Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak nie powiedzieli, ale chcieli!

 

Gdzieś już słyszałem tę argumentację....hmmm...

 

a no tak - ten jełop z GW co się wymalował pastą do butów i poszedł na marsz niepodległości, gdzie go "nie pobili, ale czuł że chcieli" :smile:

 

sweet

 

Mówili tylko innymi słowami.

 

Swoją drogą - czy wiesz, że gdy my oddaliśmy wam Magdalenę Ogórek to średnie IQ wzrosło w obu obozach?  :moon: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj na to przykłady, najlepiej toczących się procesów, wyroków.

Jak była kradzież to ktoś ukradł, czyli jest złodziejem. Kto?

 

Odnośnie przekrętów:

http://wyborcza.pl/1,75248,13482156,Autostrady_zlodziei.html

http://natemat.pl/52503,polskie-autostrady-korupcji-kradzieze-lapowki-i-zmowy-cenowe

 

I tutaj cytat za wyborczą, o którym mówiłem:

O ile w Europie średnio budowa kilometra autostrady kosztuje 10 mln euro, o tyle w Polsce był to koszt 200 mln zł i, jak zwraca uwagę dziennikarz gazety, "jeszcze były zastrzeżenia do jakości".

 

Tutaj odnośnie procesów i wyroków:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ustawiali-przetargi-na-autostrady-a-sa-bezkarnidziwny-wyrok/ntrw16b

 

Te przekręty były na tyle poważne, że Unia nam cofnęła dotacje na budowę dróg w 2013 roku:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Unia-wstrzymuje-pieniadze-na-polskie-drogi-2748997.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili tylko innymi słowami.

 

Swoją drogą - czy wiesz, że gdy my oddaliśmy wam Magdalenę Ogórek to średnie IQ wzrosło w obu obozach?  :moon:

Nie wiem, pewnie dlatego, że to zmyślona bzdura. To w waszym obozie są ludzie, co to twierdzą, że Słońce krąży wokół Ziemi. 

Za to w tych wcześniejszych latach nie było światowego kryzysu gospodarczego oraz wejścia na rynek pracy aż tylu absolwentów socjologii, politologii i europeistyki.

Ale wiesz, że Ci absolwenci socjologii, politologii i europeistyki głosują na PO?

 

Przecież teraz masz chociażby dyskonty oraz tanie sieciówki odzieżowe.

A wtedy były hipermarkety. Zresztą pamiętam, że kebaby wtedy były po 5 złotych, to ani dyskont, ani tania sieć odzieżowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za to w tych wcześniejszych latach nie było światowego kryzysu gospodarczego oraz wejścia na rynek pracy aż tylu absolwentów socjologii, politologii i europeistyki.

 

 

To, że ludzie byli lepiej wykształceni to rozumiem gorzej?:)

 

 

 

Przecież teraz masz chociażby dyskonty oraz tanie sieciówki odzieżowe.

 

Właśnie po to, żeby nie pi*****ić o cenach za połączenia telefoniczne związanych z rozwojem elektroniki, czy o tanich sieciówkach odzieżowych, w kwestii cen posługujemy się pojęciem inflacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przekrętów:

http://wyborcza.pl/1,75248,13482156,Autostrady_zlodziei.html

http://natemat.pl/52503,polskie-autostrady-korupcji-kradzieze-lapowki-i-zmowy-cenowe

 

I tutaj cytat za wyborczą, o którym mówiłem:

O ile w Europie średnio budowa kilometra autostrady kosztuje 10 mln euro, o tyle w Polsce był to koszt 200 mln zł i, jak zwraca uwagę dziennikarz gazety, "jeszcze były zastrzeżenia do jakości".

 

Tutaj odnośnie procesów i wyroków:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ustawiali-przetargi-na-autostrady-a-sa-bezkarnidziwny-wyrok/ntrw16b

 

Te przekręty były na tyle poważne, że Unia nam cofnęła dotacje na budowę dróg w 2013 roku:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Unia-wstrzymuje-pieniadze-na-polskie-drogi-2748997.html

Tylko, co miał rząd do tego, że prezesi spółek zawiązali kartel? Wykryto go i próbowano skazać ich. Nie jest to potwierdzenie, że PO to złodzieje.

Wciąż nie widzę potwierdzenia Twoich słów.

 

Wstawiłem link do strony Gdaki - ceny km autostrady są w średniej Europejskiej, nie mam pojęcia skąd im wyszło te 200 mln.

Te przekręty były na tyle poważne, że Unia nam cofnęła dotacje na budowę dróg w 2013 roku:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Unia-wstrzymuje-pieniadze-na-polskie-drogi-2748997.html

Nie cofnąła a wstrzymała i pieniądze nie przepadły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, co miał rząd do tego, że prezesi spółek zawiązali kartel? Wykryto go i próbowano skazać ich. Nie jest to potwierdzenie, że PO to złodzieje.

Wciąż nie widzę potwierdzenia Twoich słów.

 

Wstawiłem link do strony Gdaki - ceny km autostrady są w średniej Europejskiej, nie mam pojęcia skąd im wyszło te 200 mln.

Nie cofnąła a wstrzymała i pieniądze nie przepadły.

Prawdopodobnie to 200 milionow wynika z tego ze 10 km autostradowejnobwodnicy warszawy kosztowalo 2 miliardy.

 

Czy ja napisalem ze po to zlodzieje? Napisalem ze przy inwestycjach autostradowych po mnostwo nakradziono co juz wykazalem ze jest prawda.

 

No to wstrzymala. Nie bez powodu. Przynajmniej zmusili platforme do dzialania i szukania winnych.

 

Ten kartel zawiazal prezes gddaka ze strony ktorej link wrzuciles wiec nie wiem jak to jest z ich wiarygodnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten kartel zawiazal prezes gddaka ze strony ktorej link wrzuciles wiec nie wiem jak to jest z ich wiarygodnoscia.

Powołany przez PiS.

 

 

Czy ja napisalem ze po to zlodzieje? Napisalem ze przy inwestycjach autostradowych po mnostwo nakradziono co juz wykazalem ze jest prawda.

 

I jak przy tym jest winna PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zandberg i spółka to zupełnie inna bajka, ogólnie cywilizacyjnie tak odległa od ideałów zachodniego świata i kultury judeochrześcijańskiej jak islam (tylko w nieco innym kierunku). 

 

Co jest tak odleglego w Razem od idealow zachodniego swiata?

To ze jako jedyni mowia o solidarnosci, ze ich postulaty (nawiazujac do zachodniego swiata) to jest chadecka Angela Merkel light? :D

Przeczytałeś chociaż jakieś stanowiska publikowane przez Razem czy oceniasz na podstawie memów na wykopie/kwejku?

 

Razem to jedyna partia na scenie politycznej, której po prostu, zwyczajnie się boję. 

 

Z czego wynika Twoj strach?

Z tego, że na memach zobaczyłeś Zandberga w koszulce z Marksem, a jak 'wiadomo' z prawackej propagandy Marks to nie filozof a nauczyciel Stalina?

Ja tam boję się nacjonalizmu, kosciola i kapitalizmu niszczącego wszystko co się da, patrzącego tylko na przychody w kwartalnych raportach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego wynika Twoj strach?

Z tego, że na memach zobaczyłeś Zandberga w koszulce z Marksem, a jak 'wiadomo' z prawackej propagandy Marks to nie filozof a nauczyciel Stalina?

Ja tam boję się nacjonalizmu, kosciola i kapitalizmu niszczącego wszystko co się da, patrzącego tylko na przychody w kwartalnych raportach.

Z ich nienawiści do wolności słowa i osób o innych poglądach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego wynika Twoj strach?

Z tego, że na memach zobaczyłeś Zandberga w koszulce z Marksem, a jak 'wiadomo' z prawackej propagandy Marks to nie filozof a nauczyciel Stalina?

Ja tam boję się nacjonalizmu, kosciola i kapitalizmu niszczącego wszystko co się da, patrzącego tylko na przychody w kwartalnych raportach.

 

akurat nacjonalizm został wybity w berlinie w 1945 roku gdzie biły się wszystkie skrajne prawice w waffen ss

teraz to jest jakiś folklor polityczny, taki zakalec w pieczeniu

 

jestem za tym aby partie które są przy ścianie lewicy i prawicy czyli Razem i Korwin były w sejmie tak z 5% poparciem i dwie główne partie. historia pokazuje, że tylko w radykalnych i przy przymusie społecznym są dokonywane jakieś reformy dlatego dobrze byłoby jakby dwie siły w państwie musiały się targować i dogadywać ze ścianą. twór jak Kukiz czy Palikot pokazuje, że to wydmuszki polityczne dla odciągnięcia opinii publicznej w celu zachowania statusu quo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto przez 8 lat odpowiadal za budowe autostrad?

Czyli jesteś z tych co obwiniają za wszystko co się stało za rządów danej partii właśnie tą partię? Nie biorąc pod uwagę czy mieli czy nie mieli na to wpływu?

Nie bronię PO, nie zaprzeczam, że mogły być jakieś przekręty, ale uczciwe byłoby udowodnić, że mieli wpływ na wszystkie przekręty, na zmowy firm budowlanych itd., że było to za ich przyzwoleniem, wiedzieli o tym, brali w tym udział. A wrzucasz mi info, że są sprawy sądowe na sumę 6 mld tak jakby to ludzie PO to nakradli, bez żadnego wyjaśnienia. To są zwykłe spory sądowe, które mogą mieć mnóstwo wytłumaczeń jak błędy w projektach, nienależyte wykonanie, przekroczone terminy, kary itd. Czy skala tego jest duża? Nie wiem, ale wydaje mi się, że w tej branży spory sądowe są raczej normalne i wyciąganie z tego wniosku, że przekręty jest chyba trochę nieuczciwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest tak odleglego w Razem od idealow zachodniego swiata?

To ze jako jedyni mowia o solidarnosci, ze ich postulaty (nawiazujac do zachodniego swiata) to jest chadecka Angela Merkel light? :grin:

Przeczytałeś chociaż jakieś stanowiska publikowane przez Razem czy oceniasz na podstawie memów na wykopie/kwejku?

 

 

Z czego wynika Twoj strach?

Z tego, że na memach zobaczyłeś Zandberga w koszulce z Marksem, a jak 'wiadomo' z prawackej propagandy Marks to nie filozof a nauczyciel Stalina?

Ja tam boję się nacjonalizmu, kosciola i kapitalizmu niszczącego wszystko co się da, patrzącego tylko na przychody w kwartalnych raportach.

 

Jak wiadomo marksizm jest zawsze jedną egzekucję od utopii. Oczywiście możesz podejść do Marksa jako do nauczyciela, tylko że widzieliśmy w niejednej kulturze jak wyglądają jego nauki wprowadzane w życie. To nie inny filozof, którego bronić się powinno a który został złączony z Hitlerem. Nie potrafię pojąć jakim ignorantem trzeba być, żeby partię razem w ogóle szanować a co dopiero bronić. 

 

Jak poczytasz trochę literatury odnośnie marksizmu i posłuchasz kilku niegłupich ludzi to może zmienisz zdanie. Na start polecam Jordana Petersona bo łatwy język to i powinieneś zrozumieć. Problem w tym, że ja wiem i ty wiesz, że ludzie wypowiadający się w taki sposób jak ty nie przeczytają nic i nie przyjmą nic co nie zgadza się z ich punktem widzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ich nienawiści do wolności słowa i osób o innych poglądach. 

 

Serio? Tą nienawiścią zionie np stanowisko dostące świeckiego państwa czy może strona zero-tolerancji.

Ta wielka nienawiść do osób o innych poglądach wiąże się z tym, że... poślą kilka pism do Uniwerystetów czy Urzędów Miast o występ Hungarici, albo że zaskarżą bilbordy z płodami w miastach?

Sorry ale nienawiść (słowną i przepychanki) to widziałem podczas zbierania podpisów pod "Ratujmy Kobiety" ze strony zapewne skrajnej prawicy, albo czytałem o człowieku z Elbląga pobitym przez nieznanych sprawców za lewactwo co skończyło się 6 tyg w łóżku, czy pobicu (lekkim obiciu twarzy) członka Razem w Lublinie (pewnie kilka innych zdarzen mnie ominelo)

 

akurat nacjonalizm został wybity w berlinie w 1945 roku gdzie biły się wszystkie skrajne prawice w waffen ss

teraz to jest jakiś folklor polityczny, taki zakalec w pieczeniu

 

jestem za tym aby partie które są przy ścianie lewicy i prawicy czyli Razem i Korwin były w sejmie tak z 5% poparciem i dwie główne partie. historia pokazuje, że tylko w radykalnych i przy przymusie społecznym są dokonywane jakieś reformy dlatego dobrze byłoby jakby dwie siły w państwie musiały się targować i dogadywać ze ścianą. twór jak Kukiz czy Palikot pokazuje, że to wydmuszki polityczne dla odciągnięcia opinii publicznej w celu zachowania statusu quo

 

To w takim razie boje się ziomków którzy pojadą na Marsz Niepodległości by powalczyć z drzewkami przy ulicy, boję się że ubierając czasami głupiego t-shirta FC St. Pauli mogę kogoś "sprowokować do kopniaka w ryja" (biorąc pod uwagę choćby przykład podany nieco wyżej w tym poście).

 

Co do drugiego akapitu to ja mam nadzieję, że poglądy takie jakie prezentuje Razem to nie będzie ta lewicowa ściana (bo tam powinni znaleźć się jacyś socjaliści) i że tymi dwoma głównymi siłami nie będą konserwatyści jak jest to obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie inny filozof, którego bronić się powinno a który został złączony z Hitlerem.

 

Nie został złączony z Hitlerem a Hitler próbował go złączyć ze sobą. To raz. Dwa - od jakiegoś czasu nie jest powszechnie łączony (przynajmniej ja się dawno z tym nie spotkałem).

 

A tak w ogóle to bardziej poeta niż filozof :P

jak 'wiadomo' z prawackej propagandy Marks to nie filozof a nauczyciel Stalina?

 

Czy to, że marksizm był naczelną filozofią, narzucaną w krajach bloku wschodniego to też prawacka propaganda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Tą nienawiścią zionie np stanowisko dostące świeckiego państwa czy może strona zero-tolerancji.

Ta wielka nienawiść do osób o innych poglądach wiąże się z tym, że... poślą kilka pism do Uniwerystetów czy Urzędów Miast o występ Hungarici, albo że zaskarżą bilbordy z płodami w miastach?

Sorry ale nienawiść (słowną i przepychanki) to widziałem podczas zbierania podpisów pod "Ratujmy Kobiety" ze strony zapewne skrajnej prawicy, albo czytałem o człowieku z Elbląga pobitym przez nieznanych sprawców za lewactwo co skończyło się 6 tyg w łóżku, czy pobicu (lekkim obiciu twarzy) członka Razem w Lublinie (pewnie kilka innych zdarzen mnie ominelo)

A ja widziałem bezkompromisowość i fanatyzm Razem. Obecnie mało robią, bo jeszcze mniej mogę. Ale już pomijając ich dziedzictwo w krajach komunistycznych, to czytam co robią na zachodzie tak zwani socjaldemokracji, którzy na przykład porwali i tortuwali człowieka tylko za głosowanie na Trumpa, ataki na wyborców Trumpa, proste zachowanie zwolenników Sandersa i Trumpa wobec osoby z banerem popierającym drugiego. 

To w takim razie boje się ziomków którzy pojadą na Marsz Niepodległości by powalczyć z drzewkami przy ulicy, boję się że ubierając czasami głupiego t-shirta FC St. Pauli mogę kogoś "sprowokować do kopniaka w ryja" (biorąc pod uwagę choćby przykład podany nieco wyżej w tym poście).

Ci groźni nacjonaliści zaatakowali przez 7 lat kilka drzewek. Tak dla porównania wyglądają zwolennicy tej samej ideologii co Razem w proteście:

DEdoxv3V0AECW03.jpg

422713E600000578-4677108-image-a-30_1499

 

http://edition.cnn.com/2017/07/08/europe/g20-protests/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wowo

ale ty walczysz z jakimiś swoimi urojeniami:D

niestety nie pomogłem Ci korzystająć z ironii, której jak widać powinno się unikać w postach na forum.

 

Pisząc prościej totalnie debilne wydaje mi się rozumowanie na zasadzie:

Zandberg w koszulce z Marksem na zdjęciu sprzed 15 lat -> Zandberg jest komunistą -> Od komunizmu tylko krok do totalitaryzmu, kołchozów i egzekucji wrogów -> Całe Razem to komuniści i należy ich zdelaglizować.

A tak mniej więcej wygląda ocena programu/stanowisk Razem.

 

Podobnie kiedy zobaczyłem zdjęcie Jakiego w dresie nie uważam, że po dorwaniu się do władzy koleś powinien wprowadzać prawo do koszenie zegarków w ciemnej ulicy, rozwalania butelek na ławce pod blokiem i rozpocznie przezynawać ordery "szacuneku ulicy".

 

I na koniec, na jaki temat mam zmieniać zdanie? Uważania za idiotyczne rozumowania opisanego powyżej?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Tą nienawiścią zionie np stanowisko dostące świeckiego państwa czy może strona zero-tolerancji.

Ta wielka nienawiść do osób o innych poglądach wiąże się z tym, że... poślą kilka pism do Uniwerystetów czy Urzędów Miast o występ Hungarici, albo że zaskarżą bilbordy z płodami w miastach?

Sorry ale nienawiść (słowną i przepychanki) to widziałem podczas zbierania podpisów pod "Ratujmy Kobiety" ze strony zapewne skrajnej prawicy, albo czytałem o człowieku z Elbląga pobitym przez nieznanych sprawców za lewactwo co skończyło się 6 tyg w łóżku, czy pobicu (lekkim obiciu twarzy) członka Razem w Lublinie (pewnie kilka innych zdarzen mnie ominelo)

 

 

To w takim razie boje się ziomków którzy pojadą na Marsz Niepodległości by powalczyć z drzewkami przy ulicy, boję się że ubierając czasami głupiego t-shirta FC St. Pauli mogę kogoś "sprowokować do kopniaka w ryja" (biorąc pod uwagę choćby przykład podany nieco wyżej w tym poście).

 

Co do drugiego akapitu to ja mam nadzieję, że poglądy takie jakie prezentuje Razem to nie będzie ta lewicowa ściana (bo tam powinni znaleźć się jacyś socjaliści) i że tymi dwoma głównymi siłami nie będą konserwatyści jak jest to obecnie.

 

Tekst z dailymail.Wrzuciłem całość.Bo tylko prawica taka straszna :)

 

Bestselling author Edward Klein is set to release his latest book All Out War: The Plot to Destroy Trump

Klein makes the shocking revelation that an FBI investigation discovered collusion between American anarchists and ISIS and Al-Qaeda

'This is the greatest challenge to law enforcement since the Weather Underground and the Black Panther Party,' the FBI report declared

It reveals the FBI sent a task force to Germany to report on radical groups that planned to protest President Trump's attendance at this year's G20 Summit

The investigation determined that U.S.-backed anarchist/radical groups had traveled to Germany and took part in the violence

There was also evidence that three key leaders of an Oakland group met in Hamburg with a leader of the Al-Qaeda

The foreign terrorists were helping them acquire the weapons they are seeking, primarily bomb-making equipment and toxic chemicals and gasses

Edward Klein is the former editor in chief of the New York Times Magazine and the author of numerous bestsellers including his fourth book on the Clintons, Guilty as Sin, in 2016. His latest book is All Out War: The Plot to Destroy Trump will be released October 30, 2017

 

A secret FBI investigation of the violent 'resistance' movement on college campuses against President Trump has led to an alarming discovery—the collusion between American anarchists and foreign terrorists in the Islamic State and Al qaeda, according to a confidential 'Informational Report' by FBI field offices.

'There is clearly overwhelming evidence that there are growing ties between U.S. radicals and the Islamic State, as well as several [iSIS] offshoots and splinter groups,' stated the FBI field report, which was delivered to Acting Director Andrew McCabe on July 11, 2017, and which is being published for the first time in my new book All Out War: The Plot to Destroy Trump.

 

The FBI report on efforts by Islamic terrorists to recruit followers among violent U.S. groups like Antifa corroborates President Trump's controversial claim, following last summer's deadly protests in Charlottesville, Virginia, that left-wing anarchist groups are just as dangerous as right-wing white supremacists.

 

A secret FBI investigation of the violent 'resistance' movement on college campuses against President Trump has led to an alarming discovery—the collusion between American anarchists and foreign terrorists in the Islamic State and Al Qaeda (Pictured above are the protests in Charlottesville, VA) +9

A secret FBI investigation of the violent 'resistance' movement on college campuses against President Trump has led to an alarming discovery—the collusion between American anarchists and foreign terrorists in the Islamic State and Al Qaeda (Pictured above are the protests in Charlottesville, VA)

'This is the greatest challenge to law enforcement since the Weather Underground and the Black Panther Party,' the FBI report declared.

 

Last summer, the FBI dispatched a task force to Europe to report on massive demonstrations planned by radical groups, such as the German contingent Antifaschistische Aktion, to protest President Trump's attendance at a meeting of leaders and central bank governors of the G20 group of major industrialized countries

 

'Task force covered G20 meeting in Hamburg, studied intel from local authorities, Interpol, and other assets, determined that as assumed U.S.-backed anarchist/radical groups had traveled to Germany and took place in the violence,' the FBI's summary stated.

 

'There is also evidence of meetings between these individuals and associates of ISIS. There is an urgent need to closely surveil the identified individuals.'

 

The agents sent by the FBI paid particular attention to a group of anarchists from Oakland, a major port city that lies adjacent to the campus of the University of California at Berkeley, the scene of several violent protests.

 

It reveals the FBI sent a task force to Germany to report on radical groups that planned to protest President Trump's attendance at this year's G20 Summit (pictured) and found U.S.-backed anarchist/radical groups had traveled to Germany and met with terrorists +9

It reveals the FBI sent a task force to Germany to report on radical groups that planned to protest President Trump's attendance at this year's G20 Summit (pictured) and found U.S.-backed anarchist/radical groups had traveled to Germany and met with terrorists

 

'While there has been military progress in Iraq against the Islamic State, their influence in Europe and throughout the world is clearly growing,' the report said.

 

'Now that the bureau has determined they have followers in the radical U.S. resistance movement in the United States, it is clear there will be additional violence in the attacks on law enforcement and U.S. institutions, including banks.

 

'Ties between three key leaders of the Oakland group [names redacted] met in Hamburg with a leader of the AQAP [Al Qaeda in the Arabian Peninsula] and the AQIM [Al Qaeda in the Islamic Maghreb],' the report continued. 'The leader from AQAP is an Egyptian-born male [name redacted] who is known to be in charge of finances and recruiting for the group.

 

The FBI field report was delivered to Acting Director Andrew McCabe in July +9

The FBI field report was delivered to Acting Director Andrew McCabe in July

'There is evidence from informants that he is helping the Oakland group acquire the weapons they are seeking, primarily bomb making equipment and toxic chemicals and gasses.

 

'One of the men from Oakland traveled to Syria to meet with ISIS; the purpose was for training in tactics, but was thought to be primarily a bonding visit to discuss possible massive disruptive attacks in the U.S.

 

'While in Hamburg, several of the Oakland-based criminals were photographed throwing Molotov cocktails and wielding iron bars, which have been their weapons of choice, though they are almost certainly on the verge of upping the caliber of their weaponry for use in the U.S.

 

'Despite having their faces covered by masks, they were positively identified.

 

'This group and their connections with the radical Islamic groups must be disrupted and destroyed.

 

The FBI dispatched a task force to Europe to report on massive demonstrations planned by radical groups, such as the German contingent Antifaschistische Aktion +9

The FBI dispatched a task force to Europe to report on massive demonstrations planned by radical groups, such as the German contingent Antifaschistische Aktion

+9

Mounted policemen ride through a group of protesters sitting on the ground, in Hamburg, Germany, during the G20 Summit in July +9

Mounted policemen ride through a group of protesters sitting on the ground, in Hamburg, Germany, during the G20 Summit in July

'Action has been taken with the appropriate agencies to see that these named individuals will be identified when they return to the United States. It has not been determined if they will be detained or surveilled.…

 

'Making some sort of common cause with Americans who are determined to commit violence against the U.S. makes them potentially very useful to radical Islam.'

 

Ed Klein's latest book is All Out War: The Plot to Destroy Trump will be released October 30, 2017 +9

Ed Klein's latest book is All Out War: The Plot to Destroy Trump will be released October 30, 2017

Before he was fired as director of the FBI, James Comey collected intelligence on the connections between Middle Eastern jihadis, European radicals, and the American anarchists who are part of the anti-Trump 'resistance' movement.

 

 

'The Americans communicate with the Islamic State and other terrorist organizations on websites, and they use those websites to download instructions on making weapons,' said an FBI source who had access to Comey's intelligence reports.

 

'As the Trump administration has demonstrated it's serious about destroying the Islamic State, and depriving ISIS of territory in Iraq and Syria, the alliance between the American radicals and ISIS has grown even closer. The Internet chatter between the Americans and the Islamists is astronomical.

 

'The FBI is really playing catchup ball, because the Obama administration refused to give the bureau the resources it needed to effectively infiltrate and surveil the radical groups on college campuses,' the source continued.

 

'Any talk of a connection between radical Islam—a phrase the Obama people wouldn't even use—and American extremists was pretty much laughed off. [Former Attorney General] Loretta Lynch would have blown a gasket if she heard that the FBI was surveilling so-called college political organizations.

 

'All that has changed under the Trump administration. Everyone's aware that the resistance movement, with its effort to get rid of Trump by any means necessary, has created fertile soil for ISIS and al Qaeda to establish a beachhead in America

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co marksizm ma wspólnego ze stalinowskim zamordyzmem? Stalin gorliwiej od wszelkiej maści prawicowych zje.ów zwalczał konkurencję po lewej stronie. To tak jakbym wszelką prawicę zrównywał z nazistami.

Wolę Hamburg niż ratowanie prywatnych korporacji za państwowe pieniądze. Podnosi się podatki, ucina przywileje biednym aby bogaci nadal mogli być bogaci. Totalny bezsens. Gdzie tu prawicowe umiłowanie niewidzialnej ręki rynku?

Razem jest jedyną partią która chce odrębności państwa od Kościoła, wolności światopoglądowej, dba o pracowników. Zasadniczo nam w dupie państwo szkoda, że to nie działa w drugą stronę. Ale skoro państwo bierze to niech w zamian coś daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.