Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

O co chodzi z tym Kijowskim? bezrobocie w Polsce jest zerowe, a koleś jest podobno informatykiem. Jak nie może znaleźć pracy, to sam mu załatwię od ręki.

 

Myślę, że chodzi o ten sam ostracyzm jaki spotyka często byłych skazańców. Nikt złodziejowi nie chce dać pracy i z nim pracować bo liczy się z tym, że wkrótce może zostać przez niego okradziony. 

 

Pomysł z tą zbiórką jest żenujący. A Kijowski uzewnętrzniając swoje poglądy na to dlaczego nie może znaleźć uczciwej pracy daje dowód na to, że uczciwości w nim za grosz nie ma. Aż dziw bierze, że jeszcze nie poprosił o status uchodźcy politycznego gdzieś w krajach zachodnich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że on żadnej pracy nie ma bo wcale jej nie szuka. On już poczuł jak smakuje darmowy chleb iphone, w pewnych skrajnie odmóżdżonych środowiskach robi za kogoś w rodzaju celebryty, zebrał trochę poklasku, co prawda od wariatów ale zawsze. Wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy. Do tego piąteczki, foteczki i serniki z Tuskami, Balcerowiczami i Komorowskimi. To jest życie. Facet już wcześniej udowodnił, że godności w nim za grosz, a jest okazja tego grosza jeszcze trochę wyciągnąć to poszedł na żebry.

Na miejscu Pisu to sam bym go finansował żeby dalej robił to co robi. Kopalnia poparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"o sądach powinni decydowac ludzie, ktorzy na codzien maja do czynienia z sadami"

 

 

a konkretnie : gangsterzy, molestatorzy seksualni, gwalciciele notoryczni, seryjni mordercy i alfonsi.

 

 

 

"rozumiem ze wszyscy mieli troje"

 

 

u dobrego nauczyciela nikt nie powinien miec tak słabej oceny.

 

 

 

 

"twoja ironia byla bez sensu"

 

 

chcesz strzelic gola na moim boisku ? 

 

a gwiazdki z nieba nie chcesz przypadkiem ? :]

 

 

 

opozycja PIŚka nie powstrzyma i PISiek sądy weźmie sobie pod trepy. Jedyna nadzieja na wolną Polskę jest taka, ze

sędziowie mianowani przez pisowskiego chuligana pokaża mu gest Kozakiewicza i jakkolwiek posadzeni z politycznego klucza na

stołkach, to nie będą odbierać telefonów z centrali.

 

 

klasyk mawiał, ze państwem może rządzić sprzątaczka. 

 

wykrakał.

 

 

to ja pierwszy mówiłem, pół roku temu, że tej władzy od koryta nie oderwie kartka wyborcza, bo sfałszują wyniki albo spreparują

ordynację.

 

I że im tzreba będzie wp...ić. innego języka nie rozumieją, tylko siły się boją i tylko przed siłą będą ustępować. a siła jest na ulicy.

 

 

swoją drogą, najgorszy w tym całym towarzystwie jest taki Gowin, który widzi co się dzieje, z 99 % prawdopodobieństwem czuje

niesmak i wstyd, ale żadnego ruchu nie wykonuje.

 

 

a wystarczy wziąć tych paru kolegów myślących podobnie i zerwać większość parlamentarną. 

 

za taki numer, to ja bym mu przyznał nawet dożywotnią rentę. I willę na Aruba. przekupił go, po prostu, skoro nie stać go na 

samodzielną decyzję.

 

 

każdego mozna kupić. jego też. opozycja zamiast się unosić gniewiem, powinna zrobić zrzutkę na łapówkę dla Gowina i jego

paru kumpli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdźcie na stronę tej zbiórki: najpierw było 25k (widać to na screenie od Cichego), a teraz jak zobaczyli, że przez dzień zebrali jakieś 15k, to zwiększyli kwotę na 35k :grin:

 

 

Czekam aż podniosą do 90k:)

 

 

No to przekroczyli chyba wasze najśmielsze oczekiwania. Wszedłem na jakąś stronę tej akcji lub mini rozmowę z autorką. Ona tam stwierdziła, że docelowo chcą stworzyć mechanizm stypendialny dla Kijowskiego i jemu podobnych "nękanych opozycjonistów, którzy poświęcili się walce z władzą" (jakoś tak to szło) i już pracują nad takimi rozwiązaniami z prawnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k****, i było się uczyć, było pracować?

 

Może opozycja ma syndrom PiSu z właściwie 3/4 rządów PO tj. "władzy w sumie nie mamy i dużych szans na nią nie mamy, ale i tak jest zajebiście bo stworzyliśmy sektę, samonakręcający się biznes gdzie jest cieplutko, fajniutko i zero odpowiedzialności".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ta Korea wyczynia?

 

Czy my, zwykle szaraki dysponujemy wiedzą kto jest obecnie najsilniejszy militarnie?USA, Chiny, Rosja czy moze Korea?

 

Przypuscmy ze Kim wali rakieta w USA.Czy Stany sa w stanie zmienic tor takiej rakity/zniszczyc ja w locie/odpalić swoja zanim ta doleci? Jaki potencjalny zasieg moze miec taka rakieta? Ile kraju byłoby zniszczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No militarnie Stany raczej na chwilę obecną nie mają godnego przeciwnika.

 

Można zestrzelić rakietę z nukiem, amerykanie mają na to sprzęt. Sprzęt ten nie jest niezawodny. Mogą odpalić swoje zanim tamta nadleci. Rakiety z Korei na razie nie są w stanie dolecieć do zachodniego wybrzeża USA, podobno za jakiś czas to może się zmienić. Jedna nukowa rakieta prawdopodobnie byłaby w stanie zniszczyć spore miasto w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przekroczyli chyba wasze najśmielsze oczekiwania. Wszedłem na jakąś stronę tej akcji lub mini rozmowę z autorką. Ona tam stwierdziła, że docelowo chcą stworzyć mechanizm stypendialny dla Kijowskiego i jemu podobnych "nękanych opozycjonistów, którzy poświęcili się walce z władzą" (jakoś tak to szło) i już pracują nad takimi rozwiązaniami z prawnikami.

 

Prawdopodobnie Kijowski mając na karku komornika po prostu nie chce iść do pracy, bo te pieniądze komornik będzie mu najzwyczajniej w świecie zabierał. Woli zostać stypendystą wolności, dostawać pieniądze pod stołem i żyć dalej na poziomie, do którego zdążył się już przyzwyczaić... Dodatkowo jak mu tę kasę będą przekazywać tak, żeby komornik nie mógł niczego podpierdzielić, to zaraz zainteresuje się nim skarbówka i zostanie po raz kolejny męczennikiem. Najpierw czepiają się jakichś ukradzionych 90 tysięcy, a teraz tego, że dostaje pieniądze pod stołem. Marsze poparcia, apele do ue itd...

 

Ciekawe, kto będzie kolejnym "podobnie nękanym opozycjonistą, który poświęcił się walce z władzą". Stawiam na Lecha Wałęsę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.