Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty do której należysz? podświadomie czujesz się i zostałeś wepchany do jednego z dwóch worków, zostałeś zmanipulowany i Twoje sympatie ukształtowane przez kreatorów a nie przez siebie samego, jak Ci z tym?

Może pytanie nie do mnie, ale odpowiem:

byle nie do tej, do której należą Vasquez/Artlan/BTPH/Ely3.

A poza tym nawet mogę śpiewać międzynarodówkę z opaską swastyki :)

Nie jestes zadnym czlowiekiem z zewnatrz, to forum internetowe, prywatnie moge byc krystianem legierskim a tutaj kreuje taki wizerunek jaki chce, prawdziwy lub nie. Jestesmy w internecie, tutaj nigdy nie wiesz jak jest naprawde

Ale po zachowaniu osoby można sporo ocenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie nie do mnie, ale odpowiem:

byle nie do tej, do której należą Vasquez/Artlan/BTPH/Ely3.

A poza tym nawet mogę śpiewać międzynarodówkę z opaską swastyki)

po tym jak broniłeś protestów młodych lekarzy wyszło że nie masz twardych poglądów tylko jesteś rozsądny a to zmienia się wraz z kolejnymi etapami życia których np. nie miał Jarek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sam siebie cytuje to do którego worka się kwalifikuje? Nic osobistego ,przepraszam jeżeli uraziłem,ale może warto czasem przeczytać to co się napisało i chwile się nad tym zastanowić. Pozdrawiam

 

Nie wiem. Do worka "naukowcy"? :smile: Nie za bardzo wiem, jaki worek miałeś na myśli. Przywoływanie swoich poprzednich wypowiedzi w dyskusji nie jest chyba niczym szufladkującym:)

 

Poza tym, to nic osobistego i przepraszam jeżeli Cię urażę, ale jako osoba, która w wątku o polityce lubi opowiadać, jakie wspaniałe garnitury szyje i jakie wyjątkowe buty kupuje, nie powinieneś wrzucać ludzi do worków:)

 

Z innej beczki, ONR dzisiaj powiesił zdjęcia 6 europosłów PO ( jakieś nawiązanie do Targowicy chyba ):

http://wyborcza.pl/7,75968,22699944,czy-obudzimy-sie-gdy-zaczna-wieszac-naprawde.html

 

To jest właśnie zagrożenie faszyzmem w Polsce, sześciu chorych z nienawiści kolesi, dobrze że udało im się ich zebrać chociaż tyle, żeby każdy stał za jedną szubienicą. Policja powinna im przerwać, ale przynajmniej widać, jakie mają poparcie społeczne. Żadne.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sam siebie cytuje to do którego worka się kwalifikuje? Nic osobistego ,przepraszam jeżeli uraziłem,ale może warto czasem przeczytać to co się napisało i chwile się nad tym zastanowić. Pozdrawiam

Jak ktoś sam w co drugim poście niby tylko przy okazji wspomina o swojej pracy polegającej na szyciu garniturów to do którego worka się kwalifikuje? Nic osobistego, przepraszam jeżeli uraziłem, ale może warto czasem przeczytać to co się napisało i chwile się nad tym zastanowić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy istnieje jakiekolwiek slowo ktore nie kojarzy ci sie z penisami ?"

 

 

to nie "słowo" mi się kojarzy, bystrzaku.

 

 

 

"no to adoptuj ósemke dzieci i zobacz jak fajnie bedzie"

 

 

to nie kwestia adopcji, ale antykoncepcji. też na A.

 

w nosie mam politykę prorodzinną w takim wydaniu. jak kogoś nie stać na dzieci - nie powinien ich robić.

a jak już zrobił - to niech się sam o to martwi.

 

dlaczego podatnik ma takim ludziom cokolwiek fundować ?

 

I to nie jest zazdrość o sąsiada czy inne mongolizmy, które tutaj niektórzy uczeni w guglu plotą. to kwestia

zdrowego rozsądku. 

 

 

 

"PIs jedzie po politykach PO, PO jedzie po wyborcach PIS"

 

 

nie jestem wyborcą PO i też jade po wyborcach PIS.

 

to wyborcy PIS są winni temu, ze PIS ma dzisiaj władze i robi to, co robi, przy pełnej aprobacie PISowskiego suwerena.

dlaczego mam go oszczędzać, skoro ten suweren popiera żulię polityczną, która demontuje demokrację ?

 

dlaczego mam nie wyrażać dezaprobaty dla ludzi, którzy za 16 zł dziennie gotowi są zafundować wszystkim Polakom

powrót do komuny [na początek, dalsze atrakcje doopiero mrożą się w lodówce] ?

 

 

za co wyborcy PIS mieliby jechać po wyborcach PO albo nie-PISU ?

 

za to, ze mają [mieli] demokrację ? za to, ze kryzys nawet nie musnął Polski, kiedy wszyscy inni w Europie wyglądali

jak pół [...] zza krzaka ? za to, ze nikt nie gmerał przy ordynacji, że w mediach publicznych nie było ordynarnej partyjniackiej

gebelsjady ? 

 

szanować PISowskieog suwerena, który chce reformy sądów, bo 15 lat temu chory na umyśle, wykluczony z zawodu, sędzia

ukradł dziurawe spodnie ze sklepu ?

 

czy wy, PISomani tutejsi, naprawdę uważacie, ze można gadką szmatką odwrócić wektory ? że z ciemnogrodu da sie zrobić

oświeconych ? 

 

nie oszukujmy się, chyba że wy tutaj trenujecie do bycia politykami.

 

 

ja nie trenuję, więc nie będę udawał, ze lubię PISowskiego suwerena, że to w sumie nie jego wina, bo mu zamieszali w głowie.

 

rynek jest wolny, każdy moze rozlożyć stragan i oferować cuda na kiju - decyzja leży po stronie kupującego. Jesli ktoś kupuje

ze straganu PISu, to jest dla mnie osłem i tyle. To jego wina, a nie tego który sprzedaje. jak ktoś smrodu nie czuje, to znaczy że

ma problem on, a nie sprzedawca cuchlizny.

 

NIGDy nie głosowałem na PO czy Nowoczesną, ale dzisiaj wolę z nimi zgubić niż z PISem znaleźc.

 

 

NIGDZIE w Europie nie rządzi, ani nawet nie ma większego poparcia, taka partia jak PIS, tak prymitywna w swojej retoryce,

epatująca symboliką tak infantylną i kabaretową w gruncie rzeczy, tak destrukcyjna w swojej naturze.

 

 

NIGDZIE.

 

wiecie dlaczego ?

 

bo nigdzie nie ma tylu Polaków, co w Polsce. 

nigdzie tylu Chytrusów narodów nie udało się powsadzać.

 

a nie, zaraz, Węgry mają podobny problem. Ale, jak wiadomo, Polak i Węgier to dwa bratanki, więc 

nie dziwi nic. 

 

 

reszta cywilizowanej Europy patrzy na to polskie [...] i nie dowierza, że takie ordynusy mogły zyskać takie poparcie.

 

tylko jedno środowisko jest bardziej zdumione od Europy. środowisko PIS. oni w najśmielszych snach nie przewidywali, że

w tym nadwislanskim ...dołku znajdzie się tylu cymbałów gotowych tej małpie dać brzytwę.

 

 

I tego, PISowski suwerenie, nikt ci nie wybaczy. NIgdy. A najbardziej nie wybaczą ci twoje dzieci, którym przyjdzie

ten PISowski beton kruszyć na ulicy.

 

bo przy urnach wyborczych za chwilę stanie się to niewykonalne.

 

 

więc, przestańcie mu tu p..., towarzysze o szacunku dla suwerena PISowskiego. dośc już było szacunku od 89 roku

dla tej bandy nieudaczników z roszczeniowymi pretensjami, że nie każdy ma merca, willę i basen, bo przecież 

Solidarnośc mówiła, ze jak komuna padnie, to wszyscy  będą żyli jak w Dynastii.

 

 

30 lat mineło jak jeden dzień , a suweren nadal w oparach absurdu. I ten absurd funduje całej reszcie. I on tego

nie robi tylko dla siebie, on to robi także ze złości, z nienawisći, z wściekłości wobec innych, wobec tych lepszych,

innych, co się ustawili, mieli większy talent do złodziejstwa, albo po prostu inwencję i aspiracje.

 

 

dzisiaj znalazł sobie pałę w PISa, którą  wszystkim lepszym od siebie nakopie w szmaty. katole, kibole, mohery, plebs,

Kiepscy, janusze, Grazynki, dawni opozycjoności - wszystkie kopyta na pokład. 

 

 

dla tych ludzi rządy PIS, i styl tych rządów, to osobista zemsta na lepszej części Polski, wobec której zawsze mieli 

kompleks niższości i krzywdy własnej.

 

 

i takich ludzi mamy szanować, respektować, uważać za niewinnych i skołowanych przez złych PISowców ?

 

 

żeby dać się skołować PISowcom to trzeba być bałwanem śnieznym, niemotą i człowiekiem pozbawionym elementarnej

świadomości polityczno-społecznej, trzeba być nieskażonym jakąkolwiek edukacją kulturową i myślą w jakikolwiek sposób

odróżniającą od zwierzęcych instynktów biologicznych.

 

 

I to nie jest filipika.

 

to jest obraz rzeczywistości w Polsce.

oraz nędzy i rozpaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego podatnik ma takim ludziom cokolwiek fundować ?

 

Bo podatnik chce poczuć się jak w Europie zachodniej i reszcie cywilizowanego świata z zaawansowaną polityką prorodzinną. Nie każdy chce być obywatelem vasquogrodu.

 

"czy istnieje jakiekolwiek slowo ktore nie kojarzy ci sie z penisami ?"

 

 

to nie "słowo" mi się kojarzy, bystrzaku.

 

Czyli 'osoby z internetów' Ci się tak kojarzą? Aż strach pomyśleć jakie masz strony w ulubionych!

 

NIGDy nie głosowałem na PO czy Nowoczesną, ale dzisiaj wolę z nimi zgubić niż z PISem znaleźc.

 

Chyba nikt Cię o to nie podejrzewał? Jednak SLD to partia, której bliżej do Twoich ideałów (UB itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dlaczego podatnik ma takim ludziom cokolwiek fundować ?

 

 

Ponieważ większość podatników w demokratycznych wyborach dała większość partii, która w swoim programie miała fundowanie 16 złotych dziennie takim ludziom:) 

 

 

 

I to nie jest filipika.

 

 

Nie, to prymitywny hejt:)

 

 

 

i takich ludzi mamy szanować, respektować, uważać za niewinnych i skołowanych przez złych PISowców ?

 

 

uznanie przyrodzonej godności oraz równych i niezbywalnych praw wszystkich członków wspólnoty ludzkiej jest podstawą wolności, sprawiedliwości i pokoju świata

 

Rozumiem, że co niedzielę musisz sobie popisać, ale czemu co niedzielę piszesz to samo?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje segregacja na dwie grupy następnie coś wspominasz o polakach i inteligentach świadczy że idealnie się wpisałeś w ten podział.

 

Bzdury, nic takiego nie napisałem. Napisałem coś innego, ale Ty po prostu nie zrozumiałeś.

 

Napisałem o dwóch grupach w kontekście wspomnianego w tym wątku wcześniej podziału na beton pisowski i antypisowski. Beton pisowski uważa się za prawdziwych Polaków w przeciwieństwie do tych zdrajców ojczyzny, a beton antypisowski za inteligentów, w przeciwieństwie do ciemnogrodu. Napisałem też, że nie przynależę do żadnej z tych dwóch grup. Bo grup jest o wiele, wiele więcej i worków jest o wiele, wiele więcej, a podziały przebiegają na różnych płaszczyznach.

 

Więc proszę, albo dokładnie przeczytaj co napisałem, zrozum i dyskutuj, albo jeżeli to przerasta Twoje możliwości to tego nie rób. Po co zaśmiecać temat wmawiając komuś, że "coś wspomniał o polakach i inteligentach:, jak się nie rozumie co się kryje pod tym "coś"?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, nic takiego nie napisałem. Napisałem coś innego, ale Ty po prostu nie zrozumiałeś.

 

Napisałem o dwóch grupach w kontekście wspomnianego w tym wątku wcześniej podziału na beton pisowski i antypisowski. Beton pisowski uważa się za prawdziwych Polaków w przeciwieństwie do tych zdrajców ojczyzny, a beton antypisowski za inteligentów, w przeciwieństwie do ciemnogrodu. Napisałem też, że nie przynależę do żadnej z tych dwóch grup. Bo grup jest o wiele, wiele więcej i worków jest o wiele, wiele więcej, a podziały przebiegają na różnych płaszczyznach.

 

Więc proszę, albo dokładnie przeczytaj co napisałem, zrozum i dyskutuj, albo jeżeli to przerasta Twoje możliwości to tego nie rób. Po co zaśmiecać temat wmawiając komuś, że "coś wspomniał o polakach i inteligentach:, jak się nie rozumie co się kryje pod tym "coś"?:)

jesteś już niegrzeczny i dałeś się w łatwy sposób sprowokować. przykro mi z tego powodu. jesteś w gorszej sytuacji niż ten beton ponieważ oni są przynajmniej z tego dumni, na każdym kroku to pokazują i walczą o swoje, Ty nadal jesteś zakłamany, żyjesz w błędnej świadomości i zdaje Ci się jako to jesteś mądry mając swoje zdanie a tak nie jest. jeszcze dalej twierdzisz i brniesz że nie należysz do jednej z tych grup. nie pochlebiaj sobie, Twoje posty są proste do zrozumienia tylko widocznie nie zdajesz sobie sprawy jakie niesiesz ogólne przesłanie i odbierają je osoby czytające, pisząc w tym temacie prowadzisz wojnę hybrydową chwaląc na każdym kroku jedną stronę a tłumacząc ją jak robią błędy. chętnie będę czytał Cię dalej aby wiedzieć co ma jedna grupa do „powiedzenia” odnośnie otoczającej nas rzeczywistości. pisz dalej i nie zniechęcaj się Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś już niegrzeczny i dałeś się w łatwy sposób sprowokować. przykro mi z tego powodu. jesteś w gorszej sytuacji niż ten beton ponieważ oni są przynajmniej z tego dumni, na każdym kroku to pokazują i walczą o swoje, Ty nadal jesteś zakłamany, żyjesz w błędnej świadomości i zdaje Ci się jako to jesteś mądry mając swoje zdanie a tak nie jest. jeszcze dalej twierdzisz i brniesz że nie należysz do jednej z tych grup. nie pochlebiaj sobie, Twoje posty są proste do zrozumienia tylko widocznie nie zdajesz sobie sprawy jakie niesiesz ogólne przesłanie i odbierają je osoby czytające, pisząc w tym temacie prowadzisz wojnę hybrydową chwaląc na każdym kroku jedną stronę a tłumacząc ją jak robią błędy. chętnie będę czytał Cię dalej aby wiedzieć co ma jedna grupa do „powiedzenia” odnośnie otoczającej nas rzeczywistości. pisz dalej i nie zniechęcaj się

 

Ja odkąd wrzuciłeś mnie do wora, jestem niegrzeczny, ale cieszę się, że za którymś razem udało Ci się to zauważyć. Good for you:) A prowokowanie mnie do bycia niegrzecznym w dyskusji? Trudniej sprowokować nimfomankę do seksu. Przecież bycie niegrzecznym i pasywna agresja to jest największa przyjemność w dyskusjach tutaj:)

 

Potem jest jakieś bla, bla, bla, myślisz, że jesteś taki, ale ja wiem jaki jesteś, bo śledzę forum, przejrzałem cię na wylot, dotarłem do sedna materii, znam cię lepiej niż ktokolwiek, ja pierdolę, jakie to żałosne, ten przykład z batonem serio był adekwatny:)

 

Prowadzę wojnę hybrydową? :smile: Wow, wow, wow. Ustaliłeś już zleceniodawców, stawki, modus operandi? :smile:

 

Ja tu prowadzę czystą komentatorkę, chwaląc lub ganiąc jedną lub drugą stronę za działania polityczne. To prawda, że więcej chwalę PIS, a więcej ganię opozycję, bo jest więcej do chwalenia w PIS i więcej do ganienia w opozycji. To właśnie dlatego PIS ma 45%, a PO 20:) Sprawiam wrażenie pisowskiego betonu, bo tu nie ma pisowskiego betonu. No ale sorry, wrzucić mnie do woru z pisowskim betonem, kiedy w tym wątku piszę, że Tusk jest najlepszym politykiem w Polsce po 1989r., nie było żadnego zamachu w Smoleńsku, Macierewicz z Radziwiłłem są do natychmiastowego wypieprzenia, media publiczne to poziom szamba, ustawa zabierająca emerytury ubekom jest zła i wiele, wiele innych, to chyba nie jest najmądrzejsze posunięcie z Twojej strony, co? I jeżeli do Ciebie trafia ogólne przesłanie, takie jakie trafia, to cóż mogę zrobić? Może być mi tylko przykro z powodu tego, że masz tylko dwa worki:)

 

Czy ja wyglądam, jakbym się zniechęcał do pisania tutaj? :smile:

 

 

No ale skoro już jesteśmy przy komentatorce, to jak oceniacie wczorajszą wymianę liderów w Nowoczesnej?

 

Moim zdaniem Lubnauer sprawia tam wrażenie najbardziej kompetentnej osoby. Z kwartetu znanych kobiet z Nowoczesnej: Schmidt, Lubanuer, Gasiuk-Pihowicz, i Scheuring-Wielgus zdecydowanie wybijała się na najmądrzejszą i najlepszą kandydatkę na liderkę partii. Na ten moment dostrzegam jednak dwa problemy, o pierwszym opowie pani posłanka Scheuring-Wielgus:

"Ryszard Petru przynosił wszystko, jeśli chodzi o pieniądze. Nie wiadomo jak problem finansowania partii zostanie rozwiązany w aktualnej sytuacji". Przypominam, że Nowoczesna nie ma finansowania z budżetu państwa.

 

Drugi problem to poparcie Trzaskowskiego ( który powinien spokojnie wygrać w Warszawie). Nowoczesna dopiero co poparła tego kandydata na wspólnej konferencji Rabieja, Trzaskowskiego, Schetyny i Petru. Lubnauer stwierdziła, że nie ma żadnej umowy, że trzeba to przedyskutować i że na ten moment Trzaskowski nie ma poparcia Nowoczesnej. To znowu sprawia wrażenie, jakby opozycja się kłóciła, a bez wspólnej listy, trudno będzie pozbawić PIS drugiej kadencji.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.