Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

vasquie!!!

Po dlugich poszukiwaniach znalazlem Ci partnera do politycznej gadki:
 

https://www.youtube.com/watch?v=lHnwECMyzcw

Ten sam sposob argumentacji, podobna forma wypowiedzi. Kolo jest chyba troche lepiej wyksztalcony od Ciebie i ma wieksza kulture osobista, ale wierze ze jak sie zepniesz to dasz rade!

Enjoy.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pan premier sp... ze szczytu unijnego. Ojczyzna wezwała, a ściślej wigilijny opłatek w ciepłym gronie ciepłych

kolegów z ciepłego PISu.

 

jak pan premier tak się będzie popisywał, to ta posadka w jakimś banku swiatowym, na którą chyba liczy po premierostwie

[bo tak za bezdurno dobrze płatnego stołka by nie zostawiał], odpłynie w siną dal.

 

 

ciekawe, czy zdązył wyjaśnić prezydentowi Francji, że oni mają sądy pełne zdrajców, a w Polsce PIS własnie zaczał ich

szczyszczać ?

 

 

"krok dalej w skali dewastacji prawa niż za poprzedniej władzy"

 

 

nikt nawet nie wie, kto za poprzedniej władzy był ministrem sprawiedliwości, tak było nadewastowane.

 

 

"nikt nie dostal mandatu za Walesa"

 

 

ukarany mandatem mówił o tym w telewizji i potwierdzali to inni świadkowie. 

 

 

"mandaty za blokowanie legalnej manifestacji"

 

demokratyczna opozycja to ludzie honorowi : wiedzą, ze występują wbrew prawu, złemu

prawu, ale obowiązującemu, więc gotowi są te mandaty płacić.

 

ja mówię o nękaniu ich, zastraszaniu i nieustannym ciąganiu po komisariatach. 

 

 

"latem nie, bo..."

 

skucha. latem próbowali, ale protesty były tak liczne, ze cały świat je pokazywal, aż Adriana musieli wyciągnąc, zeby

taktycznie zawetował.

 

dogrywkę ustalili w terminie bardziej sprzyjającym.

 

 

"terrorysci'

 

terror polega na zabijaniu niewinnych ludzi, by zastraszyć społeczeństwo i w ten sposób wpłynąc na decyzje rządu

w danym kraju.

 

terror państwowy też zabija, ale w wersji lajt może prześladować za pomocą policji lub cenzury, po to by zdławić opozycję

polityczną.

 

rzucanie jajem w prezydenta, który łamie konstytucję albo patronuje jej łamaniu, to akt szlachetności obywatelskiej.

 

porównanie go do terroru jest dowodem niezrozumienia pojęć.

 

 

"skala przesladowan niesamowita"

 

nie mówiłem o opozycji politycznej, ale o społeczeństwie obywatelskim.

dopóki PIS ma wysokie poparcie w sondażach, kasa na rozdawnictwo jeszcze jest, a w Parlamencie wciąz decyduje

goła siła - dopoty nie musi polityków PO prześladować, przeciwnie : mają taką przewagę moze ją ignorowac, utrzymując

w charakterze pożytecznej marionetki - o, proszę, nasi przeciwnicy polityczni są bezpieczni i nikt im nie robi krzywdy.

 

ale jak jest sprawa o wieszanie na szubienicy zdjęć posłów PO - nie ma reakcji rządu.

 

opozycja polityczna zacznie być prześladowana , kiedy PIS będzie mieć pod górkę, jak się kasa skończy, sondaże spadną, a

suweren zacznie się odwracać.

 

 

zabawne, ze POlska jest o męską decyzję Gowina i jego ludzi o opuszczeniu tego k..dołka i powrót Tuska do krajowej

polityki od wywalenia tego PISowskiego szkodnika na śmietnik historii :] jesli to, co obserwujemy, jest groteską, to rządy

PIS są częścią tragiczną, a te dwa banalne środki zaradcze, które nadal nie są wdrażane w życie - komiczną.

 

 

"zero merytorycznej dyskusji, potrafisz tylko wylewac zale"

 

 

skoro wiesz, jakie kanały telewizyjne oglądam i co tam się mówi o PISowskich rządach, to znaczy ze stronę merytoryczną znasz

tak samo dobrze jak ja. no chyba, ze nie znasz, ale to by znaczyło, że krytykujesz mnie za oglądanie kanałów telewizyjnych, których

zawartości nie znasz, skutkiem czego twoja krytyka jest pozbawiona sensu i treści.

 

 

owszem, wylewam żale i jestem fanatycznym wrogiem PIS, bo gulasz bolszewizmu i patridiotyzmu symbolicznego z wkładka

faszystowską działa na mnie jak 500 plus na impotenta.

 

 

"TVN dostal kare z konkretnego paragrafu"

 

 

dostał za pokazywanie obrazów z protestu opozycji.

nie ma takiego paragrafu.

 

 

 

"ludzie z bialo-czerwonymi flagami nazywani faszystami"

 

 

nie za flagi nazwano ich faszystami, ale za to że dumnie kroczyli za hasłami faszystowskimi.

 

moja rada dla wszystkich uczciwych Polaków : w dzień święta narodowego wywieście flagę w oknie albo

na werandzie, a zamiast maszerować w podejrzanym towarzystwie - zafundujcie sobie wizyte w teatrze,

kinie, operze, muzeum etc.

 

w ten sposób godnie uczcicie datę i nikt was faszystami nie nazwie. 

 

 

"za poprzedniej władzy..."

 

3 albo 4 raz usprawiedliwasz chuligaństwo obecnej władzy zachowaniami poprzedniej. uprawiasz oczywisty nonsens.

 

 

"równie zarliwie plujesz na tych, ktorzy wybudowali najdrozsze... ?"

 

 

PO i SLD to byli nienachalni molestanci seksualni, którzy podpici szli za dziewczynę i próbowali jej odpiąc stanik.

dostali po pysku, zatoczyli się i usnęli w krzakach.

 

PIS to nie jest pijany molestator, to trzeźwy jak gwizdek gwałciciel ze szczegolnym okrucieństwem.

 

zatem, molestatorów pijaczków można wezwac, pogrozić palcem i puścic do domu z nadzieją, ze przemyślą

i się poprawią.

 

gwałciciela się łapie, spuszcza łomot, ładuje do celi i nie wypuszcza. 

 

 

 

"komuna mowisz, gdzie te trupy"

 

a to ty aż trupów potrzebujesz ? 

 

 

może być sp. pani Blida , za poprzedniej kadencji PISowskich łotrów ? Mozę być parę osób, którym w ramach odpowiedzialności zbiorowej odebrano uczciwie uzyskane świadczenia emerytalne ustawą dezubekizacyjną i popełnili samobójstwo ? mozę być sp PIotr Szczęsny, którego PIS afektował do odebrania sobie życia ?

 

ilu jeszcze zwłok ci trzeba, żebys zobaczył, iż komuna PISowska polega na podporządkowaniu demokratycznych procedur i instytucji

woli Partii i na tym polega właśnie bolszewizm polityczny ?

 

 

"senatorowie PO opuszczaja klub"

 

zobaczyli 50 % w sondażach dla PIS, 17 % dla PO, skalkulowali więc, ze następną wyżerkę za państwowe pieniądze mogą

mieć tylko z poręczenia PISowskiego.

 

 

a PIS im ją da, bo neofitów kocha bardziej od własnych aparatczyków, gdyż są oni dowodem na jego dominację polityczną.

zaiste, większa radośc w niebie  z jednego nawróconego grzesznika niż stu swietych.

 

 

"Polska jak Szwajcaria i Norwegia"

 

 

świetny plan.

 

Szwajcaria i Norwegia mają po 6-7 mln ludzi, czyli akurat tyle ile wyborców PIS w Polsce.

 

szwajcarskie banki już są, w postaci bankrutujących i okradających państwo SKOKów, a potencjał

ropy i gazu dorównujący norweskiemu zwiększy się zaraz po tym jak obywatele tego raju zaczną

cierpieć na zapalenie uszu od propagandy i sensacje żołądkowe od nieświeżej grochówki serwowanej

zamiast wypłat i emerytur z upadłego budżetu.

 

 

powodzenia.

 

będę wam przysyłał wesołe pocztówki.

 

 

"znalazlem ci partnera do politycznej gadki"

 

w istocie, mądrzejszy jest od ciebie. 

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nikt nawet nie wie, kto za poprzedniej władzy był ministrem sprawiedliwości, tak było nadewastowane.

 

Nie, po prostu ty tego nie wiesz.

 

 

 

"nikt nie dostal mandatu za Walesa"

 

 

ukarany mandatem mówił o tym w telewizji i potwierdzali to inni świadkowie. 

 

Ukarany mandatem krzyczał Lech Wałęsa podczas popełniania przestępstwa. Mandat dostał za przestępstwo, a nie za to co krzyczał. 

 

 

 

"terrorysci'

 

terror polega na zabijaniu niewinnych ludzi, by zastraszyć społeczeństwo i w ten sposób wpłynąc na decyzje rządu

w danym kraju.

 

terror państwowy też zabija, ale w wersji lajt może prześladować za pomocą policji lub cenzury, po to by zdławić opozycję

polityczną.

 

rzucanie jajem w prezydenta, który łamie konstytucję albo patronuje jej łamaniu, to akt szlachetności obywatelskiej.

 

porównanie go do terroru jest dowodem niezrozumienia pojęć.

 

Zacytuję definicję: "użycie siły lub przemocy fizycznej przeciwko osobom lub własności z pogwałceniem prawa mająca na celu wymuszenie na państwie ustępstw w drodze do określonych celów".

 

Czy rzucanie przedmiotami w samochody polityków, aby wycofali się z procedowanych ustaw lub podpalenie biura poselskiego w tym samym celu to co? Działania tych buraków spod sejmu to czysty terror.

 

 

 

"komuna mowisz, gdzie te trupy"

 

a to ty aż trupów potrzebujesz ? 

 

 

może być sp. pani Blida , za poprzedniej kadencji PISowskich łotrów ? Mozę być parę osób, którym w ramach odpowiedzialności zbiorowej odebrano uczciwie uzyskane świadczenia emerytalne ustawą dezubekizacyjną i popełnili samobójstwo ? mozę być sp PIotr Szczęsny, którego PIS afektował do odebrania sobie życia ?

 

ilu jeszcze zwłok ci trzeba, żebys zobaczył, iż komuna PISowska polega na podporządkowaniu demokratycznych procedur i instytucji

woli Partii i na tym polega właśnie bolszewizm polityczny ?

 

Czyli dowodem prześladowań PIS jest samobójstwo sprzed ponad dekady?:) Gratuluję poczucia humoru:) 

 

 

 

demokratyczna opozycja to ludzie honorowi : wiedzą, ze występują wbrew prawu, złemu

prawu, ale obowiązującemu, więc gotowi są te mandaty płacić.

 

ja mówię o nękaniu ich, zastraszaniu i nieustannym ciąganiu po komisariatach. 

 

Czy masz jakiekolwiek dowody na to nieustanne ciąganie po komisariatach i zastraszanie?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

demokratyczna opozycja to ludzie honorowi : wiedzą, ze występują wbrew prawu, złemu

prawu, ale obowiązującemu, więc gotowi są te mandaty płacić.

 

Dlatego Frasyniuk wie, że kładąc się na trasie manifestacji łamie prawo, a potem idzie się popłakać do telewizji w stylu "no wiem, że się położyłem, ale oni mnie wynieśli siłą"

Dlatego Lisek Chytrusek manipuluje faktami na swoim tłiterze, honorowe jak sk****syn.

 

 

skoro wiesz, jakie kanały telewizyjne oglądam i co tam się mówi o PISowskich rządach, to znaczy ze stronę merytoryczną znasz

 
tak samo dobrze jak ja. no chyba, ze nie znasz, ale to by znaczyło, że krytykujesz mnie za oglądanie kanałów telewizyjnych, których
 
zawartości nie znasz, skutkiem czego twoja krytyka jest pozbawiona sensu i treści.

 

Co to w 

ogóle za maniera z 

tym zaczynaniem od nowej

linijki w połowie zdania, wiersz piszesz?

 

I te podwójne entery w połowie myśli

 

Strasznie wkurwiające. Natłukłeś 3 linijki w odpowiedzi na mój zarzut o brak argumentów, 3 linijki i znów same slogany i ogólniki.

 

 

owszem, wylewam żale i jestem fanatycznym wrogiem PIS, bo gulasz bolszewizmu i patridiotyzmu symbolicznego z wkładka

 
faszystowską działa na mnie jak 500 plus na impotenta.

 

A rolada ściany tekstu w Twoich postach z wkładem z zarzutów o faszyzm jest tak groteskowa, że tracę nadzieję, że podasz kiedykolwiek prosty argument czym ten faszyzm się objawia.

 

Zastanawia mnie też jak łączysz antykomunistyczny faszyzm z komuną :)

 

 

nie za flagi nazwano ich faszystami, ale za to że dumnie kroczyli za hasłami faszystowskimi.

 

odpowiedzialność zbiorowa działała w przedszkolu, daj znać jak pójdziesz do pierwszej klasy

 

 

3 albo 4 raz usprawiedliwasz chuligaństwo obecnej władzy zachowaniami poprzedniej. uprawiasz oczywisty nonsens.

 

no cóż, może dlatego że Ty i Tobie podobni nie protestowali gdy poprzednia władza robiła "ciekawsze" rzeczy, a teraz każdą pierdołę podnosisz do rangi c***wiejakiej

 

 

PO i SLD to byli nienachalni molestanci seksualni, którzy podpici szli za dziewczynę i próbowali jej odpiąc stanik.

dostali po pysku, zatoczyli się i usnęli w krzakach.
PIS to nie jest pijany molestator, to trzeźwy jak gwizdek gwałciciel ze szczegolnym okrucieństwem.

 

Jeżeli porównmy skalę złodziejstwa to te Twoje określenia na poszczególne obozy powinniśmy jak najszybciej zamienić miejscami, czego zdaje się nie zauważasz.

 

 

może być sp. pani Blida , za poprzedniej kadencji PISowskich łotrów ? Mozę być parę osób, którym w ramach odpowiedzialności zbiorowej odebrano uczciwie uzyskane świadczenia emerytalne ustawą dezubekizacyjną i popełnili samobójstwo ? mozę być sp PIotr Szczęsny, którego PIS afektował do odebrania sobie życia ?

Lepper, gen. Petelicki, chor. Zielonka, płk Tobiasz, dużo tych trupów w szafie za rządów PO.

 

 

zobaczyli 50 % w sondażach dla PIS, 17 % dla PO, skalkulowali więc, ze następną wyżerkę za państwowe pieniądze mogą

mieć tylko z poręczenia PISowskiego.

No tak, na pewno plucie platfusów na Polskę i kapowanie w UE nie miało żadnego wpływu :)

 

 

Szwajcaria i Norwegia mają po 6-7 mln ludzi, czyli akurat tyle ile wyborców PIS w Polsce.

 

Co nie zmienia faktu, że wyszli z tego boiska i nikt ich nie leje, dodatkowo to Polacy jeżdżą do Norwegii, nie odwrotnie, a Ty tu sugerujesz, że poza UE nie ma świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do emerytur nie wiem, podejrzewam że zostały przehandlowane na coś innego. Jak wiadomo spółki skarbu państwa stanowią lwią część PKB, indeksów giełdowych itd. Jak wiadomo gospodarka jest bardzo ważna w procesie przejmowania kontroli nad państwem, więc skoro kontrolę nad nimi dostał Maowiecki możliwe, że coś zostało obiecane, ręce wyciągnęła Beatka i dostała odprawę na do widzenia. Teraz sobie będzie uchem na biedotę dla rządu, a Maowiecki nawet jeżeli jako premier przejmie kontrolę nad obsadzaniem ludzi w spółkach to tak po prawdzie osoba decyzyjna się nie zmieni.

 

Możliwe, że to właśnie z powodu tych instrukcji Morawiecki musiał wyjechać z Brukseli:)

 

https://twitter.com/DankaWoznicka/status/941650313689346049

 

A Beata może mieć żal o te spółki:)

http://natemat.pl/225423,nie-wiadomo-czy-smieszno-czy-straszno-rekacja-beaty-szydlo-na-wczesniejszy-wyjazd-morawieckiego-rozklada-na-lopatki

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ty tego nie wiesz"

 

 

wiem, bo mam google, ale nie pamiętam, bo muszę sie nim posłuzyć, żeby znów wiedzieć.

 

 

"mandat dostal za przestępstwo, a nie za to co krzyczał"

 

on twierdzi inaczej, świadkowie też. twoja szklana kula kontra zeznania świadków... trudny wybór.

 

 

"czysty terror"

 

terror to było porwanie i  morderstwo Aldo Moro.

a rzucanie jajami w limuzynę przez kilka młodych dziewczyn, to akt rozpaczy i sprzeciwu wobec łamania

prawa i konstytucji przez państwowych urzędasów, którzy zachowują się jak bossowie mafii.

 

I jak bossowie mafii skończą, skoro się domagają takiego traktowania.

 

 

"samobojstwo sprzed ponad dekady"

 

towarzyszące szukaniu 'wyjśc na lewicę", a więć inspirowane politycznie. 

 

 

"masz nieustanne dowody na ciaganie po komisariatach"

 

rozumiem, ze te dostępne relacje poszkodowanych, to jak zwykle "kłamstwa totalnej opozycji" ?

 

 

"zagłosuje na PIS"

 

dostaniesz lizaka za to.

do potrzymania.

 

 

"Frasyniuk idzie sie poplakac do telewizji"

 

w telewizji, to ja widzę na okrągło zapłakanych PISowców. jak nie "terror", to "pucz", jak nie "pucz", to

"bezprzykładna agresja"...

 

Frasyniuk, to kawał twardziela jest, swoje odsiedział, z milicją się nap..ał, a po komunie nie żebrał o luksusy

w zamian za spanie na styropianie, tylko robił biznes.

 

zamiast bredzić na jego temat, lepiej byś posłuchał co mówi.

 

 

"co to za maniera"

 

jak ci nie pasuje, to nie czytaj i nie odpowiadaj. przezyję ten dramat z godnością. a jak bedę chciał upierdliwej baby nad

uchem, to se żony poszukam.

 

 

"czym ten faszyzm się objawia"

 

piętnowaniem inności : myslenia, wiary, zachowania, zapatrywań, czyli tym, co zawsze. nie ma zadnej wątpliwości że dla PISowskeigo suwerena "narodem", "Polską", 'wspólnotą" jest ich własna grupa, ewentualnei ci, którzy się przyłączą, złoża samokrytykę, przyjmą barwy i symbole oraz zestaw prawd. reszta ma wyp... na razie ostrzegają, ale każdy faszyzm stosowany zaczyna się od objawień słownych, potem są represje, prześladowania, a na końcu morderstwa i obozy koncentracyjne.

 

 

w Polsce już się dzieje : obcy są bici, za germanszczyznę - w pysk, za ukrainski - w pysk, za śniadą skóre - w pysk, za arabskośc  w pysk, za gejostwo - w pysk, a dyrektor szkoły mówi, że rozumie emocje kolegów chłopaka posądzanego oi homoseksualizm.

 

a jak dziewczyny siadają na jezdni przed marszem niosącym faszystowskie hasła - to są brutalnie kopane, mimo że to one są w zgodzie z prawem, ponieważ marsz niosący faszystowskie hasła powinien zostać zatrzymany i zdelegalizowany, jako że takie hasła są niezgodne z polskim prawem.

 

No i kibolstwo się pewnie czuje w tej waszej IV RP. Bije piłkarzy, wali racami, dzieją się rzeczy wcześniej nie notowane.

 

A jak czterech bohaterów z dumnego ONRu czy innej Młodzieży Wszchpolskiej bije jednego z KODU, to rzecznik rządu mówi, ze ich "rozumie" i wyraża troskę, czy aby butów sobie nie zabrudzili KODiarzem.

 

mam dalej wymieniać ? długo mogę.

 

 

"odpowiedzialnosc zbiorowa dzialala w przedszkolu"

 

jesli na czele marszu niesione są hasła fazystowskie, to każdy kto za nimi idzie śmialo moze być brany za faszystę.

takie jest jego ryzyko przyłączania się do podobnych zbiegowisk.

 

dlatego moja rada : 11 listopada i przy innych okazjach, flaga na balkonie, a po południu do muzeum albo na rower. a faszyści niech sami maszeruja.

 

 

"poprzednia wladza robila ciekawsze rzeczy"

 

racja : poprzednia. 

skup się na tym słowie.

 

 

"jesli porownamy skale zlodziejstwa"

 

 

nawet gdyby PIS nic nie ukradl, to i tak wole złodziei z SLD i PO, bo 100 razy na 100 wybieram liberalną demokrację ze złodziejami od autorytaryzmu uczciwych bolszewików.

 

 

"Lepper za rządów PO"

 

za aferę gruntową to PISowscy bolszewicy zostali skazani przez wówczas jeszcze wolne sądy, a nie platfus.

 

 

"plucie Platfusów na Polske"

nie na Polskę tylko na PISowskich komuchów.

i nie "plucie", tylko akt obywatelskiej lojalności wobec tych Polakow, którzy nie akceptuję łamania prawa

i konstytucji oraz dewastowania państwa i obyczajów przez PISowskich żuli.

 

 

"Norwegowie i Szwajcarzy] wyszli z tego boiska"

 

 

oba kraje mają niewielką populację i kluczowe walory : Szwajcaria ma banki, Norwegia ma rope i gaz. mogli sobie wyjśc,  będą żyli w luksusie. Polska ma 40 mln ludzi i generalnie żadnych bogactw czy instytucji, na którym mogłaby swoją samowystarczalność oprzeć. 

 

a przede wszystkim, w tych krajach nie ma oszołomów, którzy wybraliby do władzy

przysłowiową małpę i dali jej brzytwę, wcale nie przysłowiową.

 

 

jesli nadal uważasz, ze jesteś sobie Polską, bierzesz korki i idziesz grać sam, to znaczy że nie upadleś na głowę, bo żeby na nia upaść, trzeba ją najpierw posiadać.

 

 

 

"wiedzialem ze sie dogadacie"

 

z każdym mądrzejszym do ciebie jestem w stanie dogadać się z łatwością. 

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiem, bo mam google

No to się ładnie podsumowałeś :smile:

 

z każdym mądrzejszym do ciebie jestem w stanie dogadać się z łatwością. 

 

bo mam google:)

 

 

https://twitter.com/LBalcerowicz/status/941654080455348225

 

Oni dalej nic nie rozumieją...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czym ten faszyzm się objawia"

 

piętnowaniem inności : myslenia, wiary, zachowania, zapatrywań, czyli tym, co zawsze. nie ma zadnej wątpliwości że dla PISowskeigo suwerena "narodem", "Polską", 'wspólnotą" jest ich własna grupa, ewentualnei ci, którzy się przyłączą, złoża samokrytykę, przyjmą barwy i symbole oraz zestaw prawd. reszta ma wyp... na razie ostrzegają, ale każdy faszyzm stosowany zaczyna się od objawień słownych, potem są represje, prześladowania, a na końcu morderstwa i obozy koncentracyjne.

 

moment...

 

czy Ty właśnie określiłeś siebie mianem faszysty? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w telewizji, to ja widzę na okrągło zapłakanych PISowców. jak nie "terror", to "pucz", jak nie "pucz", to

"bezprzykładna agresja"...
Frasyniuk, to kawał twardziela jest, swoje odsiedział, z milicją się nap..ał, a po komunie nie żebrał o luksusy w zamian za spanie na styropianie, tylko robił biznes.
zamiast bredzić na jego temat, lepiej byś posłuchał co mówi.

 

Słucham co mówi, o tutaj:

 

Legenda może tak postępować prawda?

 

 

piętnowaniem inności : myslenia, wiary, zachowania, zapatrywań, czyli tym, co zawsze. nie ma zadnej wątpliwości że dla PISowskeigo suwerena "narodem", "Polską", 'wspólnotą" jest ich własna grupa, ewentualnei ci, którzy się przyłączą, złoża samokrytykę, przyjmą barwy i symbole oraz zestaw prawd. reszta ma wyp... na razie ostrzegają, ale każdy faszyzm stosowany zaczyna się od objawień słownych, potem są represje, prześladowania, a na końcu morderstwa i obozy koncentracyjne.

 

czy pogrubione nie cec***e Unii Europejskiej? Chyba obecnie znajdujemy się gdzieś pomiędzy represjami a prześladowaniami?

 

 

w Polsce już się dzieje : obcy są bici, za germanszczyznę - w pysk, za ukrainski - w pysk, za śniadą skóre - w pysk, za arabskośc  w pysk, za gejostwo - w pysk, a dyrektor szkoły mówi, że rozumie emocje kolegów chłopaka posądzanego oi homoseksualizm.

 

Dzieje się i działo się, obwiniaj naród a nie panującą władzę, udając, że takie coś NIGDY WCZEŚNIEJ NIE MIAŁO MIEJSCA

 

http://www.polskatimes.pl/artykul/592325,banda-50-kiboli-pobila-obcokrajowcow-dramat-w-lodzkim-pubie,id,t.html

https://wiadomosci.wp.pl/prokuratura-znaczaco-wrosla-ilosc-przestepstw-na-tle-rasowym-6027727687504513a

 

 

No i kibolstwo się pewnie czuje w tej waszej IV RP. Bije piłkarzy, wali racami, dzieją się rzeczy wcześniej nie notowane.
A jak czterech bohaterów z dumnego ONRu czy innej Młodzieży Wszchpolskiej bije jednego z KODU, to rzecznik rządu mówi, ze ich "rozumie" i wyraża troskę, czy aby butów sobie nie zabrudzili KODiarzem.
mam dalej wymieniać ? długo mogę.

 

Wcześniej nie notowane :D No faktycznie, kibice nie napierdalali się wcześniej, zaczęli gdy PiS przejęło władzę.

 

Wymieniaj dalej, zacznij od tego gdy na Marsz Niepodległości zjechało się międzynarodowe lewactwo napierdalać się z Polakami, o tym zapomniałeś?

 

 

jesli na czele marszu niesione są hasła fazystowskie, to każdy kto za nimi idzie śmialo moze być brany za faszystę.

 

Odpowiedzialność zbiorową stosuje pani w klasie w podstawówce czy w przedszkolu żeby uciszyć niesworną grupę, skoro takie metody propagujesz Ty i Tobie podobni to nic dziwnego, że efekty macie tak mizerne.

 

 

"poprzednia wladza robila ciekawsze rzeczy"

racja : poprzednia. 
skup się na tym słowie.

Problem w tym, że dla mnie poprzednia to dla Ciebie i Twoich kolegów "wannabe obecna"

 

 

nawet gdyby PIS nic nie ukradl, to i tak wole złodziei z SLD i PO, bo 100 razy na 100 wybieram liberalną demokrację ze złodziejami od autorytaryzmu uczciwych bolszewików.

 

Wiem że wolisz, problem w tym, że ludzie nie chcą żeby ci złodzieje byli przy władzy, 800tys głosów mniej w sumie niż PiS samodzielnie. Ale szczekać możesz, woleć też możesz, skoro tak lubisz liberalną demokrację to powinieneś szanować wyniki demokratycznych wyborów. Ale Wy szanujecie wyniki tylko gdy są po Waszej myśli :)

 

 

za aferę gruntową to PISowscy bolszewicy zostali skazani przez wówczas jeszcze wolne sądy, a nie platfus.

 

Ja mówię o seryjnym samobójcy, a Ty o aferze gruntowej, odpowiem tak, że na przeziębienie dobra jest herbata z miodem i cytryną.

 

 

nie na Polskę tylko na PISowskich komuchów.

i nie "plucie", tylko akt obywatelskiej lojalności wobec tych Polakow, którzy nie akceptuję łamania prawa
i konstytucji oraz dewastowania państwa i obyczajów przez PISowskich żuli.

Problem w tym, że kapując Angeli i Junkersowi nie celują tylko w tych pisowskich komuchów (to zdecyduj się w końcu, faszyści czy komuchy?) tylko rykoszetem dostaję też ja, który na PiS nie głosował i głosować nie zamierza.

 

 

oba kraje mają niewielką populację i kluczowe walory : Szwajcaria ma banki, Norwegia ma rope i gaz. mogli sobie wyjśc,  będą żyli w luksusie. Polska ma 40 mln ludzi i generalnie żadnych bogactw czy instytucji, na którym mogłaby swoją samowystarczalność oprzeć. 

a przede wszystkim, w tych krajach nie ma oszołomów, którzy wybraliby do władzy
przysłowiową małpę i dali jej brzytwę, wcale nie przysłowiową.

 

A Polska ma węgiel i gdyby poprzednia władza, którą preferujesz nie zaorała kopalni to moglibyśmy spoglądać w stronę polskiego węgla.

No właśnie, w tych krajach nie ma oszołomów, w Polsce są, sprzedali kopalnie za bezcen bo nieopłacalne, a potem przyjechali obcokrajowcy i jednak te same kopalnie są opłacalne. Trafna diagnoza.

 

jesli nadal uważasz, ze jesteś sobie Polską, bierzesz korki i idziesz grać sam, to znaczy że nie upadleś na głowę, bo żeby na nia upaść, trzeba ją najpierw posiadać.

 

No dosrałeś mi tak, że idę do kąta i zaczynam płakać, poziom docinki zupełnie jak poziom haseł na manifestacjach antyrządowych

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z taką opozycją PiS będzie rządził 1000 lat. Vasquez, kupiłeś już nożyczki?

 

A potem płacz, że głosy nieważne.

 

Chciałbym zobaczyć te wycinanki na kartach do wyborów samorządowych. Nie wszyscy ludzie zdążą zagłosować ( tak się zastanawiam, kiedy totalna opozycja wpadnie na pomysł blokowania lokali wyborczych, bo jak dalej PIS będzie rósł w sondażach, to nic innego im nie zostanie, jak pod pozorem walki z ordynacją, nie dać ludziom zagłosować), jak będą wycinać książeczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no to sie ładnie podsumowales"

 

 

Ameryki nie odkryłem.

wiele razy mówilem, ze tym, co wy wkuwacie na blachę, ja sobie pamięci nie zaprzątam, skoro okazjonalnie zawsze mogę to

znaleźc na guglu.

 

 

"oni dalej nic nie rozumieja"

 

"rozumieć" - zgadzać się na PISowskie chuligaństwo i rozp... demokracji

 

a czy PISowski suweren rozumie, ze właśnie wraca PRL ? jesli nie, to znaczy ze jest głupi, a jeśli tak, ale akceptuje, to

znaczy ze jest wredny. tertium non datur.

 

sugestia, ze "rozumieć" oznacza klęknąc i pocałować w stopę prymitywnego Edka pokornie oddając kraj banditierce

politycznej, którą upominają dodatkowo UNia i Ameryka, to znaczy, ze jednym pogrązonym w błogiej niewiedzy są tutaj

PISowskie podnózki.

 

"legenda moze tak postepowac ?"

 

 

to ze Frasyniuk protestował przeciw upartyjnaniu i demontażu TK - niewazne.

ważne, ze odpyskował jakiemuś psu, którego musi utrzymywać za własne pieniądze, by służył bolszewii.

 

 

zaiste, paradną komedię uprawiasz.

 

 

jesli Unię posadzasz o "represje" wobec Polski, to znaczy ze orbitujesz korkociągiem.

Polska łamie zasady praworządności obowiązujące członków Unii - i za to jest upominana.

 

o nic innego nikt sie nie czepia.

PIS przestanie łamać prawo, cofnie ustawy podjęte ze złamaniem konstytucj - i będzie cacy.

 

jak dotąd podczas ćwierć wieku trwania UE nikt nie zasłużył na wdrożenie art 7 - oczywiście, nasyfic

musiała Polska :] jak tu nie wierzyć w stereotypy narodowościowe :]

 

 

"obwiniaj narod a nie panujaca wladze"

 

obwiniam jednych i drugich.

 

 

"odpowiedzialnosc zbiorowa stosuje pani w podstawowce"

 

nigdy w zyciu nie potraktowałbym uczestników Marszu Niepodległości jak dzieci w podstawówce.

dzieci są inteligentniejsze.

 

 

"ludzie nie chca by ci zlodzieje byli u wladzy"

 

 

to jak ten brytyjski premier : mógl mieć wojnę albo hańbę, a dostał jedno i drugie.

PISowski suweren mógł mieć : złodziei albo bolszewików, więc dostał złodziejskich bolszewików.

 

 

"powinienes szanowac wyniki demokratycznych wyborow"

 

 

to samo mówi każdy rodzic gdy bije dziecko i ktoś go upomni :  to mój bachor, więc mam prawo robić z nim, co

mi się podoba

 

z powody takiej dysfukcji umysłowej rodza się obie te patologie : przemoc wobec dzieci i przemoc polityków

wobec społeczeństwa  i panstwa

 

 

"kapujac Angeli i Junkersowi"

 

widze, ze nie tylko PISowscy dygnitarze, którzy na tym solidnie  zarabiają, ale i całkiem pro burdello bono, takie szaraczki

jak ty podejmują narrację podrzucaną przez zarabiających 40 tys miesięcznie redaktorów TVP.

 

zapominacie, towarzysze, ze to nie PRL, dzisiaj Junkers otwiera net i ma wszystko do wglądu, nie potrzebuje podszeptów

opozycji z Polski.

 

cóż, za PRL wrogiem ludu było Radio Wolna Europa nakrecane przez dysydentów przeciw władzy ludu, teraz wrogiem ludu są Junkers i Angela nakręcani przez zdradziecką totalną opozycję.

 

 

jak pięknie wy matuszkę komuchę naśladujecie :} prymusi z was ! a najlepsze, że wy tego nie widzicie, co czyni was

jeszcze śmieszniejszymi

 

 

jak ta furmana kapłana ma się nie rozwalić, skoro sterują nią bałwany przy lejcach i takie bystrzaki pod strzechami popierają/

może tylko trzeba poczekać.

 

no patrz, w jaki optymizm mnie wpuściłeś.

 

 

"Polska ma wegiel"

 

zacznijcie go jeśc, towarzysze, to mozę wam to PISowskie rozwolnienie przejdzie i zaczniecie trzeźwieć, póki jeszcze tę Polskę

da się uratowac w demokratycznym kształcie

 

panu prezydentowi proponuje zawieźc całą taczkę, bo on teraz najbardziej będzie potrzebował.

 

 

"okresliles siebie mianem faszysty"

 

to by znaczyło, ze ci któtzy walczyli z niemieckim faszyzmem podczas II wojny swiatowej byli w istocie takimi samymi

faszystami jak Niemcy.

 

ci którzy po wojnie zakazali i wciąz zakazują propagowania faszyzmu, są faszystami.

 

ci którzy skazywali w Norymberdze niemieckich bonzów faszystowskich na smierc, są w istocie super-faszsystami.

 

 

taki są wnioski z twojego bełkotu.

podziwiam, ze dostajesz, padasz i nadal wstajesz, zeby znów dostać i paść.

 

tylko PO CO ?

zycie ci się dłuży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ameryki nie odkryłem.

wiele razy mówilem, ze tym, co wy wkuwacie na blachę, ja sobie pamięci nie zaprzątam, skoro okazjonalnie zawsze mogę to

znaleźc na guglu.

 

Spoko, oszczędzaj, to bardzo roztropne, by nie eksploatować zbytnio zasobów, które są bardzo ograniczone:)

 

 

 

to by znaczyło, ze ci któtzy walczyli z niemieckim faszyzmem podczas II wojny swiatowej byli w istocie takimi samymi

faszystami jak Niemcy.

 

ci którzy po wojnie zakazali i wciąz zakazują propagowania faszyzmu, są faszystami.

 

ci którzy skazywali w Norymberdze niemieckich bonzów faszystowskich na smierc, są w istocie super-faszsystami.

 

 

taki są wnioski z twojego bełkotu.

 

Takie są wnioski, ale bełkot był Twój:) Nie wszystko jest w googlu i zapomniałeś:)

 

 

 

ważne, ze odpyskował jakiemuś psu

Kozak w necie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to ze Frasyniuk protestował przeciw upartyjnaniu i demontażu TK - niewazne.

ważne, ze odpyskował jakiemuś psu, którego musi utrzymywać za własne pieniądze, by służył bolszewii.
zaiste, paradną komedię uprawiasz.

 

Odpyskował psu :) Widzę że wpasowujesz się słownictwem w narrację łysych postawnych panów z szalikami, gratuluję.

To nic, że każdy ma obowiązek podać funkcjonariuszowi swoje dane, ważne że protestował! Protestował więc reszta kodeksów i nakazów go nie obowiązuje.

 

 

jesli Unię posadzasz o "represje" wobec Polski, to znaczy ze orbitujesz korkociągiem.

Polska łamie zasady praworządności obowiązujące członków Unii - i za to jest upominana.
o nic innego nikt sie nie czepia.
PIS przestanie łamać prawo, cofnie ustawy podjęte ze złamaniem konstytucj - i będzie cacy.

 

No ale zaraz, czy narzucanie kwot uchodźców mimo zdecydowanego sprzeciwu państw V4 i straszenie sankcjami, karami i staniem w kącie to nie jest faszyzm :) No tak, to przecież postępowy zachód. Tylko to na tym postępowym zachodzie narodził się włoski faszyzm i ewoluował w niemiecki nazizm. No ale tak jak w modzie trendy wracają tak samo Niemcy wdrażają w końcu projekt Mittel Europa, przy poklasku takiej gawiedzi jak Ty i Twoi koledzy od "hop hop hop" na marszach.

 

 

nigdy w zyciu nie potraktowałbym uczestników Marszu Niepodległości jak dzieci w podstawówce.

dzieci są inteligentniejsze.

Jak zatem nazwać uczestników marszów KODomitów, którzy jedyne co mają do powiedzenia to "kon sty tucja" i "jebać kaczora"?

 

 

to jak ten brytyjski premier : mógl mieć wojnę albo hańbę, a dostał jedno i drugie.

PISowski suweren mógł mieć : złodziei albo bolszewików, więc dostał złodziejskich bolszewików.

 

mógł mieć laickich socjalistów albo pobożnych socjalistów, wybrał pobożnych z nadzieją że nie będą kradli tyle co ci laiccy.

 

 

widze, ze nie tylko PISowscy dygnitarze, którzy na tym solidnie  zarabiają, ale i całkiem pro burdello bono, takie szaraczki jak ty podejmują narrację podrzucaną przez zarabiających 40 tys miesięcznie redaktorów TVP.

 

Pudło, nie trawię obu TVP, tej przed reformą w rękach platfusów i tej po reformie w rękach pisiorów, nie dopuszczasz tego do wiadomości, po prostu uważasz, że jak ktoś nie lubi tych Waszych harców to musi popierać PiS.

 

 

zapominacie, towarzysze, ze to nie PRL, dzisiaj Junkers otwiera net i ma wszystko do wglądu, nie potrzebuje podszeptów opozycji z Polski.

 

Oczywiście, dzięki takim jak Ty, którzy wielbią media o pełnym kapitale niemieckim w Polsce :) Napiszą wszystko co Junkers i Aniela chcą przeczytać, poza tym jak było na prawdę oczywiście.

 

 

jak pięknie wy matuszkę komuchę naśladujecie :} prymusi z was ! a najlepsze, że wy tego nie widzicie, co czyni was jeszcze śmieszniejszymi

 

Zarzucanie bycia komuchem przez osobę, która wielbi ponad wszystko UE, która każdemu daje po równo, każdemu narzuca jedyne słuszne prawo, a w razie nieprzestrzegania uruchamia jakieś artykuły niczym w latach 50tych ścieżki zdrowia. To dopiero hipokryzja towarzyszu.

 

 

zacznijcie go jeśc, towarzysze, to mozę wam to PISowskie rozwolnienie przejdzie i zaczniecie trzeźwieć, póki jeszcze tę Polskę da się uratowac w demokratycznym kształcie 

panu prezydentowi proponuje zawieźc całą taczkę, bo on teraz najbardziej będzie potrzebował.

 

Standardowo, dostajesz argument na pysk, to obracasz to w nieudolny żart, trzeba zacząć kopać dół by osiągnąć Twój poziom prowadzenia dyskusji.

 

 

to by znaczyło, ze ci któtzy walczyli z niemieckim faszyzmem podczas II wojny swiatowej byli w istocie takimi samymi faszystami jak Niemcy.

ci którzy po wojnie zakazali i wciąz zakazują propagowania faszyzmu, są faszystami. ci którzy skazywali w Norymberdze niemieckich bonzów faszystowskich na smierc, są w istocie super-faszsystami. taki są wnioski z twojego bełkotu.
 
podziwiam, ze dostajesz, padasz i nadal wstajesz, zeby znów dostać i paść.

 

Takie wnioski jak osoba je wyciągająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.