Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy mnie pamięć nie myli bo jestem stary ale chyba ty mi coś ostatnio o braku argumentów pisałeś

 

Czyli podanie duuuuużo wyższych wyroków (przed apelacją, którą Owsiak też może złożyć ofc) jakie były wydawane w analogicznych sprawach nie jest wystarczającym argumentem na to, że jeśli ci PiSy coś ustawiają to robią to słabo? :)

 

Przecież ja napisałem tylko o tym, że PiSy JEŚLI coś kombinują to nie wychodzi im to za dobrze (skoro "ich" sędziowie odrzucają część wniosków). Nigdzie nie pisałem, że PiSy na pewno nic nie kręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam sędzia dwie różne sprawy ta sama osoba składa zawiadomienie ten sam oskarżony

Przypadek?

 

Do tego samego sądu, tego samego dnia, w tym samym momencie, wpływają dwa takie same pozwy o to samo, składane przez tę samą osobę, oskarżające tę samą osobę i domagające się tego samego. 

 

Przecież w takiej sytuacji zawsze te wszystkie pozwy dostaje ten sam sędzia, bo to są dokładnie takie same sprawy. Gdzie Ty tu widzisz spisek? Przecież w historii polskiego sądownictwa nie zdarzyło się, żeby ktoś zgłosił tego samego dnia, do tego samego sądu pozwy o dwa zniesławienia i żeby jedno zniesławienie interpretował jeden sędzia, a drugi drugie. 

 

Pawłowicz domaga się 50 tysięcy złotych, dostaje figę z makiem, a Ty tu krzyczysz o tym, że PIS ustawił sędziego. Skomentuję jak Julek. Aha:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zauważyłem że to ciut podejrzane ale skoro panowie nie widzą problemu to ja też napiszę aha i temat zamknę

 

 

A co się tyczy vetow i vatow

Z tego jasno wynikają konsekwencje nie tylko w cenach leków i karmy ale daleko idące wzrosty w praktycznie każdej dziedzinie weterynarii

Marcus słusznie zauważył że PiS i tak naxtym nie straci bo głupi człek obwini sklepy i weterynarzy

 

A co się tyczy schronisk to nie wiem czy fluber bywasz bo ja buwam, wozimy na zmianę z ludźmi z dzielnicy koce jedzenie oto

Schroniska są dotowane lepiej niż jeszcze parę lat temu ale wciąż ogromną część tego co mają dostają od ludzi i od tych ysmianych przez deltę celebrytów

Daleko nie będę szukał bo mój stary sąsiad Rozal robi mnóstwo dla zwierząt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program Cejrowskiego i Rachonia zdjęty z anteny TVP info

 

podobno za tą wypowiedź:

 

https://youtu.be/CNDc7z6vTgw

 

niech Pisiory się dalej tak wiją w amoku, to nie dość, że im Ryży pałac podpierdoli, to jeszcze przegrają w parlamentarnych

 

śmieszna partyjka

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zauważyłem że to ciut podejrzane ale skoro panowie nie widzą problemu to ja też napiszę aha i temat zamknę

 

To nie jest ciut podejrzane, tylko całkowicie normalne.

 

 

A co się tyczy vetow i vatow

Z tego jasno wynikają konsekwencje nie tylko w cenach leków i karmy ale daleko idące wzrosty w praktycznie każdej dziedzinie weterynarii

Marcus słusznie zauważył że PiS i tak naxtym nie straci bo głupi człek obwini sklepy i weterynarzy

 

Jakiej karmy? Przecież wzrost VAT ma być na leki weterynaryjne ( na razie ma być, bo to tylko pomysł, a nie żadna ustawa), a nie na karmę. 

 

 

A co się tyczy schronisk to nie wiem czy fluber bywasz bo ja buwam, wozimy na zmianę z ludźmi z dzielnicy koce jedzenie oto

Schroniska są dotowane lepiej niż jeszcze parę lat temu ale wciąż ogromną część tego co mają dostają od ludzi i od tych ysmianych przez deltę celebrytów

Daleko nie będę szukał bo mój stary sąsiad Rozal robi mnóstwo dla zwierząt

Przecież ja nie kwestionuję tego skąd dostają i od kogo. Kwestionuję Twoją wypowiedź o tym, że wzrost VAT na leki weterynaryjne będzie skutkowało zamykaniem schronisk. To bzdura.

 

Kwestionuję też katastrofalne konsekwencje dla właścicieli psów. Koszty odrobaczania, szczepienia i kastracji w porównaniu do kosztów karm, smaczków, akcesoriów są przecież bardzo nikłe. A i tak co chwilę są akcje darmowych szczepień i darmowych kastracji, więc to można i tak bez problemu załatwić za darmo. Nikt komu te parę złotych robi różnicę i tak nie powinien mieć psa już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorocinskiego to ty zostaw w spokoju bo facet daje więcej kasy na schronisko niż ty wydsjesz na dziecko

I nie piszę tego złośliwie, bo to fakt. Wiem od znajomego z samorządu ile dorocinski po cichu robi

 

Fluber czy ty jesteś aż tak ślepy ze nie potrafisz zrozumieć jak taka decyzja by siexod ula na całej branży weterynaryjnej?

Na szczęście psiusiaki się obsrały i wycofały

 

Teraz mają większe problemy bo trzeba jakoś ludziom wyjaśnić że 500plus to wystarczający powód do tego że mogą robic Wały w KNF i innych miejscach

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber czy ty jesteś aż tak ślepy ze nie potrafisz zrozumieć jak taka decyzja by siexod ula na całej branży weterynaryjnej?

Na szczęście psiusiaki się obsrały i wycofały

 

Dokladnie. Zupelnie nie widze jak mialoby to wplynac na cokolwiek poza cenami lekiw ktore maja maly udzial w kosztach utrzymania psa.

 

Teraz to " psiusiaki sie obsraly". Chca wprowadzic podatek, cisniesz po nich, nie chca, cisniesz po nich. Najwazniejsze to nie byc uprzedzonym i myslec samodzielnie:)

 

Ja jestem szczerze zdziwiony ze jakiekolwiek produkty dla zwierzat maja nizszy vat niz produkty dla ludzi.

Szkoda.

Naprawdę mnie boli, że nikt nie chce w żaden sposób leczyć bambizmu.

Mysle ze choroba bedzie raczej postepowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ciebie już wyleczyc się nie da

 

Na leki dla dzieci są duże refundacje, nie twierdzę że są tanie bo to nieprawda

Ale utrzymanie zdrowego zwierzaka to duże koszty. Sama karma kosztuje mnie ok 200 zł miesięcznie, nie daj Boże jakaś choroba i najtańszy zastrzyk 50 zł, leczenie pokleszczowe to koszt ok 1k łącznie, zależnie oczywiście od stopnia zaawansowania choroby, złamana łapa mojej suni 15 lat temu i złożenie jej śruby its to wtedy był koszt 1500 zl

piszesz o darmowych szczepieniach ja takich nie pamiętam, piszesz o darmowej kastra nie/sterylizacji- też nie pamiętam

Są dofinansowania ale darmowe? Nołfakingłej

 

Ja wiem że przypał kibicować komuś kto wymyślił mafie OFE a teraz napierdala vatem, nie obniża go, że kradną z KNF i wielu innych, że mają w dupie że przed szczytem klimatycznym puszczaj iście gebelsowski film o jakości powietrza i Polsce hybrydami stającej

 

Opierdalaja ludzi z kasy dają ochłap 500plus i są zajebiści, ja na PiSie zyskuje tyle samo co na po więc mam inny stosunek

 

Ty to kupujesz, i fajnie

 

Ja za co ich podziwiam i chwale to nie waham się napisać, ty kupujesz wszystko jakby to był Black friday

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego zwierzaka po kleszczu leczyłeś za tysiaka? Konia?

ja nie ale znajoma straciła psa, po mnóstwie kroplówek, leków jakichś zabiegach i wyniosło ja to w sumie blisko tysiąc

 

Mi na szczęście na razie się udaje, choć obroża i zakraplanie to nie jest niestety 100% skuteczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem miła

I nie znaczy że nie mamy jej wciąż patrzeć na ręce

 

 

Anglicy nie będą finansować filmów ze złymi bohaterami którzy mają blizny bo chcą uniknąć stygmatyzacji osób z bliznami...

Co następne?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda w sądownictwie

Owsiaka skazał dwa razy w ciągu kilku dni ten sam sędzia z sprawie z powództwa kryski od kanapek!

Hasztagwolne"sondy"!

 

 

Nie ma prac społecznych jak za 'antykomora' (za obraźliwą stronę w tym przypadku są przeprosiny)

Nie ma pół miliona jak za Wellman (za analogiczny tekst jest w tym przypadku 10 tysi)

 

Rozumiem, że napisałeś to aby pokazać poprawę sądownictwa w PL? :smile:

Juluś i Józek, wy w ogóle nie dostrzegacie istoty problemu. 90% sporów tych różnych celebrytów o to, że ktoś coś powiedział czy napisał na twitterze to jest zwykłe raczysko. Zamiast się odgryść jakąś celną ripostą czy zabawnym memem to bawią się w sprawy sądowe a wy jeszcze to rozkminiacie. Spór Pawłowicz-Owsiak to jest w dodatku raczysko potrójne bo mamy dwie sprawy cywilne i jedną karną dotyczące podobnych czynów.

 

Wolność słowa ma oczywiście jakieś granice, ale większość tych spraw to zwykłe zawracanie dupy sądów i marnowanie pieniędzy podatników. Można to porównać do starych bab hipochondryczek, które z nudów chodzą po lekarzach i blokują do nich dostęp.

 

No i kisnę z robienia z anykomora męczennika polskich konserw. Sprawa została ostatecznie umorzona a Bronek odciął się od

 działań organów ścigania. Można się przyczepić jedynie do nadgorliwości ABW (nie zdziwiłbym się jednak gdyby to było jakieś false flag inspirowane przez PiS :moon:).

 

Gdyby PO tak bardzo chciała gnębić pisowski elektorat to wzięłaby na warsztat komentujących na Niezaleznej czy wPolityce. Niektóre to poziom takiego rynsztoku, że mało kto by protestował przeciwko karom dla komentujących (proponowałbym zbieranie psich kup albo wpłata na fundację Sorosa). Z tego co kojarzę nic takiego nie miało miejsca i każdy polski patriota katolik mógł w ramach wolności słowa napisać, że Tusk jest złodziejem i mordercą. :moon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.