Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie pisanie o:

 

- wolnych mediach (ogólnie)

- wolnym państwie (w kontekście PL)

 

to hipokryzja (ew. naiwność :smile: )

 

Ja wiem, że generalnie wciąż utrzymuje się dominacja kilku mocarstw i ich rządy żadnych zmian w tym względzie nie zaakceptują bo ten porządek świata im pasuje a jednocześnie jest gwarancję pewnej stabilności. Jednak nawet w takim układzie sił pewna suwerenność pozostałych państw zazwyczaj była zachowywana. 

 

Co do mediów to oczywiście masz rację, ja przywoływałem wolne media w kontekście wypowiedzi kolegi Tecu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słów oskarżonego w innej sprawie już nie komentujesz, bo to nie pasuje do Twojego światopoglądu a tu jest okazja by pojechać TVN. Super.

Narzekacie na naszego sojusznika, że broni swoich - to jakich my mamy sojuszników jak każde zachowanie Wam przeszkadza?

Minister wydaje wyrok bez żadnych dowodów - to nie jest powód do interwencji?

No panie, proszę cię. Akurat mam prawo nie znać zeznań innego oskarżonego w innej sprawie. Nie jest moim obowiązkiem komentować zeznań wszystkich. Co ma tort urodzinowy ze swastyką z wafelków do mojego światopoglądu? Do poczucia humoru to tak....

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojnej zmiany ciąg dalszy

 

Po cichutku rząd chce podwyższyć VAT na praktycznie wszystko dla zwierząt z 8 do 23%

 

Jaxsie pytam k**** dlaczego?

To oznacza śmierć dla wielu zwierząt którym teraz się pomaga

To oznacza że wiele organizacji upadnie, że wiele biednych schronisk zostanie zamknięty ietych a mniej zamożni ludzie nie będą mieć kasy na leczenie swoich pupili

 

To że alik odwalił kitę nie oznacza że ten jebay kartofel ma się mścić na innych zwierzętach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu nie widzę. Mało jest tych ludzi co karpii bronią czy w ramach happeningow przykuwają się łańcuchami do psich bud? 95%celebrytów zatroskanych jest o zwierzątka, to niech więcej placą na schroniska.

 

Okrutnik ze mnie.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego bronić drzew a nie mieć kasy na leczenie swojego kochanego zwierzaka

 

Leczenie najprostszego przeziębienia to już teraz jest ogromny koszt, szczepienie to ok 70-100 zł odrobaczanie ok 30-40

 

To sk****syństwo

Gdyby choć ta kasa szła do schronisk a nie do mafii pisowskiej jak to ostatnio peło stwierdziło

 

Już oczywiście pomine milczeniem fakt że pisiory VAT miały raczej obniżać

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojnej zmiany ciąg dalszy

 

Po cichutku rząd chce podwyższyć VAT na praktycznie wszystko dla zwierząt z 8 do 23%

 

Jaxsie pytam k**** dlaczego?

To oznacza śmierć dla wielu zwierząt którym teraz się pomaga

To oznacza że wiele organizacji upadnie, że wiele biednych schronisk zostanie zamknięty ietych a mniej zamożni ludzie nie będą mieć kasy na leczenie swoich pupili

 

To że alik odwalił kitę nie oznacza że ten jebay kartofel ma się mścić na innych zwierzętach!

 

Tutaj, żeś akurat z argumentacją kulą w płot trafił, skoro Kaczyński dla zwierząt niemal uwalił w Polsce całą hodowlę zwierząt futerkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, żeś akurat z argumentacją kulą w płot trafił, skoro Kaczyński dla zwierząt niemal uwalił w Polsce całą hodowlę zwierząt futerkowych.

i przy 9kazji stadninę

 

Jak się ma ratowanie futerkowych do podwyżki vatu z 8 do 23?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy 9kazji stadninę

 

Jak się ma ratowanie futerkowych do podwyżki vatu z 8 do 23?

 

Napisałeś o małym kartoflu mszczącym się na zwierzętach. To było nawiązanie do Kaczyńskiego. Dałem do zrozumienia, że sposób narracji raczej nietrafiony.

 

O VAT w sprawie zwierząt nie słyszałem, ale nie zdziwiłoby mnie to. Dziś podwyższą, za pół roku klient widząc nową cenę nie będzie pamiętał, że to sprawka rządu. Klient zapłaci więcej, przedsiębiorca dostanie mniej, a rząd zgarnie dodatkowe miliardy nie tracąc zbytnio na PR.

 

W sprawach VATowskich chyba PiS nie dotrzymał żadnej obietnicy jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojnej zmiany ciąg dalszy

 

Po cichutku rząd chce podwyższyć VAT na praktycznie wszystko dla zwierząt z 8 do 23%

 

Jaxsie pytam k**** dlaczego?

To oznacza śmierć dla wielu zwierząt którym teraz się pomaga

To oznacza że wiele organizacji upadnie, że wiele biednych schronisk zostanie zamknięty ietych a mniej zamożni ludzie nie będą mieć kasy na leczenie swoich pupili

 

To że alik odwalił kitę nie oznacza że ten jebay kartofel ma się mścić na innych zwierzętach!

Z tego co czytałem to podwyżka ma dotyczyć leków weterynaryjnych i dotknąć głównie producentów mięs faszerujących swoje zwierzęta antybiotykami, przynajmniej takie było źródło tego pomysłu. Nie wiem skąd wziąłeś to "wszystko dla zwierząt". Prawdopodobnie nie pomyśleli, że właściciele psów i kotów dostaną rykoszetem. Trudno posądzać, jak to napisałeś, "kartofla" o brak miłości do zwierząt akurat.

 

A już na pewno wątpię, że baaardzo wiele schronisk zostanie zamkniętych z tego powodu. Musiałbyś podjechać do jakiegoś nowego schroniska i zobaczyć w jakich warunkach żyją psy i koty, jaki mają plan dnia, co dostają do żarcia i ile warunków musisz spełnić, żeby łaskawie pozwolili Ci zabrać jednego do domu. Sytuacja w ciągu ostatnich lat poprawiła się wręcz niesamowicie.

 

A ludzie którzy nie mają pieniędzy i tak nie leczą i nie odrobaczają swoich psów i kotów.

 

Zresztą znając PIS, jak się zrobi wokół tego szum medialny to odpuszczą

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to Owsiak jest ponad prawem, że go skazać nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda w sądownictwie

Owsiaka skazał dwa razy w ciągu kilku dni ten sam sędzia z sprawie z powództwa kryski od kanapek!

Hasztagwolne"sondy"!

 

Nie ma prac społecznych jak za 'antykomora' (za obraźliwą stronę w tym przypadku są przeprosiny)

Nie ma pół miliona jak za Wellman (za analogiczny tekst jest w tym przypadku 10 tysi)

 

Rozumiem, że napisałeś to aby pokazać poprawę sądownictwa w PL? :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, napisałem to po to żeby wskazać wam zależność

Ten sam sędzia dwie różne sprawy ta sama osoba składa zawiadomienie ten sam oskarżony

Przypadek? jak z ojcem Ziobry zapewne

 

Czyli podstawiony sędzia w pierwszej sprawie dał tylko przeprosiny odrzucając kasę.

 

k****, niech się PiSy uczą podstawiania sędziów od lepszych w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.