie jakiś link z infem o transmitowaniu przez nbatv tego meczu?

Jeśli chodzi o potwierdzenie..wjedz na NBA.com i zobacz na prostokącik "what to watch" pod wynikami :)

 

tvu://10065/ - NBA TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, też mnie to dziwiło, ale wejdz na nba.com i zobacz jak jest teraz.Dzisiejsze nba dialy także infomuje nas ze będzie LA-Orlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info potwierdzone 8) tylko ten link tvu://10065/ za cholere mi nie trybi. Otwiera się TVU i jest czarny obraz, nastepnie laduje sie i po 2 min zawsze jest Stopped blagam POMOCY musze obczaic ten mecz!! :(

Jeżeli masz najnowszą wersję TVU Playera to to ci nie pójdzie. Musisz mieć starszą wersję i to w dodatku betę - bodajże 2.2.1 - przynajmniej ja tak mam i wszystko u mnie działa :)

 

Co do tego meczu - chyba jednak Cavs-Hawks. Zobaczcie co piszą na forach obydwóch klubów :

 

http://www.realgm.com/boards/viewtopic.php?topic=605403

http://www.realgm.com/boards/viewtopic.php?topic=605260

 

Zwróćcie uwagę na tytuły tematów :) Oni zazwyczaj z tym się nie mylą, a na głównej stronce oficjalnej prawdopoodbnie jest błąd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie włączyłem nbatv i na dole jest napisane że live jest lakers-orlando :D

 

zobaczcie sobie sami

 

yeeee :D:D:D

 

według mnie jest także szansa że mecz będzie na o-tsn2 ponieważ na pewnej ;P stronce ze streamami jest info o meczu cleveland-atlanta i przypis do niego że jest na nbatv i otsn2 ale skoro zmienia się mecz to być może na otsn2 będzie go można zobaczyc. zawsze można spróbować

 

tvu://20324

 

info potwierdzone 8) tylko ten link tvu://10065/ za cholere mi nie trybi. Otwiera się TVU i jest czarny obraz, nastepnie laduje sie i po 2 min zawsze jest Stopped blagam POMOCY musze obczaic ten mecz!! :(

KB24 działa na tej wersji:

http://www.sendspace.com/file/yrzi8c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.