Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jej zabraniasz innej dyskusji niz cytowanie kontrargumentow z prac naukowych to co sie dziwisz?

 

Nie zabraniam, ale w sumie dyskusja z nią wygląda podobnie, jak tutaj z niektórymi. Co Ty wiesz? Ja swoje w życiu widziałam. Odczep się od Jaruzelskiego itp. :nevreness:

 

 

Jak TVN. Najpierw ich krytykujesz, że coś nie robili, a jak Ciebie sprostowano, to krytykujesz za to co robią. 

Btw. przecież ja ich na początku pochwaliłem, a nie skrytykowałem :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabraniam, ale w sumie dyskusja z nią wygląda podobnie, jak tutaj z niektórymi. Co Ty wiesz? Ja swoje w życiu widziałam. Odczep się od Jaruzelskiego itp. :nevreness:

 

Ja to widze jakos tak:

 

Fluber: Mama zle te mielone robi

Tesciowa: Tak? A ty ile razy w zyciu kotlety robiles?

F: Zero, ale przed chwila wygooglowalem monografie profesora x, recenzowana przez profesora y. Z niej jasno wynika, ze mielone robi sie inaczej.

T: Co ty mozesz wiedziec jak nigdy nie robiles mielonych?

F: Mama wybaczy, ale ta monografia to efekt 40 lat badan nawybitniejszych specjalistow w tej dziedzinie!

T: k****, sama robie mielone od 40 lat i wszystkim smakuja!

F: O nie nie mamusiu. Tak rozmawiac nie bedziemy. Jak mama ma kontrargument poparty opublikowanymi badaniami naukowymi to prosze zaprezentowac!

 

Dobrze trafilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze jakos tak:

 

Fluber: Mama zle te mielone robi

Tesciowa: Tak? A ty ile razy w zyciu kotlety robiles?

F: Zero, ale przed chwila wygooglowalem monografie profesora x, recenzowana przez profesora y. Z niej jasno wynika, ze mielone robi sie inaczej.

T: Co ty mozesz wiedziec jak nigdy nie robiles mielonych?

F: Mama wybaczy, ale ta monografia to efekt 40 lat badan nawybitniejszych specjalistow w tej dziedzinie!

T: k****, sama robie mielone od 40 lat i wszystkim smakuja!

F: O nie nie mamusiu. Tak rozmawiac nie bedziemy. Jak mama ma kontrargument poparty opublikowanymi badaniami naukowymi to prosze zaprezentowac!

 

Dobrze trafilem?

 

Blisko, wygląda to raczej tak:

 

F: Czemu mama tak soli te mielone?

T: Co ode mnie chcesz? Całe życie tak solę te mielone!

F: Mamo, ale za dużo soli mama daje

T: Tak? A Ty ile razy w życiu kotlety robiłeś?

F: Zero, ale przed chwilą wygooglowałem monografię profesora x recenzowaną przez profesora y. Z niej jasno wynika, że dodawanie tyle soli, ile mama dodaje, zwiększa ryzyko zawału serca o 24%, udaru mózgu o 32% i nadciśnienia o 41%. 

T: Co Ty możesz wiedzieć, jak nigdy nie robiłeś mielonych?!

F: Mama wybaczy, ale ta monografia to efekt 40 lat badań najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie!

T: k****, sama robię te mielone od 40 lat i wszystkim smakują!

F: No teraz to się mamusia doigrała, za przeklinanie mamusia pójdzie do piekła jak Jaruzelski.

T: Odpierdol się od Jaruzelskiego, za komuny było lepiej.

F: Według publikacji, które ostatnio czytałem, Polacy byli o 42% biedniejszy, a ponadto mieliśmy niższy indeks bezpieczeństwa

T: Jak Ty mnie wkurwiasz, muszę zapalić...

F: A wie mamusia, że ostatnio przeczytałem, że to pierwszy krok do uzależnienia się od kokainy?

T: Idę do domu.

F: :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co was w tej wypowiedzi oburzyło.

Tak się składa ze u mnie zajmuje się praniem, gotowaniem, sprzataniem i zmywaniem oraz prasowaniem, a także myciem okien. Jest do tego dobrze przygotowana bo tak wyszkoliła ją mama, a mnie mama zupełnie w tym kierunku nie szkoliła.

Wyprzedzajac ewentualny atak dodam że oprócz wymienionych czynności zajmuje się też prowadzeniem samochodu, bo lubi to robic i robi to doskonale - i ten drobny fakt nie pozwali się chyba na mnie rzucić :grin:

Podział obowiazków jest najbardziej naturalną rzeczą, a takie podejście że kobiecie ujmuje pranie i sprzątanie jest po prostu pogardliwym traktowaniem tych jakże potrzebnych czynności.

Problemem nie jest to że kobieta moze to sama robić, problemem jest to że ludzie nie wiedzieć czemu traktują te czynności jako uwłaczajace.

Jakoś nie wyobrażam sobie by krytykować sytuację w której kobieta zawsze prowadzi samochód a facet jest wożony, bo ten rodzaj zajęcia jakos dziwnie nie jest uwłaczający w odróżnieniu do gotowania.

Problem nie jest w tym co kobieta robi, problem jest w tym że mamy "rasistowskie" podejscie do niektórych prac i zajęć.

Pozwolę sobie dopisać część drugą:

Na dziś 99% facetów prowadzi samochód, gdyby ta proporcja się z jakichś powodów zmieniła i 99% kobiet prowadziło samochód wożąc jako pasażera facetów to po kilku latach, moze kilkunastu pojawiły by się takie oto głosy oburzonych kobiet:

- mam większe ambicje niż gotować sprzątać i wozić jaśnie pana

- pojechaliśmy nad morze i znów całą drogę wiozłam cztery litery szanownego pana a on rozwalony na miejscu pasażera nie widział w tym nic złego.

O tak by było. Myślę że jakakolwiek czynność którą powszechnie wykonują/wykonywałyby kobiety prędzej czy później jest/staje się się czynnością gorszą i uwłaczającą kobietom.

Od dawna mamy do czynienia z dyktatura kobiet tylko napalone samce nie widza tego zajęte szukaniem sposobów jak sie do nich dobrać.

Ponieważ nie interesuje samców dobieranie się do górników czy policjantów to przeszkadzaja im ich przywileje emerytalne, skoro chca sie dobrac do kobiet nie zauwazja znacznie bardziej obciążajacych bonusów emerytalnych kobiet a nawet tego że cokolwiek by nie robiły to grymaszą ze chca czego innego.

Zachowują się jak rozkapryszone bachory które są rozkapryszone bo nie były bite :tongue:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dopisać część drugą:

Na dziś 99% facetów prowadzi samochód, gdyby ta proporcja się z jakichś powodów zmieniła i 99% kobiet prowadziło samochód wożąc jako pasażera facetów to po kilku latach, moze kilkunastu pojawiły by się takie oto głosy oburzonych kobiet:

- mam większe ambicje niż gotować sprzątać i wozić jaśnie pana

- pojechaliśmy nad morze i znów całą drogę wiozłam cztery litery szanownego pana a on rozwalony na miejscu pasażera nie widział w tym nic złego.

O tak by było. Myślę że jakakolwiek czynność którą powszechnie wykonują/wykonywałyby kobiety prędzej czy później jest/staje się się czynnością gorszą i uwłaczającą kobietom.

44% kierowców w Polsce to kobiety.

 

 

 

Od dawna mamy do czynienia z dyktatura kobiet tylko napalone samce nie widza tego zajęte szukaniem sposobów jak sie do nich dobrać.

Ponieważ nie interesuje samców dobieranie się do górników czy policjantów to przeszkadzaja im ich przywileje emerytalne, skoro chca sie dobrac do kobiet nie zauwazja znacznie bardziej obciążajacych bonusów emerytalnych kobiet a nawet tego że cokolwiek by nie robiły to grymaszą ze chca czego innego.

Zachowują się jak rozkapryszone bachory które są rozkapryszone bo nie były bite :tongue:

Myślisz, że Jarosławowi uda się w końcu zaliczyć? :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko, wygląda to raczej tak:

 

F: Czemu mama tak soli te mielone?

T: Co ode mnie chcesz? Całe życie tak solę te mielone!

F: Mamo, ale za dużo soli mama daje

T: Tak? A Ty ile razy w życiu kotlety robiłeś?

F: Zero, ale przed chwilą wygooglowałem monografię profesora x recenzowaną przez profesora y. Z niej jasno wynika, że dodawanie tyle soli, ile mama dodaje, zwiększa ryzyko zawału serca o 24%, udaru mózgu o 32% i nadciśnienia o 41%.

T: Co Ty możesz wiedzieć, jak nigdy nie robiłeś mielonych?!

F: Mama wybaczy, ale ta monografia to efekt 40 lat badań najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie!

T: k****, sama robię te mielone od 40 lat i wszystkim smakują!

F: No teraz to się mamusia doigrała, za przeklinanie mamusia pójdzie do piekła jak Jaruzelski.

T: Odpierdol się od Jaruzelskiego, za komuny było lepiej.

F: Według publikacji, które ostatnio czytałem, Polacy byli o 42% biedniejszy, a ponadto mieliśmy niższy indeks bezpieczeństwa

T: Jak Ty mnie wkurwiasz, muszę zapalić...

F: A wie mamusia, że ostatnio przeczytałem, że to pierwszy krok do uzależnienia się od kokainy?

T: Idę do domu.

F: :nevreness:

Moze to dziwnie zabrzmi, ale jesli chodzi o Wasze okoloobiadowe rozmowki, to jestem zdecydowanym dickriderem Twojej tesciowej :smile:

 

aha - a żeby być dokładniejszym to zapomniałeś dodać opisu, że kompletnie nie przeszkadzają Ci na talerzu tak samo posolone ziemniaki i pomidory.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi?

 

PiS ma tych swoich Misiewiczów, Ziobrę, Kurskiego i Macierewicza, uprawia prywatę i propagandę, ale ludzie przymykają na to oko, bo najbardziej zależy im na bezpieczeństwie. Dla mnie to celna diagnoza.

Przede wszystkim PO i owo środowisko jest pełne arogancji sprowadzając wszystkich z innymi opiniami do faszystów, ciemnogrodu i kreując się na lepszych. Twierdzą, że ich wyborcy są inteligentniejsi, tworząc narrację o jakiejś dyktaturze, starają się dzielić naród, obrażają Polskę przy każdej okazji. I to jest przyczyna ich porażki. Uchodźcy uchodźcami, ale dałoby się ich przełknąć, gdy nie reszta narracji.

Do tego szkolne, śmieszne błędy w stylu przywoływania twitta księdza Oko, błędy Rusin, chamskie teksty Jandy czy Stuhra. To ludzi zniechęca.

Nie wątpię, że z ripost skierowanych do ciebie dałoby się stworzyć jakąś niezłą topkę w stylu top 10 dunków nad Shawnem Bradley'em, ale ta powyższa pewnie byłaby w czołówce (swoją drogą dobry pomysł na sezon ogórkowy).

Przyganiał kocioł garncowi. 

A tekst o łapaniu c***a może zaimponować tylko nastolatkowi albo komuś całkowicie bez kultury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy, czy stosunek heteroseksualny ?

A zgodnie z teorią darkonzy Jarosław obniżył kobietom wiek emerytalny o 5 lat, żeby zaliczyć stosunek, czy żeby zdać prawo jazdy? :smile:

 

Z innej beczki, czy ktoś może wie, co autor miał na myśli?

https://twitter.com/tvp_info/status/904045971247697920

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsza konkluzja jest taka, że presja ma znaczenie, że bardzo poważne potraktowanie tej sprawy przez polskie państwo, przez polską prokuraturę doprowadziło do tego, że ta presja stała się tak silna, że złapanie sprawców było tylko kwestią czasu

 

Jaki chyba celowo powiedział te głupotę żeby odwrócić uwagę od Morawieckiego

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgodnie z teorią darkonzy Jarosław obniżył kobietom wiek emerytalny o 5 lat, żeby zaliczyć stosunek, czy żeby zdać prawo jazdy? :smile:

 

Z innej beczki, czy ktoś może wie, co autor miał na myśli?

https://twitter.com/tvp_info/status/904045971247697920

najpewniej rzecz w tym,ze chca uniknac kar za 'kreatywna ksiegowosc',w ktora bardzo dobrze 'umie' morawiecki ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z innej beczki, czy ktoś może wie, co autor miał na myśli?

https://twitter.com/tvp_info/status/904045971247697920

Nie śmiejcie się

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ministerstwo-finansow-gruza-tajemnice,153,0,2355353.html

Nie potrafię teraz znaleźć ale gdzies miesiac czy dwa miechy temu było ze jakas firma doliczyła sie sama ze zapłaciła za niski podatek i że chce dopłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bicie słabszych (czy to kobiety, czy to klaps dla dziecka, czy to nawet bicie zwierząt) to w 95% nie jakaśtam metoda wychowawcza tylko chęć wyladowania własnej frustracji, chlopy nie udawajmy, że jest inaczej. Mnie tam rodzice wychowali dobrze, zasady były, dyscyplina była, i potrafili sobie poradzić z moim gorszym zachowaniem innymi sposobami niż bicie.

 

Nie wierzę, wczoraj piszesz to, a teraz chcesz 2 siedemnastolatkom wytłumaczyć, że gwałty są złe dymaniem w dupsko i okaleczaniem? Przecież to jeszcze dzieci, choć wyglądają jak dorośli. Hipokryzja level hard.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, wczoraj piszesz to, a teraz chcesz 2 siedemnastolatkom wytłumaczyć, że gwałty są złe dymaniem w dupsko i okaleczaniem? Przecież to jeszcze dzieci, choć wyglądają jak dorośli. Hipokryzja level hard.

Właśnie ta banda zaatakowała parę bezbronnych. Ja tylko proponuje ich postawić w sytuacji w jakiej oni postawili innych.

A takie z nich dzieci, że sami wyprowadzili sie na inny kontynent.

 

A w sumie jebie mnie to. Niech europa się z takimi cacka jak chce. Dla mnie dla gwałcicieli nie ma miejsca w społeczeństwie. Sami stawiają sie jako jednostki dominujące to niech pokażą jak dominują z rownymi sobie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.