Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rmf-fm-ke-nie-bedzie-kontynuowac-postepowania-przeciwko-polsce/emgfc42

 

To jest od dwóch lat cały czas to samo postępowanie, czy jakieś nowe, czy o co chodzi? 

 

Znaczy, że komisja wszczęła postępowanie, my napisaliśmy odpowiedź i komisja na to. No sorry, to wszystko w porządku, my się wstrzymujemy.

 

Te wszystkie działania komisji są trochę dziwne. Jak zasłużyliśmy, żeby nam dowalić, to niech dowalają, a nie prowadzą jakąś dziwną politykę odkąd PIS doszedł do władzy. Mam wrażenie, że tymi wszystkimi postępowaniami i groźbami Unia bardziej zniechęca do siebie niż PIS do niej.


W sumie to dyskusja o tym spocie i zwrocie dziewczynka jest kuriozalna jeśli się weźmie pod uwage jak naprawdę rynsztokowy język propaguje poseł Tarczyński

 

Widać,że facet nie ma za grosz honoru bo można być kawałem ch..... ale z takimi tekstami w stosunku do kobiety to może wychodzić za przeproszeniem tylko ostatnia szumowina.

 

Tak w ogóle to dzisiaj na poziom Tarczyńskiego wskoczył ksiądz Lemański... O premier Szydło powiedział, cytuję "łże, jak bura suka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ely ma rację

Odjebales to samo co zrobiliscie vaskezowi

Ok, trafiliście na podatny grunt, ale sami nie byliście lepsi

Ogolmoe to odstawiliscie zenade na poziomie kozak w necie...

 

To chyba julek ma rację.

 

Vasquez ma tak wysokie poczucie własnej wartości, że jemu się nic nie da zrobić:)

 

Nie powiem, żebym był z siebie dumny, ale parę komentarzy Both było tak chamskich, żenujących i obraźliwych wobec mnie i nie tylko mnie ( żeby już Boga w to nie mieszać), że zamiast zgłaszać to do moderacji postanowiłem go trochę przeczołgać, jak najbardziej kulturalnie zresztą. Może się Chłopak czegoś nauczy, warto było mu zaserwować taką lekcję, zwłaszcza że jest tutaj nowy.

 

@ely

Dopiero teraz zobaczyłem ten komentarz Tarczyńskiegoi widzę, że to najpierw Lichocka dowaliła mocnym tekstem:)

 

https://twitter.com/D_Tarczynski/status/902653094726701057

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rmf-fm-ke-nie-bedzie-kontynuowac-postepowania-przeciwko-polsce/emgfc42

 

To jest od dwóch lat cały czas to samo postępowanie, czy jakieś nowe, czy o co chodzi?

 

Znaczy, że komisja wszczęła postępowanie, my napisaliśmy odpowiedź i komisja na to. No sorry, to wszystko w porządku, my się wstrzymujemy.

 

Te wszystkie działania komisji są trochę dziwne. Jak zasłużyliśmy, żeby nam dowalić, to niech dowalają, a nie prowadzą jakąś dziwną politykę odkąd PIS doszedł do władzy. Mam wrażenie, że tymi wszystkimi postępowaniami i groźbami Unia bardziej zniechęca do siebie niż PIS do niej.

 

 

Tak w ogóle to dzisiaj na poziom Tarczyńskiego wskoczył ksiądz Lemański... O premier Szydło powiedział, cytuję "łże, jak bura suka".

Może ją wyspowiadał i wie co mówi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, gdzieś Ty się uchował, jeżeli to było pastwienie:)

Warszawa :)

 

Tak wiem, ze w mlodszym wieku dzieciaki robia gorsze rzeczy (i niestety bylem posrednio swiadkiem najgorszego z mozliwych zakonczenia takich praktyk). Jednak jestesmy tutaj troche starsi i standard tez powinien byc inny. Serio ten moment w ktorym widzisz potepiajace 'oponenta' reakcje osob 'z zewnatrz' to ten moment w ktorym mozna uznac ze jest 100% na Twoim i zbastowac (i nie chodzi o zaprzestanie dyskusji jako takiej ofc - szczegolnie jak osoba dalej wali bullshity, ale o zaprzestanie tekstow nastawionych wylacznie na prowo).

 

Ale zgodze sie co do vasquiego - on jest nie do ruszenia. Kiedy u botha bylo widac, ze psycha siada tak vasquie caly czas pisze tak samo (i w sumie tez to samo - dlatego jest nudny na dluzsza mete). No i sam o sobie napisal, ze jest od pisania a nie od czytania :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ją wyspowiadał i wie co mówi?

Nie sądzę, żeby ksiądz Lemański się na własne życzenie ekskomunikował. No ale jak dalej jest podwładnym Hosera, to się to dla niego na pewno dobrze nie skończy.

 

Za to Lech Wałęsa skomentował słowa Lemańskiego. "Całkowicie zgadzam się z oceną tej Pani". Ktoś powinien panu Lechowi już dawno odłączyć internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fluber

 

Lemańskiego miałem okazję poznać jak pracował jako proboszcz w Jasienicy i był całkiem sensownym człowiekiem. Ale jeśli ma wracać w takim stylu to niech lepiej wyjdzie na ring z Tarczyńskim bo logiki w tym nie ma. A klasy to już w ogóle brak

 

A co do słów o kobiecie. Ja wiem że czasem starasz się odgryzać niemniej lepiej być szczerym w argumentacji bo wychodzi z tego jakiś kociokwik . Można mieć ubaw z prowokowania ale czy o to ci chodzi? Tak szczerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do słów o kobiecie. Ja wiem że czasem starasz się odgryzać niemniej lepiej być szczerym w argumentacji bo wychodzi z tego jakiś kociokwik . Można mieć ubaw z prowokowania ale czy o to ci chodzi? Tak szczerze?

 

Ale ja naprawdę sądziłem, że nikt nie weźmie tych słów na serio. Stereotyp katola jest jakiś chory w tym kraju. Jakbym napisał, że trzymam żonę w piwnicy to też wszyscy wzięliby to na poważnie?:)

 

 

Z FB Polandballa - mnie zabiło:

 

 

Potwierdzam, tak to mniej więcej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja naprawdę sądziłem, że nikt nie weźmie tych słów na serio. Stereotyp katola jest jakiś chory w tym kraju. Jakbym napisał, że trzymam żonę w piwnicy to też wszyscy wzięliby to na poważnie? :smile:

 

Już ci kiedyś pisałem, że masz dziwną tendencje do wchodzenie w ekstremalne opinie jako kontrargumenty choć sam w nie nie wierzysz albo wręcz prowokujesz nimi.

 

A co do Lemańskiego to choć poniosło go to jednak praktycznie od razu elegancko przeprosił

 

EDIT

A co do stereotypu to w ciagu ostatnich kilku dni pojawił się temat Prawicowego kandydata na sędziego TK, ktory uznał,że zakaz bicia dzieci to zamach na jego ojcostwo.

Gdzie kilku użytkownikow tego forum o ewidentnie prawicowych poglądach stwierdziło że dzieci trzeba bić

Gdzie dziś zaczyna się sprawa posła Pisu o bicie żony. A radny z Bydgoszczy niedawno miał taką sprawę

 

Gdzie niedawno w Łodzi 3 mężczyzn zgwałcila 26 latke i jakoś to nie wzburzylo ministra Jakiego tak jak gwałt w Rimini

Nie wiem może dla niego jak nasi gwałcą to ok?

 

A gdybys się wkurzal ,że to jest margines ludzi o prawicowo katolickich poglądach to podpowiem ci że kompletnie inna optyke masz w temacie muzułmanów gdzie margines rozciągasz stereotypowo na całość religii. Więc nie wkurwiaj sie na stereotyp Polskiego Katolika skoro stereotypowo myślisz o wyznawcach innej religii

 

Bo ani tu ani tam to nie jest standard tylko ekstremum

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely, ten margines wśród muzułmanów, to jakieś 150 milionów ludzi. należałoby też do nich dodać kolejnych kilkaset milionów tych, którzy nic by nie zrobili, gdyby ci radykałowie doszli do władzy - tak, jak to się faktycznie dzieje w krajach, w których za np. bycie gejem możesz zostać ukamienowany. 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely, ten margines wśród muzułmanów, to jakieś 150 milionów ludzi. należałoby też do nich dodać kolejnych kilkaset milionów tych, którzy nic by nie zrobili, gdyby ci radykałowie doszli do władzy - tak, jak to się faktycznie dzieje w krajach, w których za np. bycie gejem możesz zostać ukamienowany. 

 

tutaj strzał w punkt.

 

rozumiem jakby w całej europie muzułmanie organizowaliby po każdym zamachu zbiorowe protesty ,sami pomagaliby w wychwytywaniu terrorystów , wszystkie kraje muzułmańskie zbiorowo potępiały zamachy a to wygląda dosłownie na wojnę religijną gdzie muzułmanie z krajów zachodnich zachowują pasywność a w dodatku dochodzą słuchy, że po cichu kibicują ponieważ chcieliby aby kraje stały się muzułmańskie wraz z tym bogactwem które kraju zachodu mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym nie do końca jestem sobie w stanie wyobrazić przedstawiony przez Ciebie problem, bo żona powinna się zajmować praniem, gotowaniem, sprzątaniem, zmywaniem itp. i nie ma najmniejszej potrzeby, żeby wychodziła z domu i narażała się na jakieś komentarze...

 

Nie wiem co was w tej wypowiedzi oburzyło.

Tak się składa ze u mnie zajmuje się praniem, gotowaniem, sprzataniem i zmywaniem oraz prasowaniem, a także myciem okien. Jest do tego dobrze przygotowana bo tak wyszkoliła ją mama, a mnie mama zupełnie w tym kierunku nie szkoliła.

Wyprzedzajac ewentualny atak dodam że oprócz wymienionych czynności zajmuje się też prowadzeniem samochodu, bo lubi to robic i robi to doskonale - i ten drobny fakt nie pozwali się chyba na mnie rzucić :D

Podział obowiazków jest najbardziej naturalną rzeczą, a takie podejście że kobiecie ujmuje pranie i sprzątanie jest po prostu pogardliwym traktowaniem tych jakże potrzebnych czynności.

Problemem nie jest to że kobieta moze to sama robić, problemem jest to że ludzie nie wiedzieć czemu traktują te czynności jako uwłaczajace.

Jakoś nie wyobrażam sobie by krytykować sytuację w której kobieta zawsze prowadzi samochód a facet jest wożony, bo ten rodzaj zajęcia jakos dziwnie nie jest uwłaczający w odróżnieniu do gotowania.

Problem nie jest w tym co kobieta robi, problem jest w tym że mamy "rasistowskie" podejscie do niektórych prac i zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.