Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat LGBT jest nierozerwalnie związany z atakiem na obecną cywilizację. Nastała akceptacja homoseksualistów? Nadajmy im specjalne przywileje. Nadane? To czas o adopcję. Jest? Zróbmy obowiązkowe lekcje z transeksualistami w szkołach. I cały czas atakujmy przeciwnikwów. Sensem obecnej zachodniej kultury jest atak na obecną kulturę - white guilt, white privelege, walka z patriarchatem.

 

Jakie specjalne przywileje zostały nadane homoseksualistom?

Bo to jest coś co bardzo często się słyszy ale chyba nie słyszałem żeby np homoseksualiści mieli mniejsze podatki albo coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie specjalne przywileje zostały nadane homoseksualistom?

Bo to jest coś co bardzo często się słyszy ale chyba nie słyszałem żeby np homoseksualiści mieli mniejsze podatki albo coś w tym stylu

Przepisy antydyskryminacyjne. Jak ktoś mnie pobije i będzie krzyczał nienawidzę Ciebie Maciek, dostanie maksymalnie 3 lata. Ale jeśli ktoś pobije geja i będzie krzyczał nienawidzę Ciebie pedale, to może dostać nawet 15 lat.

Ja bym chciał przepisy chroniące moją, jednoosobową mniejszość i by się pojawiły w prawie przepisy zabraniające pod jakimkolwiek względem dyskryminacji mnie z powodu tego, jaki się urodziłem. Biedroń mi to zapewni? Ma mój głos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie specjalne przywileje zostały nadane homoseksualistom?

Bo to jest coś co bardzo często się słyszy ale chyba nie słyszałem żeby np homoseksualiści mieli mniejsze podatki albo coś w tym stylu

Czy wlasnie w warszawie trzaskowski nie podpisal zgody na budowe hotelu wylacznie dla osob lgbt ktory miasto bedzie w calosci utrzymywac?

 

Wyobraz sobie ze robia taki hotel wylacznie dla hetero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Ty wtrąciłeś c***owy komentarz, po raz kolejny zresztą. Z czego jesteś akurat na tym forum bardzo znany, ale nie wiem dlaczego czerpiesz z tego dumę.

Tajki z penisami? Tajlandia posiada 67 milionów ludzi i PKB mniejsze od Polski. Nie chce mi się sprawdzać ile koreańskich i chińskich miast i prowincji pojedynczo ma więcej. Nie wiem co mają Tajki z penisami do tematu tego, że Daleki Wschód wkrótce stanie się dominującym regionem na ziemi? Tajlandia będzie wielkim mocarstwem? Bangkok nowym Hollywood? Wyjaśnij może, dlaczego kolejny raz wrzuciłeś bezwartościowe bzdury jako komentarz w tym temacie?

Temat LGBT jest nierozerwalnie związany z atakiem na obecną cywilizację. Nastała akceptacja homoseksualistów? Nadajmy im specjalne przywileje. Nadane? To czas o adopcję. Jest? Zróbmy obowiązkowe lekcje z transeksualistami w szkołach. I cały czas atakujmy przeciwnikwów. Sensem obecnej zachodniej kultury jest atak na obecną kulturę - white guilt, white privelege, walka z patriarchatem.

Daleki Wschód i Chiny są tego absolutnym zaprzeczeniem. Nie ważne jakie i gdzie mają penisy. Ale Chińczyk jest dumny z tego, że jest Chińczykiem, bo urodził się jako człowiek jedynej cywilizowanej nacji, otoczony morzem barbarzyńców i dzikusów. Rolą reszty świata jest przybycie na kolanach do Pekinu i uznania wyższości cesarza czy tam teraz historycznego Boga Mao. Spytaj się Chińczyków, czy czują wstyd i zażenowanie, że ich kraj doprowadza do wyzysku neokolonialnego krajów trzeciego świata, że budują swój dobrobyt na wykupywaniu surowców, że tworzą nowy imperialny porządek. Że ich kraj powinien przeprosić za swoje zbrodnie sprzed wieków, a obywatele czuć wstyd. Sprawdź, czy mają swój odpowiednik Wyborczej, który twierdzi, że ludzie czujący dumę z pochodzenia to największy syf tej ziemi.

 

Na razie cywilizacja zachodnia oddziałuje między innymi na Polskę, bo ma pieniądze i jest "nowoczesna". Czyli rozwinięta. Jeśli teorie Hollywood będą do nas docierały z kraju o pozycji RPA, to każdy w Polsce poza garstką lewaków wybuchnie śmiechem i rzuci drobne, by nie zawracali głowę, bo patrzy z podziwem na Chiny i ich wielkość.

 

Wyobraź sobie, że Ci z jednego i tego samego powodu zwrócił uwagę jakiś menel i profesor fizyki. Potraktujesz w obu przypadkach to identycznie?

 

A zresztą po co się produkuję, tajki z penisami to i dumne określenie, że ja wiem historię jako jedyny na świecie, to wszystko na co Ciebie stać.

Aha i twierdzenie, że mega purytańska Wielka Brytania i przesiąknięte chrześcijaństwem do szpiku kości USA odrzuciły religię. Kraj, w którym nie można było dokonać ekranizacji 3 Muszkieterów bez zmiany kardynała Richelieu na postać świecką, bo jakiekolwiek złe pokazanie kościoła było zakazane w Hollywood to oświeceniowa mekka ateizmu :D

szkoda że namęczyłeś się tyle aby napisać stek wypocin, wystarczyłoby cytat z Brauna albo Korwina. tolerancja dla homoseksualistów równa się demokratyzacji państwa i nawet w tej Twojej Japonii nie jest to dyskryminowane a nawet idzie ku legalizacji. odnośnie Twojej teorii to nie piwinniśmy mieć obecnie religii obrządku katolickiego czy nicejskiego tylko barbarzyńskie pogaństwo germańskie , ewentualnie ariańskie, cywylizacja łacińska nie upadła wraz ze słabnięciem rzymu tak samo grecka kultura gdy ich rzym podbił. piszesz o filmach z rpa a filmy francuskie nadal sa popularne na swiecie mimo ze od Napoleona Francja sie marginalizuje, kobiety nadal ogladaja filmy latynoamerykanskie a ostatnio tureckie. masz ograniczone horyzontu bo za duzo czytasz za malo widzisz, w Stambule widzialem na ulicach flagi lgbt bo sa juz tam gejowskie kluby, w szanghaju tez widzialem geji a moj znajomy gej jezdzi do maroka na sexturystyke bo mowi ze bogadzi arabowie az z kuweitu to polowa geje ( wspomina cos o braku blokady w sexie analnym) , w Gdansku ma samych kochankow z Rosji mimo ze sam wiesz pewnie jaki jest stosunek Putina do tego, Chiny jak zaczna sie demokratyzowac a juz sa sluchy bo klasa srednia to tez sie odmieni, w Twojej Japoni tez przebieraja sie chlopcy za dziewczyny z anime i zmieniaja plec lub uprawiaja seks z lalami lub wachaja zuzyte majtki z automatow. swiat jest roznorodny i albo zaakceptujesz albo bedziesz ciagle wkurwiony :) elo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem rozkminiamy czemu kolegi nie rozumiemy:) niepotrzebnie:)

zdarza się :)

Czytając powyższe zgłaszam formalny wniosek o dodatkowe godziny j.polskiego kosztem tych pogadanek o LGBT lol (niech już nawet na warsztat biorą Wilde'a czy kogoś)

język polski jest przereklamowany :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że namęczyłeś się tyle aby napisać stek wypocin, wystarczyłoby cytat z Brauna albo Korwina. 

Brak porównania do Hitlera, ani chociażby nazwania nazistą? A tak się namęczyłem.

 

 tolerancja dla homoseksualistów równa się demokratyzacji państwa 

Pewni lewicowi inżynierzy społeczni finansowani hojnie przez pewnych wrogów cywilizacji zachodniej zdołali zaszczepić takim intelektualistom jak Ty pogląd, że najlepszy sposób na wspaniałe, demokratyczne i bogactwo państwo to penisy u dziewczynek :) I tak się jakoś kręci.

Ciekawi mnie tylko, czy Putin docenił ironię sytuacji, kiedy wprowadzał prawo o zakazie propagandy homoseksualnej :)

 

filmy francuskie nadal sa popularne na swiecie mimo ze od Napoleona Francja sie marginalizuje,

Na liście filmów najchętniej oglądanych nie-anglojęzycznych nie ma ani jednego francuskiego filmu. Na liście najbardziej kasowych nieanglojęzycznych filmów znajduje się jeden więcej film francuski niż film o pokemonach. Faktycznie niesamowicie popularne.

Ciekawi mnie tylko, że jedyne co słyszałem z ostatnich filmów francuskich to Niedotykalni, a nie powstrzymuje mnie to przed znaniem Hrabiego z Monte Christo, 3 Muszkieterów, Nędzników, Małego Księcia, Dżumy czy Dzwonnika z Notre Dame.

 

masz ograniczone horyzontu bo za duzo czytasz za malo widzisz,

WOWOWOW. ALE TY MASZ SZEROKIE HORYZONTY I WSPANIAŁY WZROK.

 

w Stambule widzialem na ulicach flagi lgbt bo sa juz tam gejowskie kluby, w szanghaju tez widzialem geji a moj znajomy gej jezdzi do maroka na sexturystyke bo mowi ze bogadzi arabowie az z kuweitu to polowa geje ( wspomina cos o braku blokady w sexie analnym) 

W najbardziej kosmopolitycznych miejscach widać wpływ najbardziej dominującej kultury na świecie.

FASCYNUJĄCE.

 

nawet w tej Twojej Japonii nie jest to dyskryminowane a nawet idzie ku legalizacji. 

Jaka moja Japonia? Kraj, który upada i na randkach trzeba się tłumaczyć z tego, jeśli przypadkiem napomkniesz, że lubisz anime. Jeden plus, że dalej tam nie ma mandatoryjnego geja i murzyna. 

 

 

 

w Twojej Japoni tez przebieraja sie chlopcy za dziewczyny z anime i zmieniaja plec lub uprawiaja seks z lalami lub wachaja zuzyte majtki z automatow.

how the mighty have fallen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewni lewicowi inżynierzy społeczni finansowani hojnie przez pewnych wrogów cywilizacji zachodniej zdołali zaszczepić takim intelektualistom jak Ty pogląd, że najlepszy sposób na wspaniałe, demokratyczne i bogactwo państwo to penisy u dziewczynek :) I tak się jakoś kręci.

Ciekawi mnie tylko, czy Putin docenił ironię sytuacji, kiedy wprowadzał prawo o zakazie propagandy homoseksualnej :)

 

n

w demokracji jest to 3-5 % do zagospodarowania ( plus Ci co sympatyzują)i znajdują najwięcej w instytucjach związanych z kulturą i w polityce. jeśli nadal tego nie rozumiesz to prześledź zniesienie niewolnictwa, feudalizmu , emancypację kobiet, zniesienie segregacji rasowej. znajdą się też politycy którzy będą szukać elektoratu wśród dzieci a jeśli będzie dużo osób zmieniających płeć to i tam. dla Was jest straszne tak jak było dla konserwatystów te wydarzenia wyżej. dla faceta który mógł lać kobietę i decydować czy może iść do pracy to też był szok jak dostały prawa wyborcze oraz miały prawa głosu , to samo z rasistami. z Twoich wywodów wynika że planem na sukces jest cofnięcie demokratyzacji i wprowadzać zwyczaje rodem z Rosji lub Chin bo potwierdziłeś że Japonia też dostaje przez to po dupie. jak chcecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w demokracji jest to 3-5 % do zagospodarowania ( plus Ci co sympatyzują)i znajdują najwięcej w instytucjach związanych z kulturą i w polityce. jeśli nadal tego nie rozumiesz to prześledź zniesienie niewolnictwa, feudalizmu , emancypację kobiet, zniesienie segregacji rasowej. znajdą się też politycy którzy będą szukać elektoratu wśród dzieci a jeśli będzie dużo osób zmieniających płeć to i tam. dla Was jest straszne tak jak było dla konserwatystów te wydarzenia wyżej. dla faceta który mógł lać kobietę i decydować czy może iść do pracy to też był szok jak dostały prawa wyborcze oraz miały prawa głosu , to samo z rasistami. z Twoich wywodów wynika że planem na sukces jest cofnięcie demokratyzacji i wprowadzać zwyczaje rodem z Rosji lub Chin bo potwierdziłeś że Japonia też dostaje przez to po dupie. jak chcecie

Rozumiem, że to najbliżej jak zostanę porównany do Hitlera?

A co do szoku, to Jan Paweł II mówił, że należy się dzielić. Więc my, konserwatyści chętnie się dzielimy szokiem z pokoleniem zachodnich millenialsów i ich zdziwieniem, że przyczyny mają skutki :) Żółte kamizelki we Francji, jak zwykle nad Sekwaną lewica wyznacza jako pierwsza trendy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to najbliżej jak zostanę porównany do Hitlera?

A co do szoku, to Jan Paweł II mówił, że należy się dzielić. Więc my, konserwatyści chętnie się dzielimy szokiem z pokoleniem zachodnich millenialsów i ich zdziwieniem, że przyczyny mają skutki :) Żółte kamizelki we Francji, jak zwykle nad Sekwaną lewica wyznacza jako pierwsza trendy :)

jak będziesz wspominał tyle Hitlera to najwyżej do Korwina :) to jaka przyczyną jest pojawienie się homoseksualistów? podaj znowu nową, ciekawą teorię. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz wspominał tyle Hitlera to najwyżej do Korwina :) to jaka przyczyną jest pojawienie się homoseksualistów? podaj znowu nową, ciekawą teorię. :)

Nudne pytanie. Ciekawszym jest pytanie: jak sądzisz jaką szanse na utrzymanie pozycji ma cywilizacja z dziećmi wychowanymi przez Drag Queen w przedszkolach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudne pytanie. Ciekawszym jest pytanie: jak sądzisz jaką szanse na utrzymanie pozycji ma cywilizacja z dziećmi wychowanymi przez Drag Queen w przedszkolach?

 

to zadaj to ciekawe pytanie. :smile:

nieźle Wam zorali głowy, że przez lgbt czy pojawienie się geja w serialu upada nasza cywilizacja.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwe.

 

Btw - temu Jankowskiemu cokolwiek udowodniono w ogóle?

Nic mu nie udowodniono jak do tej pory ( nie chcę mi się szukać, ale czy to przypadkiem nie Koelner pisał tu o tym, że jak ktoś nie ma wyroku to jest niewinny?:) )

https://wiadomosci.wp.pl/oskarza-ks-henryka-jankowskiego-rzeczpospolita-piotr-j-ma-problemy-z-wiarygonoscia-6356750708704897a

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwe.

 

Agnieszka na zdjęciach tak źle nie wygląda.

Nic mu nie udowodniono jak do tej pory ( nie chcę mi się szukać, ale czy to przypadkiem nie Koelner pisał tu o tym, że jak ktoś nie ma wyroku to jest niewinny? :smile: )

https://wiadomosci.wp.pl/oskarza-ks-henryka-jankowskiego-rzeczpospolita-piotr-j-ma-problemy-z-wiarygonoscia-6356750708704897a

 

zgadza się, mam nadzieję ,że chociaż w tym punkcie mnie rozumiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie wiesz jak wyglądają Europejczycy albo nie wiesz jak wyglądają postacie w Anime.

W Tsubasie był turniej juniorów, w którym Japonia mierzyła się z Niemcami, Włochami czy Francją. Praktycznie nie było różnic w wyglądzie pomiędzy zawodnikami europejskimi i japońskimi. Z kolei pomiędzy Lewandowskim, Błaszczykowskim i Piszkiem a Hondą, Okazakim i Kagawą takowe różnice są dość widoczne. Podobnie jak pomiędzy chociażby Stochem a Kasaim.
 

Ja w pełni zrozumiałem Twój post. Podobnie jak Ty jesteś w pełni w stanie zrozumieć 2+2=5. 

Prawie wszystko to co wprowadzono po 89 znano, po prostu zmieniono dostawcę. 

W PRL nie było kultury korpo, telewizyjnych showmanów czy powszechnego zainteresowania światem celebrytów. Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe sprowadzały się głównie do harcerstwa, organizacji opozycyjnych i jakichś klubów wędkarskich. Wpływ Hollywood był znikomy, a preferencje alkoholowe mało różnorodne. Mało kto znał język angielski. Magic i Bird mieli w Polsce mniejszą rozpoznawalność niż Stoch ma obecnie w USA.  

Z typowo zachodnich trendów przebił się głównie rock'n'roll. 

 

Jeśli chodzi o amerykanizację? USA w połowie XX wieku stanowiło okolicę połowy przemysłu świata. Dawało swój wpływ na cały świat poza blok wschodni, który celowo to blokował. Po 89 przestano i właśnie widzieliśmy efekt. Ale wpływ amerykańskiej kultury na świat to czasy znacznie, ale to znacznie starsze niż 89.

 Tutaj zgoda, ale ja przecież właśnie o tym mówię. Wpływ kultury amerykańskiej był widoczny w Europie zachodniej od co najmniej lat 60-tych, a w Polsce po 1989 roku, natomiast wpływu kultury chińskiej za bardzo nie widać, chociaż Chińczycy rozwijają się w szybkim tempie od jakichś 20-25 lat, z czego ostatnie 15 lat to okres wielkiej informatyzacji światowego społeczeństwa. 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.