Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wam pisałem o tym dwa dni temu, że sprawa reportażu już rozwiązana to nie wierzyliście. A o liście jeszcze wtedy nikt nie mówił :)

 

Pomyślcie komu najbardziej zależy, żeby w Polsce byli faszyści, kto ma w tym największy interes ? Kto na takich rzeczach geszeft robi ?

Czyli jak to jest na rękę to zeznania oskarżonego mają znaczenie a jak nie to się go dyskredytuje?

Odpowiadając na Twoje pytanie - faszystom.

Dobra odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to jest na rękę to zeznania oskarżonego mają znaczenie a jak nie to się go dyskredytuje?

Odpowiadając na Twoje pytanie - faszystom.

Dobra odpowiedź?

Oglądałeś ten materiał z TVN z sprzed prawie roku? Chyba sam przyznasz, że było to mało poważne? Poważny głos narratora nie przykrył błazenady tego materiału. Śmiechy, przebierańcy w mundruach, swastyka z wafelków na torcie urodzinowym, świętowanie urodzin miesiąc po dacie - no bądźmy poważni.

Wystarczy zadać sobie pytanie dlaczego TVN to zrobił i dlaczego grzał ten temat przez prawie dwa tygodnie?

Przecież w Polsce odbywały się i odbywają zamknięte spotkania prawdziwych, groźnych neonazistów, koncerty kapel typu "No Remorse" i tam już dziennikarka-amatorka nie ma takich wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś ten materiał z TVN z sprzed prawie roku? Chyba sam przyznasz, że było to mało poważne? Poważny głos narratora nie przykrył błazenady tego materiału. Śmiechy, przebierańcy w mundruach, swastyka z wafelków na torcie urodzinowym, świętowanie urodzin miesiąc po dacie - no bądźmy poważni.

Wystarczy zadać sobie pytanie dlaczego TVN to zrobił i dlaczego grzał ten temat przez prawie dwa tygodnie?

Przecież w Polsce odbywały się i odbywają zamknięte spotkania prawdziwych, groźnych neonazistów, koncerty kapel typu "No Remorse" i tam już dziennikarka-amatorka nie ma takich wejść.

Nie mam pojęcia czy to dobrze wyglądało, poważnie wyglądało czy tego jak zrobić urodziny Hitlera, bo na żadnych nie byłem, więc nie mam porównania.

Wiem za to, że oprócz zeznań oskarżonego, nie ma żadnych innych dowodów na to, że zorganizował to TVN, ewentualnie jak ktoś lubi teorie spiskowe to łyknie wszystko co mu na rękę. Innych zeznań oskarżonych w innych sprawach nie traktujesz poważnie, bo po prostu Ci nie pasują.

Wiem, że organizacja urodzin Hitlera przez TV byłaby tak ryzykowna, że żadna stacja by tego nie zrobiła, bo to z miejsca by ich rozwaliło, przestaliby istnieć w Polsce gdyby się to wydało a bywają podsłuchy, nagrania, wszystko. Nikt by tego nie zaryzykował a ten oskarżony to powinien nagrać i by teraz z tego się śmiał. Teraz jest oskarżonym, więc może mówić co chce, bo za kłamstwa nic mu nie grozi. 

Dlatego nie ufam zeznaniom oskarżonych w żadnej sprawie jeżeli nie ma innych dowodów.

 

Co do prokuratury. Nie jest dla Was problemem, że jest tak ręcznie sterowana? Prokuratorzy grzecznie odstąpili od kontynuowania sprawy, choć jeżeli wszczęli to chyba mieli jakieś powody, które powinni sprawdzić, chyba, że wszczęcie też było ręcznie sterowane, co jest możliwe, patrz zakończenie tej sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy to dobrze wyglądało, poważnie wyglądało czy tego jak zrobić urodziny Hitlera, bo na żadnych nie byłem, więc nie mam porównania.

Wiem za to, że oprócz zeznań oskarżonego, nie ma żadnych innych dowodów na to, że zorganizował to TVN, ewentualnie jak ktoś lubi teorie spiskowe to łyknie wszystko co mu na rękę. Innych zeznań oskarżonych w innych sprawach nie traktujesz poważnie, bo po prostu Ci nie pasują.

Wiem, że organizacja urodzin Hitlera przez TV byłaby tak ryzykowna, że żadna stacja by tego nie zrobiła, bo to z miejsca by ich rozwaliło, przestaliby istnieć w Polsce gdyby się to wydało a bywają podsłuchy, nagrania, wszystko. Nikt by tego nie zaryzykował a ten oskarżony to powinien nagrać i by teraz z tego się śmiał. Teraz jest oskarżonym, więc może mówić co chce, bo za kłamstwa nic mu nie grozi. 

Dlatego nie ufam zeznaniom oskarżonych w żadnej sprawie jeżeli nie ma innych dowodów.

 

Co do prokuratury. Nie jest dla Was problemem, że jest tak ręcznie sterowana? Prokuratorzy grzecznie odstąpili od kontynuowania sprawy, choć jeżeli wszczęli to chyba mieli jakieś powody, które powinni sprawdzić, chyba, że wszczęcie też było ręcznie sterowane, co jest możliwe, patrz zakończenie tej sprawy. 

zapomniałeś , że dla części osób na tym forum a przypadkowo po stronie uważającej się za prawicowo-patriotyczną nie jest ważne czy masz wyrok ale możesz być winny jak oni tak uznają ;]

to takie standardy za które Ty możesz grupowo zostać objechany bo oni w grupie zawsze czują się mocno ;]

No wiadomo, żydzi, lewaki i Tusk.

 ... i Dwight Howard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zgoda co do większej części (łatwe przyjmowanie zeznań oskarżonych kiedy pasują do danej wizji świata) o tyle ten fragment to chyba takie śmieszki:

 

Wiem, że organizacja urodzin Hitlera przez TV byłaby tak ryzykowna, że żadna stacja by tego nie zrobiła, bo to z miejsca by ich rozwaliło, przestaliby istnieć w Polsce gdyby się to wydało a bywają podsłuchy, nagrania, wszystko. Nikt by tego nie zaryzykował

 

 

...no ale przecież Ty wiesz :)


oni w grupie zawsze czują się mocno ;]

 

ja przez neta czuję się mocny nawet solo

 

JAKIŚ PROBLEM?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zgoda co do większej części (łatwe przyjmowanie zeznań oskarżonych kiedy pasują do danej wizji świata) o tyle ten fragment to chyba takie śmieszki:

 

 

 

...no ale przecież Ty wiesz :smile:

 

Tak, za grubo wszedłem w rolę :)

 

Jestem przekonany - lepiej? Stosunek ryzyka do zysku jest na tyle duży, że mnie to przekonuje. Oczywiście przekonanych w drugą stronę ten argument nie przekona, zdaję sobie z tego sprawę. Jeżeli coś pasuje do koncepcji to logika nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za grubo wszedłem w rolę :smile:

 

Jestem przekonany - lepiej? Stosunek ryzyka do zysku jest na tyle duży, że mnie to przekonuje. Oczywiście przekonanych w drugą stronę ten argument nie przekona, zdaję sobie z tego sprawę. Jeżeli coś pasuje do koncepcji to logika nie ma żadnego znaczenia.

 

Dokładnie. Tak samo jak twarde dowody na paskudną manipulację TVNu nie zniechęciłby jego fanatyków (przecież były już choćby te słynne dzieci na pontonach :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to jest na rękę to zeznania oskarżonego mają znaczenie a jak nie to się go dyskredytuje?

Odpowiadając na Twoje pytanie - faszystom.

Dobra odpowiedź?

Pomyśl, chociaż przez chwilę. Po co Pani Ambasador miałaby interweniować gdyby TVN był pewny swego w sprawie tego reportażu. Czy zdjęcie tego hajlujacego reportera to fotomontaż?

 

To wszystko wymaga wyjaśnienia. Tymczasem USA wyraźnie dają sygnał żeby sprawy nie drążyć.

 

Jeśli nie potrafisz z tego wyciągnąć wniosków to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele TVN poskarżyli się swojemu amerykańskiemu właścicielowi. Ten popytał tu i ówdzie, grzecznie poprosił jakiegoś sekretarza albo zastępce o wyświadczenie przysługi, przysłano depeszę do pani Ambasador i poszło.

 

Co do tvn i i nazywania pracowników dziennikarzami to mocno zastanowiłbym się. To raczej kreatorzy wydarzeń. Nawet śledczy z wyborczej nie poszli na taką chamówę.

Zeznania są, ale jest też udowodnione, że główny oskarżony dostał w penym momencie zastrzyk gotówki i nieźle sobie przez pewien czas za nie żył.

Ale dobra. Poczekamy. Jak na razie słyszę głosy obrony, że to nie była prowokacja tvn-u tylko reportaż wcieleniowy. Niedługo jakaś firemka pijarowska rzuci do sieci narrację o tym, że dziennikarka tvn i operator ryzykowali życiem i dostają mase pogróżek od B&H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, chociaż przez chwilę. Po co Pani Ambasador miałaby interweniować gdyby TVN był pewny swego w sprawie tego reportażu. Czy zdjęcie tego hajlujacego reportera to fotomontaż?

 

To wszystko wymaga wyjaśnienia. Tymczasem USA wyraźnie dają sygnał żeby sprawy nie drążyć.

 

Jeśli nie potrafisz z tego wyciągnąć wniosków to trudno.

Może dlatego, że bez żadnych dowodów innych, ministrowie w Polskim rządzie łykają słowa oskarżonego i stwierdzają, że wygląda na to, że to prowokacja TVN. Dyplomacja na poziomie zero. Możliwe, że to trzeba sprawdzić, ale bez takiej nagonki medialnej, bez robienia sobie z dętej sprawy, punktu do atakowania mediów. Potrzeba pretekstów by rozwalić wolne media w Polsce? ,,Dowody" się zawsze znajdą. Idziemy drogą Węgier po całości?

Właściciele TVN poskarżyli się swojemu amerykańskiemu właścicielowi. Ten popytał tu i ówdzie, grzecznie poprosił jakiegoś sekretarza albo zastępce o wyświadczenie przysługi, przysłano depeszę do pani Ambasador i poszło.

 

Co do tvn i i nazywania pracowników dziennikarzami to mocno zastanowiłbym się. To raczej kreatorzy wydarzeń. Nawet śledczy z wyborczej nie poszli na taką chamówę.

Zeznania są, ale jest też udowodnione, że główny oskarżony dostał w penym momencie zastrzyk gotówki i nieźle sobie przez pewien czas za nie żył.

Ale dobra. Poczekamy. Jak na razie słyszę głosy obrony, że to nie była prowokacja tvn-u tylko reportaż wcieleniowy. Niedługo jakaś firemka pijarowska rzuci do sieci narrację o tym, że dziennikarka tvn i operator ryzykowali życiem i dostają mase pogróżek od B&H

 

Słów oskarżonego w innej sprawie już nie komentujesz, bo to nie pasuje do Twojego światopoglądu a tu jest okazja by pojechać TVN. Super.

Narzekacie na naszego sojusznika, że broni swoich - to jakich my mamy sojuszników jak każde zachowanie Wam przeszkadza?

Minister wydaje wyrok bez żadnych dowodów - to nie jest powód do interwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że bez żadnych dowodów innych, ministrowie w Polskim rządzie łykają słowa oskarżonego i stwierdzają, że wygląda na to, że to prowokacja TVN. Dyplomacja na poziomie zero. Możliwe, że to trzeba sprawdzić, ale bez takiej nagonki medialnej, bez robienia sobie z dętej sprawy, punktu do atakowania mediów. 

 

dlaczego w ogóle inne państwo pozwala sobie na takie wtrącanie się? o czym to świadczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w ogóle inne państwo pozwala sobie na takie wtrącanie się? o czym to świadczy?

Nie mam pojęcia.

O tym jakich mamy sojuszników ukochanych? Że bronią swoich interesów? Bo mogą? Bo zwraca uwagę na elementarne sprawy? Bo jest to odpowiedź na niczym nie udokumentowane zarzuty ministra polskiego rządu? Nie wiem? Bo dyplomacja to delikatna sprawa?

Pewnie nie ma jednej precyzyjnej odpowiedzi.

 

Ciekawe jest też to czy takich listów nie ma o wiele więcej czy jest to jednostkowy przypadek? Jeżeli takie listy są częstsze to czy komuś zależało by ten wyciekł? Czy po prostu był jawny?

 

Parafrazując:

dlaczego w ogóle minister wydaje wyroki w takiej sprawie bez żadnych dowodów? o czym to świadczy?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie filozofuj, bo Ci to nie wychodzi.

bądź oryginalniejszy :) stać Cię na to :)

dlaczego w ogóle inne państwo pozwala sobie na takie wtrącanie się? o czym to świadczy?

wasal Panie. wydaje mi się że w przypadku PO „opieka” niemiecka jest mniejsza bo jest trochę rozłożona przez UE względem nas, za to USA to jesteśmy czyste marionatki, wasale, satelity czy protektoraty i jeszcze haracz będziemy płacić za pomysły typu fort Trump czy droższy gaz. wychodzi na to że głosując na PiS ograniczamy suwereności ale to Rappar wytłumaczy bo jest lepszym filozofem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że bez żadnych dowodów innych, ministrowie w Polskim rządzie łykają słowa oskarżonego i stwierdzają, że wygląda na to, że to prowokacja TVN. Dyplomacja na poziomie zero. Możliwe, że to trzeba sprawdzić, ale bez takiej nagonki medialnej, bez robienia sobie z dętej sprawy, punktu do atakowania mediów. Potrzeba pretekstów by rozwalić wolne media w Polsce? ,,Dowody" się zawsze znajdą. Idziemy drogą Węgier po całości?

 

Słów oskarżonego w innej sprawie już nie komentujesz, bo to nie pasuje do Twojego światopoglądu a tu jest okazja by pojechać TVN. Super.

Narzekacie na naszego sojusznika, że broni swoich - to jakich my mamy sojuszników jak każde zachowanie Wam przeszkadza?

Minister wydaje wyrok bez żadnych dowodów - to nie jest powód do interwencji?

 

Ależ ministrowie mają prawo mieć własne zdanie. Mają prawo je publicznie wypowiadać i jeśli się mylą powinni za to przeprosić. Na razie sprawę bada prokuratura. Nikt wyroku na dziennikarzy nie wydał. Z tego co kojarzę to ktoś z MS powiedział, że nie można z zeznań tego gościa wyciągać wniosków. 

 

Zresztą tutaj naprawdę to czy to była prowokacja czy reportaż wcieleniowy nie ma wielkiego znaczenia dla zaistniałego faktu listu pani ambasador. Samo to, że ten list, o takiej treści, się pojawił, jest skandaliczne. Jesteś hipokrytą pisząc o wolnych mediach w momencie gdy, ktoś próbuje zwyczajnie ukrócić działanie wolnego państwa. Państwa, które ma prawo zbadać taką sprawę. I któremu ktoś silniejszy tego zabrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś hipokrytą pisząc o wolnych mediach w momencie gdy, ktoś próbuje zwyczajnie ukrócić działanie wolnego państwa. Państwa, które ma prawo zbadać taką sprawę. I któremu ktoś silniejszy tego zabrania. 

 

Generalnie pisanie o:

 

- wolnych mediach (ogólnie)

- wolnym państwie (w kontekście PL)

 

to hipokryzja (ew. naiwność :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądź oryginalniejszy :smile: stać Cię na to :smile:

wasal Panie. wydaje mi się że w przypadku PO „opieka” niemiecka jest mniejsza bo jest trochę rozłożona przez UE względem nas, za to USA to jesteśmy czyste marionatki, wasale, satelity czy protektoraty i jeszcze haracz będziemy płacić za pomysły typu fort Trump czy droższy gaz. wychodzi na to że głosując na PiS ograniczamy suwereności ale to Rappar wytłumaczy bo jest lepszym filozofem :smile:

Niestety brakuje mi wiedzy w czym PO tak bardzo się sprzeciwiały USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.