Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, quevas napisał:

powstała już, miała premierę na niedawnym festiwalu w Wenecji.

splendorów nie było.

o tym, ze Polacy "wymyślili Holocaust" najgłośniej trąbią ci najbardziej oburzeni rozmaitymi "Malowanymi ptakami" [Kosiński dokładnie tłumaczył czym jest ta powieść, w jaki sposób powstała ta wizja, ale kto by słuchał autora], samozwańczo bronią Polski przed oskarżeniami, które wcale nie padają albo padają z ust takich samych czubków jak oni.

 

 

c***a mnie inetresuje,jak sie kosinski ze swoich lubrykacji tlumaczyl [tlumacza sie winni]. jego ksiazka to stek wyssanych z dupy z palca fantasmagorii - jawnych,gleboko antypolskich klamstw. i wlasnie ta 'antypolskosc' dala mu przepustke do usraela. nic innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, quevas napisał:

miałem kiedyś psa, też dobrze przechodził testy i zawsze wybierał zdrową wodę zamiast wódki, piwa albo wina

 

Przykre słyszeć, że za PiSu na tyle się pogorszyła Twoja sytuacja materialna, że już nie stać Ciebie na psa i musiałeś go zjeść, jak w jakiejś Wenezueli.


Ale pamiętaj - bieda to nie wstyd

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, fluber napisał:

Czy dzisiejszy tvn jest bardziej proplatformiany w przekazie niz tvp 5 lat temu czy mniej?

Jeszcze raz. Źle przeczytałem. Przeczytałem jako porónanie tvn z tvn 5 lat temu.

Pięć lat temu TVN i TVP we wspieraniu rządów Tuska i Kopacz oraz prezydenta Komorowskiego niczym się nie różniły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kcp78 napisał:

c***a mnie inetresuje,jak sie kosinski ze swoich lubrykacji tlumaczyl [tlumacza sie winni]. jego ksiazka to stek wyssanych z dupy z palca fantasmagorii - jawnych,gleboko antypolskich klamstw. i wlasnie ta 'antypolskosc' dala mu przepustke do usraela. nic innego...

Pierdolisz jak potłuczony bo czy ci się to podoba czy nie nastroje antyżydowskie towarzyszyły Polsce od lat. 

Ostatnio czytałem akrykul o sprawie zaginięcia i jak się później okazało śmierci trzech ośmioletnich chłopców z 1935 roku w Zduńskiej woli

Długo ich szukano a jako jeden z głównych powodów zaginięcia mieszkańcy podawali porwanie przez żydów i spuszczeniw krwi z nich celem zrobienia macy!

 

Okazało się że zostali zasypani żywcem przez piasek, kilkaset metrów od domu.

Ludzie nie wierzyli w oficjalnie wyniki sekcji przeprowadzone przez profesora ściągniętego specjalnie z jakiegoś dużego miasta nie pamiętam jakiego.

Doszło do tego że zorganizowano otwarte oględziny żeby durne ludzie mogli dotknąć i na własne oczy zobaczyć że nie ma śladów po nacięciach czy nakluciach

 

I tak to mniej więcej wygląda też teraz kiedy takie typy jak cardi czy paź kontozerowe w oraz pierdolą o zagrożeniu że strony Żydów równie często jak kod pierdolił o zagrożeniu demokracji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

I tak to mniej więcej wygląda też teraz kiedy takie typy jak cardi czy paź kontozerowe w oraz pierdolą o zagrożeniu że strony Żydów równie często jak kod pierdolił o zagrożeniu demokracji

 

W tym poście to naprawdę już przegiąłeś. Porównywać do sytuacji z 1935 roku? W dzisiejszych czasach taka sprawa zaginięcia trzech małych chłopców wywołałąby podobną panikę i na podobną skalę szerzenie się teorii spiskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, quevas napisał:

skoro musiałeś zjeść psa, na którego mnie nie było stać, to moja przykrość jest dwukrotnie większa

 

Literówka poprawiona.

5 minut temu, quevas napisał:

wszyscy moi bogowie byli biedni, jestem w  dobrym towarzystwie

 

Jako, że jestem ateistą, to jak dla mnie jesteś sam. Co jest według mnie dość kiepskim towarzystwem. 

 

5 minut temu, quevas napisał:

 

 chętnie zatem sprzedam ci własny żołądek, skoro już stoi nieużywany i rdzewieje haniebnie, będziesz mógł nażreć się i zalać pałę za nas dwóch

 reflektujesz ?

nie będę się drożył

Nie. Nie lubię podrobów. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Pierdolisz jak potłuczony bo czy ci się to podoba czy nie nastroje antyżydowskie towarzyszyły Polsce od lat. 

To juz chyba w tym linku co lorak dal bylo. Rozkminianie takich rzeczy bez kontekstu nie ma sensu.

Nastroje antyzydowskie towarzyszyly Europie od lat (dopiero po II WS to sie odwrocilo a 'antysemita' to jedna z wiekszych obelg). Jesli chodzi o stosunek do Zydow to przed wojna wypadalismy baaaardzo dobrze na tle Europy.

Ofc teraz wszystkie ogarniete kraje Europy Zachodniej tematu nie ruszaja tylko u nas jest jakas glupia tendencja do przepraszania i rzucania hasel o tym, ze musimy sie rozliczyc z wlasnymi grzechami itp lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DeltaCenter napisał:

W tym poście to naprawdę już przegiąłeś. Porównywać do sytuacji z 1935 roku? W dzisiejszych czasach taka sprawa zaginięcia trzech małych chłopców wywołałąby podobną panikę i na podobną skalę szerzenie się teorii spiskowych.

Nie rozumiesz słowa pisanego?

Wyraźnie dałem do zrozumienia że nasza niechęć do żydów ma głębokie korzenie i tak jak kiedyś tak i dziś ludzie u nas zbyt dużo przypisują żydom 

Zwłaszcza tacy niedouczenia jak kontozerowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

Wyraźnie dałem do zrozumienia że nasza niechęć do żydów ma głębokie korzenie i tak jak kiedyś tak i dziś ludzie u nas zbyt dużo przypisują żydom 

Zwłaszcza tacy niedouczenia jak kontozerowe

A nie wiesz, że sąsiedzkie stosunki między dwiema grupami etnicznymi na jakimś terenie zawsze był pełne niewiedzy i mitów na temat drugiej strony?  Nic nie dałeś do zroumienia, pojechałeś po prostu czystym prof. Grabowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, josephnba napisał:

Pierdolisz jak potłuczony bo czy ci się to podoba czy nie nastroje antyżydowskie towarzyszyły Polsce od lat. 

 

 

slucham?! po pierwsze,kmiotku,czym innym sa 'nastroje' - jakiekolwiek by nie byly - a czym innym pisanie jawnych klamstw na temat ludzi,ktorzy kaosinskiego uratowali dupe. ale musialbys miec jakikowliek backgroudn,zebys wiedzial,o czym pisze. po 2 - wlasnie posluzyles sie incydentalnym przykladem,by uwiarygodnic klamliwa teze dot. ogolu populacji polakow [czyt: 'polacy to antysemici'] tym samym dowodzac,ze masz wyrazne klopoty z mysleniem. goebels bylby z ciebie dumny...

17 minut temu, quevas napisał:

... której bohaterem jest kilkuletni chłopiec

przecież to jest oczywiste dla laika nawet, że dorosły mężczyzna nie jest w stanie stworzyć faktograficznego zapisu własnych przeżyć z tak wczesnego okresu życia

 

wez 'nie pierdol'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DeltaCenter napisał:

 

A nie wiesz, że sąsiedzkie stosunki między dwiema grupami etnicznymi na jakimś terenie zawsze był pełne niewiedzy i mitów na temat drugiej strony?  Nic nie dałeś do zroumienia, pojechałeś po prostu czystym prof. Grabowskim.

Podalem czyste fakty nie dodając nic od siebie. Tak wyglądał ten incydent wówczas więc możesz zapierać się nogami i rękoma ale prawdy nie zakrzyczysz.

Owszem, rozumiem nieporozumienia ale takie akcje jak przytoczona nie były wynikiem sąsiedzkich zwad a głęboką wzajemną (ważne słowo) niechęcią

 

@julekstep ja osobiście jestem zdania że Polska musi rozliczyć się z mrocznymi kartami naszej historii. Nie dlatego że jesteśmy złym narodem a dlatego że tak postępują świadome swojej historii narody.

Czy tego chcemy czy nie było w naszej wewnętrznej historii ale też tej dot innych narodów sporo czarnych i niemoralnych sytuacji

Oczekujemy od wszystkich wokół żeby mierzyli się ze swoją historią, z tym jak nas potraktowali, dlaczego nie oczekujemy tego od siebie?

Niemcy rozliczyli się z przeszłością, przeprosili (choć teraz trochę zafalszowuja niektóre wydarzenia), ruskie nie rozliczyli się i c*** im w dupę 

 

Nastroje antyżydowskie były obecne choćby w tym cierniu w tyłku prawicowców zwanym Jedwabne

Tam niestety doszło do pogromu rękoma naszych rodaków. Nawet te kule znalezione na miejscu zbrodni zostały zbadane i okazało się że pochodzą z innego okresu niż zbrodnia

Wiem i rozumiem iż to było inspirowane przez Niemców i za ich przyzwoleniem, ale robili to nie tylko tam, w pogromach na Wołyniu też zachowali się bardzo podobnie

Mijamy też bohatera hajnowskiego ONRu czyli Burego. Do dziś czytam jak to zakłamuje się prawdę bo buty był bohaterem i c***!

A prawdą jest miejscami (ważne słowo) szara lub wręcz czarna bo nie ulega wątpliwości że między innymi w Zaleszanach Rajs zamordował ludzi wyznania prawosławnego w odwecie że donos na brata. Zachował się jak hitlerowcy rozstrzeliwujacy Polaków za śmierć jakiegoś kutsiarza na terenie guberni

Owszem Bury i jego oddział moi na koncie też mnóstwo akcji chwalebnych ale to co zrobił tam bardzo mocno go obciąża

Ale lepiej wychwalać Rajsa, zakłamywać prawdę i jednocześnie atakować Tokarczuk za jej słowa u wyzywać ja od zdrajczyn i c*** wie kogo jeszcze

Typowe prawicowe zacofanie i krótkowzroczność

 

 

Powinniśmy zacząć mierzyć się z taka historia i przestać udawać że byliśmy wiecznym pokrzywdzonym i sami nic złego nigdy nie zrobiliśmy

 

8 minut temu, kcp78 napisał:

slucham?! po pierwsze,kmiotku,czym innym sa 'nastroje' - jakiekolwiek by nie byly - a czym innym pisanie jawnych klamstw na temat ludzi,ktorzy kaosinskiego uratowali dupe. ale musialbys miec jakikowliek backgroudn,zebys wiedzial,o czym pisze. po 2 - wlasnie posluzyles sie incydentalnym przykladem,by uwiarygodnic klamliwa teze dot. ogolu populacji polakow [czyt: 'polacy to antysemici'] tym samym dowodzac,ze masz wyrazne klopoty z mysleniem. goebels bylby z ciebie dumny...

 

 

Jesteś debilem tak sam z siebie czy ktoś ci płaci?

Czytaj ze zrozumieniem a jak nie to grzecznie poproś a ci wyjaśnię ciołku niedouczony niuanse 

 

Gdzie tępy ciulu napisałem i Polakach jako antysemitach? Głupi zaslepiony pierdolnięty c***ku z kompleksem zgwalconego intelektualnie faszysty

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

 

@julekstep ja osobiście jestem zdania że Polska musi rozliczyć się z mrocznymi kartami naszej historii. Nie dlatego że jesteśmy złym narodem a dlatego że tak postępują świadome swojej historii narody.

Ehe. Wlasnie dlatego krol leopold 2 ma pomnik pod europarlamentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ehe. Wlasnie dlatego krol leopold 2 ma pomnik pod europarlamentem

W wielu ukraińskich wsiach wiszą proporce bandery

Nie na wszystko mamy wpływ i nie każdy (podobnie my) nie potrafi przyznać że to co robił było źle 

Chyba takich truizmów ci tłumaczyć nie powinienem

 

Nie miałem cię za prawicowego dewota w stylu tego Capa kcp 

 

Już pomijam że nie ustosunkowała się do wpisu a głupio próbowałeś zabłysnąć 

Uwa asz że powinniśmy brnąć w zaparte i nie uznawać swoich win tak jak Belgowie?

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kcp78 napisał:

slucham?! po pierwsze,kmiotku,czym innym sa 'nastroje' - jakiekolwiek by nie byly - a czym innym pisanie jawnych klamstw na temat ludzi,ktorzy kaosinskiego uratowali dupe. ale musialbys miec jakikowliek backgroudn,zebys wiedzial,o czym pisze. po 2 - wlasnie posluzyles sie incydentalnym przykladem,by uwiarygodnic klamliwa teze dot. ogolu populacji polakow [czyt: 'polacy to antysemici'] tym samym dowodzac,ze masz wyrazne klopoty z mysleniem. goebels bylby z ciebie dumny...

Przepraszam, ale bardzo mnie rozśmieszyło. Bez urazy. 

Wiem, wiem, w internetach można pisać jak się chce, wiem, wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DeltaCenter napisał:

Stonuj trochę. Ogranicz wyzywiska i przekleństwa i może da się przecyztać twoje kilka ostatnich postów. Jakąś bibliografię na temat stosunków polsko-żydowskich okresu międzywojnia polecasz?

Zauważ że kcp pierwszy wyszedł z obelgą

 

Co do bibliografii to musiałbym się nad tym zastanowić bo na przestrzeni kilkunastu lat przeczytałem dużo, nie wszystko bym polecił jako zbyt jednostronne

 

2 minuty temu, julekstep napisał:

Dokladnie! Wtedy moze to my bylibysmy w powszechnej opinii uznawani za stolice swiatowej demokracji :)

Trolling ma swoje granice

Nie masz nic do dodania idź żonie zrobić masaż pleców będzie z tego jakiś pożytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.