Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Towarzyszko

Ja pisząc to czekałem na opinie ludzi z prawicy właśnie po to żeby przypomnieć Kijowskiego i te zbiórkę i wytknąć personalnie wszystkim prawym inaczej hipokryzję, Ciebie nie brałem pod uwagę i nie biorę, a że akurat zacytowałem Twój post. No cóż wolę cytować kogoś kogo poglądy jako tako szanuję niż cardiego piszącego że to dlatego że jestem z Warszawy

 

Zresztą co tu modelowi krytykować?

Starszy pan pieprzy to samo od lat, podobnie jak wspomniany Korwin i gimnazja plus paru innych prawilnych patriotów robi sobie z ich wypowiedzi motto życiowe

Choć na szczęście społeczeństwo ma takich kijowskich michalskich Korwinowi czy Szczuki głęboko w poważaniu

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to nawet nie wiem, jak skomentować :smile:

 

To co pogrubiłem , to jedyna rzecz, jaka tam jest napisana. Cała reszta to bzdety, które wbił Ci do głowy Michalkiewicz. Nie ma tego w tekście.

 

Miesiąc temu Michalkiewicz stwierdził, że:

a teraz po miesiącu wrzuca notatkę, w której strona USA prosi o to, żeby PIS łaskawie zechciał porozmawiać z Żydami. Wiesz czemu strona USA spotkała się z polskim ambasadorem na rozmowę po to żeby poprosić PIS o to, żeby rozmawiał z Żydami o odszkodowaniach?

 

Wyjaśnienie jest bardzo proste.

 

Otóż biorący wg Michalkiewicza od lat udział w oddawaniu Polski Żydom i oddawaniu pieniędzy Żydom i oddawaniu Polaków w niewolę Żydów PIS...

 

Uwaga, to może być dla Ciebie szok.

 

NIE ROZMAWIA Z ŻYDAMI O ODSZKODOWANIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

odezwijcie się do nich przed wyborami, żebyśmy mieli co pokazać w Kongresie, nie musicie nic oficjalnie ogłaszać, żeby wam nie popsuć kampanii do parlamentu.

 

Wzmianka o Kongresie jest w słowach Amerykanina, powszechnie wiadomo że sprawozdanie w Kongresie musi nastąpić przed 1,5 roku od wejścia w życie ustawy, niczego Michalkiewicz nie musiał wbijać.

 

Nie muszą nic oficjalnie ogłaszać, o tym też jest wzmianka, o braku konieczności działań legislacyjnych.

 

Jedyny domysł jeżeli chodzi o niepsucie kampanii wyborczej, ale tu chyba nie trzeba być tytanem intelektu, żeby zauważyć, że poprzedni obóz rządzący raczej tańczył w rytmie Berlina niż Waszyngtonu.

 

Wciąż uważasz, że Falenta sam z siebie zlecił nagrywanie w restauracji pod pluskwami? :) Twoje prawo, ale to dość naiwne.

 

Notatka jest z października, także spotkanie to rutynowe przypomnienie, że z 18 miesięcy 1/3 upłynęła i żeby się wzięli do roboty. To prawda, można z tego wyciągać taki wniosek, ale szybko sprowadzają na ziemię wydarzenia z odwoływaniem na kolanie nowelizacji ustawy o IPN żeby z Netanjahu wystąpić na symultanicznej konferencji prasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie

Ale człowiek który robi z siebie niewiadomo kogo a jest nieudacznikiem życiowym to dla mnie żaden autorytet

To coś jak kijowski proszący o wsparcie (do dziś pamiętam jaka była tu nagonka, a robił to samo), albo "katolik z misją" Cejrowski porzucających w tajemnicy żonę, patriota zmieniajact obywatelstwo. No same ideały na prawicy

Wam na prawicy przeszkadzał kijowski ludziom na lewicy przeszkadza ten starszy pan i mi przeszkadzają obaj!

Skoro cardi uczysz się od takich autorytetów to nic dziwnego że przeszkadza ci miasto w którym aktualnie mieszkam i płace podatki i używasz tego jako argumentu bo przecież najpewniej jestem lemingiem który powtarza to co usłyszy w TVN i biegam z wlepkami kodu po centrum

 

Kijowski - wystrugany z banana lider kodziarstwa, które zostało w trybie natychmiastowym powołane do życia by przywrócić poprzedni obóz władzy do koryta, szybko zresztą odstawiony na dalszy plan gdy narracja z obrony demokracji zmieniła się na obronę praworządności.

 

Michalkiewicz - opozycjonista, internowany, publicysta, wykładowca, autor kilku książek i człowiek, który jeździ po Polsce i zapełnia te duże i te małe sale widownią, która na materiałach z tych spotkań (bez cięć) jakoś nie rzuca w niego wszystkim co ma pod ręką.

 

Zestawiać takie dwie osoby ze sobą to trochę nie na miejscu. Miasto mi nie przeszkadza, ludzie w nim również, żyjcie sobie w spokoju, płaćcie podatki.

Oczywiście musiałeś się przyjebać do tego, że wytknąłem Ci miasto, w którym zamieszkujesz, ale do przytyku o ocenianiu ludzi przez stan posiadania już nie raczyłeś się odnieść. Expected.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmianka o Kongresie jest w słowach Amerykanina, powszechnie wiadomo że sprawozdanie w Kongresie musi nastąpić przed 1,5 roku od wejścia w życie ustawy, niczego Michalkiewicz nie musiał wbijać.

 

Jest wzmianka o Kongresie, ale sformułowanie "żebyśmy mieli co pokazać w Kongresie" to wymysł.

 

 

 

Nie muszą nic oficjalnie ogłaszać, o tym też jest wzmianka, o braku konieczności działań legislacyjnych.

 

 

"Nie oczekujemy działań legislacyjnych" nie oznacza "zróbcie to tajnie, ale nic nie ogłaszajcie" jak powiedział w swoim filmie Michalkiewicz. 

 

Zwłaszcza, że cytuje oficjalną, publiczną notatkę ( nie czujesz jak głupie jest sugerowanie, że to spotkanie dotyczy jakichkolwiek tajnych działań, a na koniec zapisuje się je w publicznej notatce, żeby wszyscy mogli o tych tajnych działaniach poczytać?)

 

 

 ale tu chyba nie trzeba być tytanem intelektu

Nie trzeba być tytanem intelektu, żeby zauważyć iż to sformułowanie to żaden argument, tylko tani chwyt w dyskusji.

 

 

 

Wciąż uważasz, że Falenta sam z siebie zlecił nagrywanie w restauracji pod pluskwami? :smile: Twoje prawo, ale to dość naiwne.

 

Co to ma do tematu? Najwyraźniej nie jestem tytanem intelektu, by rozumieć pewne związki przyczynowo-skutkowe.

 

 

 

Notatka jest z października, także spotkanie to rutynowe przypomnienie, że z 18 miesięcy 1/3 upłynęła i żeby się wzięli do roboty. 

A wiesz, że to rutynowe przypomnienie, bo?...

 

Michalkiewicz - opozycjonista, internowany, publicysta, wykładowca, autor kilku książek i człowiek, który jeździ po Polsce i zapełnia te duże i te małe sale widownią, która na materiałach z tych spotkań (bez cięć) jakoś nie rzuca w niego wszystkim co ma pod ręką.

 

Michnik - opozycjonista, internowany, publicysta, wykładowca, autor kilku książek i człowiek, który jeździ po Polsce i zapełnia te duże i te małe sale widownią, która na materiałach z tych spotkań jakoś nie rzuca w niego wszystkim co ma pod ręką. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi czy wiesz że Pan Anna Grodzka też zapełniał sale wykładowe? Korwin je zapełnia regularnie, Cejrowski też, kijowski zapełniał całe Śródmieście, Wałęsa całą Polskę a Trump połowę świata

 

I nie przyjebalem się do jego stanu posiadania jedynie do faktu że człowiek chce e być światopoglądowym autorytetem, uczyć ludzi żyć choć sam ma z tym ewidentny problem. Nie twierdzę że powinieneś czytać tylko książki jobsa bo odniosl sukces ale człowiek który żebrze o kasę w internecie? Kijowski robił dokładnie to samo i po nim cisniesz

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesuje co ten pan mówi bo mówi non stop to samo ale śmieszy mnie ktoś atakujący kodowca i jednocześnie tłumaczący innego internetowego przegrywa życiowego

 

Facet napisał x książek i nie odłożył kasy? Dziwki czy koks?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wzmianka o Kongresie, ale sformułowanie "żebyśmy mieli co pokazać w Kongresie" to wymysł.

 

 

 

"Nie oczekujemy działań legislacyjnych" nie oznacza "zróbcie to tajnie, ale nic nie ogłaszajcie" jak powiedział w swoim filmie Michalkiewicz. 

 

Zwłaszcza, że cytuje oficjalną, publiczną notatkę ( nie czujesz jak głupie jest sugerowanie, że to spotkanie dotyczy jakichkolwiek tajnych działań, a na koniec zapisuje się je w publicznej notatce, żeby wszyscy mogli o tych tajnych działaniach poczytać?)

 

 

Nie trzeba być tytanem intelektu, żeby zauważyć iż to sformułowanie to żaden argument, tylko tani chwyt w dyskusji.

 

 

Co to ma do tematu? Najwyraźniej nie jestem tytanem intelektu, by rozumieć pewne związki przyczynowo-skutkowe.

 

 

A wiesz, że to rutynowe przypomnienie, bo?...

Michnik - opozycjonista, internowany, publicysta, wykładowca, autor kilku książek i człowiek, który jeździ po Polsce i zapełnia te duże i te małe sale widownią, która na materiałach z tych spotkań jakoś nie rzuca w niego wszystkim co ma pod ręką. 

 

Wymysł, ciekawe, skoro muszą się wyspowiadać przed Kongresem, to raczej nie na rękę będzie administracji Trumpa stanąć i powiedzieć "no Polacy nie chcą płacić".

 

W takim razie co oznacza "Nie oczekujemy działań legislacyjnych"?

 

Falenta i nagrywki mają to do rzeczy, że Ty wciąż myślisz, że to miało miejsce samo z siebie i nie było w tym ręki amerykańskiej.

 

Nie wiem, interpretuję.

 

Po wpisaniu "Michnik spotkanie" w youtube widać tylko spotkania ogranizowane przez KOD, instytucję, która została powołana na rozkaz. Słabo :)

Cardi czy wiesz że Pan Anna Grodzka też zapełniał sale wykładowe? Korwin je zapełnia regularnie, Cejrowski też, kijowski zapełniał całe Śródmieście, Wałęsa całą Polskę a Trump połowę świata

 

I nie przyjebalem się do jego stanu posiadania jedynie do faktu że człowiek chce e być światopoglądowym autorytetem, uczyć ludzi żyć choć sam ma z tym ewidentny problem. Nie twierdzę że powinieneś czytać tylko książki jobsa bo odniosl sukces ale człowiek który żebrze o kasę w internecie? Kijowski robił dokładnie to samo i po nim cisniesz

 

Wiem doskonale, jak widać ludzie nie są jednolici światopoglądowo, ale niektóre osoby przytoczyłeś trochę bez sensu.

 

Oczywiście że przyjebałeś się do stanu posiadania, przecież Stachu nie jest kołczem, skąd pomysł o chęci bycia autorytetem światopoglądowym? Zarabia na jeżdżeniu po kraju promując swoje książki, prezentując swój pogląd na sytuację geopolityczną.

 

Kijowski został wytypowany na wejście na świecznik, z którego zresztą szybko go zdjęto, patyk z tabliczką KOD i przemówienie puszczone z syntezatora mowy przyciągnęłoby dokładnie te same tłumy.

 

Mnie nie interesuje co ten pan mówi bo mówi non stop to samo ale śmieszy mnie ktoś atakujący kodowca i jednocześnie tłumaczący innego internetowego przegrywa życiowego

 

Facet napisał x książek i nie odłożył kasy? Dziwki czy koks?

 

Nie wiem, obstawiam że problemy z pikawą, które niedawno leczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymysł, ciekawe, skoro muszą się wyspowiadać przed Kongresem, to raczej nie na rękę będzie administracji Trumpa stanąć i powiedzieć "no Polacy nie chcą płacić".

 

Tak, wymysł.

 

 

 

W takim razie co oznacza "Nie oczekujemy działań legislacyjnych"?

 

To oznacza "nie oczekujemy działań legislacyjnych".

 

 

 

Falenta i nagrywki mają to do rzeczy, że Ty wciąż myślisz, że to miało miejsce samo z siebie i nie było w tym ręki amerykańskiej.

 

A była w tym ręka amerykańska bo?

 

 

 

Nie wiem, interpretuję.

 

Tak jak Michalkiewicz? Też jesteś wykładowcą, publicystą i autorem wielu książek?:)

 

 

 

Po wpisaniu "Michnik spotkanie" w youtube widać tylko spotkania ogranizowane przez KOD, instytucję, która została powołana na rozkaz. Słabo :smile:

A przed powstaniem KOD-u Michnik nie organizował spotkań?

Na czyj rozkaz?

tak z innej beczki - w Danii juz tez jakies dymy :/

Co się dzieje? Jakiś link?

Kijowski - wystrugany z banana lider kodziarstwa, które zostało w trybie natychmiastowym powołane do życia by przywrócić poprzedni obóz władzy do koryta, szybko zresztą odstawiony na dalszy plan gdy narracja z obrony demokracji zmieniła się na obronę praworządności.

 

Michalkiewicz - opozycjonista, internowany, publicysta, wykładowca, autor kilku książek i człowiek, który jeździ po Polsce i zapełnia te duże i te małe sale widownią, która na materiałach z tych spotkań (bez cięć) jakoś nie rzuca w niego wszystkim co ma pod ręką.

 

Robisz to samo, co joseph, tylko że w drugą stronę. Jak słusznie zauważył lorak, to że ktoś jest wykładowcą, albo że jest biedny nie oznacza wcale, że ma rację, albo jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wymysł.

 

 

To oznacza "nie oczekujemy działań legislacyjnych".

 

 

A była w tym ręka amerykańska bo?

 

 

Tak jak Michalkiewicz? Też jesteś wykładowcą, publicystą i autorem wielu książek? :smile:

 

 

A przed powstaniem KOD-u Michnik nie organizował spotkań?

Na czyj rozkaz?

Robisz to samo, co joseph, tylko że w drugą stronę. Jak słusznie zauważył lorak, to że ktoś jest wykładowcą, albo że jest biedny nie oznacza wcale, że ma rację, albo jej nie ma.

 

Nie, nie wymysł

 

Jesteś wierzący, rozumiem że J 1,1-5 też nie interpretujesz, tylko rozumiesz dosłownie?

 

Ręka amerykańska, bo Polska to fajne miejsce tak w sumie w środku, obok głównego dowódcy Europy, żeby wylądować i wrócić do polityki w tym rejonie świata.

 

Nie wiem, nie śledzę działalności tego pana.

 

Nie twierdzę, że jeden ma rację, a drugi nie, są ludzie którzy wierzą Bęgowskiemu, Środzie, Płatek czy innym Kijowskim, niech sobie wierzą, tylko że kocopoły tych ludzi nie mają przełożenia na sytuację w prawdziwym życiu, umierają tak szybko jak kończy się wykład czy prelekcja, Michalkiewicz od dłuższego czasu ostrzegał o 447, potem o Czaputowiczu w MSZ, no i cóż, słowo staje się ciałem powoli, to chyba lepsza legitymacja wiarygodności niż w/w osoby, które także prowadzą wykłady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje? Jakiś link?

 

Jakis prawicowy polityk porzucal Koranem na co wyznawcy religii pokoju podpalili 20 samochodow, zeby przeciwdzialac mowie nienawisci (ponoc niedawno jakis ich lider w tym samym miejscu zachecal do zabijania Zydow, co mowa nienawisci nie bylo :) )

 

mam sporo Dunczykow na FB, wiec stamtad info ;) (ale widze w jakichs mniejszych polskich portalach tez to znajdziesz jak wpiszesz 'kopenhaga zamieszki' :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesteś wierzący, rozumiem że J 1,1-5 też nie interpretujesz, tylko rozumiesz dosłownie?

 

Nie, metaforyczne dzieła literackie interpretuję, a ambasadorskie notatki służbowe rozumiem dosłownie.

 

 

 

Ręka amerykańska, bo Polska to fajne miejsce tak w sumie w środku, obok głównego dowódcy Europy, żeby wylądować i wrócić do polityki w tym rejonie świata.

 

Ok, czyli znowu wymysły.

 

 

 

 Michalkiewicz od dłuższego czasu ostrzegał o 447, potem o Czaputowiczu w MSZ, no i cóż, słowo staje się ciałem powoli, to chyba lepsza legitymacja wiarygodności niż w/w osoby, które także prowadzą wykłady?

 

Jaką wiarygodność może mieć człowiek, który miesiąc temu mówi, że PIS od lat uczestniczy w spisku, którego celem jest wypłacenie Żydom miliardów odszkodowań, a teraz przytacza notatkę, w której przedstawiciel USA prosi PIS, żebyśmy łaskawie w ogóle chcieli z Żydami porozmawiać na ten temat. Michalkiewicz tworzy wzajemnie sprzeczne ze sobą fantazje. W świetle powyższego nie ma mowy o tym, żeby był wiarygodny.

 

Żeruje na ludziach, którzy nie mają zielonego pojęcia, jak wygląda polityka na wyższym szczeblu i bardzo łatwo potrafią uwierzyć w różnego rodzaju teorie spiskowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką wiarygodność może mieć człowiek, który miesiąc temu mówi, że PIS od lat uczestniczy w spisku, którego celem jest wypłacenie Żydom miliardów odszkodowań, a teraz przytacza notatkę, w której przedstawiciel USA prosi PIS, żebyśmy łaskawie w ogóle chcieli z Żydami porozmawiać na ten temat. Michalkiewicz tworzy wzajemnie sprzeczne ze sobą fantazje. W świetle powyższego nie ma mowy o tym, żeby był wiarygodny.

 

Żeruje na ludziach, którzy nie mają zielonego pojęcia, jak wygląda polityka na wyższym szczeblu i bardzo łatwo potrafią uwierzyć w różnego rodzaju teorie spiskowe. 

 

Łaskawie prosi? "Wymysły", albo "interpretacja" notatki, której przecież nie interpretujesz :)

 

A jak wygląda polityka na wyższym szczeblu? Tak jak robienie laski Amerykanom, czy tak jak wycofywanie uchwalonej ustawy w trybie natychmiastowym, żeby we właściwym czasie stanąć na konferencji prasowej na żądanie beznapletkowego premiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to legit info i czy coś sie może zmienić, ale znajomy z pracy (Bydgoszcz) dostał info ze szkoły, że jego rocznik jego dziecka w tej konkretnej (klasa maturalna)szkole nie uzyska już klasyfikacji przed maturami.

 

Ogolnie dosć szybko na takie info moim zdaniem jednak co nie?

 

Dziwne, brat już przed strajkiem nie chodził do szkoły, bo miał wystawione oceny końcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli jak pan się leczyl niedawno a zawodowo udziela się od 30 plus lat to znaczy że ja też już powinienem zacząć wyprzedawac swoje dobra, mieszkanie i dom bo będąc w wieku tego pana mogę zachorować?

To mi chcesz wmówić? Że nie ma mieszkania bo się leczyl na serce?

Jezu jak moi dziadkowie utrzymanie tmali swoje domy? Pewnie kradli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, brat już przed strajkiem nie chodził do szkoły, bo miał wystawione oceny końcowe.

Część szkół przed strajkiem zrobiła klasyfikację. U mnie w mieście też już są wystawione.

 

 

Nie wiem na ile to legit info i czy coś sie może zmienić, ale znajomy z pracy (Bydgoszcz) dostał info ze szkoły, że jego rocznik jego dziecka w tej konkretnej (klasa maturalna)szkole nie uzyska już klasyfikacji przed maturami.

 

Ogolnie dosć szybko na takie info moim zdaniem jednak co nie?

Do dzisiaj był oficjalny termin klasyfikacji klas maturalnych, więc termin w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli jak pan się leczyl niedawno a zawodowo udziela się od 30 plus lat to znaczy że ja też już powinienem zacząć wyprzedawac swoje dobra, mieszkanie i dom bo będąc w wieku tego pana mogę zachorować?

To mi chcesz wmówić? Że nie ma mieszkania bo się leczyl na serce?

Jezu jak moi dziadkowie utrzymanie tmali swoje domy? Pewnie kradli!

 

Takie życie, oddajesz hajs na służbę zdrowia, a jak poznajesz termin leczenia to trzeba iść prywatnie, nie wiem, nie jestem adwokatem Michalkiewicza.

 

Część szkół przed strajkiem zrobiła klasyfikację. U mnie w mieście też już są wystawione.

 

 

No właśnie czytałem, że poleciały polecenia służbowe od dyrektorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.