Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Fluber - przestań już brnąć w te brednie.

 

1. Nie odniosłeś się w odpowiedzi do tego co Ci zarzucałem, że wrzucasz dowody, które mówią zupełnie o czymś innym, że drwisz z wypowiedzi specjalisty od tego tematu a później w następnym zdaniu potwierdzasz jego słowa. A teraz co do wydatków na alkohol stwierdzasz, że nie znasz danych na ten temat choć przed chwilą drwiłeś ze stwierdzenia, że wydatki te rosną. 

 

2. To chyba trzeba zdelegalizować kolejne radio:

https://www.polskieradio.pl/130/5925/Artykul/1752804,Rosnie-spozycie-alkoholu-w-Polsce-Jest-najwyzsze-od-XIX-wieku

I o zgrozo, trzeba chyba zdelegalizować Ministerstwo Zdrowia, bo samo podało tą informację.

 

3. Trzeba rozwiązać Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która mimo zatrudniania specjalistów w tej dziedzinie, kłamie w swoim raporcie. Fluber znalazł w necie tabelkę, która świadczy, że kłamią, szkalują Polskę. Rozwiążmy tą Agencję, wystarczy fluber - wie lepiej.

 

1. Odnosiłem się do wniosków tok fm z wypowiedzi terapeuty. I te wnioski krytykowałem. Terapeuta nie ma nawet pół dowodu na pokrycie swojej tezy. Nie ma badań, które pokazują, że spożycie alkoholu wzrosło, a tym bardziej nie ma badań, że przyczyną tego jest 500+. Cały artykuł to jedno wielkie gówno, które ma na celu zrobić z młodych rodziców w Polsce alkoholików. Brzydzę się takim dziennikarstwem.

2 Tak samo brzydzę się polskim radiem, która jako tuba propagandowa wrzuca informacje takie, jak się podoba rządowi. Jak rząd chce ograniczyć dostęp do alkoholu, to zaraz znajdzie się jakiś doktorzyna z MZ, który na twarz bez żadnych danych stwierdzi, że pijemy ponad 10 litrów na głowę i że to najwięcej od kredy, żeby tylko było jakieś uzasadnienie decyzji rządu o zamykaniu monopolowych.

3. Nie wiem o jakim raporcie piszesz, to co ja znalazłem w necie to są dane z raportu WHO. I można też bez problemu znaleźć raporty WHO w internecie na temat spożycia alkoholu na świecie. I bez problemu można potwierdzić, że spożycie alkoholu w Polsce regularnie spada, a jak teraz jest około 10 litrów to znaczy, że spadło na łeb na szyję. Tutaj link do raportu z 2014:

http://www.who.int/substance_abuse/publications/global_alcohol_report/msb_gsr_2014_2.pdf?ua=1

Dane o Polsce są na stronie numer 143. 

 

Edit: już wiem o jakim raporcie piszesz, o tym który się pojawił 2 dni przed dzisiejszym głosowaniem:) To komu wierzysz, PIS, czy WHO?:)

 

I proszę Cię, nie musisz mi wyjeżdżać w kontrze z polskim radiem, bo ja widzę ordynarną i obrzydliwą propagandę i poziom niegodny dziennikarstwa i w mediach liberalnych i w mediach rządowych. Oba to są szambo i gnój. Natomiast Ty z niewiadomych dla mnie przyczyn dostrzegasz propagandę tylko w jednym z nich.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest zmiana która tak naprawdę niewiele zmienia. To jest niewielka grupa osób, w większości pracujących w instytucjach  których taki wzrost kosztów nie przeraża.  

Ja myślę, że tu jednak chodziło o uzyskanie maksymalnego wk**** u opozycji. I raczej się nie udało bo potraktowano sprawę mocno humorystycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10000 można przeżyć tylko na prowincji, za 6000 i mniej pracuje tylko idiota. 2000zł to tak haniebna emerytura, że emeryci się wieszają.

 

Ale za 500 plus to już Janusze kupują samochody, jeżdżą nad drogi Bałtyk, zabierając przestrzeń życiową elicie i jeszcze spożywają większą ilość alkoholu.

 

Wieczne paradoksy dziennikarzy Wyborczej i jej pochodnych. A potem zdziwko, że PiS ma ponad 40%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10000 można przeżyć tylko na prowincji, za 6000 i mniej pracuje tylko idiota. 2000zł to tak haniebna emerytura, że emeryci się wieszają.

 

Ale za 500 plus to już Janusze kupują samochody, jeżdżą nad drogi Bałtyk, zabierając przestrzeń życiową elicie i jeszcze spożywają większą ilość alkoholu.

 

Wieczne paradoksy dziennikarzy Wyborczej i jej pochodnych. A potem zdziwko, że PiS ma ponad 40%

 

Cytat wyrwany z kontekstu, typowe dla betonu. PiS ma 40%, bo ludzie łapią się na takie infantylne manipulacje z ,,niezależnych" portali. :panda:

Bieńkowska mówiła o konkretnej osobie, która przyjęła państwową posadę za wynagrodzenie poniżej poziomu swoich kompetencji i doświadczenia. To wynika wyraźnie z kontekstu tej rozmowy. Jakby Messi się zgodził grać za pensję Kamila Glika to też niejeden nazwałby go ,,idiotą".

 

Natomiast sprowadzanie tej pseudo ustawy deubekizacyjnej do narzekań ,,jak żyć za 2.000 złotych" to poziom braci Karnowskich.

 

Z 500plus nie będzie nic dobrego, bo nigdy nie ma nic dobrego ze stawianiem na ilość kosztem jakości. Ten program nie ma żadnych zalet, obciąża budżet, zwalnia częściowo rodziców z odpowiedzialności za dzieci, no i samo założenie jest dwuznacznie moralnie (kojarzy się trochę z hodowlą przyszłych pracowników przez państwo).

Najśmieszniejsze jest to, że pisowski beton nienawidzi z połowę tego społeczeństwa a przecież musi mieć świadomość, że znaczna część kasy z 500+ idzie również do przeciwników Jarka. Ciekawe jak oni z tym żyją? Przecież takiego Janusza z Podkarpacia musi po prostu c*** strzelać, że sonsiad ,,wróg ojczyzny" też ma 500plus. :onthego:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że pisowski beton nienawidzi z połowę tego społeczeństwa a przecież musi mieć świadomość, że znaczna część kasy z 500+ idzie również do przeciwników Jarka. Ciekawe jak oni z tym żyją? Przecież takiego Janusza z Podkarpacia musi po prostu c*** strzelać, że sonsiad ,,wróg ojczyzny" też ma 500plus. :onthego:  

Akurat jak po nas widać, tej nienawiści za dużo nie ma. To właśnie ty i Vasquez jesteście tutaj tymi, których wkurwia sonsiad. Cóż, elita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w TVN 24 słyszałem na własne uszy, jak w kontekście Nowoczesnej, nazwano Ryszarda Petru "ojcem założycielem", więc mnie już nic nie zdziwi.

 

Z 500plus nie będzie nic dobrego, bo nigdy nie ma nic dobrego ze stawianiem na ilość kosztem jakości. Ten program nie ma żadnych zalet, obciąża budżet, zwalnia częściowo rodziców z odpowiedzialności za dzieci, no i samo założenie jest dwuznacznie moralnie (kojarzy się trochę z hodowlą przyszłych pracowników przez państwo).

Najśmieszniejsze jest to, że pisowski beton nienawidzi z połowę tego społeczeństwa a przecież musi mieć świadomość, że znaczna część kasy z 500+ idzie również do przeciwników Jarka. Ciekawe jak oni z tym żyją? Przecież takiego Janusza z Podkarpacia musi po prostu c*** strzelać, że sonsiad ,,wróg ojczyzny" też ma 500plus. :onthego:  

 

Dwuznaczne moralnie, nie wiem co napisać :smile:

 

Najśmieszniejsze jest to, że wmówiono ci, że pisowski beton nienawidzi z połowę tego społeczeństwa i zarzucasz nam tutaj łykanie jakichś bzdur. Komentarz Camby'ego przecież był humorystyczny, a to że wziąłeś go na poważnie świadczy chyba tylko o zaniku poczucia humoru...

 

No ale poruszyłeś ciekawy temat, bo wbrew pozorom, to wydaje mi się, że nawet gdyby Twoja teza była prawdziwa, to ci "wrogowie ojczyzny" , co stoją pod sądami i protestują... To bądźmy szczerzy, stawiasz że ile procent z nich pobiera 500+? Bo coś mnie się wydaje, że niewielki. I może to właśnie protestują ci, którzy 500+ nie dostają i zioną nienawiścią do tych, którzy pobierają to świadczenie? :smile:

no właśnie

 

Koelner, no i kto jest mistrzem PR? :smile:

http://300polityka.pl/news/2017/11/25/rmf-jaroslaw-kaczynski-przekazuje-atlas-kotow-na-aukcje-dla-bezdomnych-zwierzat-w-krakowie/

 

http://charytatywni.allegro.pl/slynny-atlas-kotow-prezesa-jaroslawa-kaczynskiego-i5444413

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak po nas widać, tej nienawiści za dużo nie ma. To właśnie ty i Vasquez jesteście tutaj tymi, których wkurwia sonsiad. Cóż, elita.

 

Mnie nie wkurwia sonsiad tylko pisowski beton plujący jadem na każdego kto ma inne zdanie i dopuszczający się ewidentnych manipulacji albo nadmiernych uproszczeń.

 

Ostatnio nawet papa Franciszek i Duda są ostro jebani na prawicowych stronach. I to chyba nawet bardziej niż na forum ,,Nie". :panda:

 

W waszym środowisku czasem nawet trudno się przyznać do zaglądania na Onet albo oglądania Kuby Wojewódzkiego, bo już wam piana z pyska wychodzi. :nevreness: :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie wkurwia sonsiad tylko pisowski beton plujący jadem na każdego kto ma inne zdanie i dopuszczający się ewidentnych manipulacji albo nadmiernych uproszczeń.

 

Ostatnio nawet papa Franciszek i Duda są ostro jebani na prawicowych stronach. I to chyba nawet bardziej niż na forum ,,Nie". :panda:

 

W waszym środowisku czasem nawet trudno się przyznać do zaglądania na Onet albo oglądania Kuby Wojewódzkiego, bo już wam piana z pyska wychodzi. :nevreness: :nevreness:

Na tym forum pisowski beton reprezentuje flubi a beton antypisowski vasquez.

 

Kto pluje jadem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie wkurwia sonsiad tylko pisowski beton plujący jadem na każdego kto ma inne zdanie i dopuszczający się ewidentnych manipulacji albo nadmiernych uproszczeń.

 

 

Co jak wiadomo działa tylko w jedną stronę:)

https://www.youtube.com/watch?v=eIrjZKNkbS4

 

 

 

W waszym środowisku czasem nawet trudno się przyznać do zaglądania na Onet albo oglądania Kuby Wojewódzkiego, bo już wam piana z pyska wychodzi. :nevreness: :nevreness:

 

Nie wiem, czy przeczytam dziś cokolwiek lepszego niż to, że środowisko Rappara toczy pianę z pyska, jak ktoś zagląda na onet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber, ale chwalić się, że kupił książkę wydaną przez obcy kapitał, który poprzez swoje gazety w Polsce robi krecią robotę na rzecz UE i Tuska?

 

W przypadku wybitnych dzieł, najwyraźniej dla Jarosłąwa nie ma to znaczenia:)

 

Natomiast nie sądzę, by Ringier Axel Springer robił w Polsce krecią robotę na rzecz UE i Tuska poprzez wydawanie atlasu kotów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bys sie zainteresowal laskami bylbys bogaty"

 

 

chodzi o robienie laski czy o bogate laski, bo strasznie nieelokwentny jesteś ?

 

 

"nie jestes czasem jakims biskupem ?"

 

 

ja dzieci nie znoszę, a ty mnie o pedofilię podejrzewasz ?

 

 

"pieciu stow nie zarobisz, a jeszcze hemoriodow sie nabawisz"

 

 

jakbym chcial zarabiac ekstra 5 stów , to bym kupil szminke, mini i uczciwie stanał pod latarnia zamiast się k..wić przy urnie.

 

 

"za 500 plus to Janusze kupuja samochody i jezdza nad Baltyk"

 

 

to akurat nie jest przekaz Wyborczej, ale PISu i jego mediów.

 

oni opowiadają, że pomiędzy "nędzą za Platormy", a "dobrobotem za PIS" róznica wynosi całe 16 zł dziennie.

 

I - tak, ręce opadają, kiedy jakiś nierób i pijaczyna wyklepie 8 dzieci, żeby z podatków uczciwych ludzi brac

co miesiac kase, na ktorą singiel zasuwa w pocie czoła.

 

to sa zmarnowane pieniadze, bo jedynie utrwalaja biede, apatie i tumiwisizm rodzicow i ucza dzieciaki, ze

to jest patent na kase w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwuznaczne moralnie, nie wiem co napisać :smile:

 

Najśmieszniejsze jest to, że wmówiono ci, że pisowski beton nienawidzi z połowę tego społeczeństwa i zarzucasz nam tutaj łykanie jakichś bzdur. Komentarz Camby'ego przecież był humorystyczny, a to że wziąłeś go na poważnie świadczy chyba tylko o zaniku poczucia humoru...

 

No ale poruszyłeś ciekawy temat, bo wbrew pozorom, to wydaje mi się, że nawet gdyby Twoja teza była prawdziwa, to ci "wrogowie ojczyzny" , co stoją pod sądami i protestują... To bądźmy szczerzy, stawiasz że ile procent z nich pobiera 500+? Bo coś mnie się wydaje, że niewielki. I może to właśnie protestują ci, którzy 500+ nie dostają i zioną nienawiścią do tych, którzy pobierają to świadczenie? :smile:

 

Może zbyt górnolotnie i patetycznie to zabrzmiało. :) Generalnie chodzi o to, że nie podoba mi się ,,hodowlane" podejście do prokreacji.

 

Ja wiem, że był humorystyczny. Co nie zmienia faktu, że opierał się na wyrwanym z kontekstu cytacie, który do dzisiaj krąży na prawicy jako symbol arogancji poprzednich rządów. Gdybym ja napisał, że gracz, który robi 20ppg na dobrym TS% jest idiotą gdy bierze 5 mln za sezon to nie byłoby to równoznaczne z kpiną wobec ludzi zarabiających 2.000 netto.

 

Sugerujesz, że wszyscy przeciwnicy 500+ to stare ubeki i nie ma wśród nich rodzin z dwójką dzieci poniżej 18 lat?  :nevreness: Przecież nawet rodzina Korwina załapała się na to świadczenie.  

Nie wiem, czy przeczytam dziś cokolwiek lepszego niż to, że środowisko Rappara toczy pianę z pyska, jak ktoś zagląda na onet:)

 

Według moich wyliczeń:

 

RappaR popiera z 90% decyzji PiS, hejtuje z 80% działań opozycji (szeroko rozumianej).

Typowy beton z wPolityce i Niezależnej popiera 99% decyzji PiS, hejtuje 100% działań opozycji

 

Jak dla mnie jest to to samo środowisko.  :nevreness: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I - tak, ręce opadają, kiedy jakiś nierób i pijaczyna wyklepie 8 dzieci, żeby z podatków uczciwych ludzi brac

co miesiac kase, na ktorą singiel zasuwa w pocie czoła.

 

Tak aspirujesz do europy zachodniej - jak znosisz to, ze tam dziecioroby dostaja proporcjonalnie wiecej niz w naszym ciemnogrodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.