Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę z tym dyskutował, choć "spisana 3 wieki po wydarzeniach, które podobno miały miejsce" to trochę manipulacja, bo ponad 3 wieku po wydarzeniach oceniono, które teksty są natchnione przez Boga, a które nie. Natomiast same teksty zostały napisane oczywiście wcześniej.

 

Znowu, jakby ten nie wygrał tu, jakby nie wpadli na ten pomysł, jakby coś tam coś tam. Co z tego? Próbujesz udowodnić, że kształt aktualnej wiary katolickiej jest wynikiem splotu bardzo mało prawdopodobnych zdarzeń i to dowodzi czego? :smile:

 

Jeszcze raz powtórzę, wiarygodność Nowego Testamentu potwierdzają chociażby moje osobiste doświadczenia, które pokrywają się z relacjami z NT. W związku z tym trudno mi podważyć wiarygodność tego tekstu.

 

1.natchnione, zmień na wybrane przez biskupów czyli ludzi jak my ,powiedzmy ;]

2.dowodzi, że równie dobrze moglibyśmy zrobić to samo jakbyśmy wyczuli nisze tak jak u mormonów

3.osobiste doświadczenie nic nie znaczą dla ogółu ,też znam ludzi których natchnęła Chodakowska i schudli mimo , że już się poddawali, znam osobę która jak miała białaczkę i zaczęła jeść czarninę i białaczka przeszła , to jeśli w tych dwóch przypadkach ludzie przy okazji się modlili to oznacza że Bóg ich wspomógł? jakby modlili się do Allacha to Allach im pomógł ?

jak zgubie kolejny raz kartę od automatu to zacznę się modlić do Thora i jak znajdę to trudno będzie mi podważyć wiarygodność tekstów z mitologii germańskiej ;]

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ludzie, czy ja się naprawdę tak niezrozumiale wypowiadam, czy tylko BothTeamsPlayedHurd nie potrafi zrozumieć tego, co piszę?

 

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Zacząłeś od tego, że Jezus był iluzjonistą, dlatego pytam jaka była natura tych jego iluzji? Magiczna, tudzież objawiona, czy raczej oparta na sprycie i zwinnych dłoniach?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Zacząłeś od tego, że Jezus był iluzjonistą, dlatego pytam jaka była natura tych jego iluzji? Magiczna, tudzież objawiona, czy raczej oparta na sprycie i zwinnych dłoniach?  

 

Od niczego takiego nie zacząłem, dyskusja jest bezcelowa, nie rozumiesz co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gdybysmy mieli 100 % pewnosci, wiara nie mialaby sensu"

 

ależ wg św. Księgi, uważanej za objawienie Boga - masz 100 % pewności :]

nie masz 100% pewności. niektórzy wierzą, że opisane w biblii rzeczy miały miejsce, ale odnośnie większości z nich nie mogą mieć wiedzy w sensie 1 lub 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie o to mi chodziło.

 

Aczkolwiek mam nadzieję, że masz świadomość, że w naszym kraju ateiści w kwestii stosunku do gwałtu też mają moralność katolicką?:)

Ja tylko na chwile - to ze ktoś uznaje gwałt za beztwialstwo nie znaczy ze ma na tym polu moralność katolicka - rozróżnianie złych zachowań nie jest domena tylko tej religii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kobieta.onet.pl/po-tragedii-w-rimini/q3vxh4lutm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

 

Młynarska często odlatuje, ale tym razem ładnie wypunktowala Jakiego i ogólnie polityków.

 

Poza ostatnim akapitem wszystko w tym tekście jest warte przeczytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kobieta.onet.pl/po-tragedii-w-rimini/q3vxh4lutm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

 

Młynarska często odlatuje, ale tym razem ładnie wypunktowala Jakiego i ogólnie polityków.

 

Poza ostatnim akapitem wszystko w tym tekście jest warte przeczytania

Link nie dziala - ale jesli odkrywcza konkluzja jest, ze politycy (tez pisu) to koniunkturalisci, ktorzy zajmuja sie roznymi sprawami glownie w celu zbicia konkretnego kapitalu politycznego to....WOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kobieta.onet.pl/po-tragedii-w-rimini/q3vxh4l?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

 

Gdzieś zaslyszalem że podobno jakiś działacz we Włoszech wypowiadając się o tym zdarzeniu stwierdził że gwalt boli tylko na początku, później kobieta już tylko odczuwa przyjemność ze stosunku.

Nie wiem czy to info to fake, ale jeśli nie, na ochotnika zgłaszam się żeby go gwalcic do czasu aż Mmi powie ze mu to sprawia przyjemność

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kobieta.onet.pl/po-tragedii-w-rimini/q3vxh4l?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

 

Gdzieś zaslyszalem że podobno jakiś działacz we Włoszech wypowiadając się o tym zdarzeniu stwierdził że gwalt boli tylko na początku, później kobieta już tylko odczuwa przyjemność ze stosunku.

Nie wiem czy to info to fake, ale jeśli nie, na ochotnika zgłaszam się żeby go gwalcic do czasu aż Mmi powie ze mu to sprawia przyjemność

https://www.wprost.pl/swiat/10072616/Skandaliczny-wpis-po-ataku-na-Polakow-w-Rimini-Kobiety-lubia-gwalttylko-poczatek-jest-straszny.html

Ale akurat twoja idea jest kompletnie bezsensowna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś zaslyszalem że podobno jakiś działacz we Włoszech wypowiadając się o tym zdarzeniu stwierdził że gwalt boli tylko na początku, później kobieta już tylko odczuwa przyjemność ze stosunku.

Nie wiem czy to info to fake, ale jeśli nie, na ochotnika zgłaszam się żeby go gwalcic do czasu aż Mmi powie ze mu to sprawia przyjemność

 

Ten włoski działacz nazywa się Abid Jee. :)

 

Pracuje w jakimś NGOsie i jest studentem prawa - nie wiem czy da się gorzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wow a o to ile ostatnio zabrano środków kobietom

Chodzi o to że jakiś debil tu (nie wymienię ksywy) stwierdził przy okazji aborcji że statystycznie z gwałtu rodzi sie jedno dziecko na ileś tam przypadków i że to nie powod do utrzymania status quo. W tym przypadku Młynarska ma dużo racji

Wiadomo że nie ma co przeginac w żadną stronę, bo to czego oczekują femizjebki to kosmos, ale fakt pozostaje faktem- aktualnie rządzący zabrali kilku podmiotom kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie rządzący zabrali kilku podmiotom kasę

 

I zakładam, że większość koniunkturalistów z "drugiej strony barykady" boli to bardziej niż krzywda ludzka.

 

Well. Politycy (każdej opcji) to w większości siusiaki. To się raczej nie zmieni - nie będąc siusiakiem minimalizujesz swoje szanse na sukces polityczny. Taka branża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.