Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

I powolutku, powolutku oswajamy. Zaczyna Warszawa. W każdej warszawskiej szkole będzie etat dla homoaktywisty?

Na pewno w podstawówkach będą szkolenia z wiedzy o innych orientacjach seksualnych i ma powstać jakiś specjalny hotel dla osób LGBT z problemami ( tu już w ogóle nie jarzę, o co chodzi, to ma być coś jak Dom Samotnej Matki? Dom Samotnego Homoseksualisty, czy jak?).

 

Tak czy inaczej zapowiadał to w kampanii, to podpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być hostel dla osób prześladowanych w swoich rodzinach z tego co kojarzę

Ma być karta lgbt, nie wiem dokładnie po co. Zniżki do maca? Do starbucksa?

Cholera wie, wiem za to że kasa przeznaczony na te karty mogłaby iść gdzie indziej

 

Co się tyczy pogadanek

Mam mieszane uczucia

O ile zrobią to dla uczniów szkół ponadpodstawowych, czy też dla zorientowanych siódmo- ósmoklasistów to w miarę spoko, im już nie namieszają w głowach a może pomogą pewne rzeczy postrzegać inaczej

Ale jeśli zaczną męczyć maluchy, które nie wiedzą czym jest tak naprawdę tradycyjny związek to c*** mnie strzeli na miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w podstawówkach będą szkolenia z wiedzy o innych orientacjach seksualnych i ma powstać jakiś specjalny hotel dla osób LGBT z problemami ( tu już w ogóle nie jarzę, o co chodzi, to ma być coś jak Dom Samotnej Matki? Dom Samotnego Homoseksualisty, czy jak?).

 

Tak czy inaczej zapowiadał to w kampanii, to podpisał.

 masz jakiś link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 masz jakiś link ?

https://mnw.org.pl/warszawska-deklaracja-lgbt/

Ma być hostel dla osób prześladowanych w swoich rodzinach z tego co kojarzę

Ma być karta lgbt, nie wiem dokładnie po co. Zniżki do maca? Do starbucksa?

Cholera wie, wiem za to że kasa przeznaczony na te karty mogłaby iść gdzie indziej

 

Ogólnie główne założenia są takie:

1. Reaktywacja hostelu interwencyjnego dla osób LGBT+ i stworzenie warunków
do jego trwałego funkcjonowania w modelu ekonomii społecznej.
2. Wprowadzenie miejskiego mechanizmu zgłaszania, monitorowania i
prowadzenia statystyk zachowań mogących mieć znamiona przestępstwa z
nienawiści motywowanych homofobią i transfobią
3. Wprowadzenie do stołecznych szkół „latarników” i wzmocnienie działań
antyprzemocowych.
4. Wprowadzenie edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w każdej szkole,
uwzględniającej kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej
5. Stworzenie centrum kulturowo-społecznościowego dla osób LGBT+
6. Rozpoznanie potrzeb i wsparcie klubów sportowych skupiających osoby LGBT+
7. Podpisanie i wdrożenie Karty Różnorodności w Urzędzie i jednostkach m.st.
Warszawy.
8. Powołanie pełnomocnika Prezydenta m.st. Warszawy ds. społeczności LGBT+ z
odpowiednim umocowaniem w strukturze Urzędu m.st. Warszawy
pozwalającym na koordynację działań wdrożeniowych niniejszej deklaracji i
innych działań na rzecz społeczności LGBT+.

 

 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w podstawówkach będą szkolenia z wiedzy o innych orientacjach seksualnych i ma powstać jakiś specjalny hotel dla osób LGBT z problemami ( tu już w ogóle nie jarzę, o co chodzi, to ma być coś jak Dom Samotnej Matki? Dom Samotnego Homoseksualisty, czy jak?).

 

Tak czy inaczej zapowiadał to w kampanii, to podpisał.

Mam nadzieję, że te szkolenia nie będą obowiązkowe i będę mógł nie puścić na to dziecka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://mnw.org.pl/warszawska-deklaracja-lgbt/

Ogólnie główne założenia są takie:

 
 
 
 

 

 

to jest jakiś bełkot , z tymi kontrahentami i klauzulą czy popieraniem w pracy. w McDonalds jestem może z kilka razy w roku ale zdziwiło mnie, że mam tam chyba do czynienie z pracownikami właśnie z tych środowisk, ostatnio był koleś co mówił jak kobieta, jakieś typy z kolorowymi włosami itp itd też to odczuliście ? tam jest coś podobnie do tego programu ?

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś bełkot , z tymi kontrahentami i klauzulą czy popieraniem w pracy. w McDonalds jestem może z kilka razy w roku ale zdziwiło mnie, że mam tam chyba do czynienie z pracownikami właśnie z tych środowisk, ostatnio był koleś co mówił jak kobieta, jakieś typy z kolorowymi włosami itp itd też to odczuliście ? tam jest coś podobnie do tego programu ?

McDonald's chyba należy do tzw. tęczowych sieci pracowniczych, ale nie wiem na czym to dokładnie polega. Oni chyba nawet z okazji "miesiąca dumy" sprzedają frytki w tęczowych opakowaniach. Natomiast ja nie chodzę do McDonalds więc żadnych takich doświadczeń nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy!

Pracować chcecie zabraniać?

Na serio zauważacie albo raczej zwracacie uwagę kto was obsługuje?

Kolorowe włosy mają być wyznacznikiem innej orientacji?

ja mam w to wyjebane ale chciałem się podzielić tym co odnotowałem :) ale jednak w edukacji szkoła powinna być moim skromnym zdaniem wolna od indoktrynacji ale nigdy taka nie była i nie będzie niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę..

Nie uważacie, że to ciekawe, jak wielu lewicowców, którzy są niezwykle poprawni politycznie, szanują odmienność itd. czynią księżom zarzut z ich homoseksualnych skłonności? 

 

Dlaczego zwykła normalność to może być niedługo nienormalność?

Ciężko powiedzieć, dla mnie to zjawisko jest kompletnie niezrozumiałe.

 

Na przykład sprawa z tym hostelem tla osób LGBT+ z problemami w domu. To znaczy, że teraz jak ktoś będzie miał problemy w domu, to go najpierw zapytają, czy jest hetero, czy homo i jak jest hetero to wróci do domu, a jak homo to pójdzie do hostelu???

 

Nie widzę tu logiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichooo, nie psuj

 

ostatnio podał źródło, które zaprzeczało jego własnej tezie

ty się nie śmiej, tylko lepiej wymyśl jak takich jak Mayor wyprowadzać z błędu. bo ludzi łatwiej oszukać, niż przekonać, iż zostali oszukani i to jest poważny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że to ciekawe, jak wielu lewicowców, którzy są niezwykle poprawni politycznie, szanują odmienność itd. czynią księżom zarzut z ich homoseksualnych skłonności? 

 

ty się nie śmiej, tylko lepiej wymyśl jak takich jak Mayor wyprowadzać z błędu. bo ludzi łatwiej oszukać, niż przekonać, iż zostali oszukani i to jest poważny problem.

Bo ludzie są ludźmi. I nic z tym nie zrobisz. Generalnie takie cechy jak kompleksy, agresja, uprzedzenia są w dużym stopniu powiązane z niską inteligencją. I chociaż Ci ludzie chcą się utożsamiać z "lewicową elitą" na skutek jej (bardzo skutecznej) propagandy, nie posiadają w sobie żadnych z przymiotów, jakich ta lewica "naucza". Widać to po każdej grupie właśnie lewicy, czy to w Zachodniej Europie, czy to w USA, czy to w Polsce. Masowa agresja wobec ludzi tylko za czapkę MAGA, rozruchy, torturowanie zwolenników Trumpa, Mayor na forum dumnie chwalący się bezpiecznym Nowym Yorkiem, gdzie za cechę jego bezpieczeństwa uznał dostanie wpierdolu za czerwoną czapkę z daszkiem. Antifa, protesty w Hamburgu, atakowanie prawicy, historia od Delty w Irlandii. W Polsce ataki KODu, podpalenie Kempy, zabójstwo Rosiaka, wyzwiska i grożenie śmiercią w internecie, profile sokuburaka itd. Widać tam gromadzenie się ludzi, których opisałem.

Obecna lewica jest najbardziej masowym ruchem przyciągającym skrajności społeczne(ONR czy inne partie faszystowskie liczą siebie w promilach społeczeństwa i są małą, zamkniętą grupkę, z której się szybko wyrasta), a te skrajności społeczne, dlatego, że mówią o miłości do nauki, tolerancji, akceptacji i wysokiej inteligencji, nie posiądą nagle tych cech z samego mówienia.

Inaczej po pacjenta psychiatrycznego, który twierdzi, że jest księciem Monako, ktoś by się zgłosił z Riwiery Francuskiej. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.