Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z kartą LGBT plan nauczania będzie wyglądał następująco:

http://dlarodziny.net/projekt05/res/who_cytaty.pdf

 

To nie może być prawdziwe. Masz może gdzieś oryginał ?

Dobra znalazłem. No ładne tałatajstwo jest finansowane z moich podatków. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowanie seksualne się wprowadzi, a jak nie to upchnie się to na jakąś godzinę wychowawczą, WOS. Zawsze można zaprosić gości i zrobić pogadanki kosztem lekcji języka polskiego albo matematyki.

 

Jedna z nauczycielek(fanka KOD-u) w polskiej szkole przy ambasadzie w Dublinie przemycała do nauczania antyklerykalne i antypisowskie poglądy. A w ramach lekcji historii zadała dzieciom referat "Zasługi Lecha Wałęsy". To wszystko w roku 2018.

 

A niektórzy przerażeni, że pisoska szkoła będzie uczyć kultu Kaczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/waldemarkowal/status/1102509964919300097

 

W jaki sposób wyjaśnić opozycji, że ludzie są przeciwko tęczowej propagandzie w przedszkolach ( a może tylko ja jestem odklejony i tak naprawdę są za?)?

Tak, ludzie są przeciwko tęczowej propagandzie. Pytanie czy to jest propaganda czy działania równościowe? Ważne są szczegóły a w Polsce jak to w Polsce, wystarczy, że przyklei się plakietkę propaganda i szczegóły nie mają żadnego znaczenia. Wystarczy żeby krzyczeć. Tych samych ludzi można się spytać czy są przeciwko wyrównywaniu szans, zapobieganiu nienawiści, próbie zmniejszenia ilości samobójstw. I jak odpowiedzą?

 

Wszystko zależy jakim słowem się posługujemy i co to słowo dla nas znaczy.

 

By była jasność - jestem przeciwko propagandzie LGBT gdyby miała na celu rekrutację dzieci, zachęcanie ich itd., ale też dobrze wiem, że cienka jest granica między omawianiem tego zjawiska, że istnieje, że to jest sprawa tych ludzi i nie powinno się przejawiać do nich nienawiści, że to są tacy sami ludzie jak my a ich inność seksualna nie powinna być powodem do poniżania, do nazwaniem tego samego przez niektórych ludzi (może nawet większość) propagandą. Czy mówienie o pewnym zjawisku, o pewnych ludziach jest propagandą? Pewnie każdy odpowie na to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ludzie są przeciwko tęczowej propagandzie. Pytanie czy to jest propaganda czy działania równościowe? Ważne są szczegóły a w Polsce jak to w Polsce, wystarczy, że przyklei się plakietkę propaganda i szczegóły nie mają żadnego znaczenia. Wystarczy żeby krzyczeć. Tych samych ludzi można się spytać czy są przeciwko wyrównywaniu szans, zapobieganiu nienawiści, próbie zmniejszenia ilości samobójstw. I jak odpowiedzą?

 

Wszystko zależy jakim słowem się posługujemy i co to słowo dla nas znaczy.

 

By była jasność - jestem przeciwko propagandzie LGBT gdyby miała na celu rekrutację dzieci, zachęcanie ich itd., ale też dobrze wiem, że cienka jest granica między omawianiem tego zjawiska, że istnieje, że to jest sprawa tych ludzi i nie powinno się przejawiać do nich nienawiści, że to są tacy sami ludzie jak my a ich inność seksualna nie powinna być powodem do poniżania, do nazwaniem tego samego przez niektórych ludzi (może nawet większość) propagandą. Czy mówienie o pewnym zjawisku, o pewnych ludziach jest propagandą? Pewnie każdy odpowie na to inaczej.

Propaganda, czy działania równościowe względem osób homoseksualnych, whatever. Nazwa nie ma znaczenia. Przecież ludzie głównie się wkurzają na to, że zamierzają z tym startować od przedszkola. Po co dziecku w przedszkolu taka wiedza? Po co dziecku w przedszkolu zagadnienia z karty LGBT+ i standardy WHO?  Ilu z nas interesowało się dziewczynami w przedszkolu? To całe nauczanie LGBT+ powinno być na takiej zasadzie jak lekcje religii tak w ogóle, czyli tylko dla rodziców, którzy chcą, żeby dzieci się tego uczyły i wtedy można kogoś zapisać.

 

I wiem, że to co teraz napiszę, to trochę populizm, ale to skąd są przesuwane środki na te działania LGBT+ to też powoduje niezłe nerwy:

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,150427,24505069,ratusz-obcial-godziny-opiekunom-osob-niepelnosprawnych-podopieczni.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda, czy działania równościowe względem osób homoseksualnych, whatever. Nazwa nie ma znaczenia. Przecież ludzie głównie się wkurzają na to, że zamierzają z tym startować od przedszkola. Po co dziecku w przedszkolu taka wiedza? Po co dziecku w przedszkolu zagadnienia z karty LGBT+ i standardy WHO?  Ilu z nas interesowało się dziewczynami w przedszkolu? To całe nauczanie LGBT+ powinno być na takiej zasadzie jak lekcje religii tak w ogóle, czyli tylko dla rodziców, którzy chcą, żeby dzieci się tego uczyły i wtedy można kogoś zapisać.

 

I wiem, że to co teraz napiszę, to trochę populizm, ale to skąd są przesuwane środki na te działania LGBT+ to też powoduje niezłe nerwy:

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,150427,24505069,ratusz-obcial-godziny-opiekunom-osob-niepelnosprawnych-podopieczni.html

 

już kiedyś to pisałem ale powtórzę, ciężko jest zmienić status quo, lud boi się zmian.

pewnie to i tak wejdzie ,ludzie się przyzwyczają , karawana jedzie dalej a psy szczekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś to pisałem ale powtórzę, ciężko jest zmienić status quo, lud boi się zmian.

pewnie to i tak wejdzie ,ludzie się przyzwyczają , karawana jedzie dalej a psy szczekają.

Tylko, że jedne karawany jadą szybciej, drugie wolniej.

A lud chce w tych szybszych, dlatego lud będzie chciał je naśladować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wróżysz nam, że szybko przejdziemy na islam i wyrżniemy całe to LGBT ?

Znaczy wróżę nam, że wkrótce daleki wschód przejmie rolę głównego czynnika kreującego świat. A ich kultura jest zdecydowanie przeciwna w swoich założeniach obecnej lewicy światopoglądowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wróżę nam, że wkrótce daleki wschód przejmie rolę głównego czynnika kreującego świat. A ich kultura jest zdecydowanie przeciwna w swoich założeniach obecnej lewicy światopoglądowej.

myślę że tajlandki z siusiakami czułyby się w tęczowej szkole komfortowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że tajlandki z siusiakami czułyby się w tęczowej szkole komfortowo

A ja myślę, że nie jesteś zbyt inteligentny, jeśli twierdzisz, że to Tajlandia będzie w najbliższym czasie jedną z wielkich potęg. 

Chyba, że jesteś podać inny powód dla którego wymieniłeś w trakcie tej rozmowy Tajlandię, a nie Chiny, Indie czy chociażby Indonezję. 

W innej kwestii wątpię, by nawet Tajlandki z siusiakami czyłyby się w tęczowej szkole komfortowo, czytając o yellow guilt, o milionach zabitych i zniewolonych białych przez Azjatów i o tym, że mają teraz dawać im pieniądze, przywileje i przepraszać cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.