Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bardzo fajna decyzja. Jeśli to była inicjatywa uczniów to wydaje mi się, że taka akcja jest 100 razy bardziej, hmmm, promująca(?) czy w jakiś sposób pokazująca wsparcie i zwracająca uwagę niż latanie po ulicach z gołą dupą. Także ja szanuję i doceniam, aczkolwiek w komentarzach pod tym artykułem widać też niestety czemu takie rzeczy są w ogóle wyjątkowe i nagłaśniane. Czy ta strona to taki portal pis jak bodajże natemat po? Bo przerażające są te wpisy szczerze mówiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna decyzja. Jeśli to była inicjatywa uczniów to wydaje mi się, że taka akcja jest 100 razy bardziej, hmmm, promująca(?) czy w jakiś sposób pokazująca wsparcie i zwracająca uwagę niż latanie po ulicach z gołą dupą. Także ja szanuję i doceniam, aczkolwiek w komentarzach pod tym artykułem widać też niestety czemu takie rzeczy są w ogóle wyjątkowe i nagłaśniane. Czy ta strona to taki portal pis jak bodajże natemat po? Bo przerażające są te wpisy szczerze mówiąc. 

 

Odpowiednikiem 'natemat' jest raczej 'wpolityce'.

 

No ale ta 'niezalezna' też prawacka ofc - tylko nie wiem co Cię tak zbulwersowało w tych komentarzach. Jak na portal 'polityczny' to raczej luz tam jest (przejrzałem jakieś pierwsze 20-30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ta 'niezalezna' też prawacka ofc - tylko nie wiem co Cię tak zbulwersowało w tych komentarzach. Jak na portal 'polityczny' to raczej luz tam jest (przejrzałem jakieś pierwsze 20-30).

 

Nic mnie nie zbulwersowało. Po prostu jestem zaskoczony poziomem intelektualnym 9/10 wypowiedzi, które się tam znajdują. Może dlatego, że zwykle po prostu nie przeglądam stron takich pseudo polityczno-poglądowych, bo interesują mnie w takim samym stopniu jak to w co tam kto sobie wierzy czy co i z kim w łóżku robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie też pojawiały się na początku tylko komentarze typu: "nic mi do tego", "nie obchodzi mnie kto z kim sypia".

 

I BOOOOM!!!! Minęlo kilka/kilkanascie lat i w szkole Twojego dziecka(podstawowej) "dobrowolne" LGBT week, gdzie wszystkie dzieci prosi się o ubranie kolorowych ciuchów na rzecz....? Cała szkoła we flagach tęczowych itd.

Bez Twojej zgody na lekcje wpada kilkoro śmieszków-aktywistów i przedefiniowuje dzieciakom pojęciie roodziny.

Do tego dochodzi rynek medialny, gdzie pluralizm rozumiany jest jako wybór między TVN a TVN24, a na rynku gazet pomiędzy Wyborczą a Newsweekiem.

 

I tak wolne od ideologii społeczeństwo produkuje nauczycieli, którzy jedenastoletnim dzieciom zadają pytania o to czy jesteśza aborcją, Clinton, ślubami gejów itd.

95% klasy odpowiada, że tak. Jedno, dwoje dzieci powie, że nie. Reszta klasy dziwnie popatrzy. A czasem, jak moja córka idzie na pogawędkę do dyrektorki szkoły, gdzie miła pani tłumaczy 11-letniemu dziecku, że może lepiej nie wyróżniać się na tle klasy i mieć za to wiele koleżanek.

Większość dzieci pęknie, z moim skończyło się skargą do Ministerstwa.

 

Jak chcecie mieć wychowane maluszki, które jak automaty na hasło "legalizacja homomałżeństw" krzyczą "Yes, Yes, Yes", a na każdy kontrargument w dyskusji reagują agresją słowną, a niekiedy i fizyczną to proszę batdzo.

Potem w trakcie marszu Pro-Life napotykasz tzw. Pro-Choice pełnej tolerancyjnych wynalazków, którzy wpadają w dziwny trans i gdyby nie kilju gardziarzy gotowi są Ciebie rozerwać na strzępy. A poziom hard odpala im się jak widzą w takim marszu kobietę w ciąży.

 

Swoje widziałem, przeżyłem, na własnej skórze moje dzieciaki i znajomych odczuły jal to się wszystko zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

52111535_977212859150828_139049666710234

 

 

Pani redaktor oczywiście posiada pierwszorzędne żydowskie korzenie

 

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/591287,mike-pompeo-holokaust-jacek-czaputowicz.html

 

nie rozumiem , niby PiS to agentura żydowska - amerykańska ale ich media jak do rzeczy wspominają o tym skandalu, niby wyborcza to zdrajcy spod ue a milczą na temat .

niech ktoś mi wytłumaczy o co w tym chodzi ponieważ dla mnie ta logika się łamie.

wiem , że nie możemy za dużo wiedzieć ale robienie laski przez PiS amerykanom przy żądaniach żydowskich to jest jakiś dramat polityki zagranicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/591287,mike-pompeo-holokaust-jacek-czaputowicz.html

 

nie rozumiem , niby PiS to agentura żydowska - amerykańska ale ich media jak do rzeczy wspominają o tym skandalu, niby wyborcza to zdrajcy spod ue a milczą na temat .

niech ktoś mi wytłumaczy o co w tym chodzi ponieważ dla mnie ta logika się łamie.

wiem , że nie możemy za dużo wiedzieć ale robienie laski przez PiS amerykanom przy żądaniach żydowskich to jest jakiś dramat polityki zagranicznej.

 

Poczuli zew wolności, że to jednak oni są tak zajebiści, a Polska tak mocarstwowa to ich starsi i mądrzejsi konsekwentnie punktują i pytają przez media lub panią ambasadoressę czy im się we łbach nie pojebało.

 

To jak z postawieniem się starszemu chłopakowi w szkole, jak mu zajebiesz (ustawa o kłamstwie obowozywm) bo nie wytrzymasz ciągłego szturchania (polskie obozy śmierci), to nie dość że dostaniesz 30x więcej od razu (ustawa 447), to jeszcze będzie cię szturchał przez długi czas mocniej niż na początku (właśnie takie kuksańce przemycane przy każdej możliwej okazji do opinii publicznej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczuli zew wolności, że to jednak oni są tak zajebiści, a Polska tak mocarstwowa to ich starsi i mądrzejsi konsekwentnie punktują i pytają przez media lub panią ambasadoressę czy im się we łbach nie pojebało.

 

To jak z postawieniem się starszemu chłopakowi w szkole, jak mu zajebiesz (ustawa o kłamstwie obowozywm) bo nie wytrzymasz ciągłego szturchania (polskie obozy śmierci), to nie dość że dostaniesz 30x więcej od razu (ustawa 447), to jeszcze będzie cię szturchał przez długi czas mocniej niż na początku (właśnie takie kuksańce przemycane przy każdej możliwej okazji do opinii publicznej).

 

ok, tylko czy w takim wypadku polityka bardziej zbliżenie się do UE nie jest dla nas lepsza niż to co daje ten sojusz z usa-żydzi? ten drugi sojusz jawnie nas jebie i jeszcze się uśmiechamy. naszymi rękoma rozsadzają linie paryż-berlin , całą ue a my dostajemy sprzęt do serwisowania i zaraz będziemy płacić żydom za to , że Niemcy ich palili w piecach ;]  jesteśmy debilami przy urnach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elementem polskiej kultury jest niechec do polskosci.

 

Bardzo dziwne jest to zjawisko i chyba dosc unikalne w skali swiatowej.

W skali swiata to nie (patrz chociazby US&A), ale juz na tle Europy to sie rzuca w oczy (smiesznie to wypada w porownaniu z tymi 'najbardziej lewackimi' krajami skandynawskimi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, tylko czy w takim wypadku polityka bardziej zbliżenie się do UE nie jest dla nas lepsza niż to co daje ten sojusz z usa-żydzi? ten drugi sojusz jawnie nas jebie i jeszcze się uśmiechamy. naszymi rękoma rozsadzają linie paryż-berlin , całą ue a my dostajemy sprzęt do serwisowania i zaraz będziemy płacić żydom za to , że Niemcy ich palili w piecach ;]  jesteśmy debilami przy urnach

 

Nie ma lepszego sojuszu, jeden i drugi jest zły, jakby ktoś na stołkach władzy w Warszawie wiedział, że od walenia w jeden klawisz utworu się nie zagra to by rozkminił jak Erdogan, trochę w prawo, trochę w lewo, w zamian za to mamy robienie laski od kilkunastu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego sojuszu, jeden i drugi jest zły, jakby ktoś na stołkach władzy w Warszawie wiedział, że od walenia w jeden klawisz utworu się nie zagra to by rozkminił jak Erdogan, trochę w prawo, trochę w lewo, w zamian za to mamy robienie laski od kilkunastu lat.

Mówimy o tym Erdoganie, któremu dopiero co USA rozpierdoliło gospodarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skali swiata to nie (patrz chociazby US&A)

Nah, w Stanach sa podzialy miedzy, nazwijmy to, "frakcjami", ale po samym kraju sie tak nie jezdzi - tam twoja frakcja to k**** i tepe chamy. W Polsce twoja frakcja to k**** i tepe chamy, typowi Polacy. Do tego kazdemu poza Polska, kto moglby o tym nie wiedziec, nalezy o tym zakomunikowac.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, w Stanach sa podzialy miedzy, nazwijmy to, "frakcjami", ale po samym kraju sie tak nie jezdzi - tam twoja frakcja to k**** i tepe chamy. W Polsce twoja frakcja to k**** i tepe chamy, typowi Polacy. Do tego kazdemu poza Polska, kto moglby o tym nie wiedziec, nalezy o tym zakomunikowac.

 

ale jeździmy po kraju czy Gortacie ? i dziwnie jechać po kraju, który jest prawie czy najbogatszy na świecie. we Francji czy Włoszech po swoim kraju także się mocno jeździ , najwyżej się kocha swoją kuchnię czy klimat ale po władzy to tam jest chyba nawet jeszcze bardziej skrajnie niż u nas.

dla mnie kolejnym etapem wtajemniczenia na nienawidzenie czy jechanie po Polsce jest tłumaczenie , że my wszyscy tacy jesteśmy :) i to jacy jesteśmy unikalni, a to bzdura.

 

Gortata trzeba szanować za osiągnięcia ale jego wypowiedzi często były słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyje wypowiedzi nie są czasem słabe? czy wy myślicie, że gdy ktoś się staje sławny, to nagle zyskuje +10 do skillów oratorskich i nieomylność niczym papież?

http://sport.tvp.pl/5074113/gortat-reprezentacja-pozna-miejsce-w-szeregu

Myślę, że przegrane mecze 20 punktami pokażą im miejsce w szeregu.

 

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/235088/szymon-szewczyk-moze-gortat-tez-poznalby-swoje-miejsce-w-sze

Szkoda, że Marcina z nami nie ma. Może też poznałby miejsce w szeregu.

 

i też oglądałem go kiedyś chyba w dzień dobry tvn czy innym shicie , grał słabo ale tłumaczył się, że Waczyński dobrze grał bo tacy gracze jak on robią mu miejsce ;]

ogólnie Marcinek często pierdolił głupoty a nie czasami :) oceniam go za całokształt jego wypowiedzi a nie pojedyncze. jakby palnąłby parę razy głupotę przeszłoby mi.

tak jak z Lewandowskim , który jest na świeczniku , wiem, że też zdarzały mu się wpadki ale nie byłbym w stanie napisać " że często były słabe" i radzi sobie z jeszcze większą presją grając w sport nr 1 a nie jak Gortat w sporcie niszowym gdzie w Polsce się tym interesują pojeby mający za dużo czasu ;]

Nie mowie o wladzy i aparacie panstwowym, tylko o "polskosci".

 

może to wynika z tego, że na zachodzie ludzie bardziej są patriotami lokalnymi niż ogólnokrajowymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o tym Erdoganie, któremu dopiero co USA rozpierdoliło gospodarkę?

 

Mówimy o tym Erdoganie, który gdy USA zaczęło flitrować z Kurdami zamknął im bazę, a nie potulnie czekał aż z połowy Turcji zrobi się niepodległy Kurdystan z przyzwoleniem "najważniejszego sojusznika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.