Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie wymuszają co najmniej 30 lat. I pozycja Żydów słabnie, nie rośnie, w końcu czarni niezwiązani z holokaustem połączę kropki 1%........Żydzi. 

 

Po 18 miesiącach od podpisania ustawy 447 musi zostać zdane sprawozdanie kongresowi z tego jak Polska się wywiązuje z wypełnienia zwrotu majątku bezdziedzicznego. Wtedy się zacznie, naciski żydowskie Polska spokojnie by wytrzymała, gadali 30 lat jak zauważyłeś, mogliby gadać jeszcze 130, ale nacisków amerykańskich bynajmniej. 

 

Tymczasem rosyjska ambasada na Twitterze:

 

https://twitter.com/RusEmbUSA/status/1095776773277650944

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy konferencję a oni nam w jej trakcie tańcza na głowie :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24460127,jerusalem-post-netanjahu-w-warszawie-powiedzial-wyraznie.html#s=BoxOpImg3

Sądząc po tym:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24457045,szczyt-mial-nie-skupiac-sie-na-jednym-kraju-wiceprezydent-usa.html#s=BoxOpMT#s=BoxMMtImg1

To nie jest tak że my jestesmy tacy głupi, to bardziej wyglada ze robimy konferencję mimo ze jej nie chcemy, ale PAN nam kazał i robić trzeba, a w trakcie udawac aniołka.

Prawdopodobnie USA ma po prostu na nasze elity potężne haki i u władzy w Polsce od 30 lat są ludzie na których mają grube teczki.

Ci na których haków nie ma są marginalizowania przez media bo nie dałoby sie nimi sterować.

 

A co do 1bln, wpierw ten 1bln zapłacimy USA, zresztą już płacimy - a to w postaci kilkukrotnie przepłaconych kontraktów zbrojeniowych, a to w postaci kupowania gazu z USA zamiast tańszego z rosji itp.

 

Martwi to ze jak doi europa zachodnia z ich lewakami to w taki sposób by krowa nie zdechła, jakies dopłaty unijne, dbanie o drogi, infrastrukturę, rozwój regionów, doją długoterminowo, widac po państwach pod kuratelą UE

Jak za dojenie bierze się USA to wtedy idzie na ostro, "bez karmienia", jak w obozie koncentracyjnym, wycisnąć ile sie da i wyrzucić i to widać po państwach typu meksyk i poniżej. Coś jak nowotwór.

https://www.altair.com.pl/news/view?news_id=2396

 

Ładnie widac że jesteśmy państwem teoretycznym - słowiańskim pieskiem dla zachodu a panów mamy kilku. PRL był bardziej niezalezny w swojej polityce w porównaniu z tym co mamy teraz.

Nic sie z tym zrobic nie da dopóki "Pan" nie padnie - to rozumiem, elity sa kupione/zwerbowane i każdy kolejny który pójdzie w górę musi ten warunek spełniać, ale już to że dajemy sobie prac mózgi tym jaki to groźny jest rusek czy tam teraz Iran, że w Polsce i na świecie dzieje się tyle złego przez ruskie trole to już czysta głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara klempa przeprosiła: https://twitter.com/mitchellreports/status/1096131096574681088

 

Dobrze wiedzieć, że przypisanie narodowi bestialstwa to jedynie niefortunna "nieścisłość".

śmieszni są ludzie twojego pokroju

Powiedziała źle, przeprosiła też źle

Może postaw ja pod ścianą

A może sama powinna się tam postawić?

Zadowoliłaby Cię taka forma zadośćuczynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszni są ludzie twojego pokroju

Powiedziała źle, przeprosiła też źle

Może postaw ja pod ścianą

A może sama powinna się tam postawić?

Zadowoliłaby Cię taka forma zadośćuczynienia?

 

Może i śmieszny jestem, ale niech Ziemiec czy inny Kraśko powie przy okazji 1 września, że 80 lat temu Polska stanęła na przeciwko niemieckiej agresji z zewnątrz oraz żydowskiej działalności wewnątrz II RP, której celem była pomoc niemieckiemu i później sowieckiemu agresorowi.

 

Zobaczysz jaki klangor się podniesie i czy "przepraszam" na twitterze załatwi sprawę. 

 

ale że polski rząd nie był zaangażowany ?

 

Ambasadaw USA Twittowała jak pojebana, bez tego raczej by się na to nie zdobyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te 'przeprosiny' pokazuja ze to raczej nie bylo pomylka 'z glupoty' :smile:

 

prywatna stacja niech sobie gada co chce.

 

Ambasadaw USA Twittowała jak pojebana, bez tego raczej by się na to nie zdobyła.

 

jeśli to prawda to bardzo dobrze, ale co odnośnie wypowiedzi Pompeo ? dziennikareczka to akurat histeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rywatna stacja niech sobie gada co chce.

 

 

jeśli to prawda to bardzo dobrze, ale co odnośnie wypowiedzi Pompeo ? dziennikareczka to akurat histeria.

Akurat amerykańska żydowska ambasadoressa w Polsce ma duży sentyment do stacji prywatnych, więc nie tak do końca.

 

Co do wypowiedzi Pompeo to pierdolnął jak łysy grzywą o beton, ale na szczęście wszyscy w Warszawie wstają z kolan, szkoda tylko że z robienia gały przechodzimy do dymania nas od tyłu.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś już udało się coś zrobić z e-pitem? 

 

Onet pisał, że do 8 wysłano 10tys., do 12 20tys. Jedyne info od strony rządowej to "nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania". Szkoda tylko że próbowałem się logować tyle razy, że mój przychód za 2k17 i 18 znam na pamięć :grin: numery błędów też. :smile:

 

edit: dotarłem do podsumowania, klikam akceptuj i wyślij PIT, pojawia się kolejny przycisk wyślij PIT i wraca do okienka poprzedniego :)

 

P.S. wyczyszczenie ciastek pomaga.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet pisał, że do 8 wysłano 10tys., do 12 20tys. Jedyne info od strony rządowej to "nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania". Szkoda tylko że próbowałem się logować tyle razy, że mój przychód za 2k17 i 18 znam na pamięć :grin: numery błędów też. :smile:

 

edit: dotarłem do podsumowania, klikam akceptuj i wyślij PIT, pojawia się kolejny przycisk wyślij PIT i wraca do okienka poprzedniego :smile:

 

P.S. wyczyszczenie ciastek pomaga.

Tak, czyściłem, próby wpisania KRS dla OPP są nie do zrobienia, wpisanie ulgi od darowizn też, ledwo udało się dopisać żonę, ale "zapisz zmiany" nie działa, a jak wywala serwer to po logowaniu się muszę wpisywać od początku. Chyba sobie dzisiaj odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czyściłem, próby wpisania KRS dla OPP są nie do zrobienia, wpisanie ulgi od darowizn też, ledwo udało się dopisać żonę, ale "zapisz zmiany" nie działa, a jak wywala serwer to po logowaniu się muszę wpisywać od początku. Chyba sobie dzisiaj odpuszczę.

 

Ja się indywidualnie rozliczyłem no i poza przygotowanymi dokumentami nic innego nie dopisywałem, miałem tylko ten problem z zapętlaniem. Wylogowanie pomogło.

 

 

 

Gratulacje! Zaakceptowałeś Twój e-PIT-37 co oznacza jego złożenie. Potwierdzeniem przyjęcia formularza jest Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO). Szczegóły na temat wysłanych deklaracji znajdziesz w zakładce „złożone dokumenty”, gdzie możesz pobrać UPO.

 

Pobranie UPO też pykło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL

No zobacz - kiedyś robiliśmy to czego chciała Moskwa, teraz robimy to czego chce Berlin, Bruksela, Waszyngton, Watykan, Izrael.

To bardziej niezalezni byliśmy jak mielismy jednego Pana czy jak mamy ich pięciu albo i więcej?

 

Jak byliśmy w układzie Warszawskim to spotkania tegoż układu odbywały sie na terytorium jednego z uczestników, a my za kilka dni mamy spotkanie grupy wyszechradzkiej w Jerozolimie, to jest dopiero ROTFL.

 

Za czasów "sojuszu" z ZSRR to jak potrzebowaliśmy broni to sie od ruska kupowało licencje i produkowało u siebie tą broń.

Jak mamy za sojusznika USA to zamiast licencji dostawaliśmy kulawy offset, a teraz już nawet tego nie dostajemy tylko jak trzeci świat kupujemy kilka sztuk za ogromną kasę i dodatkowo będziemy ponosić wszelkie koszty użytkowana tego sprzętu, nawet śrubki będziemy zamawiac w USA za jakieś absurdalne pieniadze bo będą "oryginalne".

 

Za komuny nasz "sojusznik" sprzedawał nam najwazniejsze surowce jak gaz czy ropa w bardzo niskich promocyjnych cenach, teraz nasz nowy sojusznik będzie nam sprzedawał gaz w cenach wyższych niż cena gazu w Europie sprowadzanego od ruska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobacz - kiedyś robiliśmy to czego chciała Moskwa, teraz robimy to czego chce Berlin, Bruksela, Waszyngton, Watykan, Izrael.

To bardziej niezalezni byliśmy jak mielismy jednego Pana czy jak mamy ich pięciu albo i więcej?

 

Jak byliśmy w układzie Warszawskim to spotkania tegoż układu odbywały sie na terytorium jednego z uczestników, a my za kilka dni mamy spotkanie grupy wyszechradzkiej w Jerozolimie, to jest dopiero ROTFL.

 

Za czasów "sojuszu" z ZSRR to jak potrzebowaliśmy broni to sie od ruska kupowało licencje i produkowało u siebie tą broń.

Jak mamy za sojusznika USA to zamiast licencji dostawaliśmy kulawy offset, a teraz już nawet tego nie dostajemy tylko jak trzeci świat kupujemy kilka sztuk za ogromną kasę i dodatkowo będziemy ponosić wszelkie koszty użytkowana tego sprzętu, nawet śrubki będziemy zamawiac w USA za jakieś absurdalne pieniadze bo będą "oryginalne".

 

Za komuny nasz "sojusznik" sprzedawał nam najwazniejsze surowce jak gaz czy ropa w bardzo niskich promocyjnych cenach, teraz nasz nowy sojusznik będzie nam sprzedawał gaz w cenach wyższych niż cena gazu w Europie sprowadzanego od ruska.

 

 

Różnica jest taka jak między gwałtem a seksem dobrowolnym. Za Rosji nie chcieliśmy być dymani a byliśmy, dziś sami oddajemy się komu chcemy. Na to pierwsze jest paragraf w tym drugim przypadku po prostu jesteśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.