Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, josephnba napisał:

Ja się k**** zastanawiam czy poza Polska istnieje takie spi****lenie umysłowe jak zeronakoncie krytykujące nawet Nobla

Nie śledzę Nobli czy Oskarowi ale takich debili to chyba niestety tylko nasza ziemia nosi że muszą krytykować każdy sukces Polski na arenie międzynarodowej. 

Z Oskarem dla Wajdy było dokładnie tak samo, z idą też 

Zero wsparcia i uznania

 

lol. rozkoszny jestes,chlopie. po pierwsze - ludzie nagradzani maja serdecznie w dupie twoje [jako anonimowego kowalskiego] 'wsparcie' czy 'uznanie'. po 2-gie,wlasnie napisales - bo przeciez nie sposob twojej wypowiedzi interpretowac inaczej - ze nie ma dla ciebie znaczenia kontekst,bo wazne,ze 'polak'. noz,k****...noz sie w kieszeni otwiera! czyli sytuacja,gdy nagrody dostaja - od wielu lat taka sytuacja ma miejsce - 'znajomi krolika' [czyt. osoby,ktore maja jakies zaslugi polityczne odpowiadajace 'prawdzie etapu' (wiem,ze nie masz teraz pojecia,o czym pisze,ale jest tu pare osob,ktore zrozumieja] nie jest dla ciebie zadna 'kontrowersja'. spoko. rozumiem. w koncu 'nie sledzisz 'nobli' czy 'oskarow''. to wszystko tlumaczy!...

p.s. wlasnie powstaje ekranizacja 'malowanego ptaka'. pewnikiem beda splendor i nagrody. i mnostwo matolow pojdzie do kin [celem 'wsparcia i uznania'],i (z tych kin) wyjda w poczuciu,ze polacy wymyslili holocaust. tak bedzie!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, polskignom napisał:

Lol. Nobel dla Tokarczuk to sukces Glinskiego?

ogólnie sukces pisu, jakby tokarczuk, wporzo babka która jednakowoż ma trochę naje..ne pod sufitem,  miała właściwe podejście do sprawy to by im nawet podziękowała :P

W dniu 9.10.2019 o 22:37, julekstep napisał:

Skąd w ogóle przyszło Ci do głowy porównywać Niemcy E z Niemcami W?!?

Porównuj Niemcy E z Haiti albo Somalią! Wtedy będzie dobrze.

W ogóle z tym analfabetyzmem też niezła beka. Okazuje się, że w 2 RP największy analfabetyzm był w województwach - połeskim, wołyńskim, nowogródzkim i wileńskim :D

Nauczyciele ich nienawidzą! Znaleźli jeden prosty sposób na procentowe zmniejszenie analfabetyzmu w kraju!

ok czyli zwracam jednak honor @darkonzasposobem ale jednak ten analfabetyzm, przy najmniej na ziemiach polskich, likwidowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał:

Ja się k**** zastanawiam czy poza Polska istnieje takie spi****lenie umysłowe jak zeronakoncie krytykujące nawet Nobla

Nie śledzę Nobli czy Oskarowi ale takich debili to chyba niestety tylko nasza ziemia nosi że muszą krytykować każdy sukces Polski na arenie międzynarodowej. 

Z Oskarem dla Wajdy było dokładnie tak samo, z idą też 

Zero wsparcia i uznania

 

https://forumzydowpolskichonline.org/2019/10/10/te-slowa-noblistki-zapamietalem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka Półka jeżeli nie wpiera wartości chrześcijańskich oraz neguje obraz Polaków obrońców Żydów. Nawet jak pieprzy głupoty jak te co lorak zacytował, to mimo wszystko reakcja "prawicy" jest śmieszna.

Nie chce mi się przeglądać, ale było już o tym jak Tramp dotrzymuje obietnic?

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ptak napisał:

Jaka Półka jeżeli nie wpiera wartości chrześcijańskich oraz neguje obraz Polaków obrońców Żydów. Nawet jak pieprzy głupoty jak te co lorak zacytował, to mimo wszystko reakcja "prawicy" jest śmieszna.

To wyróżnienie "sprawiedliwych wśród narodów świata" to c***, można to do śmieci wyrzucić, ale utrzymywanie narracji o Polakach mordujących Żydów na forum publicznym to jak niesłuchać babci, która zawsze mówiła "nie sraj do własnego gniazda". No więc pani Tokarczuk nasrała w przedpokoju, zawołała gości do domu, a teraz pozuje na scenie i wszyscy każą się cieszyć z jej sukcesu. Także fajnie, gratulacje pani Tokarczuk, ale niech się pani pierdoli pani Tokarczuk, bo to że wszyscy pamiętają i rozgłaszają, że w naszym przedpokoju śmierdzi, i to m.in. pani wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

Bardzo ciekawe spostrzeżenie to na temat 10% populacji ciemiężącej 90% niewolników - chłopów pańszczyźnianych, jako dowód na to, że to nam robiono straszne rzeczy. Pominięte zostało tylko, że to 10% to była władza decydująca o kształcie państwa - Polski a nie to 90% będące gdzieś pomiędzy ludźmi a trzodą ale nie na to chciałem tu zwrócić uwagę. 

Ciekawie w tym aspekcie wygląda niedawna wypowiedź Stuhra, że głosowanie na PIS to zemsta za wielowiekowe ciemiężenie. Z jednej strony ten sam argument chłopskiego pochodzenia większości jest dowodem na to, że robiono nam straszne rzeczy z drugiej strony oburzenie, że ktoś śmiał nam to chłopskie pochodzenie wypomnieć. 

Stuhr pluje bo mówi, że pochodzimy jako Naród od ciemiężonych chłopów a Tokarczuk pluje bo pisze, że pochodzimy jako Naród od ciemiężących panów.

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Stuhr pluje bo mówi, że pochodzimy jako Naród od ciemiężonych chłopów a Tokarczuk pluje bo pisze, że pochodzimy jako Naród od ciemiężących panów.

Stuhr przede wszystkim mowil, ze to konkretnie wyborcy PiS pochodza od chlopow. Co jest nie tylko gluptotka, ale tez klamstwem :) (w sensie procentowy udzial potomkow szlachty jest zdeeeecydowanie wyzszy wsrod wyborcow PiS).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Stuhr pluje bo mówi, że pochodzimy jako Naród od ciemiężonych chłopów a Tokarczuk pluje bo pisze, że pochodzimy jako Naród od ciemiężących panów.

abstrahując od tego czy masz rację (a uważam, że nie ; ]), to taki argument jest nie fair,  bo łączysz sobie różnych ludzi w jeden byt. no chyba że jesteś w stanie przywołać konkretną osobę, która to i to mówiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Stuhr przede wszystkim mowil, ze to konkretnie wyborcy PiS pochodza od chlopow. Co jest nie tylko gluptotka, ale tez klamstwem :) (w sensie procentowy udzial potomkow szlachty jest zdeeeecydowanie wyzszy wsrod wyborcow PiS).

Prawda jest taka, że tylko niewielki odsetek, może i jednostki, nie mają obecnie chłopskiej krwi. Tyle, że nie chodzi o kto i w jakim stopniu chłopskie pochodzenie posiada ale kogo to chłopskie pochodzenie uwiera. A uwiera najpewniej tych co z lubością przywołują swoje szlacheckie pochodzenie, które sprowadza się do posiadania jakiegoś szlachcica w odległym pokoleniu. I tu już nawet biorąc pod uwagę Twoją wypowiedź dostajemy wskazówkę, gdzie ich szukać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jack napisał:

Prawda jest taka, że tylko niewielki odsetek, może i jednostki, nie mają obecnie chłopskiej krwi. Tyle, że nie chodzi o kto i w jakim stopniu chłopskie pochodzenie posiada ale kogo to chłopskie pochodzenie uwiera. A uwiera najpewniej tych co z lubością przywołują swoje szlacheckie pochodzenie, które sprowadza się do posiadania jakiegoś szlachcica w odległym pokoleniu. I tu już nawet biorąc pod uwagę Twoją wypowiedź dostajemy wskazówkę, gdzie ich szukać 🙂 

Idac dalej tym tokiem rozumowania wydaje mi sie, ze jednak chlopskie pochodzenie najbardziej uwiera tych, ktorzy z luboscia zarzucaja chlopskie pochodzenie tym, ktorzy przywoluja swoje szlacheckie pochodzenie.

Panowie Jerzy i Jack dali temu wyraz nieodpytywani wyskakujac z tematem :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Idac dalej tym tokiem rozumowania wydaje mi sie, ze jednak chlopskie pochodzenie najbardziej uwiera tych, ktorzy z luboscia zarzucaja chlopskie pochodzenie tym, ktorzy przywoluja swoje szlacheckie pochodzenie.

Nie wiem, nie mogę wypowiadać się za Stuhra natomiast moje pochodzenie jest najprawdopodobniej 100% chłopskie ale mam to w ..... i nie chce mi się sprawdzać więc zakładam, że tak jest dla ułatwienia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Nie wiem, nie mogę wypowiadać się za Stuhra natomiast moje pochodzenie jest najprawdopodobniej 100% chłopskie ale mam to w ..... i nie chce mi się sprawdzać więc zakładam, że tak jest dla ułatwienia 🙂

Ehh przydalby sie choc ten jeden szlachcic w odleglym pokoleniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Nie wiem, nie mogę wypowiadać się za Stuhra natomiast moje pochodzenie jest najprawdopodobniej 100% chłopskie ale mam to w ..... i nie chce mi się sprawdzać więc zakładam, że tak jest dla ułatwienia 🙂

szlachcice często zapładniali chłopki więc możesz mieć szlacheckie. były badanie gdzie wynikało, że 90% obecnych polaków pochodzi od Mieszka I , po drugie z badań genetycznych wychodzi , że jesteśmy jednym z najmniej wymieszanym narodem w Europie w dodatku jesteśmy tu od .... zawsze, dlatego te pi****lenie celebrytów jest głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debata o gospodarce a w temacie cisza? :) Powiedzieć, że Mentzen pobił na głowę argumentami resztę towarzystwa to nic nie powiedzieć. Nie dziwi fakt, że w jego stronę nie padło żadne pytanie :) No ale przecież Konfederacja to tylko Korwinizmy, a Hitlera zawsze się troszkę gwałci miękką pedofilią :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

szlachcice często zapładniali chłopki więc możesz mieć szlacheckie. były badanie gdzie wynikało, że 90% obecnych polaków pochodzi od Mieszka I , po drugie z badań genetycznych wychodzi , że jesteśmy jednym z najmniej wymieszanym narodem w Europie w dodatku jesteśmy tu od .... zawsze, dlatego te pi****lenie celebrytów jest głupie.

uspokoj sie - jeszcze kilka takich postow i jack zacznie tu po francusku pisac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DeltaCenter napisał:

"obrzydliwość, domy publiczne, propagandówka". Nie potrafisz się opanować? Z czym masz problem? To, że pozwana strona wydaje oświadczenia lub składa apelację? Takie ich prawo.

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że drugi proces z Konfederacją TVP przegrała własnie przez to, że postanowiła skomentować wyrok sądu? Gdyby zgodnie z decyzją sądu ograniczyli się do przeprosin i opublikowania pełnych wyników sondażu, to kolejny raz przepraszać by nie musieli. Zamiast tego woleli poświęcić 30 sekund na odczytanie komunikatu i 5 minut na:

1. Tłumaczenie, że już następnego dnia opublikowali sondaż kierując się najwyższymi standardami dziennikarstwa (XD)

2. Opowiadanie o tym, że taka decyzja sądu jest wymierzona w partię rządzącą

3. Sędziowie to kasta, a sędzia wydający wyrok rozstrzygał kiedyś sprawę Ziobry

4. Konfederacja to formacja co najmniej kontrowersyjna, co najlepiej potwierdza zdjęcie Grzegorza Brauna (?) z Placu Czerwonego

5. Polsat i TVN jakoś ukarane nie zostały

 

Jeżeli to są te najwyższe standardy dziennikarstwa, to najwyraźniej nadajemy na innych falach :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.