Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

mam trochę inne informacje - stara babinka z którą miałem przedmiot przysposobienie obronne twierdziła, że w latach 60tych fetę zapisywali dzieciom, które miały problemy w nauce i z koncentracją :) tak przynajmniej ta pani od p.o. twierdziła, że jej kazali brać..

Okej. Nauczyciele PO moga w sumie konkurowac z naukowcami jesli chodzi o procentowy udzial uselessow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 2017. Wierzysz ciagle ze tytul naukowy to kwestia wysilku intelektualnego a nie konsekwencji i zaplecza finansowego (zeby przetrwac poczatki), albo (w sumie to nawet wazniejsze w przypadku socjologow - tak jak autor tej monografii) zwyczajnego braku innych perspektyw? :grin:

Co z tego, że jest 2017? Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Dalej tytuł naukowy wymaga inteligencji, pracowitości i samozaparcia. Jedyne co się zmieniło to, że niektórzy błędnie nazywają doktoraty z socjologii, filologii czy psychologii tytułami naukowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 2017. Wierzysz ciagle ze tytul naukowy to kwestia wysilku intelektualnego a nie konsekwencji i zaplecza finansowego (zeby przetrwac poczatki), albo (w sumie to nawet wazniejsze w przypadku socjologow - tak jak autor tej monografii) zwyczajnego braku innych perspektyw? :grin:

 

To socjolog to pisał? łe no to choojnia w takim razie, nie ufałbym takiemu bez sprawdzenia chodziaż kilkunastu innych publikacji na ten sam temat. Poza tym w naszym katotalibanie pewnie by mu nie pozwoli wydać książki chwalącej jaranie, więc raczej musiał pisać to co nie naruszy żadnego tabu. UJ nie jest może tak pojebany jak KUL no ale jest raczej jednak konserwatywny.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To socjolog to pisał? łe no to choojnia w takim razie, nie ufałbym takiemu bez sprawdzenia chodziaż kilkunastu innych publikacji na ten sam temat. Poza tym w naszym katotalibanie pewnie by mu nie pozwoli wydać książki chwalącej jaranie, więc raczej musiał pisać to co nie naruszy żadnego tabu. UJ nie jest może tak pojebany jak KUL no ale jest raczej jednak konserwatywny.

Jeszcze raz powtarzam: katotalibanski rzad pisu zrobil w temacie dragow wiecej niz 12 lat oswieconych rzadow po i sld.

Dodatkowo z tego co ostatnio patrze to w TVN jest duzo wieksza nagonka na dragi niz w TVPiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 2017. Wierzysz ciagle ze tytul naukowy to kwestia wysilku intelektualnego a nie konsekwencji i zaplecza finansowego (zeby przetrwac poczatki), albo (w sumie to nawet wazniejsze w przypadku socjologow - tak jak autor tej monografii) zwyczajnego braku innych perspektyw? :D

Tak. Tytul naukowy to kwestia wysilku intelektualnego.

 

Z tego co widze na wilipedii autor jest profesorem pedagogiki.

 

Zatem bardzo mozliwe ze macie racje co do jakosci tej monografii.

 

Odnoszac sie natomiast do poprzedniego pytania julka to rzeczywiscie choc szkody glownie w mozgu sa powazne przy paleniu marihuany to szkodzi sie glownie sobie wiec ta publikacja i tak mnie nie przekonala zeby nie legalizowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam: katotalibanski rzad pisu zrobil w temacie dragow wiecej niz 12 lat oswieconych rzadow po i sld.

Dodatkowo z tego co ostatnio patrze to w TVN jest duzo wieksza nagonka na dragi niz w TVPiS.

 

Ale co takiego zrobili? medyczna marihuana? przecież to tak trochę wymóg czasów to raz, a dwa tym się leczy a nie ćpa...

 

To jest coś jeszcze co zrobili? Zluzowali przepisy o karze więzienia za posiadanie nieznacznych ilosci bo nie zauważyłem. No a to co robi GIS to jak pisałem jest dla mnie porażka. Jakieś konkrety?

 

O co chodzi, że w TVNie wieksza nagonka bo przyznam nie oglądam telewizji? To że gonią za tanią sensacją i jak się dzieciak przekreci po dopalaczach to o tym nadają? No to jest chyba oczywiste, TV PiS przecież nie będzie sobie szkodził i trąbił, że nie dają rady w wojnie z dopalaczami.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze was przeprosic. Pogooglowalem troche o autorze tej monografii i prawdopodobnie dopuscil sie manipulacji o ktorej go posadzacie. Szkoda ze tacy ludzie psuja opinie srodowisku.

 

Tvn i srodowiska skupione wokol opozycji sa duzo bardziej przeciwne narkotykom niz katotaliban. Wojna z dopalaczami podobno wygrana byla jednym z glownych celow donalda tuska ktory wyciagal to jako temat zastepczy wtedy kiedy byla taka potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co takiego zrobili? medyczna marihuana? przecież to tak trochę wymóg czasów to raz, a dwa tym się leczy a nie ćpa...

 

To jest coś jeszcze co zrobili? Zluzowali przepisy o karze więzienia za posiadanie nieznacznych ilosci bo nie zauważyłem. No a to co robi GIS to jak pisałem jest dla mnie porażka. Jakieś konkrety?

 

O co chodzi, że w TVNie wieksza nagonka bo przyznam nie oglądam telewizji? To że gonią za tanią sensacją i jak się dzieciak przekreci po dopalaczach to o tym nadają? No to jest chyba oczywiste, TV PiS przecież nie będzie sobie szkodził i trąbił, że nie dają rady w wojnie z dopalaczami.

 

Kanada zalegalizowała medyczną marihuanę w 2001 - czyli zarówno rząd SLD jak i PO miały już kogo naśladować.

 

To jest oswajanie społeczeństwa i krok do oddemonizowania samego terminu 'marihuana'. Mały krok - ale jakikolwiek pierwszy krok jest lepszy niż stagnacja.

 

Co do TVN - ostatnio oglądałem fakty i chyba przy dwóch aż tematach było pi****lenie o dragach. Na zasadzie, że wszystkie równo złe, nie ma twardych i miękkich, marihuana be. Słabo jak na mekkę postępu i oświecenia. I wiadomka, że powodem tego jest właśnie legalizacja marihuany medycznej przez rząd pisu.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanada zalegalizowała medyczną marihuanę w 2001 - czyli zarówno rząd SLD jak i PO miały już kogo naśladować.

 

To jest oswajanie społeczeństwa i krok do oddemonizowania samego terminu 'marihuana'. Mały krok - ale jakikolwiek pierwszy krok jest lepszy niż stagnacja.

 

Co do TVN - ostatnio oglądałem fakty i chyba przy dwóch aż tematach było pi****lenie o dragach. Na zasadzie, że wszystkie równo złe, nie ma twardych i miękkich, marihuana be. Słabo jak na mekkę postępu i oświecenia. I wiadomka, że powodem tego jest właśnie legalizacja marihuany medycznej przez rząd pisu.

Projekt ustawy to byl akurat kukiza. Za glosowaly wszystkie partie. Tylko kempa i ziobro byli przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt ustawy to byl akurat kukiza. Za glosowaly wszystkie partie. Tylko kempa i ziobro byli przeciw.

 

LIroya chyba dokładnie.

 

Tak czy siak to katotalibański rząd PiS dał ku temu zielone światło. 

 

aha - Kukiz15 chyba też w 'powszechnej opinii' wchodzi w skład ciemnogrodu/katotalibanu itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanada zalegalizowała medyczną marihuanę w 2001 - czyli zarówno rząd SLD jak i PO miały już kogo naśladować.

 

To jest oswajanie społeczeństwa i krok do oddemonizowania samego terminu 'marihuana'. Mały krok - ale jakikolwiek pierwszy krok jest lepszy niż stagnacja.

 

Co do TVN - ostatnio oglądałem fakty i chyba przy dwóch aż tematach było pi****lenie o dragach. Na zasadzie, że wszystkie równo złe, nie ma twardych i miękkich, marihuana be. Słabo jak na mekkę postępu i oświecenia. I wiadomka, że powodem tego jest właśnie legalizacja marihuany medycznej przez rząd pisu.

 

No TVN i gazeta to są debile i jak nie mają o czym gadać to będą takie tematy zastępcze wymyślać - ja bym tu ideologii żadnej nie widział tylko raczej ignorancję/głupotę. W sumie nie wiadomo, gdzie teraz szukać informacji - media pisowskie to obrzydliwstwo, a obóz michnika schodzi na kolejne poziomu mułu - dzisiaj pierwszy raz od dawna odwiedziłem stronę gazety i myślałem, że dostanę zawrotów głowy, wszystko jakieś wymieszane. pierdoły pokroju pudelka obok teoretycznie ważnych informacji, do tego ogólny kolorystyczny i stylistyczny rozpierdol, no cienizna straszna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazurek to bardziej dziennikarz a ziemkiewicz to publicysta. Ziemkiewicz ma swoje sympatie polityczne. Ale poziom pisania ma bardzo wysoki. Swietnie sie czyta jego ksiazki i choc nowoczesna endecja to nie moja bajka to standardt ziemkiewicz ma wysokie i nie jest dupolizem pisu mimo etatu w tvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz to burak, ale czasem jest obiektywny. Np. namawiał Dudę do weta w sprawie SN, a nawet bronił Niesiołowskiego, gdy Jaro wyciągnął ten wątek kapowania na przesłuchaniu z lat 60-tych. No i ma najlepsze pióro spośród wszystkich publicystów (co w sumie nie dziwne, w końcu to pisarz).

 

Na tle tych wszystkich lizodupów i propagandzistów na pewno się jakoś tam wyróżnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.