Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

wylazł dokument zaświadczający o tym, że towarzysz premier Beata Sz. osobiście zabroniła drukowania wyroków TK. Trybunał Stanu za to jest pewny, o ile kiedykolwiek ktoś dojdzie w tym kraju do władzy, po przejęciu sądów i zapewnionym fałszowaniu wyborów przez PIS.

 

Towarzysz minister Zbigniew Z. za pośrednictwem sądu prowadzi wojnę , zmierzającą zapewne do skazania na więzienie,z lekarzami, których oskarża o celowe spowodowanie śmierci jego ojca.

 

w Sejmie towarzysz Piotrowicz, z zawodu komuch, wraz z PISowskimi towarzyszami szmaciakami morduje niezawisłośc sądów.

 

ordynacja wyborcza czeka w kolejce do gilotyny albo już z zająca zrobiono kaczkę, bo któż by nadązył za PISowskimi królikami.

 

Rząd wypuszcza nowy spot reklamowy namawiający ciemnogród do płodzenia klientów opieki społecznej,. tym razem królika zastępuje tam koń. 

 

do Sejmu wniesiony ma zostać ponownie projekt zakazujący całkowicie aborcji - prawie 850 tys ciemnogrodzian dało swój podpis.

 

w sprawie wieszania na szubienicy wizerunków posłów PO - sprawę wszczęła prokuratura. Zacznie od przesłuchania... posłów PO, których powieszono, póki co : symbolicznie. wieszający cieszą się beztroską i uśmiechają do kamery.

 

Parlament Europejski jest zdumiony tym, co się dzieje w tym, co kiedyś było Polską. PIS uważa, ze Europejczycy sieja niepotrzebną panike, a Europejczycy tak po ludzku nie rozumieją dzikusów i obyczajów barbarzyńskich.

 

fajne wiadomości, nie ?

 

a to tylko 24 godziny z życia politycznego w Polsce.

 

Rosję już tutaj mamy, pod rękę z Białorusią, a Iran jest za progiem.

 

Plus 3 najwyższe ceny prądu w Europie.

bo znów tacy jak ja muszą utrzymywać pisowskiego suwerena.

jak badania wskazują PIS cieszy się rekrodowym poparciem wśród wiejskiej biedoty z wykształceniem zawodowym.

najniższym poparcie cieszy się wśród ludzi bogatych i wykształconym z dużych miast.

 

klasyczna sytuacja : lud głosuje na Janosika, który zabiera bogatym, a daje biednym. Oraz sobie nie żałuje.

 

HWDS !

 

Poland, Poland, Uber Alles ! 

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykształcenie na polskiej uczelni jest nic nie warte. najlepszy polski uniwerek jest w szóstej setce

na świecie. 

 

 

a teraz napisz, ze to ja jestem biedny i niewykształcony, i miejmy za sobą ten mszalny rytuał, który ja olewam, bo jestem geniuszem samouwielbienia i pychy, a ty nachalnie uprawiasz, bo opinia geniusza narcyzmu o umysłowej biedocie dotknęła cie osobiście, co sugeruje, że masz na tym tle mocne kompleksy, ewentualnie nadgryzłem nogawkę komuś z twojej rodziny, co wcale by mnie nie zdziwiło, jako że dzieci z domów plebejskich mają wprost

świra na punkcie papierków - świadectwa z czerwonym paskiem i pieniędzy.

 

 

 

jak badania wskazują PIS cieszy się rekrodowym poparciem wśród wiejskiej biedoty z wykształceniem zawodowym.

najniższym poparcie cieszy się wśród ludzi bogatych i wykształconym z dużych miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do Sejmu wniesiony ma zostać ponownie projekt zakazujący całkowicie aborcji - prawie 850 tys ciemnogrodzian dało swój podpis.

 

Cieszę się, że mogłem dołożyć swoją małą cegiełkę do Twojego wielkiego bólu dupy:)

 

Tymczasem "Ratujmy Kobiety 2017" od kilku miesięcy nie może znaleźć 100 tysięcy oświeconych w tym kraju, którzy zgodziliby się podpisać pod projektem ustawy, który liberalizowałby prawo aborcyjne w Polsce:) Vasquez, czy już się podpisałeś, czy walczysz z PIS-em tylko tutaj na forum?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłem dołożyć swoją małą cegiełkę do Twojego wielkiego bólu dupy:)

 

Tymczasem "Ratujmy Kobiety 2017" od kilku miesięcy nie może znaleźć 100 tysięcy oświeconych w tym kraju, którzy zgodziliby się podpisać pod projektem ustawy, który liberalizowałby prawo aborcyjne w Polsce:) Vasquez, czy już się podpisałeś, czy walczysz z PIS-em tylko tutaj na forum? :smile:

 

Przecież on w rilu jest członkiem PiSu.

 

Nikt inny nie męczył by się tak dla ich dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on w rilu jest członkiem PiSu.

 

Nikt inny nie męczył by się tak dla ich dobra.

Zacytuję Ci komentarz jednego z użytkowników forum na temat innego użytkownika tego forum z czteroznakowym pseudonimem zawierającym cyfrę:

to tak jakbys chcial udawac dziecko z autyzmem
no nie da sie ;d
Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Krystyna Pawłowicz powiedziała dzisiaj w debacie na temat sądów ( konkretnie w dyskusji o przepisie informującym o przejściu na emeryturę w wieku 65 lat), że zna ekspertyzy uzasadniające tezę, że człowiek po 65 roku życia powinien iść na emeryturę ze względu na pogarszający się stan umysłu. Muszę przyznać, że dawno nie widziałem takiego samozaorania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem "Ratujmy Kobiety 2017" od kilku miesięcy nie może znaleźć 100 tysięcy oświeconych w tym kraju, którzy zgodziliby się podpisać pod projektem ustawy, który liberalizowałby prawo aborcyjne w Polsce:) Vasquez, czy już się podpisałeś, czy walczysz z PIS-em tylko tutaj na forum?:)

Może nie kłam, 100 tyś bylo zebrane szybciej niz w ubieglym roku a do sejmu trafilo 400 tys.

A co do chwalenia sie cyframi to dodam ze mozna zlozyc 0% kart nie pogniecionych wypisanych jednym pismem i albo zlozyc duzo % takich kart jak pewnie zrobili prawicowcy.

Glosna akcja byla z sld w wawie we wrzesniu gdy przyniesli 3 czy 5 tys podpisow wypisanych jednym charakterem pisma pod proj Ratujmy Kobiety i zostalo przegonione2

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie kłam, 100 tyś bylo zebrane szybciej niz w ubieglym roku a do sejmu trafilo 400 tys.

A co do chwalenia sie cyframi to dodam ze mozna zlozyc 0% kart nie pogniecionych wypisanych jednym pismem i albo zlozyc 90% takich kart jak pewnie zrobili prawicowcy.

Glosna akcja byla z sld w wawie we wrzesniu gdy przyniesli 3 czy 5 tys podpisow wypisanych jednym charakterem pisma pod proj Ratujmy Kobiety i zostalo przegonione2

Wow, SLD nową siłą na prawicy. 

Plus dalej 400 tys na 31 mln uprawnionych do głosowania jest liczbą śmiesznie małą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie kłam, 100 tyś bylo zebrane szybciej niz w ubieglym roku a do sejmu trafilo 400 tys.

 

Przepraszam, zwracam honor, to w takim razie chyba czytałem o jakiejś innej inicjatywie ustawodawczej

 

 

wypisanych jednym pismem  jak pewnie zrobili prawicowcy.

 

???

 

 

100 tyś bylo zebrane szybciej niz w ubieglym roku a do sejmu trafilo 400 tys.

 

Czyli i tak prawica zebrała te podpisy szybciej i więcej? I bardzo dobrze. Dalej nie wyjaśniłeś moralności stojącej za aborcją, mogę na to liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

\

 

Takie pytanie, głównie do Panów mieszkających w USA. 

O co chodzi z tym całym net neutrality protections, o którym trąbi reddit w podwieszonych? To tak na poważnie?

 

 

 

The FCC is about to slash net neutrality protections that prevent Internet Service Providers like Comcast and Verizon from charging us extra fees to access the online content we want -- or throttling, blocking, and censoring websites and apps. ELI5: What are ISPs trying to do?

Text analogy

Let's say you buy a pencil. That pencil costs 10p.

Comcast says they should be allowed to charge you 12p if you're using it to draw straight lines, 15p if you're using it to draw animals, 20p if you're using it to draw houses, and specifically prohibit you from drawing circles.

We say fuck you, we bought that pencil for 10p, and we're gonna draw as many damn circles as we want with it.

[...]

Do you remember how annoying cable-TV is, when you see something on the schedule, but you don't have that package? Imagine that, but across the entire internet.

It's exactly subreddits & sites like this that you won't be able to access at all without Net Neutrality, as well as any sites you didn't pay for.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Krystyna Pawłowicz powiedziała dzisiaj w debacie na temat sądów ( konkretnie w dyskusji o przepisie informującym o przejściu na emeryturę w wieku 65 lat), że zna ekspertyzy uzasadniające tezę, że człowiek po 65 roku życia powinien iść na emeryturę ze względu na pogarszający się stan umysłu. Muszę przyznać, że dawno nie widziałem takiego samozaorania:)

Ona się dziś w nocy zaorała jeszcze mocniej jak powiedziała,że wie że ten przepis jest niekonstytucyjny ale pod nim zagłosuje

 

Chyba nigdy nikt nie powiedział - wiem ,że łamie prawo ale i tak zrobię bo mamy prawo gdzieś

 

Także z PiS juz ostaje tylko iS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber a czemu nie poszukasz jakiś informacji o tym jak to Ziobro manipulowal w przeddzień rozprawy sądowej swojej rodziny?

 

Wydaje mi się że to zdecydowanie ważniejsze od jakiegoś niedorobioneg"opozycjonosty"

 

Ponieważ nie jest ona śmieszna, jak informacja o tym, że Krystyna Pawłowicz zna badania, gdzie osoby po 65 roku życia cierpią na pogarszający się stan umysłu i powinny iść na emeryturę ( sama jest po 65 urodzinach), czy jak informacja o tym, że Kijowski nie będzie pracował, bo nie ma takiej pracy, w której byłby w stanie spłacić całe zadłużenie, więc nie będzie pracował w ogóle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.